Premier Sports 1

  • 02:00
    NBA on TNT
  • 03:00
    NBA Action №17
  • 03:30
    PSN Production time
  • 03:50
    UCL (Шууд): Порту - Арсенал (1/8 Эхний тоглолт)
  • 06:00
    NBA: Marquee Matchup
  • 08:00
    High Tops: Episode 6
  • 08:30
    High Tops: Episode 7
  • 09:00
    NBA: Marquee Matchup
  • 11:00
    High Tops: Episode 2
  • 11:30
    High Tops: Episode 3
  • 12:00
    High Tops: Episode 4
  • 12:30
    High Tops: Episode 5
  • 13:00
    High Tops: Episode 6
  • 13:30
    High Tops: Episode 7
  • 14:00
    NBA Action 3317
  • 14:30
    2024 NBA All Star Game Cut Down
  • 15:30
    High Tops: Scottie Pippen’s Best Plays
  • 16:00
    NBA: Marquee Matchup
  • 18:00
    NBA: Marquee Matchup
  • 20:00
    NBA: Marquee Matchup
  • 22:00
    NBA: Marquee Matchup
  • 00:00
    The Buzzer №17

Premier Sports 2

  • 02:00
    Европа / Конференц лигийн сэтгүүл №7
  • 03:00
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №18
  • 03:30
    UCL (Шууд): Pre-Game Show 16
  • 03:50
    UCL (Шууд): Наполи - Барселона (1/8 Эхний тоглолт)
  • 06:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    PL Netbusters №26
  • 09:30
    Serie A: Монца - Милан 19-р тойрог
  • 11:30
    Аваргуудын лигийн тойм №15
  • 12:00
    FA Cup: Челси - Астон Вилла 4-р тойрог
  • 14:00
    Гоолын магадлал нэвтрүүлэг №21
  • 14:40
    FA Cup: Тоттенхэм - Ман Сити 4-р тойрог
  • 16:30
    Премьер лигийн тойм №26
  • 17:30
    UCL: Порту - Арсенал (1/8 Эхний тоглолт)
  • 19:30
    Европа / Конференц лигийн сэтгүүл №9
  • 20:30
    PL Stories №29
  • 21:00
    Аваргуудын лигийн тойм №16
  • 21:30
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №18
  • 22:00
    UCL: Наполи - Барселона (1/8 Эхний тоглолт)
  • 00:00
    Европа / Конференц лигийн сэтгүүл №9
  • 01:00
    PL Stories №29

Premier sports 5

  • 09:00
    Full Impact №26
  • 09:30
    UEL: Милан - Ренн (Плэй-Офф Эхний тоглолт)
  • 11:30
    ACL: Аль-Наср - Аль-Фейха (1/8 Хариу тоглолт)
  • 13:30
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №18
  • 14:00
    UCL: Порту - Арсенал (1/8 Эхний тоглолт)
  • 16:00
    UCL: Наполи - Барселона (1/8 Эхний тоглолт)
  • 18:00
    Сери А лигийн тойм №25
  • 18:30
    Serie A: Интер - Салернитана (25-р тойрог)
  • 20:30
    UCL: Порту - Арсенал (1/8 Эхний тоглолт)
  • 22:30
    Аваргуудын лигийн тойм №15
  • 23:00
    Bundesliga Special №15
  • 23:30
    Production time
  • 23:50
    ACL (Шууд): Аль-Иттихад - Навбахор (1/8 Хариу тоглолт)
  • 01:55
    ACL (Шууд): Аль-Хилял - Сепахан (1/8 Хариу тоглолт)
  • 04:00
    Эфир завсарлав

Premier Sports 3

  • 09:00
    Бөх: Олон улсын хүний эрхийн өдөрт зориулсан барилдаан 2023
  • 12:00
    МСБХ Үндэсний дээд лиг: Metal - Apes №1
  • 14:00
    Үндэсний бөхийн тойм №20
  • 14:30
    МСБХ Үндэсний дээд лиг: Хүлэгүүд - Амазонс №3 (эм)
  • 16:30
    МСБХ Үндэсний дээд лиг: Майнерс - Бродерс №7
  • 18:30
    Бөх BUSTERS №7
  • 18:45
    FIBA Asia cup qualifiers (Шууд): Монгол - Хятад
  • 22:00
    Нэмэлт цаг нэвтрүүлэг №12
  • 22:30
    Үндэсний бөхийн тойм №21
  • 23:00
    Hoop Notes №14
  • 00:00
    Эфир завсарлав

Сүлд ТВ

  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Тахианы өд ХОАК 47-р анги
  • 09:20
    Сүлд үү, тоо юу? Афин
  • 10:05
    Нохдын ертөнц Стабихун нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Бизнес хөтөч
  • 10:40
    Цаг агаарын мэдээ
  • 10:45
    Сод урлан хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Мэдлэгтэй дэлгэц хүүхэд танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:30
    Тобот хүүхэлдэйн кино 7,8–р анги
  • 12:00
    Аялгуут соёл шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Бизнес хөтөч
  • 13:10
    Сод урлан хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 13:25
    Мориор амилсан монгол заяа нэвтрүүлэг /МУМУ Р.Ганхуяг/
  • 14:10
    Ээлээ өгсөн нутаг нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хэнтий аймгийн баруун бүсийн уралдаан 2022
  • 17:20
    Мэдлэгтэй дэлгэц хүүхэд танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:50
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 18:30
    Ярилцлагын цаг
  • 19:00
    Өв соёл
  • 19:15
    Сод урлан хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Тахианы өд ХОАК 48-р анги
  • 20:20
    Кувейт Катар улсын соёлын өдөр нэвтрүүлэг
  • 20:45
    Миний нутаг шүлэг
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:30
    Йелловстоун 3-р бүлэг 8-р анги
  • 22:30
    Уртын дууны Өнө чуулгын 10 жилийн ойн тоглолт
  • 00:30
    Эфир завсарласан

Premier sports 4

  • 00:20
    UFC: Хермансон - Пайфер
  • 03:20
    PL (Шууд): Ливерпүүл - Лютон (26-р тойрог)
  • 05:30
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    UFC 290: Волкановски - Родригез
  • 12:00
    UFC: Стрикленд - Магомедов
  • 15:00
    UFC: Эммет - Топурья
  • 17:30
    UFC: Физиев - Гамрот
  • 19:30
    UFC 297 Countdown
  • 20:30
    UFC: Хермансон - Пайфер
  • 23:30
    UFC: Физиев - Гамрот
  • 01:30
    UEL (Шууд): Тулуз - Бенфика (Плэй-Офф Хариу тоглолт)
  • 03:45
    UEL (Шууд): Марсель - Шахтар (Плэй-Офф Хариу тоглолт)
  • 06:00
    Эфир завсарлав

MNB Sport

  • 07:00
    Өглөө хөтөлбөр-шууд
  • 09:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 09:15
    Эрийн хийморь: Монгол улсын тод манлай уяач Э. Эрдэнэчулуун
  • 09:55
    Жүдо бөхийн барилдаан “УЛААНБААТАР-2023” Зүүн Азийн залуучуудын спортын наадам
  • 12:25
    Шайбтай хоккей Монголын бүх ард түмний спортын өвлийн XVI наадам, Монголын хүүхдийн спортын өвлийн VII наадам
  • 18:05
    Жүдо бөхийн барилдаан “УЛААНБААТАР-2023” Зүүн Азийн залуучуудын спортын наадам
  • 19:40
    Зочны ярилцлага
  • 20:00
    Спорт-цаг үе
  • 20:40
    Миний мөрөөдөл
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    Монголын спортын түүх
  • 22:15
    Эрийн хийморь
  • 23:00
    Сайхан амраарай

Олон Саналтай

II/2211:35

МҮОНТ

“Тусгай салаа” олон ангит кино 59.60-р анги

II/2218:45

Premier Sports 3

FIBA Asia cup qualifiers (Шууд): Монгол - Хятад

II/2220:40

MovieBox

"Гоол 2: Мөрөөдлийн биелэл (Goal 2: Living The Dream)" УСК