• TV9

    II/22
    05:10 - 06:50
    МУСК
  • MovieBox

    II/22
    06:10 - 07:10
    "Сар шинийн факт" МУСК
  • ETV HD

    II/22
    06:55 - 07:40
    "Хайрын зөвлөх" ХОАК 3-р анги давталт
  • MovieBox

    II/22
    07:10 - 08:45
    "Богд хаан 2" МУСК 1-р хэсэг
  • TV5

    II/22
    07:15 - 08:35
    "Харвардад учирсан 2" СОАК 7-р анги
  • NTV

    II/22
    07:30 - 07:45
    "Мөнх тунх" хүүхэлдэйн кино 3.8
  • TV8

    II/22
    07:45 - 08:15
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино
  • NTV

    II/22
    07:45 - 08:00
    "Номонд дуртай баавгайнууд" хүүхэлдэйн кино 1.4
  • NTV

    II/22
    08:00 - 08:15
    "Доктор Панда" хүүхэлдэйн кино 7, 8
  • AsianBox

    II/22
    08:05 - 08:50
    "Бүсгүйчүүд хайрыг хүснэ" МОАК 2.13-р анги
  • NTV

    II/22
    08:20 - 09:10
    "Селжук" эзэнт гүрний сэргэлт ОАК 93
  • Сүлд ТВ

    II/22
    08:30 - 09:20
    Тахианы өд ХОАК 47-р анги
  • MovieBox

    II/22
    08:45 - 09:40
    "Макаровын бүсгүйчүүд" ОАК (II.9,10-р анги)
  • TV7

    II/22
    09:00 - 11:30
    "7 Бурхан харвадаггүй" МУСК
  • Star TV

    II/22
    09:00 - 09:25
    Бамбарууш хүүхэлдэйн кино 82,83,84-р анги
  • SBN

    II/22
    09:00 - 09:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • Central TV

    II/22
    09:00 - 09:30
    "Мөнх өв" баримтат кино /Давталт/
  • Star TV

    II/22
    09:25 - 09:40
    Бамбар Цоохор хоёр хүүхэлдэйн кино 21-р анги
  • Central TV

    II/22
    09:30 - 10:00
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 1-46,47,48-р анги /3+/
  • Star TV

    II/22
    09:40 - 09:55
    Бяцхан муужгай нохойнууд 9,10-р анги
  • MN25

    II/22
    09:40 - 10:30
    “Огторгуйн нисгэгч” оа хүүхэлдэйн кино
  • AsianBox

    II/22
    09:40 - 11:00
    "Аюултай амлалт" ОАК 45, 46-р анги
  • MovieBox

    II/22
    09:40 - 11:40
    "Баян цагдаа" ОАК (I.9,10-р анги)
  • TV8

    II/22
    10:00 - 11:00
    Дутагдалтай дурлал ОАУСК 8-р анги
  • Central TV

    II/22
    10:00 - 10:30
    "Пиноккио" хүүхэлдэйн кино - 5,6-р анги /6+/
  • C1

    II/22
    10:00 - 11:00
    "Саятантай хэрхэн гэрлэх вэ" ОАК 6-р анги /давталт/
  • Суваг 1

    II/22
    10:05 - 11:00
    Миний гэр бүлийн аз жаргал ОАК 37-р анги
  • TM

    II/22
    10:10 - 11:00
    "Зуу зуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • MNB Гэр Бүл

    II/22
    10:10 - 10:35
    “Одиссейн адал явдал” хүүхэлдэйн кино 6-р анги
  • UBS-1

    II/22
    10:15 - 10:45
    "Илбэчин Кайто" хүүхэлдэйн кино /20/
  • NTV

    II/22
    10:20 - 11:45
    "Чөтгөрийн цэцэг" ОАК 16 /төгсгөлийн анги/
  • Star TV

    II/22
    10:25 - 11:25
    Эх орны хүүхдүүд ХОАК 38-р анги
  • SBN

    II/22
    10:30 - 11:30
    Дугуйн дээрх там ОАК-6
  • Central TV

    II/22
    10:30 - 11:30
    "Эзэнт гүрэн" ХОАК - 65 /12+/ Давталт
  • MNB Гэр Бүл

    II/22
    10:35 - 11:30
    “Босго тотго” Олон ангит уран сайхны кино 10-р анги /давталт/
  • UBS-1

    II/22
    10:50 - 11:40
    "Дэггүй аав" олон ангит кино /37/
  • MN25

    II/22
    10:50 - 11:40
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • TV5

    II/22
    11:00 - 12:55
    "Миний эрдэнэ" 34,35-р анги ХОАК
  • C1

    II/22
    11:00 - 11:10
    "Моралаш" хүүхдийн инээдмийн цуврал 30-р анги
  • AsianBox

    II/22
    11:00 - 11:55
    "Сүүлчийн хатан хаан" ОАК 54-р анги
  • TV9

    II/22
    11:10 - 12:15
    Агентлаг СОАК 4-р анги давталт
  • C1

    II/22
    11:20 - 13:00
    "Морь минь давхи" МУСК
  • TV7

    II/22
    11:30 - 13:10
    "Хөгжил-Зүтгэл" баримтат кино
  • TM

    II/22
    11:30 - 11:50
    "Миний дэггүй краш" сидком цуврал 3-р анги
  • Сүлд ТВ

    II/22
    11:30 - 12:00
    Тобот хүүхэлдэйн кино 7,8–р анги
  • МҮОНТ

    II/22
    11:35 - 13:00
    “Тусгай салаа” олон ангит кино 59.60-р анги
  • MovieBox

    II/22
    11:40 - 13:05
    "Soulmate" МУСК
  • Star TV

    II/22
    11:45 - 13:25
    Нандин эрдэнэ МУСК
  • MN25

    II/22
    11:45 - 12:40
    "Нэгдүгээр хэлтэс" оак 4-р анги
  • AsianBox

    II/22
    11:55 - 13:05
    "Үйлийн үр" ОАК 97, 98-р анги
  • NTV

    II/22
    12:10 - 12:25
    "Мөнх тунх" хүүхэлдэйн кино 3.8
  • UBS-1

    II/22
    12:15 - 13:10
    "Жирийн амьдрал" олон ангит кино /7/
  • NTV

    II/22
    12:25 - 12:40
    "Номонд дуртай баавгайнууд" хүүхэлдэйн кино 1.4
  • Монгол ТВ

    II/22
    12:30 - 13:25
    "Үлэг гүрвэл" ООАК 3-р бүлэг 3-р анги
  • NTV

    II/22
    12:40 - 13:00
    "Доктор Панда" хүүхэлдэйн кино 7, 8
  • SBN

    II/22
    12:50 - 14:00
    Чи хүн мөн үү ОАК-3
  • TV8

    II/22
    13:00 - 15:10
    "Галт уулын дэлбэрэт" УСК
  • TM

    II/22
    13:00 - 14:15
    "Гэгээн учрал" МУСК
  • NTV

    II/22
    13:00 - 14:00
    "Салшгүй мөрөөдөл" ОАК 9
  • ETV HD

    II/22
    13:00 - 13:55
    "Хайрын зөвлөх" ХОАК 4-р анги
  • AsianBox

    II/22
    13:05 - 14:20
    "Хоёр тархины хамтрал" ОАК 4-р анги
  • MovieBox

    II/22
    13:05 - 14:55
    "Хүчирхэг нугаснууд 3 (D3: The Mighty Ducks)" УСК
  • Суваг 1

    II/22
    13:10 - 14:45
    Бардо МУСК
  • MN25

    II/22
    13:10 - 14:40
    "Динозавр" баримтат кино"
  • Монгол ТВ

    II/22
    13:25 - 13:30
    "Галилео" баримтат кино
  • Монгол ТВ

    II/22
    13:30 - 14:00
    "Трү ба Солонгын хаант улс" хүүхэлдэйн кино 8-р анги
  • UBS-1

    II/22
    13:35 - 15:40
    "Содура" Монголын уран сайхны кино
  • SBN

    II/22
    14:00 - 14:30
    Жимийн хөгжилтэй гэр бүл ОАК-46
  • TV9

    II/22
    14:15 - 14:40
    "Надо тулаан 5" хүүхэлдэйн кино 25-р анги
  • AsianBox

    II/22
    14:20 - 16:00
    "Хатан зоригт Чан Гэ" 31, 32-р анги
  • МҮОНТ

    II/22
    14:20 - 15:55
    “Хулгайлагдсан хүү” олон ангит кино 3-р анги
  • ETV HD

    II/22
    14:20 - 15:30
    "Би бүх хүчээ дайчлаагүй л байна, одоогоор" ОАК 3-р анги давталт
  • Star TV

    II/22
    14:25 - 15:25
    Эзэнт гүрний мөхөл ОАК 3-р анги
  • MovieBox

    II/22
    14:55 - 16:40
    "Макс Пэйн (Max Payne)" УСК
  • SBN

    II/22
    15:00 - 16:30
    Надын аав мангар МУСК
  • TV8

    II/22
    15:10 - 15:40
    "RT"-Баримтат кино
  • TM

    II/22
    15:20 - 16:30
    "Хөдөөгийн баясгалан" МУСК
  • TV5

    II/22
    15:25 - 15:35
    "Оддбодс" хүүхэлдэйн кино 38-р анги
  • C1

    II/22
    15:30 - 16:20
    "Халуухан ээж" ХОАК 9-р анги
  • TV8

    II/22
    15:40 - 16:00
    Удахгүй гарах кинонууд
  • TV5

    II/22
    15:45 - 16:50
    "Морьтой ч болоосой" МУСК
  • MN25

    II/22
    15:50 - 16:40
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • Монгол ТВ

    II/22
    16:00 - 17:15
    "Жинхэнэ хайр" СОАК 18-р анги
  • Суваг 1

    II/22
    16:05 - 17:00
    Баримтат кино
  • AsianBox

    II/22
    16:20 - 17:10
    "Бүсгүйчүүд хайрыг хүснэ" МОАК 2.14-р анги
  • C1

    II/22
    16:30 - 16:55
    "Эрх чөлөөт Спирит" Хүүхэлдэйн кино 12-р анги
  • NTV

    II/22
    16:35 - 16:50
    "Мөнх тунх" хүүхэлдэйн кино 3.8
  • MN25

    II/22
    16:40 - 17:40
    “Роппонги класс” ОАК 9-р анги
  • MovieBox

    II/22
    16:40 - 18:20
    "Чи миний дуршил" МУСК
  • NTV

    II/22
    16:50 - 17:05
    "Номонд дуртай баавгайнууд" хүүхэлдэйн кино 1.4
  • TV5

    II/22
    16:55 - 17:05
    "Нууцлаг ЖуЖу" хүүхэлдэйн кино 4-р анги
  • Star TV

    II/22
    16:55 - 17:10
    Бамбар Цоохор хоёр хүүхэлдэйн кино 22-р анги
  • C1

    II/22
    16:55 - 17:05
    "Моралаш" хүүхдийн инээдмийн цуврал 31-р анги
  • UBS-1

    II/22
    17:00 - 17:25
    "Илбэчин Кайто" хүүхэлдэйн кино /21/
  • TV8

    II/22
    17:00 - 17:30
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино
  • SBN

    II/22
    17:00 - 17:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • NTV

    II/22
    17:05 - 17:25
    "Доктор Панда" хүүхэлдэйн кино 7, 8
  • Star TV

    II/22
    17:10 - 17:25
    Бяцхан муужгай нохойнууд 11,12-р анги
  • AsianBox

    II/22
    17:10 - 18:30
    "Аюултай амлалт" ОАК 47, 48-р анги
  • UBS-1

    II/22
    17:30 - 18:15
    "Дэггүй аав" олон ангит кино /38/
  • TM

    II/22
    17:30 - 18:00
    "Зуу зуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • МҮОНТ

    II/22
    17:35 - 18:00
    “Эм Пи Форсе-Бодит байдлаас гадуур” хүүхэлдэйн кино 8-р анги
  • Star TV

    II/22
    17:40 - 18:00
    Бамбарууш хүүхэлдэйн кино 85,86,87-р анги
  • MN25

    II/22
    17:40 - 18:30
    “Огторгуйн нисгэгч” оа хүүхэлдэйн кино
  • TV5

    II/22
    17:45 - 17:55
    "Оддбодс" хүүхэлдэйн кино 39-р анги
  • NTV

    II/22
    17:50 - 19:00
    "Салшгүй мөрөөдөл" ОАК 10 /төгсгөлийн анги/
  • TV8

    II/22
    18:00 - 19:00
    Дутагдалтай дурлал ОАУСК 9-р анги
  • Суваг 1

    II/22
    18:00 - 19:00
    Миний гэр бүлийн аз жаргал ОАК 38-р анги
  • Star TV

    II/22
    18:00 - 19:00
    Эх орны хүүхдүүд ХОАК 39-р анги
  • Central TV

    II/22
    18:00 - 18:30
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 1-46,47,48-р анги /3+/
  • C1

    II/22
    18:00 - 19:20
    "Гэсгээл" СОАК 1-р анги
  • Монгол ТВ

    II/22
    18:00 - 18:30
    "Трү ба Солонгын хаант улс" хүүхэлдэйн кино 9-р анги
  • TV5

    II/22
    18:15 - 18:35
    "Үүлэн жаалууд" 33,34-р анги хүүхэлдэйн кино
  • MovieBox

    II/22
    18:20 - 19:30
    "Макаровын бүсгүйчүүд" ОАК (II.11,12-р анги)
  • SBN

    II/22
    18:30 - 19:30
    Дугуйн дээрх там ОАК-7
  • Central TV

    II/22
    18:30 - 19:00
    "Пиноккио" хүүхэлдэйн кино - 5,6-р анги /6+/
  • AsianBox

    II/22
    18:30 - 19:30
    "Сүүлчийн хатан хаан" ОАК 55-р анги
  • ETV HD

    II/22
    19:00 - 20:15
    "Би бүх хүчээ дайчлаагүй л байна, одоогоор" ОАК 4-р анги
  • TV5

    II/22
    19:10 - 20:55
    "Миний эрдэнэ" 36,37-р анги ХОАК
  • TM

    II/22
    19:10 - 19:30
    "Миний дэггүй краш" сидком цуврал 4-р анги
  • Сүлд ТВ

    II/22
    19:30 - 20:20
    Тахианы өд ХОАК 48-р анги
  • AsianBox

    II/22
    19:30 - 20:50
    "Үйлийн үр" ОАК 99, 100-р анги
  • MovieBox

    II/22
    19:30 - 20:40
    "Баян цагдаа" ОАК (I.11-р анги)
  • Монгол ТВ

    II/22
    19:30 - 20:55
    "Жинхэнэ хайр" СОАК 19-р анги
  • Star TV

    II/22
    20:00 - 21:00
    Эзэнт гүрний мөхөл ОАК 4-р анги
  • MN25

    II/22
    20:00 - 21:00
    "Нэгдүгээр хэлтэс" оак 5-р анги
  • C1

    II/22
    20:30 - 21:30
    "Антарктид" Баримтат кино 1-р анги
  • MovieBox

    II/22
    20:40 - 22:55
    "Гоол 2: Мөрөөдлийн биелэл (Goal 2: Living The Dream)" УСК
  • UBS-1

    II/22
    20:45 - 21:55
    "Жирийн амьдрал" олон ангит кино /8/
  • AsianBox

    II/22
    20:50 - 22:10
    "Хоёр тархины хамтрал" ОАК 5-р анги
  • TV9

    II/22
    21:00 - 22:30
    Агентлаг СОАК 5-р анги
  • TV7

    II/22
    21:00 - 23:20
    "247 Градус" МУСК
  • Монгол ТВ

    II/22
    21:00 - 22:00
    "Амьдралын үндэс" баримтат кино 3-р анги
  • Сүлд ТВ

    II/22
    21:30 - 22:30
    Йелловстоун 3-р бүлэг 8-р анги
  • SBN

    II/22
    21:30 - 22:40
    Чи хүн мөн үү ОАК-4
  • MN25

    II/22
    21:30 - 22:30
    “Роппонги класс” ОАК 10-р анги
  • NTV

    II/22
    21:50 - 23:10
    "Селжук" эзэнт гүрний сэргэлт ОАК 94
  • TV8

    II/22
    22:00 - 23:50
    "Хагарал" УСК
  • TV5

    II/22
    22:00 - 23:25
    "Харвардад учирсан 2" СОАК 8-р анги
  • TM

    II/22
    22:00 - 00:00
    "Хурмын сюрприз" МУСК
  • Central TV

    II/22
    22:00 - 23:35
    "Эзэнт гүрэн" ХОАК - 66 /12+/
  • C1

    II/22
    22:00 - 23:05
    "Саятантай хэрхэн гэрлэх вэ" ОАК 7-р анги
  • Монгол ТВ

    II/22
    22:00 - 23:00
    "Үлэг гүрвэл" ООАК 3-р бүлэг 4-р анги
  • ETV HD

    II/22
    22:00 - 23:35
    "Хэлгүй жим" УСК
  • MNB Гэр Бүл

    II/22
    22:05 - 23:00
    “Босго тотго” Олон ангит уран сайхны кино 11-р анги
  • Суваг 1

    II/22
    22:10 - 22:50
    Морин цэрэг-танкист МУСК
  • AsianBox

    II/22
    22:10 - 23:35
    "Жири уул" ОАК 6-р анги
  • МҮОНТ

    II/22
    22:10 - 23:40
    “Хулгайлагдсан хүү” олон ангит кино 4-р анги
  • Star TV

    II/22
    22:20 - 07:55
    Гарын таван хуруу МУСК
  • SBN

    II/22
    22:40 - 23:40
    Дугуйн дээрх там ОАК-7
  • Eco Channel

    II/22
    22:45 - 23:50
    "Мартагдашгүй намар" МУСК
  • Суваг 1

    II/22
    22:50 - 23:35
    Миний гэр бүлийн аз жаргал ОАК 38-р анги
  • MovieBox

    II/22
    22:55 - 01:10
    "Цөвүүн цаг (Darkest Hour)" УСК
  • C1

    II/22
    23:05 - 00:15
    "Гэсгээл" СОАК 1-р анги /давталт/
  • NTV

    II/22
    23:20 - 01:25
    "Амьдралоги" МУСК
  • Монгол ТВ

    II/22
    23:30 - 00:30
    "Амьдралын үндэс" баримтат кино 3-р анги
  • AsianBox

    II/22
    23:35 - 00:20
    "Сүүлчийн хатан хаан" ОАК 55-р анги
  • AsianBox

    II/22
    00:20 - 01:20
    "Үйлийн үр" ОАК 99, 100-р анги
  • MovieBox

    II/22
    01:10 - 03:15
    "Пигийн амьдрал (Lie of Pi)" УСК
  • AsianBox

    II/22
    01:20 - 02:30
    "Хоёр тархины хамтрал" ОАК 5-р анги
  • NTV

    II/22
    01:25 - 02:45
    "Чөтгөрийн цэцэг" ОАК 16
  • Монгол ТВ

    II/22
    01:30 - 02:00
    "Галилео" баримтат кино
  • MovieBox

    II/22
    03:15 - 05:10
    "Хойч үе (The Descendants)" УСК

Олон Саналтай

II/2211:35

МҮОНТ

“Тусгай салаа” олон ангит кино 59.60-р анги

II/2220:40

MovieBox

"Гоол 2: Мөрөөдлийн биелэл (Goal 2: Living The Dream)" УСК

II/2210:00

Dream

Аи Карли / I Carly / III.3-4