02-21

  • 07:00
    Төрийн дуулал
  • 07:05
    Дасгалын цаг
  • 07:20
    Цаг Агаар
  • 07:25
    Хөгжмийн хөтөлбөр
  • 07:45
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино
  • 08:15
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 08:40
    "Хязгааргүй англи хэл" нэвтрүүлэг
  • 09:05
    Бизнес толь
  • 09:15
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    Дутагдалтай дурлал ОАУСК 7-р анги
  • 11:00
    “Өв соёлоо дээдэлье” нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Түүхийн үнэн" Баримтат кино
  • 12:30
    "Түүх 1 минут" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    Бизнес толь
  • 12:50
    "Жүжигчдийн түүх" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Аз жаргал" МУСК
  • 14:30
    "Найруулагчдын түүх" нэвтрүүлэг
  • 14:40
    "Миний Монголын өв соёл" нэвтрүүлэг
  • 15:10
    "RT"-Баримтат кино
  • 15:40
    Удахгүй гарах кинонууд
  • 16:00
    Удахгүй гарах тоглоомууд
  • 16:20
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 16:40
    "Хязгааргүй англи хэл" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Дээрхийн заяа" нэвтрүүлэг С.Баярцэцэг
  • 17:30
    "Дайлъя" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Дутагдалтай дурлал ОАУСК 8-р анги
  • 19:00
    “Өв соёлоо дээдэлье” нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:20
    "Миний Монголын өв соёл" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Үлгэр яриад өгөөч" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 21:05
    "Маанар төсөл" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Хүмүүсийн түүх" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Галт уулын дэлбэрэт" УСК
  • 00:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:15
    Хөгжмийн хөтөлбөр
  • 01:55
    Эфир хаана

02-22

  • 07:00
    Төрийн дуулал
  • 07:05
    Дасгалын цаг
  • 07:20
    Цаг Агаар
  • 07:25
    Хөгжмийн хөтөлбөр
  • 07:45
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино
  • 08:15
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 08:40
    "Хязгааргүй англи хэл" нэвтрүүлэг
  • 09:05
    Бизнес толь
  • 09:15
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    Дутагдалтай дурлал ОАУСК 8-р анги
  • 11:00
    “Өв соёлоо дээдэлье” нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Дээрхийн заяа" нэвтрүүлэг С.Баярцэцэг
  • 12:00
    "Миний Монголын өв соёл" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Түүх 1 минут" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    Бизнес толь
  • 12:50
    "Жүжигчдийн түүх" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Галт уулын дэлбэрэт" УСК
  • 15:10
    "RT"-Баримтат кино
  • 15:40
    Удахгүй гарах кинонууд
  • 16:00
    Удахгүй гарах тоглоомууд
  • 16:20
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 16:40
    "Хязгааргүй англи хэл" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    "Дайлъя" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Дутагдалтай дурлал ОАУСК 9-р анги
  • 19:00
    “Өв соёлоо дээдэлье” нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:20
    "Маанар төсөл" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Үлгэр яриад өгөөч" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 21:05
    "Хүмүүсийн түүх" нэвтрүүлэг
  • 21:35
    "Миний Монголын өв соёл" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Хагарал" УСК
  • 23:50
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:35
    Хөгжмийн хөтөлбөр
  • 01:15
    Эфир хаана

02-23

  • 07:00
    Төрийн дуулал
  • 07:05
    Дасгалын цаг
  • 07:20
    Цаг Агаар
  • 07:25
    Хөгжмийн хөтөлбөр
  • 07:45
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино
  • 08:15
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 08:40
    "Хязгааргүй англи хэл" нэвтрүүлэг
  • 09:05
    Бизнес толь
  • 09:15
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    Дутагдалтай дурлал ОАУСК 9-р анги
  • 11:00
    "Давсны түүх" Баримтат кино
  • 12:30
    "Түүх 1 минут" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    Бизнес толь
  • 12:50
    "Жүжигчдийн түүх" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Хагарал" УСК
  • 14:35
    "Найруулагчдын түүх" нэвтрүүлэг
  • 14:45
    "Миний Монголын өв соёл" нэвтрүүлэг
  • 15:10
    "RT"-Баримтат кино
  • 15:40
    Удахгүй гарах кинонууд
  • 16:00
    Удахгүй гарах тоглоомууд
  • 16:20
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 16:40
    "Хязгааргүй англи хэл" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Дээрхийн заяа" нэвтрүүлэг С.Баярцэцэг
  • 17:30
    "Дайлъя" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Дутагдалтай дурлал ОАУСК 10-р анги
  • 19:00
    “Өв соёлоо дээдэлье” нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:20
    "Тоглоомын ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Үлгэр яриад өгөөч" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 21:05
    "Нэг Монгол" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Авангард" УСК
  • 00:10
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:55
    Хөгжмийн хөтөлбөр
  • 01:35
    Эфир хаана

02-24

  • 07:30
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:35
    "Түүх 1 минут" нэвтрүүлэг
  • 07:45
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Бизнес толь
  • 08:40
    Дутагдалтай дурлал ОАУСК 5-6-р анги
  • 10:40
    "Маанар төсөл" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Өв соёлоо дээдэлье” нэвтрүүлэг
  • 11:20
    "Дээрхийн заяа" нэвтрүүлэг С.Баярцэцэг
  • 11:50
    "Монголын гайхамшиг" Баримтат кино
  • 12:50
    Бизнес толь
  • 13:00
    "Авангард" УСК
  • 14:50
    "Жүжигчдийн түүх" нэвтрүүлэг
  • 15:20
    "Миний монголын өв соёл" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    Удахгүй гарах кинонууд
  • 16:00
    Удахгүй гарах тоглоомууд
  • 16:20
    "Хязгааргүй англи хэл" нэвтрүүлэг
  • 16:35
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 16:55
    "Тоглоомын ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 17:25
    Бизнес толь
  • 17:35
    "Дайлъя" нэвтрүүлэг
  • 18:20
    "Нэг Монгол" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр 7 хоногийн тойм
  • 20:15
    “Өв соёлоо дээдэлье” нэвтрүүлэг
  • 20:25
    "Хүнсний хувьсгал" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    "Дуу" реалити шоу 7 дахь дугаар
  • 22:00
    "Tом ээжийн галзуу аялал" УСК
  • 00:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр 7 хоногийн тойм
  • 00:45
    Хөгжмийн хөтөлбөр
  • 01:25
    Эфир хаана

02-25

  • 07:30
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:35
    Хөгжмийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Дутагдалтай дурлал ОАУСК 7-9-р анги
  • 11:00
    "Дайлъя" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Миний Монголын өв соёл" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Хүнсний хувьсгал" нэвтрүүлэг
  • 12:20
    "Хүмүүсийн түүх" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Tом ээжийн галзуу аялал" УСК
  • 14:50
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 15:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино
  • 15:30
    "Хязгааргүй англи хэл" нэвтрүүлэг
  • 15:50
    "Терракоттагийн хаант улс" УСК
  • 17:45
    "Миний Монголын өв соёл" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Удахгүй гарах кинонууд
  • 18:20
    Удахгүй гарах тоглоомууд
  • 18:40
    "Пальма" УСК
  • 20:45
    “Өв соёлоо дээдэлье” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Хараагдсан нь: Үхэгсэдийн олз" УСК
  • 00:10
    Хөгжмийн хөтөлбөр
  • 00:50
    Эфир хаана

Олон Саналтай

II/2211:35

МҮОНТ

“Тусгай салаа” олон ангит кино 59.60-р анги

II/2218:45

Premier Sports 3

FIBA Asia cup qualifiers (Шууд): Монгол - Хятад

II/2220:40

MovieBox

"Гоол 2: Мөрөөдлийн биелэл (Goal 2: Living The Dream)" УСК