02-21

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    "Ярьдаг мод" хүүхдийн жүжиг
  • 09:30
    Бизнесийн амжилт
  • 10:10
    "Зуу зуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:05
    Цаг агаар
  • 11:10
    DW:Евромакс
  • 11:30
    "Миний дэггүй краш" сидком цуврал 2-р анги
  • 11:50
    Улаачдын сорил -5 нэвтрүүлгийн шилдэг оролцогч Г.Мөнхзул
  • 12:20
    ТМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:55
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Зүрхэн шоколад" хүүхдийн УСК
  • 13:30
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг
  • 14:15
    Бизнесийн амжилт
  • 14:55
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" /шууд/
  • 15:20
    Дуу реалити шоу-6
  • 16:30
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 16:50
    ТМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 17:25
    Зарын цаг
  • 17:30
    "Зуу зуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Таны мэдээ"
  • 18:25
    Зарын цаг
  • 18:30
    DW:Global US
  • 19:10
    "Миний дэггүй краш" сидком цуврал 3-р анги
  • 19:30
    Морин хуур чуулга-Хуур богд
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Дуусаагүй түүх
  • 21:30
    DW:Шинжлэх ухаан
  • 21:50
    Зарын цаг
  • 22:00
    "Сүүн замын сахиул" МУСК
  • 23:50
    Эфир завсарлана

02-22

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    "Зүүвэр наадгайн нууц" хүүхдийн жүжиг
  • 09:30
    Бизнесийн амжилт
  • 10:10
    "Зуу зуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:05
    Цаг агаар
  • 11:10
    DW:Шинжлэх ухаан
  • 11:30
    "Миний дэггүй краш" сидком цуврал 3-р анги
  • 11:50
    "Ерөөлтэй Монгол" теле зохиомж СТА ая зохиогч дуучин Н.Баасандорж
  • 12:20
    ТМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:55
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Гэгээн учрал" МУСК
  • 14:15
    Бизнесийн амжилт
  • 14:55
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" /шууд/
  • 15:20
    "Хөдөөгийн баясгалан" МУСК
  • 16:30
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 16:50
    ТМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 17:25
    Зарын цаг
  • 17:30
    "Зуу зуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Таны мэдээ" /шууд/
  • 18:25
    Зарын цаг
  • 18:30
    DW:Евромакс
  • 19:10
    "Миний дэггүй краш" сидком цуврал 4-р анги
  • 19:30
    Хүнсний хувьсгал №63 Туулай жилийн онцлох үйл явдал
  • 20:00
    "Монгол бөхийн аваргууд" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Дуусаагүй түүх
  • 21:30
    DW:Global US
  • 21:50
    Зарын цаг
  • 22:00
    "Хурмын сюрприз" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлана

02-23

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    "Чингисийн чулууны бичиг Есүгэн мэргэн" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бизнесийн амжилт
  • 10:10
    "Зуу зуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:05
    Цаг агаар
  • 11:10
    "Миний дэггүй краш" сидком цуврал 4-р анги
  • 11:30
    Хүнсний хувьсгал №63 Туулай жилийн онцлох үйл явдал
  • 12:00
    "Монгол оюун" нэвтрүүлэг
  • 12:20
    ТМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:55
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Моралаш" хүүхдийН УСК
  • 14:15
    Бизнесийн амжилт
  • 14:55
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" /шууд/
  • 15:20
    "Аман хуур" МУСК
  • 16:30
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 16:50
    ТМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 17:25
    Зарын цаг
  • 17:30
    "Зуу зуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Таны мэдээ" /шууд/
  • 18:25
    Зарын цаг
  • 18:30
    DW:Евромакс
  • 19:10
    "Миний дэггүй краш" сидком цуврал 5-р анги
  • 19:40
    Номын нандин сахиус
  • 20:10
    "Нээлттэй сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Дуусаагүй түүх
  • 21:30
    DW:Шинжлэх ухаан
  • 21:50
    Зарын цаг
  • 22:00
    "Тархи баригч"МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлана

02-24

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    "Монгол орны мөстлөг уур амьсгалын өөрчлөлт" баримтат кино
  • 09:30
    Бизнесийн амжилт
  • 10:10
    Номын нандин сахиус
  • 10:40
    "Миний дэггүй краш" сидком цуврал 5-р анги
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:05
    Цаг агаар
  • 11:10
    "Хонгор нутгийн дуулал" нэвтрүүлэг
  • 12:20
    ТМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:55
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Энэ хүүхнүүд үү" МУСК
  • 14:15
    Бизнесийн амжилт
  • 14:55
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Суварган цэнхэр уулс" МУСК
  • 16:30
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 16:50
    ТМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 17:25
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Цэгцрэх хөдөлгөөн" нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Зарын цаг
  • 18:50
    Дуу реалити шоу-7
  • 20:00
    "Бүтээл төрөх агшин " нэвтрүүлэг
  • 20:40
    "Нээлттэй сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Дуусаагүй түүх
  • 21:20
    "Нэг Монгол" нэвтрүүлэг
  • 22:20
    Зарын цаг
  • 22:25
    "Хайрын дөрвөн улирал"МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлана

02-25

  • 08:00
    "Нандинэрдэнэ" МУСК
  • 09:30
    Бизнесийн амжилт
  • 10:10
    "Зуу зуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:05
    Цаг агаар
  • 11:10
    Дуусаагүй түүх
  • 11:30
    "Үл алсрам өв эрдэнэ-2" нэвтрүүлэг
  • 12:20
    ТМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:55
    Зарын цаг
  • 13:00
    Дуу реалити шоу-7
  • 14:15
    Бизнесийн амжилт
  • 14:55
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Хонины найр" МУСК
  • 16:30
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 16:50
    ТМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 17:25
    Зарын цаг
  • 17:30
    "Зуу зуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    IN TOUCH
  • 18:30
    "Сайн мэдээ" Пастор ТАРАС СЕНЬТАЙ хамт
  • 19:00
    Зарын цаг
  • 19:10
    "Дулаахан намар" тоглолт МУГЖ С.Жавхлан
  • 21:00
    Дуусаагүй түүх
  • 21:20
    "Нээлттэй сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    DW:Евромакс
  • 22:00
    Зарын цаг
  • 22:10
    "Нүдэн сондор" МУСК
  • 23:50
    Эфир завсарлана

Олон Саналтай

II/2211:35

МҮОНТ

“Тусгай салаа” олон ангит кино 59.60-р анги

II/2220:40

MovieBox

"Гоол 2: Мөрөөдлийн биелэл (Goal 2: Living The Dream)" УСК

II/2210:00

Dream

Аи Карли / I Carly / III.3-4