02-21

  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Тахианы өд ХОАК 46-р анги
  • 09:20
    Мартаж болохгүй, давтах учиргүй түүх /36-р хэсэг/
  • 09:50
    Өв соёл
  • 10:00
    +19 энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Цаг агаарын мэдээ
  • 10:45
    Сод урлан хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Мэдлэгтэй дэлгэц хүүхэд танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:30
    Тобот хүүхэлдэйн кино 5,6–р анги
  • 12:00
    Аялгуут соёл шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Бизнес хөтөч
  • 13:10
    Сод урлан хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 13:25
    Мориор амилсан монгол заяа нэвтрүүлэг /МУМУ С.Лувсанбалдан/
  • 14:30
    Спортын дууны цаг цуврал нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Цэнхэр мандал сумын нугаар хайрханы тахилга 2022
  • 16:00
    Хөгжмийн эгшиг тоглолт
  • 17:50
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 18:30
    Сүлд үү, тоо юу? Афин
  • 19:15
    Сод урлан хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Тахианы өд ХОАК 47-р анги
  • 20:20
    Нохдын ертөнц Стабихун нэвтрүүлэг
  • 20:45
    Нийтийн дууны цаг
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:30
    Йелловстоун 3-р бүлэг 7-р анги
  • 22:30
    Хүмүүн заяа тоглолт
  • 00:00
    Эфир завсарласан

02-22

  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Тахианы өд ХОАК 47-р анги
  • 09:20
    Сүлд үү, тоо юу? Афин
  • 10:05
    Нохдын ертөнц Стабихун нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Бизнес хөтөч
  • 10:40
    Цаг агаарын мэдээ
  • 10:45
    Сод урлан хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Мэдлэгтэй дэлгэц хүүхэд танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:30
    Тобот хүүхэлдэйн кино 7,8–р анги
  • 12:00
    Аялгуут соёл шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Бизнес хөтөч
  • 13:10
    Сод урлан хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 13:25
    Мориор амилсан монгол заяа нэвтрүүлэг /МУМУ Р.Ганхуяг/
  • 14:10
    Ээлээ өгсөн нутаг нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хэнтий аймгийн баруун бүсийн уралдаан 2022
  • 17:20
    Мэдлэгтэй дэлгэц хүүхэд танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:50
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 18:30
    Ярилцлагын цаг
  • 19:00
    Өв соёл
  • 19:15
    Сод урлан хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Тахианы өд ХОАК 48-р анги
  • 20:20
    Кувейт Катар улсын соёлын өдөр нэвтрүүлэг
  • 20:45
    Миний нутаг шүлэг
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:30
    Йелловстоун 3-р бүлэг 8-р анги
  • 22:30
    Уртын дууны Өнө чуулгын 10 жилийн ойн тоглолт
  • 00:30
    Эфир завсарласан

02-23

  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Тахианы өд ХОАК 48-р анги
  • 09:20
    Ярилцлагын цаг
  • 09:50
    Кувейт Катар улсын соёлын өдөр нэвтрүүлэг
  • 10:15
    Нийтийн дууны цаг
  • 10:30
    Бизнес хөтөч
  • 10:40
    Цаг агаарын мэдээ
  • 10:45
    Сод урлан хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Мэдлэгтэй дэлгэц хүүхэд танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:30
    Тобот хүүхэлдэйн кино 9,10–р анги
  • 12:00
    Аялгуут соёл шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Бизнес хөтөч
  • 13:10
    Сод урлан хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 13:25
    Мориор амилсан монгол заяа нэвтрүүлэг /МУМУ П.Энхмөнх/
  • 14:30
    Спортын дууны түүх цуврал нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Ховд баруун бүсийн уралдаан 2021 /1-р хэсэг/
  • 16:20
    Хонгор нутгийн дуулал тоглолт
  • 17:20
    Мэдлэгтэй дэлгэц хүүхэд танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:50
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 18:30
    Сүлд үү, тоо юу? Батуми
  • 19:15
    Сод урлан хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Тахианы өд ХОАК 49-р анги
  • 20:20
    Хүнсний хувьсгал
  • 20:35
    Хурдан морины түүх цуврал нэвтрүүлэг /Хонгор халзан/
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:30
    Йелловстоун ОАК 3-р бүлэг 9-р анги
  • 22:30
    Босоо заяатай Монгол тоглолт
  • 00:30
    Эфир завсарласан

02-24

  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Сүлд үү тоо юу? Батуми
  • 09:15
    Сод урлан хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Мэдлэгтэй дэлгэц хүүхэд танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Тахианы өд ХОАК 45-р анги
  • 10:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 10:55
    Тахианы өд ХОАК 46-р анги
  • 11:45
    Бизнес хөтөч
  • 11:50
    Тахианы өд ХОАК 47-р анги
  • 12:40
    Өв соёл
  • 12:45
    Тахианы өд ХОАК 48-р анги
  • 13:35
    Цаг агаарын мэдээ
  • 13:40
    Тахианы өд ХОАК 49-р анги
  • 14:30
    Ховд баруун бүсийн уралдаан 2021 /2-р хэсэг/
  • 15:35
    Ховд баруун бүсийн уралдаан 2021 /3-р хэсэг/
  • 17:00
    Тайтгарал баримтат кино
  • 17:35
    Нийтийн дууны цаг
  • 17:50
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    Нэг монгол нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Сар шинийн эгшиглэн нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Дуундаа жаргалтай дэлхий нэвтрүүлэг / СТА Э.Чулуунчимэг/
  • 20:40
    Хурдан морины түүх цуврал нэвтрүүлэг /Жинст хонгор/
  • 21:00
    Хүний заяа нэвтрүүлэг /АЖ Д.Гүрсэд/
  • 22:00
    Чингүүнжав найраглал
  • 22:10
    Гэмт хэрэг УСК
  • 00:00
    Эфир завсарласан

02-25

  • 08:00
    Өглөөний аялгуу
  • 08:30
    Гэмт хэрэг УСК
  • 10:20
    Мэдлэгтэй дэлгэц хүүхэд танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 10:50
    Бизнес хөтөч
  • 11:00
    Хүний заяа нэвтрүүлэг /АЖ Д.Гүрсэд/
  • 12:00
    Сар шинийн эгшиглэн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Монголын гэгээ баримтат нэвтрүүлэг /ААМалчин Н.Батбаяр/
  • 13:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 14:00
    Ээлээ өгсөн нутаг нэвтрүүлэг
  • 14:45
    Дөрвөн цаг найраглал
  • 15:00
    Арын хангайн шилмэл хурд уралдаан
  • 17:00
    Мориор амилсан монгол заяа нэвтрүүлэг /Уяач Б.Наранбат/
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 18:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 18:30
    Гангараа тоглолт
  • 19:30
    Монгол хувцасны нууц товчоон нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 21:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:30
    Нохдын ертөнц Африканис нэвтрүүлэг
  • 21:55
    Хурдан морины түүх цуврал нэвтрүүлэг /Наран хонгор/
  • 22:20
    Уйлдаг алуурчин УСК
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Олон Саналтай

II/2211:35

МҮОНТ

“Тусгай салаа” олон ангит кино 59.60-р анги

II/2218:45

Premier Sports 3

FIBA Asia cup qualifiers (Шууд): Монгол - Хятад

II/2220:40

MovieBox

"Гоол 2: Мөрөөдлийн биелэл (Goal 2: Living The Dream)" УСК