08-12

  • 06:00
    Миний Монголын соёл
  • 06:30
    "Зуун жилийн эморол" МУСК
  • 08:20
    "Супер 10" хүүхэлдэйн кино 47-52-р анги
  • 09:30
    "Хөгжилтэй эгч дүүс" СОАК 32-р анги
  • 10:45
    "Хар хаймран гутал" хүүхэлдэйн кино 36-р анги
  • 11:00
    "Чимээгүй номын сан" нэвтрүүлэг дугаар-6,7
  • 12:00
    "Хар нохой" СОАК 7,8-р анги
  • 14:30
    "Өөрийгөө тоодоггүй хүн" МУСК
  • 15:55
    "Шидэт эрдэнэс:Хатагтай цох ба хар муур" хүүхэлдэйн кино 12,13-р анги
  • 16:45
    "Анн охины андройдууд" хүүхдийн цуврал 9-р хэсэг
  • 17:10
    "The Voice of Mongolia-3" шоу нэвтрүүлэг дугаар-20
  • 19:35
    "Хөгжилтэй эгч дүүс" СОАК 33-р анги
  • 21:00
    "Жатга" СОАК 7-р анги
  • 22:15
    Миний Монголын соёл
  • 22:30
    "Викингчүүд" АОАК 19,20-р ангн
  • 00:10
    "Love and Sex" ОАМУСК 5-р анги
  • 00:50
    "Хонх" МУСК
  • 02:00
    Эфир завсарлага

08-13

  • 06:00
    Миний Монголын соёл
  • 06:20
    "Гоёлын даашинз" МУСК
  • 08:20
    "Спаркийн адал явдлууд" хүүхэлдэйн кино 1-5-р анги
  • 09:30
    "Хөгжилтэй эгч дүүс" СОАК 33-р анги
  • 10:45
    "Хар хаймран гутал" хүүхэлдэйн кино 37-р анги
  • 11:00
    "Хайрхан" нэвтрүүлэг дугаар-5
  • 11:50
    Миний Монголын соёл
  • 12:00
    "Хар нохой" СОАК 9,10-р анги
  • 14:30
    Samsung Unpacked шууд дамжуулалт
  • 16:00
    "Шидэт эрдэнэс:Хатагтай цох ба хар муур" хүүхэлдэйн кино 14,15-р анги
  • 16:45
    "Анн охины андройдууд" хүүхдийн цуврал 10,11-р хэсэг
  • 17:30
    "Шарк танк" нэвтрүүлэг дугаар-9
  • 19:30
    "Хөгжилтэй эгч дүүс" СОАК 34-р анги
  • 21:00
    "Жатга" СОАК 8-р анги
  • 22:15
    Миний Монголын соёл
  • 22:30
    "Викингчүүд" АОАК 1,2-р анги
  • 00:10
    "Гэгээн Винсент" УСК
  • 01:50
    Миний Монголын соёл
  • 02:00
    Эфир завсарлага

08-14

  • 06:00
    Миний Монголын соёл
  • 06:10
    "Огтлолцол" МУСК
  • 08:20
    "Спаркийн адал явдлууд" хүүхэлдэйн кино 6-10-р анги
  • 09:30
    "Хөгжилтэй эгч дүүс" СОАК 34-р анги
  • 10:45
    "Хар хаймран гутал" хүүхэлдэйн кино 38-р анги
  • 11:00
    "Хайрхан" нэвтрүүлэг дугаар-6
  • 11:50
    Миний Монголын соёл
  • 12:00
    "Хар нохой" СОАК 11,12-р анги
  • 14:40
    "Хүйн холбоотой амьтад" баримтат кино
  • 15:25
    "Шидэт эрдэнэс:Хатагтай цох ба хар муур" хүүхэлдэйн кино 16,17-р анги
  • 16:15
    "Анн охины андройдууд" хүүхдийн цуврал 12,13-р хэсэг
  • 17:00
    "Ододтой бүжиглэе" шоу нэвтрүүлэг дугаар-9
  • 19:30
    "Хөгжилтэй эгч дүүс" СОАК 35-р анги
  • 21:00
    "Жатга" СОАК 9-р анги
  • 22:15
    Миний Монголын соёл
  • 22:30
    "Викингчүүд" АОАК 3,4-р анги
  • 00:10
    "Эхлэл ба төгсгөл" УСК
  • 02:00
    Эфир завсарлага

Олон Саналтай

VIII/1319:45

NTV

" Зоригт эрийн дууль"ОАК 27

VIII/1322:30

МҮОНТ

“Бөхийн гайхамшиг” уран сайхны кино 1-р анги

VIII/1308:05

MovieBox

"Гурван найз эргэж ирсэн нь" МУСК