02-21

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    Редакторын цаг: Дууны яруу найраг
  • 10:20
    Инженерийн шийдэл
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    “Тумбаахайн найзууд” хүүхдийн нэвтрүүлэг 74-р хэсэг
  • 11:35
    “Тусгай салаа” олон ангит кино 57.58-р анги
  • 13:00
    Цаг агаар
  • 13:10
    Цаг үе, үзэл бодол /давталт/
  • 14:00
    Гадаад мэдээ /шууд/
  • 14:20
    “Хулгайлагдсан хүү” олон ангит кино 2-р анги
  • 15:55
    Эргэх дөрвөн цаг /Архангай, Булган аймгаас бэлтгэв/
  • 16:15
    “3+...” хэлэлцүүлэг
  • 17:15
    Домог оршихуй
  • 17:30
    “Эм Пи Форсе-Бодит байдлаас гадуур” хүүхэлдэйн кино 7-р анги
  • 18:00
    Эх хэл мину: Халх аялгуу
  • 18:35
    “Монгол морины чадал”
  • 19:35
    “Тумбаахайн найзууд” хүүхдийн нэвтрүүлэг 75-р хэсэг
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Редакцын хэлэлцүүлэг: Эрүүл хэрэглээ, хүнсний хог хаягдал
  • 22:10
    Эргэх дөрвөн цаг /Дундговь аймгаас бэлтгэв/
  • 22:30
    “Хулгайлагдсан хүү” олон ангит кино 3-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлав

02-22

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    Редакцын хэлэлцүүлэг: Эрүүл хэрэглээ, хүнсний хог хаягдал
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    “Тумбаахайн найзууд” хүүхдийн нэвтрүүлэг 75-р хэсэг
  • 11:35
    “Тусгай салаа” олон ангит кино 59.60-р анги
  • 13:00
    Цаг агаар
  • 13:10
    Инновацийн эрэл
  • 14:00
    Гадаад мэдээ /шууд/
  • 14:20
    “Хулгайлагдсан хүү” олон ангит кино 3-р анги
  • 15:55
    Олон нийтийн цаг
  • 16:15
    “Ном хож” уралдаант цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 17:15
    Эргэх дөрвөн цаг /Дундговь аймгаас бэлтгэв/
  • 17:35
    “Эм Пи Форсе-Бодит байдлаас гадуур” хүүхэлдэйн кино 8-р анги
  • 18:00
    Эх хэл мину: Халх аялгуу
  • 18:30
    Зураганд амилсан домогт хийдүүд
  • 19:00
    Хүнсний хувьсгал
  • 19:20
    Шинэ сэргэлт-Зам тээврийн яам
  • 19:35
    “Тумбаахайн найзууд” хүүхдийн нэвтрүүлэг 76-р хэсэг
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Нийгмийн хэлэлцүүлэг /шууд/
  • 22:10
    “Хулгайлагдсан хүү” олон ангит кино 4-р анги
  • 23:40
    Судар бичгийн алтан сан
  • 00:00
    Эфир завсарлав

02-23

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    “Адуучин” Завхан аймгийн Дөрвөлжин сумаас бэлтгэв
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    “Тумбаахайн найзууд” хүүхдийн нэвтрүүлэг 76-р хэсэг
  • 11:35
    “Хавар” олон ангит кино 1-р анги
  • 12:25
    16мм үзүүлж байна: “Цагаан сар” /1989 он/
  • 13:00
    Цаг агаар
  • 13:10
    Нүүдэлчдийн аяга
  • 13:30
    Редакторын цаг: Дууны яруу найраг
  • 14:00
    Гадаад мэдээ /шууд/
  • 14:20
    “Хулгайлагдсан хүү” олон ангит кино 4-р анги
  • 15:50
    Нийгмийн хэлэлцүүлэг /давталт/
  • 16:50
    Эгшиг бүхэн учиртай: Х.Билэгжаргал “Дан хөгжмийн бүтээлүүд”
  • 17:30
    “Эм Пи Форсе-Бодит байдлаас гадуур” хүүхэлдэйн кино 9-р анги
  • 18:00
    Эх өв
  • 18:30
    Эдийн засгийн тойм
  • 18:55
    “Эврика шинжлэх” ухааны мэдээ
  • 19:15
    Олон нийтийн цаг
  • 19:35
    “Тумбаахайн найзууд” хүүхдийн нэвтрүүлэг 77-р хэсэг
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “3+...” хэлэлцүүлэг
  • 22:10
    “Tune in” хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 22:40
    “Хулгайлагдсан хүү” олон ангит кино 5-р анги
  • 00:30
    Эфир завсарлав

02-24

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    “Монголын баялаг 330” Говь-Алтай аймаг. Дэлгэр сум
  • 10:40
    Олон нийтийн цаг
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    “Тархины нууц-5” баримтат кино
  • 12:10
    “Эврика шинжлэх” ухааны мэдээ
  • 12:30
    “Дуу” реалити шоу-4
  • 13:40
    “3+...” хэлэлцүүлэг
  • 14:40
    “Хулгайлагдсан хүү” олон ангит кино 5-р анги
  • 16:30
    “Нэг л дотно” энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Цэгцрэх хөдөлгөөн /УИХ-ын Хэвлэл мэдээллийн албанаас бэлтгэв/
  • 18:30
    Тогтвортой хөгжил-2030
  • 18:50
    “Ном хож” уралдаант цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Гэгээн үдэш: Төрийн шагналт Д.Намдаг
  • 22:30
    “Сэтгэлийн гэрэл” Монголын уран сайхны кино
  • 00:20
    Эфир завсарлав

02-25

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    “Монголын баялаг 330” Говь-Алтай аймаг. Бигэр сум
  • 10:40
    16мм үзүүлж байна: “Ардын зураач” /1979 он/
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    “Оросын зэрлэг үхэр” баримтат кино
  • 11:45
    “Ном хож” уралдаант цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 12:45
    Алтан дэвтэр: Төрийн шагналт Д.Мягмар “Төрийн шагналт бүтээлүүд”
  • 13:30
    “Хүрээ донж” энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Сэтгэлийн гэрэл” Монголын уран сайхны кино
  • 16:50
    “Tune in” хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Монголын түүх
  • 18:20
    Стандарттай шийдэл
  • 18:40
    “Дуу” реалити шоу-5
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Зүрхэнд мөнхөрсөн аялгуу: П.Бадарчийн шүлгийн дуунууд
  • 22:10
    “Хүн мод” Монголын уран сайхны кино
  • 23:40
    Судар бичгийн алтан сан
  • 00:15
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

II/2211:35

МҮОНТ

“Тусгай салаа” олон ангит кино 59.60-р анги

II/2220:40

MovieBox

"Гоол 2: Мөрөөдлийн биелэл (Goal 2: Living The Dream)" УСК

II/2210:00

Dream

Аи Карли / I Carly / III.3-4