02-21

  • 07:00
    Өглөө хөтөлбөр-шууд
  • 09:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 09:15
    Миний мөрөөдөл: Спортын гимнастикийн өсвөрийн тамирчин Бархүүгийн Хулан
  • 09:45
    Шорт трейк хагас шигшээ, шигшээ Монголын бүх ард түмний спортын өвлийн XVI наадам, Монголын хүүхдийн спортын өвлийн VII наадам
  • 13:40
    Бахархал
  • 14:10
    “Аваргууд мастер кросс” уралдаан /Спорт таны амралтанд/
  • 15:10
    Боксын 2023 оны Улсын аварга шалгаруулах тэмцээн шигшээ тулаанууд
  • 19:00
    Спорт- цаг үе
  • 19:40
    Адуучин
  • 20:40
    Зочны ярилцлага
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    Бахархал: Чөлөөт бөхийн гавьяат дасгалжуулагч Ч. Баярсайхан
  • 21:55
    “Төмөр хүлэг” мастер кросс /Спорт таны амралтанд/
  • 23:00
    Сайхан амраарай

02-22

  • 07:00
    Өглөө хөтөлбөр-шууд
  • 09:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 09:15
    Эрийн хийморь: Монгол улсын тод манлай уяач Э. Эрдэнэчулуун
  • 09:55
    Жүдо бөхийн барилдаан “УЛААНБААТАР-2023” Зүүн Азийн залуучуудын спортын наадам
  • 12:25
    Шайбтай хоккей Монголын бүх ард түмний спортын өвлийн XVI наадам, Монголын хүүхдийн спортын өвлийн VII наадам
  • 18:05
    Жүдо бөхийн барилдаан “УЛААНБААТАР-2023” Зүүн Азийн залуучуудын спортын наадам
  • 19:40
    Зочны ярилцлага
  • 20:00
    Спорт-цаг үе
  • 20:40
    Миний мөрөөдөл
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    Монголын спортын түүх
  • 22:15
    Эрийн хийморь
  • 23:00
    Сайхан амраарай

02-23

  • 07:00
    Өглөө хөтөлбөр-шууд
  • 09:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 09:15
    Эрийн хийморь: Сэлэнгэ аймгийн Цагааннуур сумын уяачид оролцов
  • 10:05
    Жүдо бөхийн барилдаан “УЛААНБААТАР-2023” Зүүн Азийн залуучуудын спортын наадам
  • 11:55
    Монголын спортын-түүх
  • 12:55
    “Хобби кап” Волейболын клубуудын аварга шалгаруулах тэмцээн-шууд
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    “World hockey” теле сэтгүүл
  • 21:40
    Зочны ярилцлага
  • 22:00
    Адуучин
  • 22:30
    Эрийн хийморь: Монгол улсын манлай уяач Г. Түвдэн
  • 23:10
    Сайхан амраарай

02-24

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ /давталт/
  • 07:15
    Жүдо бөхийн барилдаан “УЛААНБААТАР-2023” Зүүн Азийн залуучуудын спортын наадам
  • 09:30
    Адуучин: Завхан аймгийн Дөрвөлжин сумаас бэлтгэв
  • 10:35
    Миний мөрөөдөл: Олимпын таеквондогийн “Арслан” клубийн тамирчин Б. Тэргэл
  • 11:05
    Манлайн баясгалан: Улсын заан Б. Батмөнх
  • 11:50
    Давтагдашгүй: Хөвсгөл аймгийн Цагаан-Үүр сумын биеийн тамирын багш, гавьяат багш Ж. Батсуурь
  • 12:55
    “Хобби кап” Волейболын клубуудын аварга шалгаруулах тэмцээн-шууд
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    Идэр хүчтэн
  • 22:00
    “World hockey” теле сэтгүүл
  • 22:25
    Идэр уяач: Завхан аймаг. Алдархаан сум. “Борхын хүлэг” галын уяачид
  • 23:05
    Сайхан амраарай

02-25

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    Адуучин: Дундговь аймгийн Эрдэнэдалай сумаас бэлтгэв
  • 08:00
    Чөлөөт бөх “УЛААНБААТАР-2023” Зүүн Азийн залуучуудын спортын наадам
  • 10:25
    Эрийн хийморь: Зэлтэр удмын хурдан адууны түүх
  • 11:10
    Чингис мастер кросс-2023 /Спорт таны амралтанд/
  • 12:55
    “Хобби кап” Волейболын клубуудын аварга шалгаруулах тэмцээн-шууд
  • 21:05
    Миний мөрөөдөл
  • 21:35
    “Идэр хүчтэн” Аймгийн арслан Т. Төгсдөлгөөн
  • 22:20
    Идэр уяач: Хөвсгөл аймаг.Эрдэнэбулган сум "Эгийн хурд" МСУХ-ны уяачид
  • 23:00
    Сайхан амраарай

Олон Саналтай

II/2218:45

Premier Sports 3

FIBA Asia cup qualifiers (Шууд): Монгол - Хятад

II/2211:35

МҮОНТ

“Тусгай салаа” олон ангит кино 59.60-р анги

II/2220:40

MovieBox

"Гоол 2: Мөрөөдлийн биелэл (Goal 2: Living The Dream)" УСК