02-21

  • 08:00
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав...
  • 09:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:50
    C1 зураглал
  • 10:00
    "Саятантай хэрхэн гэрлэх вэ" ОАК 5-р анги /давталт/
  • 11:00
    "Моралаш" хүүхдийн инээдмийн цуврал 29-р анги
  • 11:10
    "B nice" үзүүлж байна
  • 11:20
    "Төрийн дайсан" МУСК
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав... /давталт/
  • 14:20
    "ДокторЭм Турк нано наалт" үзүүлж байна
  • 14:40
    Хөгжилтэй аялал-Аялалын цаг
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Халуухан ээж" ХОАК 8-р анги
  • 16:20
    "Судоку эрдэнэ шишийн ундаа" үзүүлж байна
  • 16:30
    "Эрх чөлөөт Спирит" Хүүхэлдэйн кино 11-р анги
  • 16:55
    "Моралаш" хүүхдийн инээдмийн цуврал 30-р анги
  • 17:05
    Үлгэр сонсох цаг /давталт/
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Шөнө дундын яриа" СОАК 6-р анги
  • 19:20
    Хөгжилтэй аялал-Аялалын цаг
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Нэг монгол" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Үлгэр сонсох цаг
  • 21:50
    "B nice" үзүүлж байна
  • 22:00
    "Саятантай хэрхэн гэрлэх вэ" ОАК 6-р анги
  • 23:05
    "Шөнө дундын яриа" СОАК 6-р анги /давталт/
  • 00:15
    Эфир завсарласан

02-22

  • 08:00
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав... /давталт/
  • 09:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:50
    C1 зураглал
  • 10:00
    "Саятантай хэрхэн гэрлэх вэ" ОАК 6-р анги /давталт/
  • 11:00
    "Моралаш" хүүхдийн инээдмийн цуврал 30-р анги
  • 11:10
    "B nice" үзүүлж байна
  • 11:20
    "Морь минь давхи" МУСК
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав... /давталт/
  • 14:20
    "ДокторЭм Турк нано наалт" үзүүлж байна
  • 14:40
    Хөгжилтэй аялал-Аялалын цаг
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Халуухан ээж" ХОАК 9-р анги
  • 16:20
    "Судоку эрдэнэ шишийн ундаа" үзүүлж байна
  • 16:30
    "Эрх чөлөөт Спирит" Хүүхэлдэйн кино 12-р анги
  • 16:55
    "Моралаш" хүүхдийн инээдмийн цуврал 31-р анги
  • 17:05
    Үлгэр сонсох цаг /давталт/
  • 18:00
    "Гэсгээл" СОАК 1-р анги
  • 19:20
    Хөгжилтэй аялал-Аялалын цаг
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Антарктид" Баримтат кино 1-р анги
  • 21:30
    Үлгэр сонсох цаг
  • 21:50
    "B nice" үзүүлж байна
  • 22:00
    "Саятантай хэрхэн гэрлэх вэ" ОАК 7-р анги
  • 23:05
    "Гэсгээл" СОАК 1-р анги /давталт/
  • 00:15
    Эфир завсарласан

02-23

  • 08:00
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав... /давталт/
  • 09:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:50
    C1 зураглал
  • 10:00
    "Саятантай хэрхэн гэрлэх вэ" ОАК 7-р анги /давталт/
  • 11:00
    "Моралаш" хүүхдийн инээдмийн цуврал 31-р анги
  • 11:10
    "B nice" үзүүлж байна
  • 11:20
    "Тю тю" МУСК
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав... /давталт/
  • 14:20
    "ДокторЭм Турк нано наалт" үзүүлж байна
  • 14:40
    Хөгжилтэй аялал-Аялалын цаг
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Халуухан ээж" ХОАК 10-р анги
  • 16:20
    "Судоку эрдэнэ шишийн ундаа" үзүүлж байна
  • 16:30
    "Эрх чөлөөт Спирит" Хүүхэлдэйн кино 13-р анги
  • 16:55
    "Моралаш" хүүхдийн инээдмийн цуврал 32-р анги
  • 17:05
    Үлгэр сонсох цаг /давталт/
  • 18:00
    "Гэсгээл" СОАК 2-р анги
  • 19:20
    Хөгжилтэй аялал-Аялалын цаг
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Антарктид" Баримтат кино 2-р анги
  • 21:30
    Үлгэр сонсох цаг
  • 21:50
    "B nice" үзүүлж байна
  • 22:00
    "Саятантай хэрхэн гэрлэх вэ" ОАК 8-р анги
  • 23:05
    "Гэсгээл" СОАК 2-р анги /давталт/
  • 00:15
    Эфир завсарласан

02-24

  • 08:00
    "Зүрхэнд шивнэсэн үг" МУСК
  • 09:50
    C1 зураглал
  • 10:00
    "Нюанс хамтлаг 15 жил" тоглолт
  • 11:50
    "B nice" үзүүлж байна
  • 12:00
    "Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав...
  • 13:00
    "ДокторЭм Турк нано наалт" үзүүлж байна
  • 13:20
    Хөгжилтэй аялал-Аялалын цаг
  • 13:30
    "Шөнө дундын яриа" СОАК 4-р анги
  • 14:40
    "Шөнө дундын яриа" СОАК 5-р анги
  • 15:50
    "Шөнө дундын яриа" СОАК 6-р анги
  • 17:00
    Хөгжилтэй аялал-Аялалын цаг
  • 17:10
    "Акагийн адал явдал:Гэрлийн нууц" Хүүхэлдэйн кино
  • 18:20
    "Судоку эрдэнэ шишийн ундаа" үзүүлж байна
  • 18:30
    "Гэмшлийн гэрэлт зам" цуврал нэвтрүүлэг /Аглаг бүтээлийн хийд/
  • 19:00
    Хөгжилтэй аялал-Аялалын цаг
  • 19:20
    "B nice" үзүүлж байна
  • 19:30
    "С1 Долоо хоногийн тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Одонтой аав" МУСК
  • 21:30
    "Нөхөрлөе, Хайрлая" контент №3
  • 22:00
    "Хайрын зохиол" УСК
  • 00:15
    Эфир завсарласан

02-25

  • 08:00
    "Моторын дуу" МУСК
  • 09:50
    C1 зураглал
  • 10:00
    "Өөрийгөө бүтээсэн эрчүүд" Баримтат кино
  • 11:50
    "B nice" үзүүлж байна
  • 12:00
    "Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав... /давталт/
  • 13:00
    "ДокторЭм Турк нано наалт" үзүүлж байна
  • 13:20
    Хөгжилтэй аялал-Аялалын цаг
  • 13:30
    "Гэсгээл" СОАК 1-р анги
  • 14:40
    "Гэсгээл" СОАК 2-р анги
  • 15:50
    "Эрх чөлөөт Спирит" Хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    "Чихрийн шижингийн шийдэл" Баримтат кино
  • 18:30
    "Судоку эрдэнэ шишийн ундаа" үзүүлж байна
  • 18:40
    УИХ цаг
  • 19:10
    "Кунг Фу иог" УСК /давталт/
  • 21:10
    "B nice" үзүүлж байна
  • 21:20
    "Реакц" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 22:00
    "Шуугиан" МУСК
  • 23:45
    Эфир завсарласан

Олон Саналтай

II/2211:35

МҮОНТ

“Тусгай салаа” олон ангит кино 59.60-р анги

II/2220:40

MovieBox

"Гоол 2: Мөрөөдлийн биелэл (Goal 2: Living The Dream)" УСК

II/2210:00

Dream

Аи Карли / I Carly / III.3-4