08-12

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 3.5-р анги
  • 07:20
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 5.3,4-р анги
  • 07:50
    Үлгэрийн цаг
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:15
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.13-р анги
  • 08:55
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 2.24,25-р анги
  • 09:25
    "Миний бяцхан одой морь" хүүхэлдэйн кино 8.4-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Миний охид" ОАК 63,64 -р анги
  • 11:25
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Уулзах газраа өөрчилж болохгүй" 4-р анги
  • 13:15
    "The Noise" шоу нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Гүнзгий шат:Авиа зүй:№6)
  • 14:30
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Гүнзгий:Орчуулга:№6)
  • 14:50
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Гүнзгий шат:Үгсийн сан:№6)
  • 15:10
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт:(Ярианы хятад хэл №37-40)
  • 15:40
    "Шинжлэх ухаан" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Гэрлэн дохио" 2.9-р анги
  • 17:00
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 5.5,6-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.14-р анги
  • 18:35
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 2.25,26-р анги
  • 19:05
    "Миний бяцхан одой морь" хүүхэлдэйн кино 8.5-р анги
  • 19:30
    "Миний охид" ОАК 65,66 -р анги
  • 21:00
    "Movie Guide" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Уулзах газраа өөрчилж болохгүй" төгсгөлийн 5-р анги
  • 23:40
    "Гэрлэн дохио" 2.10-р анги
  • 00:30
    Эфир завсарлага

08-13

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 3.6-р анги
  • 07:30
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 5.5,6-р анги
  • 07:50
    Үлгэрийн цаг
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 08:25
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:35
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.14-р анги
  • 09:00
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 2.25,26-р анги
  • 09:30
    "Миний бяцхан одой морь" хүүхэлдэйн кино 8.5-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Миний охид" ОАК 65,66 -р анги
  • 11:30
    "Монголчууд ХХ зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Хайрын клуб" МУСК
  • 13:30
    "Амрыг эрье" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Үндэсний үсэглэлийн аварга" нэвтрүүлэг
  • 15:10
    "Movie Guide" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Гэрлэн дохио" 2.10-р анги
  • 17:00
    "Чингис хаан музей" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 5.7,8-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.15-р анги
  • 18:35
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 1.1,2-р анги
  • 19:00
    "Миний бяцхан одой морь" хүүхэлдэйн кино 8.6-р анги
  • 19:30
    "Миний охид" ОАК 67,68 -р анги
  • 21:00
    "Бидний үед" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Facebook" 1-р анги баримтат кино
  • 23:10
    "Гэрлэн дохио" 2.11-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

08-14

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 3.7-р анги
  • 07:25
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 5.7,8-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    Үлгэрийн цаг
  • 08:15
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:45
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.15-р анги
  • 09:10
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 1.1,2-р анги
  • 09:35
    "Миний бяцхан одой морь" хүүхэлдэйн кино 8.6-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Миний охид" ОАК 67,68 -р анги
  • 11:25
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Дурсаж яваарай" МУСК
  • 13:30
    "Шинжлэх ухаан" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Facebook" 1-р анги баримтат кино
  • 15:10
    "Мөнгөтэй зочин" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Гэрлэн дохио" 2.11-р анги
  • 17:00
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 5.9,10-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.16-р анги
  • 18:35
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 1.3-р анги
  • 18:50
    "Монгол улс хөгжсөн үү" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Миний охид" ОАК 69, 70-р анги
  • 21:00
    "Үндэсний үсэглэлийн аварга" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Facebook" 2-р анги баримтат кино
  • 23:10
    "Гэрлэн дохио" 2.12-р анги
  • 00:10
    Эфир завсарлага

Олон Саналтай

VIII/1319:45

NTV

" Зоригт эрийн дууль"ОАК 27

VIII/1322:30

МҮОНТ

“Бөхийн гайхамшиг” уран сайхны кино 1-р анги

VIII/1308:05

MovieBox

"Гурван найз эргэж ирсэн нь" МУСК