МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Монголын сүүлчийн эзэн хаан” Монголын уран сайхны кино 1-р анги
  • 09:40
    “Монголын баялаг-330” Хэнтий аймгийн Хэрлэн сум.
  • 10:20
    “Эх сайхан нутаг минь” Хүүхдийн концерт 2-р хэсэг
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    “Путораны өндөрлөг” баримтат кино
  • 11:50
    “Мөнхөд жаргаарай” /СТА П.Бямбахүү/
  • 12:30
    Булган ресорт үзүүлж байна
  • 13:10
    “Хүрээ донж” энтертэйнмент нэвтрүүлэг
  • 14:40
    “Банзай” Уран сайхны кино
  • 16:00
    “Дөрвөн бэрх” уралдаант нэвтрүүлэг
  • 17:10
    Хайрлаарай: Би, бид ямар байна вэ...
  • 18:10
    Говь-Алтай аймгийн Шарга сумын 100 жилийн ойд 2-р хэсэг
  • 18:40
    “Дуу” реалити шоу-8
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Зүрхэнд мөнхөрсөн аялгуу”
  • 22:40
    “Монголын сүүлчийн эзэн хаан” Монголын уран сайхны кино 2-р анги
  • 00:50
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:00
    UBS эхлэл
  • 06:12
    "Mongolian songs" дуунууд
  • 06:30
    21 НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 09:00
    Кофе юу? Цай юу?
  • 10:30
    21 НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    "Mongolian songs" Үндэсний шоу
  • 13:00
    Бизнес мэдээ
  • 13:05
    "Жирийн амьдрал" олон ангит кино /3/
  • 13:55
    "Бидний цагаан сар - 2024"
  • 16:25
    "Илбэчин Кайто" хүүхэлдэйн кино /17/
  • 16:50
    EXIT зар сурталчилгаа
  • 16:55
    "Дэггүй аав" олон ангит кино /34/
  • 17:45
    21 НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    Сайн уу Сайнаа
  • 19:30
    СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    Мегаболл лотерей
  • 21:00
    "Жирийн амьдрал" олон ангит кино /4/
  • 22:05
    UBS Энэ долоо хоногт
  • 22:20
    21 НЬЮС орон нутгийн мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:50
    " Түмэн тэмээний баяр - 2024" Өмнөговь аймгаас бэлтгэв
  • 23:30
    СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 Цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:20
    "Ёо Ёо-г анагаах нь"
  • 11:10
    "Хайртай шүү...Ээжээ"
  • 11:30
    “Огторгуйн нисгэгч” оа хүүхэлдэйн кино
  • 12:20
    "Хамгийн сайн дайсан" оак 18,19,20-р анги
  • 15:00
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:20
    "New wave"
  • 15:40
    "Ардын хөгжмийн гоцлол"
  • 16:20
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • 17:10
    “Роппонги класс” ОАК 5-р анги
  • 18:10
    “Огторгуйн нисгэгч” оа хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "168 цаг" тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Нэгдүгээр хэлтэс" оак 1-р анги
  • 21:00
    "Танайд хоноё"
  • 22:30
    “Роппонги класс” ОАК 6-р анги
  • 23:30
    "168 цаг" тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    "Монгол зурхай"
  • 07:10
    "Богд хаан" МУСК
  • 08:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө"ярилцлага
  • 09:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:30
    Технологи-360: Энгийний цаана агуу
  • 09:40
    Өнөөдрийн аялал
  • 10:30
    Шинийн 15-ны засал номын хурал
  • 10:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:00
    Хайртай шүү ээжээ
  • 11:20
    Амжилтын түүх
  • 11:40
    Дуу реалити шоу № 5
  • 12:40
    Түмний эх үзүүлж байна
  • 14:50
    Танд тустай агшин
  • 14:55
    Эсгий туургатан
  • 15:30
    “Хүнсний хувьсгал: Мал аж ахуй”
  • 16:40
    Ойлголт зөв бол үйлдэл зөв
  • 17:50
    Шинэ шийдэл
  • 18:10
    Танд тустай агшин
  • 18:15
    Шинийн 15-ны засал номын хурал
  • 18:40
    Хайртай шүү ээжээ
  • 19:00
    "Маш нууц" МУСК
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    "Цаг хөтөлбөр" тойм
  • 21:40
    "Миний эрдэнэ" 26,27,28,29-р анги ХОАК
  • 00:40
    Эфир завсарласан

TV9

  • 06:00
    Дорнын зурлага
  • 06:10
    Энэ өдөр мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 07:00
    Карантины хүүхдүүд МУСК
  • 08:00
    Халдашгүй СОАК Төгсгөлийн 16-р анги давталт
  • 09:00
    Луу жилийн заслын ном
  • 10:00
    Анализ тойм хөтөлбөр
  • 11:00
    Дорнод аймгийн Булган сумын нэрэмжит 256 бөхийн барилдаан
  • 18:05
    Мөрөөдөл биелдэг юм нэвтрүүлэг
  • 18:45
    Газрын доорх усны хяналт шинжилгээг хэрхэн хийдэг вэ нэвтрүүлэг /төлбөрт/
  • 18:50
    Заг модыг хэрхэн үрслүүлдэг вэ нэвтрүүлэг /төлбөрт/
  • 19:00
    Анализ тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    Засгийн газар 3 жилд нэвтрүүлэг
  • 21:45
    Агентлаг СОАК 1-р анги
  • 22:45
    Онцгой даалгавар МУСК
  • 00:10
    Анализ тойм мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 00:50
    Киноны давталтын цаг

C1

  • 08:00
    "Хонины найр" МУСК
  • 09:35
    Жүдо бөхийн "Baku-Их дуулга-2024" /давталт/
  • 11:50
    "B nice" үзүүлж байна
  • 12:00
    "Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав...
  • 13:00
    "ДокторЭм Турк нано наалт" үзүүлж байна
  • 13:20
    Хөгжилтэй аялал-Аялалын цаг
  • 13:30
    "Шөнө дундын яриа" СОАК 2-р анги
  • 14:50
    "Шөнө дундын яриа" СОАК 3-р анги
  • 16:00
    "Эрх чөлөөт Спирит" Хүүхэлдэйн кино
  • 16:50
    "Гүндүүгүй яриа" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 18:00
    "Судоку эрдэнэ шишийн ундаа" үзүүлж байна
  • 18:10
    УИХ цаг
  • 18:40
    "Луут сэлэм" УСК /давталт/
  • 20:35
    "B nice" үзүүлж байна
  • 20:45
    Жүдо бөхийн "Baku-Их дуулга-2024"
  • 23:30
    "Хүүхэлдэй" МУСК
  • 01:00
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    SBN news тойм
  • 09:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    Нахиа хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Дугуйн дээрх там ОАК-3
  • 11:00
    Улаачдын өрсөлдөөн:Цоожсүрэн, Төмөрчөдөр
  • 11:30
    1-р тусгай хэлтэс ОАК 3-23
  • 12:30
    Аав МУСК
  • 14:10
    Манай гаригийн залуус 20 жил
  • 17:00
    Солиот Эх МУСК
  • 19:00
    Хайрын хүч
  • 20:00
    Design box
  • 22:00
    Итгэгч УСК
  • 00:30
    Эфир завсарласан

NTV

  • 06:00
    Монгол бахархал "Модон өлгий"
  • 06:20
    Монгол бахархал "Жирэмсний хорио цээр"
  • 06:35
    Цаг агаар
  • 06:40
    "Энх өглөө" шүлгийн түүвэр
  • 07:05
    "Хүүхдүүдээ наашаа" хичээлийн цаг 4
  • 07:30
    "Мөнх тунх" хүүхэлдэйн кино 3.1-3.4
  • 08:15
    Цаг агаар
  • 08:20
    "Өөр өнцөг" хэлэлцүүлэг
  • 09:20
    Цаг агаар
  • 09:25
    "Вакцин" шоу нэвтрүүлэг 3.12
  • 10:45
    Цаг агаар
  • 10:50
    "Хүүхдүүдээ наашаа" хичээлийн цаг 4
  • 11:20
    "Мөнх тунх" хүүхэлдэйн кино 3.1-3.4
  • 12:00
    DW "Глобал 3000" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    Цаг агаар
  • 12:45
    "Эхнэрийн заавраар" шоу нэвтрүүлэг /баярын тусгай дугаар/
  • 14:00
    Цаг агаар
  • 14:05
    DW "Германд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 14:45
    Засгийн газрын товч тойм
  • 15:00
    Соёл Эрдэнэ
  • 16:15
    Цаг агаар
  • 16:20
    "Талын элч дуучин Ж.Дорждагва"
  • 17:55
    Цаг агаар
  • 18:00
    "Дуу" реалити шоу 5
  • 19:35
    "Монгол адуу" нэвтрүүлэг
  • 20:55
    "Ганди" УСК

Central TV

  • 08:00
    Ройтерс 7 хоног /тойм/
  • 09:00
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 1-31,32,33-р анги /3+/
  • 09:30
    "Пиноккио" хүүхэлдэйн кино - 47,48-р анги /6+/
  • 10:00
    "Эзэнт гүрэн" ХОАК - 61 /12+/ Давталт
  • 11:00
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 1-34,35,36-р анги /3+/
  • 11:30
    "Пиноккио" хүүхэлдэйн кино - 49,50-р анги /6+/
  • 12:00
    "The Daily Show" өдрийн хөтөлбөр
  • 15:00
    "Эзэнт гүрэн" ХОАК - 62 /12+/ Давталт
  • 16:00
    "Хүчтэн" баярын хөтөлбөр - 2 /Давталт/
  • 17:30
    "У Ёны тэмдэглэл - Гэрлэлтийн там" хосын харилцааны нэвтрүүлэг - 4 /18+/ Давталт
  • 19:00
    Ройтерс 7 хоног /тойм/
  • 19:30
    ДВ-"Евромакс" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "That's My Jam" цэнгээнт нэвтрүүлэг 1-8
  • 21:30
    "Парадисо" кино нэвтрүүлэг - Амархан тоглоом /Good Kill/ /+12/
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Хатанбаатар 2" МУСК
  • 07:40
    "Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино 3-р бүлэг 13-18-р анги
  • 09:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 11:00
    "6/42 Лотто" хонжворын 67 дахь тохирол /шууд/
  • 11:15
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Чусоны сэтгэл засалч Пүн" СОАК 1-р бүлэг 11,12-р анги
  • 14:20
    Хар хайрцаг
  • 15:20
    "Дэлхий гараг" баримтат кино
  • 16:15
    "Ардын буйдан" нэвтрүүлэг дугаар-1
  • 17:45
    "Бяцхан влог" нэвтрүүлэг 2-р бүлэг дугаар-3
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "The Voice kids Mongolia" шоу нэвтрүүлэг дугаар-1
  • 21:00
    "SUITS" ОАК 12-р анги
  • 22:30
    "Блэк Хоукын сүйрэл" УСК
  • 01:05
    "Мөнхийн эхлэл" кино контент
  • 02:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 07:30
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:35
    Хөгжмийн хөтөлбөр
  • 08:00
    "Дутагдалтай дурлал" ОАУСК 2-4-р анги
  • 11:00
    "Хүмүүсийн түүх" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Өв соёлоо дээдэлье” нэвтрүүлэг
  • 11:50
    "Засгийн газар энэ 7 хоног" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Амар байна уу? Алтай" нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 13:00
    "Асурадо" УСК
  • 14:30
    "Миний монголын өв соёл" нэвтрүүлэг
  • 15:15
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 15:35
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино
  • 15:55
    "Хязгааргүй англи хэл" нэвтрүүлэг
  • 16:20
    "Төмөр хүн" УСК
  • 17:50
    “Өв соёлоо дээдэлье” нэвтрүүлэг
  • 18:20
    Удахгүй гарах кинонууд
  • 18:40
    Удахгүй гарах тоглоомууд
  • 19:00
    "Индиан азарга" УСК
  • 20:50
    “Өв соёлоо дээдэлье” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Аав" нэвтрүүлэг
  • 22:15
    "Алуурчны дурсамж" УСК
  • 00:50
    Хөгжмийн хөтөлбөр
  • 01:40
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Fact&Expert-Факт&Эксперт" Тойм мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 06:55
    "Бидний нандин үе" ХОАК 38-р анги давталт
  • 07:45
    "Нана ноно" Балчир насны хүүхдийн дууны цаг
  • 08:00
    E-Project нэвтрүүлэг /И-Прожект нэвтрүүлэг/
  • 09:00
    "Хүүхэд нэгдүгээрт" хүүхдэд зориулсан нэвтрүүлэг
  • 09:35
    "Хүнсний хувьсгал-Эрүүл хүнс үйлдвэрлэлтийн хөгжил"
  • 09:55
    1950 - Зарын цаг
  • 10:00
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 10:10
    "Хотын бүсгүй хөдөө нутагт" нэвтрүүлэг
  • 10:55
    1950 - Зарын цаг
  • 11:00
    "Хүнсний хувьсгал-Мал аж ахуй"нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Морьтон монгол" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бидний нандин үе" ХОАК 39-р анги
  • 13:55
    1950 - Зарын цаг
  • 14:00
    "Хаврын салхи" ОАК 8,9-р анги давталт
  • 16:15
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 16:25
    "ДУУ" зорилтот реалити шоу давталт дугаар 6 давталт
  • 17:35
    "Хүнсний хувьсгал-Хөнгөн үйлдвэрлэл, стратегийн чухал салбар" нэвтрүүлэг
  • 18:05
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:35
    E-Project нэвтрүүлэг /И-Прожект нэвтрүүлэг/
  • 19:35
    "Хүнсний хувьсгал-Төр хувийн хэвшлийн тогтолцоо"
  • 19:50
    "Залгамж" өв соёлын цаг
  • 20:10
    "Хүнсний хувьсгал-Туулай жилийн онцлох үйл явдал"
  • 20:30
    "Дэлхийг тамгалсан Монгол Адуу" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Хүнсний хувьсгал-Төр хувийн хэвшлийн тогтолцоо"
  • 22:00
    "Зориг" УСК давталт
  • 23:50
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 04:05
    "Өчигдөр (Yesterday)" УСК
  • 06:00
    "Ахан дүүс кино бүтсэн түүх"
  • 06:30
    "Ээжээ зорино" МУСК
  • 07:45
    "Сэтгэлд харвасан туяа" МУСК
  • 09:15
    "Хайр 2" МУСК
  • 10:55
    "In Da House 2" МУСК
  • 12:45
    "Хүчирхэг нугаснууд (The Mighty Ducks)" УСК
  • 14:40
    "Хүчирхэг нугаснууд 2 (D2: The Mighty Ducks)" УСК
  • 16:35
    "Хүчирхэг нугаснууд 3 (D3: The Mighty Ducks)" УСК
  • 18:35
    "Сувдан эрэг (Pearl Harbor)" УСК
  • 22:00
    "Зүтгэл ба шагнал (Pain & Gain)" УСК
  • 00:25
    "Өөрчлөлтийн зам (Revolutionary Road)" УСК
  • 02:15
    Эфир дуусна.

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Бизнес амжилт
  • 08:30
    Эх орны хүүхдүүд ХОАК 34,35-р анги
  • 10:10
    Бамбарууш хүүхэлдэйн кино 71-75-р анги
  • 10:35
    Бяцхан муужгай нохойнууд 1-4-р анги
  • 11:00
    Хайртай шүү ээжээ
  • 11:20
    Бид өсвөр үеийнхэн хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 12:10
    Дуу реалити шоу
  • 13:20
    Долоодугаар өрөөний гайхамшиг /Miracle in cell no7/ УСК
  • 15:35
    Операторын нэг өдөр
  • 15:40
    Нийгэм, эдийн засгийг дэмжсэн төслүүд
  • 15:55
    Бизнес амжилт
  • 16:25
    Хайртай шүү ээжээ
  • 16:45
    Vibe нэвтрүүлэг
  • 17:45
    Бамбар Цоохор хоёр хүүхэлдэйн кино 19,20-р анги
  • 18:15
    Бяцхан муужгай нохойнууд 1-4-р анги
  • 18:40
    Монголын гээгдсэн түүх | Дэмчигдонров ван Чойбалсан нар хамтарсан бол Ар, Өвөр Монгол нэгдэх байсан уу?
  • 20:00
    Family Feud Mongolia - 100 Монголчууд хэрхэн хариулсан бэ? шоу нэвтрүүлэг
  • 21:15
    Байгаль орчны менежментийн төлөвлөгөөг хэрхэн боловсруулж хэрэгжүүлдэг вэ?
  • 21:20
    Уулын ажлын төлөвлөгөөг хэрхэн боловсруулж хэрэгжүүлдэг вэ?
  • 21:30
    Эх хүн /Mother/ УСК
  • 23:50
    Нүүдэлчдийн өв соёл

TV7

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Single ladies-1" МУСК
  • 10:40
    "Single ladies-2" МУСК
  • 12:30
    "Single ladies-3" МУСК
  • 14:30
    "Хүнсний хувьсгал: Мал аж ахуй" үзүүлж байна
  • 15:40
    "Хөгжил-Зүтгэл" баримтат кино
  • 17:20
    “MWC 2023 Барселона" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Саятан лото 1900 0000" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Нэг Монгол" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Явуулын хүн" МУСК
  • 22:40
    TV7 төгсгөл
  • 08:50
    TV7 эхлэл

Eco Channel

  • 06:50
    Эко зөвлөгөө
  • 07:15
    Эко ТВ цоморлог
  • 07:50
    " Дэгдээхэй нас" МУСК
  • 08:55
    Теле концерт
  • 10:00
    Хүүхдийн цаг
  • 11:00
    "Эко хэмнэл" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Эко ТВ цоморлог
  • 14:00
    "Ингэх гээд байсан юм " MУСК
  • 15:00
    "Grand care" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Эко ТВ цоморлог
  • 15:50
    Эко зөвлөгөө
  • 16:00
    Хүмүн стори
  • 17:00
    Баримтат кино
  • 17:45
    Эко ТВ цоморлог
  • 18:30
    Саятан лото 1900-0000 тохирол
  • 20:00
    Эко ТВ цоморлог
  • 21:00
    "Grand care" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Эко ТВ цоморлог
  • 22:00
    "Би нисэх дуртай " МУСК
  • 00:05
    Уран зохиолын цаг
  • 00:35
    Сайхан амраарай

Dream

  • 07:00
    Зуузуугийн найзууд I.31-33
  • 07:30
    Дидибу II.21-22
  • 08:00
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 08:30
    Бяцхан оцон шувуу Пороро VI.1-2
  • 09:00
    Learn to Draw - Гар зураг гоё
  • 09:10
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая
  • 09:30
    Шидтэнүүдийн клуб / Winx club / VI.3
  • 10:00
    Genie Family 11-12
  • 11:00
    Бариарай!Тинипин II.14-18
  • 12:00
    Супэр гэр бүл нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Аи Карли / I Carly / II.35-36
  • 13:30
    Бяцхан оцон шувуу Пороро VI.3-4
  • 14:00
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Да Винчи - Та нар мэдэх үү?
  • 14:50
    Да Винчи - Бяцхан Милигийн асуултууд
  • 15:00
    Бүхнийг шулмын аргаар I.24-26
  • 16:20
    Үлэг гүрвэлийн адал явдал II.1-6
  • 17:30
    Супер 6 баатар/ Big 6 Hero /
  • 19:20
    Бариарай!Тинипин II.14-18
  • 20:30
    Гэр бүлийн цаг / Манай гэр бүлийн дүрэм /
  • 20:45
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг / Лулу, Сөсө /
  • 20:55
    Хамтдаа уншицгаая / Би юм идмээргүй байна /
  • 21:00
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг / Лулу, Сөсө /
  • 21:15
    Үлгэрийн цаг / Өвгөн эмгэн хоёр, Танил найз /
  • 21:30
    Аи Карли / I Carly / II.35-36
  • 22:30
    Genie Family 13-14
  • 23:20
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө хөтөлбөр” /давталт/
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    “Эврика” Шинжлэх ухааны мэдээ
  • 10:20
    Цаг агаар
  • 10:30
    "Цагийн хүрдийн баатар-2023" /Үлгэр жишээ гэр бүл/
  • 10:40
    Өнөөдрийн зочин /давталт/
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    "Цагийн хүрдийн баатар-2023" /Соёлч өрх/
  • 11:30
    Тэгш боломж: Зөв хандлага, оролцоо
  • 11:50
    Цаг агаар
  • 12:00
    Цэгцрэх хөдөлгөөн /УИХ-ын Хэвлэл мэдээллийн албанаас бэлтгэв/
  • 12:30
    Олон нийтийн цаг
  • 12:50
    Хөндөх сэдэв /давталт/
  • 13:10
    Цагийн хүрдийн баатар: /Шинжлэх ухааны нээлт/
  • 13:20
    Сэтгэлд шингэсэн хоол: Баримтат кино /Солонгос/
  • 14:10
    Инженерийн шийдэл
  • 14:50
    "Цагийн хүрдийн баатар-2023" /Нийгмийн хариуцлагатай компани/
  • 15:00
    “Мэдээ” /давталт/
  • 15:20
    “Засгийн газар 3 жилд” нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Эх орны төлөө
  • 17:50
    "Цагийн хүрдийн баатар-2023" /Энэрэнгүй үйлстэн/
  • 18:00
    Сэтгэлд шингэсэн хоол: Баримтат кино /Малайз/
  • 18:50
    Цаг агаар
  • 19:00
    “3+...” хэлэлцүүлэг /давталт/
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Сүлд /давталт/
  • 21:20
    Цаг агаар
  • 21:30
    Онцлох зочин /давталт/
  • 21:50
    Цагийн хүрдийн баатар: /Шилдэг татвар төлөгч/
  • 22:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:00
    Эфир завсарлав

MNC

  • 08:30
    "Миний өглөө" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Ирж яваа цаг МУСК
  • 10:30
    Бизнес цаг
  • 10:40
    Таны эрүүл мэнд
  • 10:45
    Урин цагийн эхлэл теле концерт
  • 11:00
    Хуйрнан шуугигч хүүхдийн бөхийн барилдаан 8-9 нас
  • 12:30
    Хөхөө гэрлэх дөхлөө МУСК
  • 14:00
    АЗЫН АРВАН МЯНГА
  • 15:30
    Таньруу нүүж явна МУСК
  • 17:00
    Дэлхийд цуутай Монгол теле концерт
  • 17:30
    Бизнес цаг
  • 17:40
    Таны эрүүл мэнд
  • 17:45
    Хуйрнан шуугигч хүүхдийн бөхийн барилдаан 6-7 нас
  • 19:00
    Хуйрнан шуугигч хүүхдийн бөхийн барилдаан 4-5 нас
  • 21:00
    АЗЫН АРВАН МЯНГА
  • 22:30
    Тэнгэрийн амьтан МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Premier Sports 1

  • 02:30
    Dunk Contest 2015
  • 03:00
    2024 NBA All Star HBCU Classic Live
  • 05:30
    Dunk Contest 2016
  • 06:00
    2018 NBA All Star Game
  • 08:00
    2024 NBA All Star Adam Silver Media Availability
  • 09:00
    NBA (Шууд): Бүх Одод - Ур чадварын тэмцээнүүд (2023-24)
  • 12:00
    NBA: Бүх Одод - Залуу Оддын тоглолт (2023-24)
  • 14:00
    NBA: Майами - Филадельфиа 2023-24
  • 16:00
    NBA: Бостон - Брүүклин 2023-24
  • 18:00
    The Buzzer №17
  • 19:00
    NBA Action №16
  • 19:30
    NBA Action №17
  • 20:00
    NBA: Бүх Одод - Ур чадварын тэмцээнүүд (2023-24)
  • 22:00
    NBA: Бүх Одод - Залуу Оддын тоглолт (2023-24)

Premier Sports 2

  • 09:00
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №17
  • 09:30
    PL: Ливерпүүл - Бөрнли (24-р тойрог)
  • 11:30
    Аваргуудын лигийн тойм №14
  • 12:00
    PL: Вест Хэм - Арсенал (24-р тойрог)
  • 14:00
    Европа / Конференц лигийн сэтгүүл №8
  • 15:00
    PL: Брентфорд - Ливерпүүл (25-р тойрог)
  • 17:00
    Гоолын магадлал нэвтрүүлэг №20
  • 17:40
    PL: Бөрнли - Арсенал (25-р тойрог)
  • 19:30
    PL: Ман Сити - Челси (25-р тойрог)
  • 21:30
    PL (Шууд): Pre-Game Show 105
  • 21:50
    PL (Шууд): Шеффилд - Брайтон (25-р тойрог)

Premier sports 5

  • 09:00
    UFC 298 (Шууд): Волкановски - Топурья (Прелим)
  • 10:45
    UFC 298 (Шууд): Волкановски - Топурья
  • 14:00
    UFC: Ган - Туйваса
  • 17:00
    UFC: Вера - Круз
  • 20:00
    UFC: Нзечукву - Кутелаба
  • 22:00
    Football Weekend (Шууд): Pre-Game Show 45
  • 22:20
    Bundesliga (Шууд): Фрайбург - Франкфурт (22-р тойрог)

Bloomberg TV MGL

  • 08:00
    Технологийн гайхамшиг нэвтрүүлэг
  • 08:50
    Хотын шийдэл нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Цахиурын хөндийгөөс цааш нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Дэвид Рубенштэйний шоу нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Амралтын цэнэг хөтөлбөр
  • 10:30
    Дэлхийг бүтээсэн эрхмүүд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Made in Mongolia нэвтрүүлэг
  • 11:30
    Ногоон Ирээдүй хөтөлбөр
  • 12:00
    Гол сэдэв нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Амралтын цэнэг хөтөлбөр
  • 13:30
    Хувцас загварын бизнес нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Ногоон Ирээдүй хөтөлбөр
  • 14:30
    Хөрөнгө оруулагчид нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Дулаарал нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Goldman Sachs: 150 жилийн замнал нэвтрүүлэг
  • 15:50
    Ухаалаг мөнгө нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Ногоон Ирээдүй хөтөлбөр
  • 16:30
    Амралтын цэнэг хөтөлбөр
  • 17:00
    Оч нэвтрүүлэг
  • 17:10
    Гоо сайхны бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Эмили Чаны шоу нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Блумберг: Хэргийн мөрөөр нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Cars and Coffee нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Амралтын цэнэг хөтөлбөр
  • 19:30
    Хөрөнгө оруулагчид нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Made нэвтрүүлэг
  • 20:20
    Прогноз нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Ногоон Ирээдүй хөтөлбөр
  • 21:00
    Ярилцах цаг нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Дэлхийг бүтээсэн эрхмүүд нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Амралтын цэнэг хөтөлбөр
  • 22:30
    Дэвид Рубенштэйний шоу нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Ногоон Ирээдүй хөтөлбөр
  • 23:30
    Америкийг бүтээсэн автомашинууд нэвтрүүлэг

Premier Sports 3

  • 09:00
    МСБХ Үндэсний дээд лиг: Майнерс - Бродерс №7
  • 11:00
    Бөх (Шууд): Дорнод аймгийн Булган сумын нэрэмжит барилдаан
  • 18:00
    Нэмэлт цаг нэвтрүүлэг №10
  • 18:30
    МСБХ Үндэсний дээд лиг (Шууд): Хүлэгүүд - Амазонс №5 (эм)
  • 21:00
    Нэмэлт цаг нэвтрүүлэг №8
  • 21:30
    Үндэсний бөхийн тойм №21
  • 22:00
    МСБХ Үндэсний дээд лиг: Metal - Apes №4
  • 00:00
    Эфир завсарлав

Сүлд ТВ

  • 08:00
    Өглөөний аялгуу
  • 08:20
    Сар шинийн эгшиглэн нэвтрүүлэг
  • 09:20
    Мориор амилсан монгол заяа нэвтрүүлэг /Уяач Б.Наранбат/
  • 10:20
    Хурдан морины түүх цуврал нэвтрүүлэг /Суман хүрэн/
  • 10:50
    Бизнес хөтөч
  • 11:00
    Хүний заяа нэвтрүүлэг /МУАЖ Д.Гүрсэд/
  • 12:00
    Ээлээ өгсөн нутаг сар шинийн нэвтрүүлэг
  • 12:45
    Монголын гэгээ баримтат нэвтрүүлэг /Сумын аврага малчин Н.Батбаяр/
  • 13:45
    Миний нутаг шүлэг
  • 14:00
    Дуундаа жаргалтай дэлхий нэвтрүүлэг /СТА Э.Чулуунчимэг/
  • 14:50
    Бизнес хөтөч
  • 15:00
    Өөжин бүүвэй тоглолт
  • 16:45
    Үүргэвчтэй аялал 2 нэвтрүүлэг /Япон/
  • 17:35
    Дэлхийн алдартнууд цуврал нэвтрүүлэг /Том Круз/
  • 17:50
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 18:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 18:30
    Цуурын увидас нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Дулаахан намар тоглолт /МУГЖ С.Жавхлан/
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 21:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:30
    Тогтвортой амьжиргаа 3 төсөл /Кино шиг амьдрал/
  • 21:40
    Гүндүүгүй яриа нэвтрүүлэг /МУ-ын харцага Т.Мөнгөнцоож/
  • 22:50
    Гарын таван хуруу МУСК
  • 00:10
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Бүсгүйчүүд хайрыг хүснэ" МОАК 2.8-10-р анги
  • 09:00
    "Аюултай амлалт" ОАК 37, 38-р анги
  • 10:15
    "Сүүлчийн хатан хаан" ОАК 48, 49, 50-р анги
  • 12:35
    "Үйлийн үр" ОАК 89, 90-р анги
  • 13:45
    "Миний найз залуу сүнс" ОАК төгсгөлийн 9, 10-р анги
  • 15:25
    "Раннин Мэн (Running Man)" нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Аюултай амлалт" ОАК 39, 40-р анги
  • 18:30
    "Сүүлчийн хатан хаан" ОАК 51-р анги
  • 19:30
    "Үйлийн үр" ОАК 91, 92-р анги
  • 20:50
    "Эргэж ирсэн хавар (Springtime)" УСК
  • 23:25
    "Сүүлчийн хатан хаан" ОАК 51-р анги
  • 00:15
    "Үйлийн үр" ОАК 89, 90-р анги
  • 01:25
    Эфир завсарлага

Premier sports 4

  • 09:00
    UFC 298 (Шууд): Волкановски - Топурья (Прелим)
  • 10:45
    UFC 298 (Шууд): Волкановски - Топурья
  • 14:00
    UFC: Ган - Туйваса
  • 17:00
    UFC: Вера - Круз
  • 20:00
    UFC: Нзечукву - Кутелаба
  • 22:00
    Football Weekend (Шууд): Pre-Game Show 45
  • 22:20
    Bundesliga (Шууд): Фрайбург - Франкфурт (22-р тойрог)

TM

  • 08:00
    Өндөр ээж" МУСК
  • 09:30
    Бизнесийн амжилт
  • 10:10
    "Зуу зуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:05
    Цаг агаар
  • 11:10
    Дуусаагүй түүх
  • 11:30
    "Big gift" хүүхдийн УСК
  • 12:20
    ТМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:55
    Зарын цаг
  • 13:00
    Дуу реалити шоу-6
  • 14:15
    Бизнесийн амжилт
  • 14:55
    Зарын цаг
  • 15:00
    Хөх уяач-2 цуврал нэвтрүүлэг /15/
  • 15:30
    "Монгол наадгай" хүүхдийн нэвтрүүлэг 1-2-р хэсэг
  • 16:30
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 16:50
    ТМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 17:25
    Зарын цаг
  • 17:30
    "Зуу зуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    IN TOUCH
  • 18:30
    "Сайн мэдээ" Пастор ТАРАС СЕНЬТАЙ хамт
  • 19:00
    Зарын цаг
  • 19:10
    Засгийн газар энэ 7 хоногийн тойм
  • 19:20
    Хөх уяач-2 цуврал нэвтрүүлэг /16/
  • 20:20
    Хүнсний хувьсгал мал аж ахуй
  • 21:30
    Дуусаагүй түүх
  • 21:50
    "Нээлттэй сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 22:10
    Зарын цаг
  • 22:15
    "Тархи баригч" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    Манлайн баясгалан: Монгол улсын заан М. Өсөхбаяр
  • 07:50
    Бөхийн хууч: Монгол улсын харцага Ц. Юүвээ
  • 08:20
    “Спорт-Бага үд” нэвтрүүлэг
  • 09:15
    Идэр уяач: Хөвсгөл аймаг. Эрдэнэбулган сум " Эгийн хурд" МСУХ-ны уяачид
  • 10:00
    “Спортын ертөнцөд” анализ тойм нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Бөхийн хууч: Монгол улсын заан Д. Амгаа
  • 11:05
    Эрийн хийморь:Уран уургач спортын мастер М. Чинбат
  • 11:35
    Чөлөөт бөхийн Улсын аварга шалгаруулах насанд хүрэгчдийн тэмцээн
  • 15:45
    Монголын спортын түүх
  • 16:50
    Бадминтоны “ПАРИС 2024” Зуны олимпын наадмын эрхийн оноо олгох Олон Улсын нээлттэй тэмцээн
  • 20:15
    Эрийн хийморь: Сүхбаатар аймгийн Мөнххаан сумаас бэлтгэв
  • 21:00
    “Идэр хүчтэн”
  • 21:40
    Монголын спортын түүх: Монголын сагсчид оролцлоо
  • 22:40
    Бөхийн хууч: Монгол улсын гавьяат тамирчин, улсын харцага О. Бахыт
  • 23:10
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 08:00
    Төв цэг-7 хоногийн тойм
  • 08:20
    Төв цэг-Дэлхийн тойм
  • 08:40
    Гео эдийн засгийн тойм
  • 09:00
    Ярих өнцөг
  • 10:00
    УИХ-ын намрын чуулган /давталт/
  • 15:00
    Ярих өнцөг
  • 16:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 16:20
    Сэдэв 365 нэвтрүүлэг
  • 16:40
    Гео эдийн засгийн тойм
  • 17:00
    Төв цэг-7 хоногийн тойм
  • 17:20
    Төв цэг-Дэлхийн тойм
  • 17:40
    Төв цэг-Зочны цаг
  • 18:00
    УИХ-ЫН ЦАГ
  • 18:30
    76:1 нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Эрүүл ээж нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Топ сугалаа-Азын 10000 хөтөлбөр
  • 20:30
    Гео эдийн засгийн тойм
  • 20:50
    Капитал
  • 21:00
    Төв цэг-7 хоногийн тойм
  • 21:20
    Төв цэг-Дэлхийн тойм
  • 21:40
    76:1 нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Эрүүл ээж нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Монголын баялаг-330" цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:50
    Эрүүл ээж нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Төв цэг-7 хоногийн тойм
  • 23:20
    Төв цэг-Дэлхийн тойм
  • 23:40
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Олон Саналтай

II/2218:45

Premier Sports 3

FIBA Asia cup qualifiers (Шууд): Монгол - Хятад

II/2211:35

МҮОНТ

“Тусгай салаа” олон ангит кино 59.60-р анги

II/2220:40

MovieBox

"Гоол 2: Мөрөөдлийн биелэл (Goal 2: Living The Dream)" УСК