МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Сэтгэл мэднэ” Монголын уран сайхны кино 2-р анги
  • 09:30
    Өв эрдэнэ
  • 09:40
    Монголын баялаг-330” Хэнтий аймгийн Норовлин сум
  • 10:20
    “Эх сайхан нутаг минь” Хүүхдийн концерт 1-р хэсэг
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    “Тархины нууц-4” баримтат кино
  • 12:10
    “Дуу” реалити шоу-6
  • 13:20
    Сүлд
  • 13:40
    “Их мөрний урсгал дөлгөөхөн” хөрөг нэвтрүүлэг
  • 14:20
    “Эврика” шинжлэх ухааны мэдээ
  • 14:40
    Цэгцрэх хөдөлгөөн /УИХ-ын Хэвлэл мэдээллийн албанаас бэлтгэв/
  • 15:10
    “Дуу” реалити шоу-7
  • 16:20
    Алс одогч морьтон-Тоомойн Очирхүү
  • 16:50
    “Талархал” Чингис хаан одонт Морин хуурын чуулгын хүндэтгэлийн тоглолт
  • 18:20
    Говь-Алтай аймгийн Шарга сумын 100 жилийн ойд 1-р хэсэг
  • 18:50
    “Ном хож” уралдаант цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Гэгээн үдэш:
  • 22:45
    “Монголын сүүлчийн эзэн хаан” Монголын уран сайхны кино 1-р анги
  • 00:30
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:00
    UBS эхлэл
  • 06:12
    "Mongolian songs" дуунууд
  • 06:30
    21 НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 09:00
    Кофе юу? Цай юу?
  • 10:15
    21 Хэлэлцүүлэг
  • 10:40
    Бизнес мэдээ
  • 10:45
    21 НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:15
    "Жирийн амьдрал" олон ангит кино /2/
  • 12:05
    "Poetry night Vol-3" Яруу найргийн цэнгүүн 3-р хэсэг
  • 13:20
    Д. Ухаанзаяа "Цөвүүн цагаас гэтэлгэх Богдсын Бошго Лүндэн"
  • 15:50
    UBS Энэ долоо хоногт
  • 16:00
    "Илбэчин Кайто" хүүхэлдэйн кино /17/
  • 16:25
    EXIT зар сурталчилгаа
  • 16:30
    "Дэггүй аав" олон ангит кино /33/
  • 17:20
    "Төгөлдөр хүүхэд" Хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:45
    "Хөгжилтэй аялал"
  • 18:00
    VIP CAR WASH үзүүлж байна
  • 18:10
    21 НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:40
    Энтертайнмент зоне
  • 19:05
    Хүний түүх-Амжилтын амт
  • 19:15
    Бизнес мэдээ
  • 19:30
    СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:35
    "Mongolian songs" Үндэсний шоу
  • 22:50
    "Жирийн амьдрал" олон ангит кино /3/
  • 23:55
    UBS Энэ долоо хоногт

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:20
    "Ёо Ёо-г анагаах нь"
  • 11:10
    "Хайртай шүү...Ээжээ"
  • 11:30
    “Огторгуйн нисгэгч” оа хүүхэлдэйн кино
  • 12:20
    "Хамгийн сайн дайсан" оак 26,27,28-р анги
  • 15:00
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:20
    "20-р зууны дуунууд"
  • 15:50
    “Роппонги класс” ОАК 4-р анги
  • 16:50
    “Огторгуйн нисгэгч” оа хүүхэлдэйн кино
  • 17:40
    "Дуу" реалити шоу 6
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Хамгийн сайн дайсан" оак 30-р анги
  • 21:00
    "Би" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Урт цагааны гудамж"
  • 23:40
    “Роппонги класс” ОАК 5-р анги
  • 00:50
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    Монгол зурхай
  • 07:10
    "Харвардад учирсан 2" СОАК 4-р анги
  • 08:35
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:40
    Хүүхэд бидний өв соёл хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө"ярилцлага
  • 09:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 10:00
    Өнөөдрийн аялал
  • 10:30
    Шинийн 15-ны засал номын хурал
  • 10:55
    Хайртай шүү ээжээ
  • 11:15
    Сео сэтгэлгээ
  • 11:20
    ЖАТ-Сугар гарагт суурьших нь яагаад аймшигтай санаа вэ?
  • 11:30
    Танд тустай агшин
  • 11:35
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:40
    "Сар шинийн эгшиглэн 1 " тоглолт
  • 14:00
    Гэгээн Монгол подкаст - "Мөнгөн чавхдас" хөгжмийн сургалтын төвийн морин хуурын багш Б.Чойжилжав
  • 14:40
    Түмний эх үзүүлж байна
  • 16:10
    Цаг агаарын мэдээ
  • 16:15
    Танд тустай агшин
  • 16:20
    Эсгий туургатан
  • 17:15
    Шинийн 15-ны засал номын хурал
  • 17:40
    Хайртай шүү ээжээ
  • 18:00
    Эрүүл амьдарцгаая - эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Рийч дэ бюти" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Богд хаан" МУСК
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 21:40
    "Сар шинийн эгшиглэн 2" тоглолт
  • 23:50
    "Миний эрдэнэ" 22,23,24,25-р анги ХОАК
  • 02:50
    Эфир завсарласан

TV9

  • 06:00
    Дорнын зурлага
  • 06:10
    Энэ өдөр мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 07:00
    Үнэн хайр МУСК
  • 08:20
    Халдашгүй СОАК 15-р анги давталт
  • 09:20
    Гарц нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Луу жилийн заслын ном
  • 11:00
    Сэлэнгэ аймгийн Мандал сумын нэрэмжит 256 бөхийн барилдаан
  • 18:20
    АХА цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Энэ өдөр мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    Операторын нэг өдөр нэвтрүүлэг /төлбөрт/
  • 20:10
    Нийгэм, эдийн засгийг дэмжсэн төслүүд нэвтрүүлэг /төлбөрт/
  • 20:30
    Өв соёлын товчоон
  • 21:00
    Халдашгүй СОАК Төгсгөлийн 16-р анги
  • 22:30
    Хуйвалдаан МУСК
  • 00:10
    Энэ өдөр мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 01:10
    Киноны давталтын цаг

C1

  • 08:00
    "Нөхөрт гарсны маргааш" МУСК
  • 09:05
    Жүдо бөхийн "Baku-Их дуулга-2024" /давталт/
  • 11:50
    "B nice" үзүүлж байна
  • 12:00
    "Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав...
  • 13:00
    "ДокторЭм Турк нано наалт" үзүүлж байна
  • 13:20
    Хөгжилтэй аялал-Аялалын цаг
  • 13:30
    "Эд эс" СОАК 16-р анги
  • 14:50
    "Шөнө дундын яриа" СОАК 1-р анги
  • 16:00
    "Сардиниа-Ус,газар, нам гүм орчин, байгаль" Баримтат кино
  • 16:30
    "Засгийн газар-3 жилд" нэвтрүүлэг
  • 18:10
    C1 зураглал
  • 18:20
    "Судоку эрдэнэ шишийн ундаа" үзүүлж байна
  • 18:30
    "Хамаг монголчууд бүү мартагтун" Хэлмэгдсэн эмэгтэйчүүд
  • 19:20
    "B nice" үзүүлж байна
  • 19:30
    "С1 Долоо хоногийн тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Нөхөрлөе, Хайрлая" контент №2
  • 20:45
    Жүдо бөхийн "Baku-Их дуулга-2024"
  • 23:00
    "Эцсийн хүсэл" МУСК
  • 00:30
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    Би гэртэй Монгол
  • 10:00
    Дугуйн дээрх там ОАК-1
  • 11:00
    Дуртай өдөр хөтөлбөр
  • 13:00
    Миний очих дуртай газар
  • 13:30
    Дугуйн дээрх там ОАК-2
  • 14:30
    1-р тусгай хэлтэс ОАК 3-21
  • 15:30
    1-р тусгай хэлтэс ОАК 3-22
  • 16:30
    Гоёлын даашинз МУСК
  • 18:30
    Медальтан /давталт/
  • 19:30
    1-р тусгай хэлтэс ОАК 3-23
  • 20:30
    SBN news тойм
  • 21:30
    Амьдрал бол аялал
  • 22:10
    Аниргүй УСК
  • 00:30
    Эфир завсарласан

NTV

  • 06:00
    Мэдээ
  • 07:05
    "Хүүхдүүдээ наашаа" хүүхдийн нэвтрүүлэг 1
  • 07:30
    "Мөнх тунх" хүүхэлдэйн кино 2.8-2.10
  • 08:15
    Цаг агаар
  • 08:20
    Global talk with Nyamdavaa
  • 09:20
    Цаг агаар
  • 09:25
    "Вакцин" шоу нэвтрүүлэг 3.11
  • 10:45
    Цаг агаар
  • 10:50
    "Хүүхдүүдээ наашаа" хүүхдийн нэвтрүүлэг 11
  • 11:20
    "Мөнх тунх" хүүхэлдэйн кино 2.8-2.10
  • 12:00
    DW "Эрүүл бие" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    Цаг агаар
  • 12:45
    XVII жарны "Хилэнт эх" хэмээх модон луу жилийн сар шинийн баярт зориулсан хүчит 256 бөхийн барилдаан /тойм/
  • 16:40
    Соёл Эрдэнэ
  • 17:55
    Цаг агаар
  • 18:00
    "Вакцин" шоу нэвтрүүлэг 3.12
  • 19:20
    Засгийн газрын товч тойм
  • 19:35
    "Гайхамшигт монгол адуу" нэвтрүүлэг
  • 20:55
    Монгол өв соёл "Шаазан урлал" нэвтрүүлэг
  • 21:35
    "Гарьд магнай" МУСК
  • 23:40
    "Алтан өргөө"
  • 00:55
    "Ингэх гээд байсан юм" МУСК
  • 02:05
    "Монголын сүүлийн эзэн хаан" МУСК
  • 03:35
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 04:00
    Эфир завсарлав

Central TV

  • 08:00
    Ройтерс 7 хоног /тойм/
  • 09:00
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 1-25,26,27-р анги /3+/
  • 09:30
    "Пиноккио" хүүхэлдэйн кино - 43,44-р анги /6+/
  • 10:00
    "Эзэнт гүрэн" ХОАК - 59 /12+/ Давталт
  • 11:00
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 1-28,29,30-р анги /3+/
  • 11:30
    "Пиноккио" хүүхэлдэйн кино - 45,46-р анги /6+/
  • 12:00
    "The Daily Show" өдрийн хөтөлбөр
  • 15:00
    "Эзэнт гүрэн" ХОАК - 60 /12+/ Давталт
  • 16:00
    "Эх дэлхийгээ хайрлая" хөгжмийн хөтөлбөр 2-14
  • 17:00
    "Инээмсэглэл" - Баярын хөтөлбөр /Давталт/
  • 18:20
    "Мөнх өв" баримтат кино - 3 /Давталт/
  • 19:00
    Ройтерс 7 хоног /тойм/
  • 20:00
    "Баяртай үдэш" ярилцлагын нэвтрүүлэг - 7 /Давталт/
  • 21:30
    "Nara Bara" хамтлагийн тоглолт
  • 22:00
    "That's My Jam" цэнгээнт нэвтрүүлэг - 7 /Давталт/
  • 23:35
    "Улаанбаатарын үдэш" жазз тоглолт
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Хатанбаатар 1" МУСК
  • 07:40
    "Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино 3-р бүлэг 7-12-р анги
  • 09:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Чусоны сэтгэл засалч Пүн" СОАК 1-р бүлэг 9,10-р анги
  • 14:20
    "Хүнсний хувьсгал" нэвтрүүлэг
  • 14:35
    "Бяцхан влог" нэвтрүүлэг 2-р бүлэг дугаар-2
  • 15:20
    "Галилео" баримтат кино
  • 15:35
    "Маяа зөгий-3" хүүхэлдэйн кино
  • 17:10
    "Миний Монголын соёл"
  • 17:20
    "Тэсвэрийн оргил" баримтат кино
  • 19:20
    "Электрон хаягдлыг яаж боловсруулдаг вэ?" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Ардын буйдан" нэвтрүүлэг дугаар-1
  • 21:00
    "SUITS" ОАК 11-р анги
  • 22:25
    "Гринго" УСК
  • 00:30
    "Хонины найр" МУСК
  • 02:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 07:30
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:35
    "Түүх 1 минут" нэвтрүүлэг
  • 07:45
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    "Бизнес толь"
  • 08:40
    "Андантэ" ОАУСК 16-р анги
  • 09:40
    "Дутагдалтай дурлал" ОАУСК 1-р анги
  • 10:40
    "Маанар төсөл" нэвтрүүлэг
  • 11:10
    “Өв соёлоо дээдэлье” нэвтрүүлэг
  • 11:20
    "Дээрхийн заяа" нэвтрүүлэг С.Баярцэцэг
  • 11:50
    "Бидний Цагаан сар" нэвтрүүлэг
  • 12:50
    "Бизнес толь"
  • 13:00
    "Хайрын хүч" УСК
  • 15:00
    "Найруулагчдын түүх" нэвтрүүлэг
  • 15:05
    "Жүжигчдийн түүх" нэвтрүүлэг
  • 15:10
    "Гялалзаж буй од: Сарны хатан" УСК
  • 16:30
    "Тоглоомын ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Бизнес толь"
  • 17:10
    "Өв соёлоо дээдэлье” нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "Хүнсний хувьсгал" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Хаан" УСК
  • 20:40
    "Дуу" реалити шоу 6 дэх дугаар
  • 22:00
    "Асурадо" УСК
  • 23:50
    Удахгүй гарах кинонууд
  • 00:10
    Удахгүй гарах тоглоомууд
  • 00:30
    Хөгжмийн хөтөлбөр
  • 01:20
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 06:55
    "Бидний нандин үе" ХОАК 37-р анги давталт
  • 07:40
    "Баримтат кино"
  • 08:50
    "Хотын бүсгүй хөдөө нутагт" реалити нэвтрүүлэг
  • 09:35
    "Хүнсний хувьсгал-Туулай жилийн онцлох үйл явдал"
  • 09:55
    1950 - Зарын цаг
  • 10:00
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 10:15
    "Хүүхэд нэгдүгээрт хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 10:45
    "Санготой хамтдаа" хүүхдэд зориулсан контент
  • 10:55
    1950 - Зарын цаг
  • 11:00
    "Мэдлээ, Хатагтай" УСК давталт
  • 13:00
    "Бидний нандин үе" ХОАК 38-р анги
  • 13:55
    1950 - Зарын цаг
  • 14:00
    "Үнэн хайр" УСК давталт
  • 15:20
    "Хөх толботой монгол" тоглолт МУСТА Дуучин Л.Банзрагч
  • 17:00
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "ДУУ" зорилтот реалити шоу дугаар 6
  • 18:40
    "Хүнсний хувьсгал-Эрүүл хүнс үйлдвэрлэлтийн хөгжил"
  • 19:00
    "Fact&Expert-Факт&Эксперт" Тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Хүнсний хувьсгал-Хөнгөн үйлдвэрлэл, стратегийн чухал салбар" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Гайхамшигт Монгол Адуу" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Хүнсний хувьсгал-Мал аж ахуй"нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Зориг" УСК
  • 00:25
    "Fact&Expert-Факт&Эксперт" Тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:15
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 05:15
    "SoЦial Media Reaction-4" нэвтрүүлэг /Тунгалаг тамир МУСК/
  • 06:00
    "Single Ladies 4: Төгсгөл ба эхлэл" МУСК
  • 08:00
    "Сар шинийн факт" МУСК
  • 09:00
    "Сар шинийн факт" МУСК
  • 10:00
    "Амьдралын урт замд" МУСК
  • 11:45
    "SoЦial Media Reaction-4" нэвтрүүлэг /Тунгалаг тамир МУСК/
  • 12:35
    "Агаар (Air)" УСК
  • 14:25
    "Цамхаг (Skyscraper)" УСК
  • 16:20
    "Номхон далайн хөвөө (Pacific Rim)" УСК
  • 18:50
    "Номхон далайн хөвөө: Бослого (Pacific Rim: Uprising)" УСК
  • 21:00
    "Сувдан эрэг (Pearl Harbor)" УСК
  • 00:30
    "Макс Пэйн (Max Payne)" УСК
  • 02:05
    "Хөгшдөд нутаг үгүй (No Country For Old Men)" УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Бизнес амжилт
  • 08:30
    Эх орны хүүхдүүд ХОАК 31,32,33-р анги
  • 11:00
    Хайртай шүү ээжээ
  • 11:20
    Бамбарууш хүүхэлдэйн кино 61-65-р анги
  • 12:00
    Бяцхан муужгай нохойнууд 75-80-р анги
  • 12:35
    Монголын гээгдсэн түүх | Дэмчигдонров ван Чойбалсан нар хамтарсан бол Ар, Өвөр Монгол нэгдэх байсан уу?
  • 13:55
    Хайртай шүү ээжээ
  • 14:15
    Зэрлэгүүдийг хүлээхүй УСК
  • 15:05
    Эрүүл амт
  • 15:55
    Бизнес амжилт
  • 16:25
    Хайртай шүү ээжээ
  • 16:45
    Бяцхан муужгай нохойнууд 1-4-р анги
  • 17:20
    Бамбарууш хүүхэлдэйн кино 66-70-р анги
  • 18:00
    Дуу реалити шоу
  • 19:20
    Үүргэвчтэй аялал 2: Саппоро
  • 20:10
    Vibe нэвтрүүлэг
  • 21:10
    Операторын нэг өдөр
  • 21:15
    Нийгэм, эдийн засгийг дэмжсэн төслүүд
  • 21:30
    Долоодугаар өрөөний гайхамшиг /Miracle in cell no7/ УСК
  • 23:50
    Хүн төрөлхтний гайхамшигт бүтээлүүд

TV7

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Танхай тээгч" МУСК
  • 11:00
    "Суварган цэнхэр уулс" МУСК
  • 12:30
    "Солиот эх" МУСК
  • 14:30
    "Үнэн Худлын дэнс" нэвтрүүлэг /давталтын дугаар/
  • 16:00
    "Ариун номын эрэлд" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Баланс" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Туршилтын хосууд" МУСК
  • 20:00
    "Нэг Монгол" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Царайлаг өдрүүд" МУСК
  • 23:00
    TV7 төгсгөл

Eco Channel

  • 08:00
    Эко зөвлөгөө
  • 08:10
    " Улаанбаатарт байгаа миний аавд " MУСК
  • 09:50
    Дэлхийн хотууд
  • 10:00
    Хүүхдийн цаг
  • 11:00
    Хүмүн стори
  • 11:30
    "Dr Crandmed "баримтат кино бүтсэн түүх
  • 13:00
    Эко цоморлиг
  • 13:30
    Баримтат кино
  • 14:30
    "Монгол өв соёл" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Эко зөвлөгөө
  • 15:00
    "Сайн байна уу, Захирал аа" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Ногооноор сэтгэ" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Хүмүн стори
  • 17:00
    "Каталоги " нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Эко цоморлог
  • 18:00
    Бизнес аялал
  • 18:30
    Монгол тулгатны 100 эрхэм
  • 19:35
    Хүнсний аюулгүй байдлын цаг
  • 20:00
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 20:30
    Dr Crandmed баримтат кино 2-р хэсэг
  • 21:20
    Хүмүн стори
  • 22:05
    "Ардын элч " МУСК
  • 23:50
    Уран зохиолын цаг
  • 00:25
    Сайхан амраарай

Dream

  • 07:00
    Булцгар I.7-8
  • 07:35
    Бяцхан оцон шувуу Пороро VI.9-10
  • 08:00
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 08:30
    Бариарай!Тинипин II.25-26
  • 09:00
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг
  • 09:10
    Learn to Draw - Гар зураг гоё
  • 09:30
    Шидтэнүүдийн клуб / Winx club / VI.7
  • 10:00
    Супер 6 баатар/ Big 6 Hero /
  • 11:45
    Бяцхан оцон шувуу Пороро VI.8
  • 12:00
    Аи Карли / I Carly / II.43-44
  • 13:00
    Үлэг гүрвэлийн адал явдал II.8-9
  • 13:30
    Бариарай!Тинипин II.23-24
  • 14:00
    Контентын тойм 2 / Content review 2 /
  • 14:30
    Да Винчи - Та нар мэдэх үү?
  • 14:50
    Да Винчи - Бяцхан Милигийн асуултууд
  • 15:00
    Бүхнийг шулмын аргаар I.31-32
  • 16:00
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг
  • 16:15
    Learn to Draw - Гар зураг гоё
  • 16:30
    Үлэг гүрвэлийн адал явдал II.8-11
  • 17:30
    Супер үлэг гүрвэлийн хүч 3-4
  • 18:00
    Zoomoo - Байгаль хамгаалагч Лео II.17
  • 18:15
    Цэлцэгнүүрийн ертөнцөөр / Jelly Jamm / I.23
  • 18:30
    Маамуу - "Маамуу номын сан''
  • 18:50
    Маамуу - Зурах " Бууз "
  • 19:00
    Бариарай!Тинипин II.21-26
  • 20:30
    Гэр бүлийн цаг / Хөгжилтэй өглөө /
  • 20:45
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг / Лулу, Сөсө /
  • 21:00
    Хамтдаа уншицгаая / Түшигтэй найзууд /
  • 21:10
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг / Лулу, Сөсө /
  • 21:20
    Үлгэрийн цаг / Бүгд хэрэгтэй /
  • 21:30
    Аи Карли / I Carly / II.43-44
  • 22:30
    Genie Family 11-12
  • 23:20
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө хөтөлбөр” /давталт/
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    Монголын мэдээ тойм тайлбар” /давталт/
  • 10:20
    “MNB World news” /давталт/
  • 10:40
    Өнөөдрийн зочин /давталт/
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 11:40
    "Цагийн хүрдийн баатар-2023" /Оюунлаг хүн/
  • 11:50
    Цаг агаар
  • 12:00
    Редакцын хэлэлцүүлэг
  • 13:00
    XVII жарны усан Туулай жилийн Цагийн хүрдийн баатрууд-2023 /шагнал гардуулах ёслол/
  • 15:00
    “Мэдээ” /давталт/
  • 15:20
    "Цагийн хүрдийн баатар-2023" /Байгальд ээлтэй хүн/
  • 15:30
    Цаг үе, үзэл бодол
  • 16:10
    ММ таван минут
  • 16:20
    Сэтгэлд шингэсэн хоол: Баримтат кино /Солонгос/
  • 17:10
    Цэгцрэх хөдөлгөөн /УИХ-ын Хэвлэл мэдээллийн албанаас бэлтгэв/
  • 17:40
    “3+...” хэлэлцүүлэг /давталт/
  • 18:40
    Цаг агаар
  • 18:50
    Сүлд
  • 19:10
    Явлаа, ирлээ /давталт/
  • 19:30
    “Эврика” Шинжлэх ухааны мэдээ
  • 19:50
    Цагийн хүрдийн баатар: /Хөрөнгийн зах зээлд түүчээлэгч/
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    "Цагийн хүрдийн баатар-2023" /Үндэсний үйлдвэрлэлийг түүчээлэгч/
  • 21:10
    Олон нийтийн цаг
  • 21:30
    Цаг агаар
  • 21:40
    Онцлох зочин /давталт/
  • 22:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:00
    Эфир завсарлав

MNC

  • 08:30
    20 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Хүн чулууны нулимс МУСК
  • 10:30
    Бизнес цаг
  • 10:40
    Таны эрүүл мэнд
  • 10:45
    “Хүнсний хувьсгал: Мал аж ахуй”
  • 11:55
    Оюун баллет баримтат кино
  • 12:40
    Санахын жаргалтай нутаг тоглолт 2-р хэсэг
  • 14:00
    АЗЫН АРВАН МЯНГА
  • 15:30
    Сэрэлт МУСК
  • 17:00
    17 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес цаг
  • 17:40
    Таны эрүүл мэнд
  • 17:45
    Кино миний амьдралд Г.Бирваа
  • 18:00
    18 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Ирж яваа цаг МУСК
  • 20:00
    20 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Норовбанзад" баримтат кино
  • 21:00
    АЗЫН АРВАН МЯНГА
  • 22:30
    Таньруу нүүж явна МУСК
  • 23:40
    Эфир завсарлага

Premier Sports 1

  • 00:30
    2024 NBA All Star Rising Stars Practice Live
  • 02:00
    2023 NBA All Star Saturday Night Cut Down
  • 03:00
    NBA Action 3316
  • 03:30
    2023 NBA All Star Rising Stars Cut Down
  • 04:30
    Dunk Contest 1994
  • 05:00
    Dunk Contest 1995
  • 05:30
    Dunk Contest 2000
  • 06:00
    Dunk Contest 2003
  • 06:30
    Hall of Fame Press Conference
  • 07:00
    NBA: Майами - Филадельфиа 2023-24
  • 09:00
    NBA Action №16
  • 09:30
    NBA Gametime №79
  • 10:00
    NBA (Шууд): Бүх Одод - Залуу Оддын тоглолт (2023-24)
  • 12:30
    NBA: Чикаго - Кливлэнд 2023-24
  • 14:30
    The Buzzer №16
  • 15:30
    NBA: Сакраменто - Финикс 2023-24
  • 17:30
    NBA Action №16
  • 18:00
    The Buzzer №17
  • 19:00
    NBA: Бүх Одод - Залуу Оддын тоглолт (2023-24)
  • 21:00
    NBA Action №16
  • 21:30
    NBA on Fire №8
  • 22:00
    PSN Production time
  • 22:20
    Bundesliga (Шууд): Вольфсбург - Дортмунд (22-р тойрог)
  • 00:30
    NBA: Бүх Одод - Залуу Оддын тоглолт (2023-24)

Premier Sports 2

  • 09:00
    PL The Big Interview №27
  • 09:30
    AFC Asian Cup: Йордан - БНСУ (Хагас шигшээ)
  • 12:30
    AFC Asian Cup: Иран - Катар (Хагас шигшээ)
  • 15:30
    AFC Asian Cup: Йордан - Катар (Шигшээ тоглолт)
  • 18:30
    Европа/Конференц лигийн тойм №7
  • 19:30
    Inside Serie A №26
  • 20:00
    PL (Шууд): Pre-Game Show 102
  • 20:20
    PL (Шууд): Брентфорд - Ливерпүүл (25-р тойрог)
  • 22:30
    PL (Шууд): Pre-Game Show 103
  • 22:50
    PL (Шууд): Бөрнли - Арсенал (25-р тойрог)
  • 01:00
    PL (Шууд): Pre-Game Show 104
  • 01:20
    PL (Шууд): Ман Сити - Челси (25-р тойрог)
  • 03:30
    Эфир завсарлав

Premier sports 5

  • 09:00
    ONE (Шууд): Fight Night 19
  • 13:00
    UFC: Хермансон - Пайфер
  • 16:00
    UFC 280: Оливейра - Махачев
  • 18:00
    UFC 278: Усман - Эдуардс
  • 20:20
    It's Time №402
  • 20:50
    UFC: Родригез - Лемос
  • 22:50
    PL (Шууд): Тоттенхэм - Волверхэмптон (25-р тойрог)
  • 01:00
    Production Time
  • 01:20
    Bundesliga (Шууд): Лайпциг - М'гладбах (22-р тойрог)
  • 03:30
    Эфир завсарлав

Bloomberg TV MGL

  • 08:00
    Ногоон Ирээдүй хөтөлбөр
  • 08:30
    Дулаарал нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Амралтын цэнэг хөтөлбөр
  • 09:30
    Ухаалаг мөнгө нэвтрүүлэг
  • 09:40
    Прогноз нэвтрүүлэг
  • 09:50
    Аялагч нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Ярилцах цаг нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Cars and Coffee нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Амралтын цэнэг хөтөлбөр
  • 11:30
    Made нэвтрүүлэг
  • 11:50
    Goldman Sachs: 150 жилийн замнал нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Ногоон Ирээдүй хөтөлбөр
  • 12:30
    Дэвид Рубенштэйний шоу нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Эмили Чаны шоу нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Дэлхийг бүтээсэн эрхмүүд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Амралтын цэнэг хөтөлбөр
  • 14:30
    Трампын эзэнт гүрэн нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Блумберг: Хэргийн мөрөөр нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Америкийг бүтээсэн автомашинууд нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Хувцас загварын бизнес нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Хөрөнгө оруулагчид нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Future of work нэвтрүүлэг
  • 17:10
    Game changers нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Хотын шийдэл нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Ногоон Ирээдүй хөтөлбөр
  • 18:00
    Амралтын цэнэг хөтөлбөр
  • 18:30
    Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд
  • 18:40
    Гоо сайхны бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Дэвид Рубенштэйний шоу нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Цахиурын хөндийгөөс цааш нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Ногоон Ирээдүй хөтөлбөр
  • 20:30
    Made in Mongolia нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Амралтын цэнэг хөтөлбөр
  • 21:30
    Ярилцах цаг нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Ногоон Ирээдүй хөтөлбөр
  • 22:30
    Дэлхийг бүтээсэн эрхмүүд нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Аялагч нэвтрүүлэг
  • 23:05
    Технологийн гайхамшиг нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Premier Sports 3

  • 09:00
    МСБХ Үндэсний дээд лиг: Metal - Apes №4
  • 11:00
    Бөх (Шууд): Сэлэнгэ аймгийн Мандал сумын нэрэмжит барилдаан
  • 18:00
    Нэмэлт цаг нэвтрүүлэг №4
  • 18:30
    МСБХ Үндэсний дээд лиг (Шууд): Metal - Apes №5
  • 21:00
    Сар шинийн зочин нэвтрүүлэг №3
  • 21:30
    Үндэсний бөхийн тойм №22
  • 22:00
    МСБХ Үндэсний дээд лиг: Гарьд - Хүлэгүүд №7
  • 00:00
    Эфир завсарлав

Сүлд ТВ

  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Тусгаар тогтнол МУСК
  • 10:30
    Бизнес хөтөч
  • 10:40
    Цаг агаарын мэдээ
  • 10:45
    Сод урлан хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Мэдлэгтэй дэлгэц хүүхэд танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:30
    Рейнбоу ахлах сургууль 29,30,31,32-р анги
  • 12:00
    Ингэх гээд байсан юм МУСК
  • 13:00
    Бизнес хөтөч
  • 13:10
    Хөгжмийн эгшиг тоглолт /МУСТА Б.Наранцогт/
  • 15:00
    АХ-ын 102 жилийн ойн баяр наадмын уралдаан /1-р хэсэг/
  • 16:45
    Миний нутаг шүлэг
  • 17:00
    Мориор амилсан монгол заяа нэвтрүүлэг /Уяач Б.Наранбат/
  • 18:00
    Сар шинийн эгшиглэн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Монголын гэгээ баримтат нэвтрүүлэг / Сумын аврага малчин Н.Батбаяр/
  • 20:00
    Дуундаа жаргалтай дэлхий нэвтрүүлэг /СТА Э.Чулуунчимэг/
  • 20:50
    Тогтвортой амьжиргаа 3 төсөл /Малын тоо толгойн албан татвар/
  • 21:00
    Хүний заяа нэвтрүүлэг /АЖ Д.Гүрсэд/
  • 22:00
    Хурдан морины түүх цуврал нэвтрүүлэг /Даян түмэн хүрэн/
  • 22:20
    Хүргэн хүү МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:02
    "Бүсгүйчүүд хайрыг хүснэ" МОАК 2.6-7-р анги
  • 08:20
    "Аюултай амлалт" ОАК 35, 36-р анги
  • 09:35
    "Сүүлчийн хатан хаан" ОАК 45, 46, 47-р анги
  • 11:55
    "Үйлийн үр" ОАК 87, 88-р анги
  • 13:05
    "Миний найз залуу сүнс" ОАК 7, 8-р анги
  • 14:45
    "Хоёр тархины хамтрал" ОАК 1-р анги
  • 16:00
    "Миний хайртай Пабло" МУСК
  • 17:15
    "Аюултай амлалт" ОАК 37, 38-р анги
  • 18:35
    "Сүүлчийн хатан хаан" ОАК 50-р анги
  • 19:30
    "Үйлийн үр" ОАК 89, 90-р анги
  • 20:50
    "Раннин Мэн (Running Man)" нэвтрүүлэг
  • 22:35
    "Жири уул" ОАК 2-р анги
  • 00:15
    "Сүүлчийн хатан хаан" ОАК 50-р анги
  • 01:10
    "Үйлийн үр" ОАК 89, 90-р анги
  • 01:40
    Эфир завсарлага

Premier sports 4

  • 09:00
    ONE (Шууд): Fight Night 19
  • 13:00
    UFC: Хермансон - Пайфер
  • 16:00
    UFC 280: Оливейра - Махачев
  • 18:00
    UFC 278: Усман - Эдуардс
  • 20:20
    It's Time №402
  • 20:50
    UFC: Родригез - Лемос
  • 22:50
    PL (Шууд): Тоттенхэм - Волверхэмптон (25-р тойрог)
  • 01:00
    Production Time
  • 01:20
    Bundesliga (Шууд): Лайпциг - М'гладбах (22-р тойрог)
  • 03:30
    Эфир завсарлав

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    "Том толгой "тоглолт
  • 09:30
    Бизнесийн амжилт
  • 10:10
    Номын нандин сахиус
  • 10:40
    DW:Global US
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:05
    Цаг агаар
  • 11:10
    "Моралаш" хүүхдийн УСК
  • 12:20
    ТМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:55
    Зарын цаг
  • 13:00
    Хөх уяач-2 цуврал нэвтрүүлэг /14/
  • 13:30
    "Үер" МУСК
  • 14:15
    Бизнесийн амжилт
  • 14:55
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Том тоглоом" хүүхдийн УСК
  • 16:30
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 16:50
    ТМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 17:25
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Цэгцрэх хөдөлгөөн" нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Зарын цаг
  • 18:50
    Дуу реалити шоу-6
  • 20:00
    Хөх уяач-2 цуврал нэвтрүүлэг /15/
  • 20:30
    "Бүтээл төрөх агшин " нэвтрүүлэг
  • 21:10
    Дуусаагүй түүх
  • 21:30
    "Бурхан шашин Монголд" баримтат кино
  • 22:30
    Зарын цаг
  • 22:35
    "Хонины найр"МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    Аэробик гимнастикийн Ази тивийн аварга шалгаруулах тэмцээн
  • 09:40
    Манлайн баясгалан: Монгол улсын начин Ц. Галдандагва
  • 10:00
    “Спорт-Бага үд”-шууд нэвтрүүлэг 50м
  • 10:50
    “Уухай” үндэсний сурын хүндэт мэргэн Т. Батмөнх
  • 11:20
    Спорт таны амралтанд: “Мөнгөн шонхор 4х4” хэт бартаат замын тэмцээн
  • 12:20
    Эрийн хийморь: Сүхбаатар аймгийн Мөнххаан сумаас бэлтгэв
  • 13:05
    Чөлөөт бөхийн Улсын аварга шалгаруулах насанд хүрэгчдийн тэмцээн
  • 20:25
    Бөхийн хууч: Монгол улсын начин Г. Жалаа
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    “Дүүрэн харцага” МУГД, манлай харцага Г. Элбэг
  • 21:55
    “Шонхор 4х4” хэт бартаат замын тэмцээн /Спорт таны амралтанд/
  • 23:00
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 08:00
    Төв цэг-Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Ярих өнцөг
  • 10:00
    УИХ-ын намрын чуулган /давталт/
  • 15:00
    Ярих өнцөг
  • 16:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 16:20
    Сэдэв 365 нэвтрүүлэг
  • 16:40
    Гео эдийн засгийн тойм
  • 17:00
    Төв цэг-7 хоногийн тойм
  • 17:20
    Төв цэг-Дэлхийн тойм
  • 17:40
    Төв цэг-Зочны цаг
  • 18:00
    УИХ-ЫН ЦАГ
  • 18:30
    76:1 нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Эрүүл ээж нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Топ сугалаа-Азын 10000 хөтөлбөр
  • 20:30
    Гео эдийн засгийн тойм
  • 20:50
    Капитал
  • 21:00
    Төв цэг-7 хоногийн тойм
  • 21:20
    Төв цэг-Дэлхийн тойм
  • 21:40
    76:1 нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Эрүүл ээж нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Монголын баялаг-330" цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:50
    Капитал
  • 23:00
    Төв цэг-7 хоногийн тойм
  • 23:20
    Төв цэг-Дэлхийн тойм
  • 23:40
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Олон Саналтай

II/2218:45

Premier Sports 3

FIBA Asia cup qualifiers (Шууд): Монгол - Хятад

II/2211:35

МҮОНТ

“Тусгай салаа” олон ангит кино 59.60-р анги

II/2220:40

MovieBox

"Гоол 2: Мөрөөдлийн биелэл (Goal 2: Living The Dream)" УСК