МҮОНТ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    Хүнсний хувьсгал
  • 10:20
    Инженерийн шийдэл
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    “Тумбаахайн найзууд” хүүхдийн нэвтрүүлэг. 71-р хэсэг
  • 11:35
    “Тусгай салаа” олон ангит кино 51,52-р анги
  • 13:00
    Цаг агаар
  • 13:10
    “Монгол өв соёл” хөтөлбөр
  • 13:40
    “Бүлтээхэй дэлдээхэй хоёр” 15-р хэсэг
  • 14:00
    Гадаад мэдээ /шууд/
  • 14:20
    “Сэтгэл мэднэ” Монголын уран сайхны кино 1-р анги
  • 15:40
    Нийгмийн хэлэлцүүлэг /давталт/
  • 16:40
    Алтан дэвтэр
  • 17:30
    “Эм Пи Форсе-Бодит байдлаас гадуур” хүүхэлдэйн кино 4-р анги
  • 18:00
    “Засгийн газар 3 жилд” нэвтрүүлэг
  • 19:35
    “Тумбаахайн найзууд” хүүхдийн нэвтрүүлэг. 72-р хэсэг
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “3+...” хэлэлцүүлэг
  • 22:10
    Олон нийтийн цаг
  • 22:30
    Сувдан өргөө: Урлагийн гавьяат зүтгэлтэн Б.Чинбатын гэр бүл
  • 23:40
    “Сэтгэл мэднэ” Монголын уран сайхны кино 2-р анги
  • 01:00
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:00
    UBS эхлэл
  • 06:12
    "Mongolian songs" дуунууд
  • 06:30
    21 НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 09:00
    Кофе юу? Цай юу?
  • 10:10
    НИТХ-ын шууд дамжуулалт
  • 12:15
    Бизнес мэдээ
  • 12:20
    "Жирийн амьдрал" олон ангит кино /1/
  • 13:10
    21 НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:40
    EXIT зар сурталчилгаа
  • 14:05
    НИТХ-ын шууд дамжуулалт
  • 16:05
    "Poetry night Vol-3" Яруу найргийн цэнгүүн 2-р хэсэг
  • 17:10
    EXIT зар сурталчилгаа
  • 17:15
    "Илбэчин Кайто" хүүхэлдэйн кино /16/
  • 17:45
    UBS Энэ долоо хоногт
  • 18:00
    "Хөгжилтэй аялал"
  • 18:15
    21 НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:45
    Д.Ухаанзаяа "Үхэл зуурдаас гэтэлж сайн заяа төрөхүй"
  • 19:20
    Бизнес мэдээ
  • 19:30
    СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    UBS Энэ долоо хоногт
  • 20:45
    "Жирийн амьдрал" олон ангит кино /2/
  • 21:50
    Дэлхий хамтлагийн "Уухай" амьд тоглолт
  • 23:45
    21 НЬЮС орон нутгийн мэдээллийн хөтөлбөр

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:20
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    “Огторгуйн нисгэгч” оа хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    "Танин мэдэхүй"
  • 10:50
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • 11:40
    "Soft Lazer"
  • 11:45
    "Хамгийн сайн дайсан" оак 28-р анги
  • 12:40
    "New wave"
  • 13:10
    "Засаг 30 жилд"
  • 14:40
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:50
    "Танин мэдэхүй"
  • 16:20
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • 17:10
    “Роппонги класс” ОАК 3-р анги
  • 18:00
    “Огторгуйн нисгэгч” оа хүүхэлдэйн кино
  • 18:50
    "Бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Хамгийн сайн дайсан" оак 29-р анги
  • 21:00
    "Гуанз" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Роппонги класс” ОАК 4-р анги
  • 23:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    "Монгол зурхай"
  • 07:10
    "Харвардад учирсан 2" СОАК 3-р анги
  • 08:35
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:40
    "Хүүхэд бидний өв соёл" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө"ярилцлага
  • 09:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 10:00
    "Миний эрдэнэ" 26,27-р анги ХОАК
  • 11:35
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:40
    Сар шинийн буухиа 2024
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 13:30
    Түмний эх үзүүлж байна
  • 15:00
    Мэдээ
  • 15:20
    Технологи-360: Энгийний цаана агуу
  • 15:25
    Танд тустай агшин
  • 15:30
    Караоке найт - МУСТА Б.Гүрбадам
  • 16:45
    Хүнсний хувьсгал № 64
  • 17:10
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:15
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 17:20
    Хүүхэд бидний өв соёл
  • 17:40
    "Шидэт харандаа"
  • 18:00
    "Оддбодс" хүүхэлдэйн кино 35-р анги
  • 18:15
    "Үүлэн жаалууд" 25,26-р анги хүүхэлдэйн кино
  • 18:35
    Шинийн 15-ны засал номын хурал
  • 19:00
    Мэдээ
  • 19:20
    "Миний эрдэнэ" 28,29-р анги ХОАК
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 22:00
    "Харвардад учирсан 2" СОАК 4-р анги
  • 23:45
    Эфир завсарласан

TV9

  • 05:00
    Дорнын зурлага
  • 05:10
    Хар сувдны нууц МУСК
  • 06:45
    Оддын хаан шоу нэвтрүүлэг
  • 07:40
    Энэ өдөр мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 08:40
    Ном хурах цаг
  • 09:00
    Шинэ өдөр хөтөлбөр
  • 09:50
    Багачууд аа англиар дуулцгаая
  • 10:00
    Луу жилийн заслын ном
  • 11:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 11:10
    Халдашгүй СОАК 14-р анги давталт
  • 12:10
    Боломж нэвтрүүлэг
  • 12:25
    Баримтат кино
  • 13:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 13:30
    "Надо тулаан 5" хүүхэлдэйн кино 21-р анги
  • 14:00
    Хүнсний хувьсгал: Хөдөө аж ахуй
  • 15:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 15:10
    Өдрийн мэнд нэвтрүүлэг
  • 15:20
    Хүний амь МУСК
  • 17:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 17:10
    Анализ тойм хөтөлбөр давталт
  • 18:00
    Монгол коммент нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Энэ өдөр мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    Баримтат кино
  • 21:00
    Халдашгүй СОАК 15-р анги
  • 22:30
    Татар ажиллагаа МУСК
  • 00:10
    Энэ өдөр мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 01:10
    Киноны давталтын цаг

C1

  • 08:00
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав... /давталт/
  • 09:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:50
    C1 зураглал
  • 10:00
    "Саятантай хэрхэн гэрлэх вэ" ОАК 3-р анги /давталт/
  • 11:00
    "Моралаш" хүүхдийн инээдмийн цуврал 26-р анги
  • 11:10
    "B nice" үзүүлж байна
  • 11:20
    "Мөнгөний гахай" МУСК
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав... /давталт/
  • 14:20
    "ДокторЭм Турк нано наалт" үзүүлж байна
  • 14:40
    Хөгжилтэй аялал-Аялалын цаг
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Халуухан ээж" ХОАК 5-р анги
  • 16:20
    "Судоку эрдэнэ шишийн ундаа" үзүүлж байна
  • 16:30
    "Эрх чөлөөт Спирит" Хүүхэлдэйн кино 8-р анги
  • 16:55
    "Моралаш" хүүхдийн инээдмийн цуврал 27-р анги
  • 17:05
    Үлгэр сонсох цаг /давталт/
  • 18:00
    "Шөнө дундын яриа" СОАК 3-р анги
  • 19:20
    Хөгжилтэй аялал-Аялалын цаг
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    C1 зураглал
  • 20:35
    "B nice" үзүүлж байна
  • 20:45
    Жүдо бөхийн "Baku-Их дуулга-2024"
  • 23:30
    "Шөнө дундын яриа" МУСК
  • 01:00
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    Нахиа хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес аялал
  • 10:30
    1-р тусгай хэлтэс ОАК 3-23
  • 11:30
    Нууц: Анвар садат
  • 12:30
    Business time
  • 13:00
    Дугуйн дээрх там ОАК-2
  • 14:00
    Инээдмийн толь
  • 14:30
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:00
    Том 6 толгой МУСК
  • 16:30
    Business time
  • 17:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Нахиа хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Дугуйн дээрх там ОАК-3
  • 19:30
    Хайрын хүч
  • 20:30
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    1-р тусгай хэлтэс ОАК-24
  • 22:30
    Дугуйн дээрх там ОАК-3
  • 23:30
    Эфир завсарласан

NTV

  • 06:00
    Мэдээ
  • 07:05
    "Хүүхдүүдээ наашаа" хүүхдийн нэвтрүүлэг 10
  • 07:30
    "Мөнх тунх" хүүхэлдэйн кино 2.4-2.7
  • 08:15
    Цаг агаар
  • 08:20
    "Зууны хүлгүүд" нэвтрүүлэг 52
  • 09:20
    Цаг агаар
  • 09:25
    Монгол өв соёл "Шаазан урлал" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Цаг агаар
  • 10:05
    "Хот айл" нэвтрүүлэг-3 2023
  • 10:50
    "Хүүхдүүдээ наашаа" хүүхдийн нэвтрүүлэг 10
  • 11:20
    "Мөнх тунх" хүүхэлдэйн кино 2.4-2.6
  • 11:55
    Цаг агаар
  • 12:00
    "Жигээ адуу" нэвтрүүлэг
  • 13:05
    Монгол бахархал "Ам гэмтэх"
  • 13:20
    Цаг агаар
  • 13:25
    Монгол бахархал " Сэвлэг үргээх ёс"
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:55
    "Лхагвын тойм"
  • 16:15
    "Хүүхдүүдээ наашаа" хүүхдийн нэвтрүүлэг 10
  • 16:45
    "Мөнх тунх" хүүхэлдэйн кино 2.4-2.6
  • 17:25
    "Эхнэрийн заавраар" шоу нэвтрүүлэг /баярын тусгай дугаар/
  • 18:35
    Гадаад мэдээ
  • 18:55
    Цаг агаар
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:30
    "Зууны хүлгүүд" нэвтрүүлэг /тусгай дугаар/
  • 21:50
    "Тунгалаг тамир" МУСК 3
  • 23:50
    Цаг агаар
  • 23:55
    "Үер" МУСК
  • 01:05
    Мэдээ
  • 02:10
    "Хүний амь" МУСК
  • 03:50
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 04:00
    Эфир завсарлав

Central TV

  • 08:00
    Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Roaring Dragon" теле тоглолт
  • 09:30
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 1-34,35,36-р анги /3+/
  • 10:00
    "Пиноккио" хүүхэлдэйн кино - 49,50-р анги /6+/
  • 10:30
    "Эзэнт гүрэн" ХОАК - 61 /12+/ Давталт
  • 11:30
    "Nara Bara" хамтлагийн тоглолт
  • 12:00
    "The Daily Show" өдрийн хөтөлбөр
  • 15:00
    "Эх дэлхийгээ хайрлая" хөгжмийн хөтөлбөр 2-13
  • 16:00
    "Born Retro" теле тоглолт /Давталт/
  • 17:30
    "Пигланд" Монголын олон ангит хүүхэлдэйн кино баярын тусгай анги /Давталт/
  • 18:00
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 1-34,35,36-р анги /3+/
  • 18:30
    "Пиноккио" хүүхэлдэйн кино - 49,50-р анги /6+/
  • 19:00
    Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Мөнх өв" баримтат кино - 3
  • 20:40
    ДВ-"Эрүүл хэв маяг" нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 21:10
    ДВ-"Урлаг.21" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    Ройтерс: Хотууд
  • 22:00
    "Эзэнт гүрэн" ХОАК - 62 /12+/
  • 23:35
    "Улаанбаатарын үдэш" жазз тоглолт
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 10:00
    ТЕРМИНАЛ_1.0 дугаар-173
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Үлэг гүрвэл" ООАК 2-р бүлэг 9-р анги
  • 13:25
    "Галилео" баримтат кино
  • 13:30
    "Трү ба Солонгын хаант улс" хүүхэлдэйн кино 4-р анги
  • 14:00
    ТЕРМИНАЛ_1.0 дугаар-173-2
  • 16:00
    "Жинхэнэ хайр" СОАК 14-р анги
  • 17:15
    "Сонсъё, суръя, дагая" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:50
    "Миний Монголын соёл"
  • 17:55
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 18:00
    "Трү ба Солонгын хаант улс" хүүхэлдэйн кино 5-р анги
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Жинхэнэ хайр" СОАК 15-р анги
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 21:00
    "Хар хайрцаг"
  • 22:00
    "Үлэг гүрвэл" ООАК 2-р бүлэг 10-р анги
  • 23:00
    Үдшийн мэдээ
  • 23:30
    "Хар хайрцаг"
  • 00:30
    "Египетийн түүх" баримтат кино 8-р хэсэг
  • 01:25
    "Миний Монголын соёл"
  • 01:45
    "Галилео" баримтат кино
  • 02:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 07:00
    Төрийн дуулал
  • 07:05
    Дасгалын цаг
  • 07:20
    Цаг Агаар
  • 07:25
    Хөгжмийн хөтөлбөр
  • 07:50
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино
  • 08:20
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 08:45
    "Хязгааргүй англи хэл" нэвтрүүлэг
  • 09:05
    "Бизнес толь"
  • 09:15
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    "Дутагдалтай дурлал" ОАУСК 3-р анги
  • 11:00
    "Бидний Цагаан сар" нэвтрүүлэг
  • 12:15
    “Өв соёлоо дээдэлье” нэвтрүүлэг
  • 12:50
    "Бизнес толь"
  • 13:00
    "Төөрөгдөл" УСК
  • 14:30
    "Миний монголын өв соёл" нэвтрүүлэг
  • 15:05
    "Үдийн цайны хачир" нэвтрүүлэг
  • 15:15
    "Жүжигчдийн түүх" нэвтрүүлэг
  • 15:25
    "Найруулагчдын түүх" нэвтрүүлэг
  • 15:35
    “Өв соёлоо дээдэлье” нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Удахгүй гарах кинонууд
  • 16:20
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 16:40
    "Хязгааргүй англи хэл" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Дээрхийн заяа" нэвтрүүлэг С.Баярцэцэг
  • 17:30
    “Өв соёлоо дээдэлье” нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Дутагдалтай дурлал" ОАУСК 4-р анги
  • 19:00
    "Моралаш" хүүхдийн кино
  • 19:20
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:05
    “Өв соёлоо дээдэлье” нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Эмээ үлгэр яриад өгөөч" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 20:45
    "Бидний Цагаан сар" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Хайрын хүч" УСК
  • 00:20
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:05
    Хөгжмийн хөтөлбөр
  • 01:55
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 06:55
    "Бидний нандин үе" ХОАК 36-р анги давталт
  • 07:40
    "Аяллын тойрог" нэвтрүүлэг
  • 08:40
    "Баримтат кино"
  • 09:50
    "Санготой хамтдаа" хүүхдэд зориулсан контент
  • 09:55
    1950 - Зарын цаг
  • 10:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 10:15
    "Залгамж" өв соёлын цаг
  • 10:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:55
    1950 - Зарын цаг
  • 11:00
    "Хөх толботой монгол" тоглолт МУСТА Дуучин Л.Банзрагч
  • 12:40
    "Хүнсний хувьсгал-Төр хувийн хэвшлийн тогтолцоо"
  • 13:00
    "Бидний нандин үе" ХОАК 37-р анги
  • 13:55
    1950 - Зарын цаг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    "Дахин тавтай морил" УСК давталт
  • 15:50
    "Хүнсний хувьсгал-Эрүүл хүнс үйлдвэрлэлтийн хөгжил"
  • 16:10
    "Кидс күйз" хүүхдэд зориулсан нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Хүүхэд нэгдүгээрт" хүүхдэд зориулсан нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Хүнсний хувьсгал-Хөнгөн үйлдвэрлэл, стратегийн чухал салбар" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Үнэн хайр" УСК
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Хүнсний хувьсгал-Төр хувийн хэвшлийн тогтолцоо"
  • 21:50
    "Мэдлээ, Хатагтай" УСК
  • 23:45
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 00:35
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 05:15
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 05:30
    "Өөрийгөө тоодоггүй хүн" МУСК
  • 06:45
    "Гүртэн" МУСК
  • 08:20
    "Баян цагдаа" ОАК (I.6-р анги)
  • 09:20
    "In Da House 2" МУСК
  • 11:10
    "Ер бусын амьтад ба тэднийг олох нь (Fantastic Beasts and Where to Find Them)" УСК
  • 13:30
    "Үндсэрхэг харуудын бүлэг (Blackkklansman)" УСК
  • 15:50
    "Сэтгэлд харвасан туяа" МУСК
  • 17:30
    "SoЦial Media Reaction-4" нэвтрүүлэг /Тунгалаг тамир МУСК/
  • 18:20
    "Макаровын бүсгүйчүүд" ОАК (II.3,4-р анги)
  • 19:30
    "Баян цагдаа" ОАК (I.7-р анги)
  • 20:40
    "Макс Пэйн (Max Payne)" УСК
  • 22:35
    "Хөгшдөд нутаг үгүй (No Country For Old Men)" УСК
  • 00:55
    "Армагеддон (Armageddon)" УСК
  • 03:15
    "Терминатор: Эхлэл (Terminator Genisys)" УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Нүгнай сахилга 2022 10-р хэсэг
  • 08:30
    Бизнес амжилт
  • 09:00
    Бамбарууш хүүхэлдэйн кино 70,71,72-р анги
  • 09:20
    Бамбар Цоохор хоёр хүүхэлдэйн кино 19-р анги
  • 09:35
    Бяцхан муужгай нохойнууд 1,2-р анги
  • 09:50
    Ухаант Цоохор хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 10:05
    Хамтдаа суръя теле хичээл
  • 10:20
    Эх орны хүүхдүүд ХОАК 34-р анги
  • 11:20
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 11:30
    Солилцоо МУСК
  • 13:20
    Газрын доорх усны хяналт шинжилгээг хэрхэн хийдэг вэ?
  • 13:25
    Заг модыг хэрхэн үрслүүлэн тариалдаг вэ?
  • 13:35
    Хэлбэр агуулга ярилцлага
  • 14:15
    Дүүрэн Дэлгэрхангай кино концерт
  • 14:55
    Үүргэвчтэй аялал 2: Саппоро
  • 15:50
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 16:00
    Бизнес амжилт
  • 16:30
    Хүн төрөлхтний гайхамшигт бүтээлүүд
  • 16:40
    Ухаант Цоохор хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 16:55
    Бамбар Цоохор хоёр хүүхэлдэйн кино 20-р анги
  • 17:10
    Бяцхан муужгай нохойнууд 3,4-р анги
  • 17:25
    Хамтдаа суръя теле хичээл
  • 17:40
    Бамбарууш хүүхэлдэйн кино 73,74,75-р анги
  • 18:00
    Эх орны хүүхдүүд ХОАК 35-р анги
  • 19:00
    Эрүүл амт
  • 19:50
    Хүнсний хувьсгал | Төр хувийн хэвшлийн тогтолцоо
  • 20:10
    Түүний түүх хөрөг нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Монголын гээгдсэн түүх | Дэмчигдонров ван Чойбалсан нар хамтарсан бол Ар, Өвөр Монгол нэгдэх байсан уу?
  • 22:20
    Зэрлэгүүдийг хүлээхүй УСК

TV7

  • 08:40
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Солиот эх" МУСК
  • 11:00
    "Y-podcast" үзүүлж байна
  • 12:30
    “MWC 2023 Барселона" нэвтрүүлэг
  • 13:10
    "Үнэн Худлын дэнс" нэвтрүүлэг
  • 14:40
    "Нэг Монгол" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    "Туршилтын хосууд" МУСК
  • 17:20
    "Дүрслэл" тойм нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "Авто хобби" нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Хүнсний хувьсгал: Мал аж ахуй" үзүүлж байна
  • 20:00
    Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Танхай тээгч" МУСК
  • 23:00
    TV7 төгсгөл

Eco Channel

  • 07:00
    Hi UВ өглөөний хөтөлбөр
  • 10:00
    "Эко хэмнэл" нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 12:50
    Эко зөвлөгөө
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Эко ТВ цоморлог
  • 14:45
    Хүнсний аюулгүй байдлын цаг
  • 15:00
    "Каталоги" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Эко хэмнэл" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Саятан лото 1900-0000 тохирол
  • 20:00
    Dr Crandmed баримтат кино 1-р хэсэг
  • 20:40
    Эко ТВ цоморлог
  • 21:00
    Dr Crandmed баримтат кино 2-р хэсэг
  • 21:50
    Эко зөвлөгөө
  • 22:00
    " Тань руу нүүж явна " МУСК
  • 23:40
    Уран зохиолын цаг
  • 00:10
    Сайхан амраарай

Dream

  • 07:00
    Булцгар I.5-6
  • 07:30
    Да Винчи - Та нар мэдэх үү?
  • 07:50
    Да Винчи - Бяцхан Милигийн асуултууд
  • 08:00
    Контентын тойм 2 / Content review 2 /
  • 08:30
    Супер үлэг гүрвэлийн хүч 1-2
  • 09:00
    Learn to Draw - Хувирамтгай цаасан хайрцаг
  • 09:15
    Learn to Draw - Хайрцаг нь хот
  • 09:30
    Шидтэнүүдийн клуб / Winx club / VI.6
  • 10:00
    Үлэг гүрвэлийн адал явдал II.9-10
  • 10:30
    Бариарай!Тинипин II.25-26
  • 11:00
    Аи Карли / I Carly / II.41-42
  • 12:00
    Zoomoo - Байгаль хамгаалагч Лео II.16
  • 12:15
    Цэлцэгнүүрийн ертөнцөөр / Jelly Jamm / I.23
  • 12:30
    Маамуу - "Томдсон цүнх''
  • 12:50
    Маамуу - Зурах " Байшин "
  • 13:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро VI.7-8
  • 13:30
    Шидтэнүүдийн клуб / Winx club / VI.7
  • 14:00
    Контентын тойм 2 / Content review 2 /
  • 14:30
    Супер үлэг гүрвэлийн хүч 3-4
  • 15:00
    Бүхнийг шулмын аргаар I.31-32
  • 16:00
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг
  • 16:10
    Learn to Draw - Гар зураг гоё
  • 16:30
    Булцгар I.7-8
  • 17:05
    Да Винчи - Та нар мэдэх үү?
  • 17:20
    Да Винчи - Бяцхан Милигийн асуултууд
  • 17:30
    Бяцхан оцон шувуу Пороро VI.9-10
  • 18:00
    Zoomoo - Байгаль хамгаалагч Лео II.17
  • 18:15
    Цэлцэгнүүрийн ертөнцөөр / Jelly Jamm / I.23
  • 18:30
    Маамуу - "Маамуу номын сан''
  • 18:50
    Маамуу - Зурах " Бууз "
  • 19:00
    Үлэг гүрвэлийн адал явдал II.11-12
  • 19:30
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Бариарай!Тинипин I.1-2
  • 20:30
    Гэр бүлийн цаг / Хөгжилтэй өглөө /
  • 20:45
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг / Лулу, Сөсө /
  • 21:00
    Хамтдаа уншицгаая / Түшигтэй найзууд /
  • 21:10
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг / Лулу, Сөсө /
  • 21:20
    Үлгэрийн цаг / Бүгд хэрэгтэй /
  • 21:30
    Аи Карли / I Carly / II.43-44
  • 22:20
    Бүүвэйн дуу
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө хөтөлбөр” /шууд/
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    Мэдээ /шууд/
  • 10:20
    “MNB World news” /давталт/
  • 10:40
    “Монголын мэдээ тойм тайлбар” /давталт/
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    Сүлд
  • 11:40
    "Цагийн хүрдийн баатар-2023" /Үндэсний үйлдвэрлэлийг түүчээлэгч/
  • 11:50
    Замын хөдөлгөөний удирдлагын төвөөс мэдээлж байна /шууд/
  • 12:00
    Өнөөдрийн зочин
  • 12:20
    Эргэх дөрвөн цаг /давталт/
  • 12:45
    Сэтгүүлчийн тэмдэглэл /давталт/
  • 13:00
    Өнөөдрийн зочин
  • 13:20
    “Төгс урлахуйн төлөөх 80-н жил” Баримтат нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Гадаад мэдээ
  • 14:20
    Монголын түүх
  • 15:00
    Мэдээ /шууд/
  • 15:20
    Инновацын эрэл
  • 15:50
    ММ таван минут
  • 16:00
    “MNB World news” /шууд/
  • 16:20
    “Тавилан” Баримтат кино
  • 17:00
    Цаг агаар
  • 17:10
    "Цагийн хүрдийн баатар-2023" /Байгальд ээлтэй хүн/
  • 17:20
    Цаг үе, үзэл бодол
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 18:20
    Явлаа, Ирлээ /давталт/
  • 18:40
    “MNB World news” /давталт/
  • 19:00
    Цаг агаар
  • 19:10
    "Цагийн хүрдийн баатар-2023" /Шилдэг татвар төлөгч/
  • 19:20
    Гадаад мэдээ
  • 19:40
    Өнөөдрийн зочин
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Инженерийн шийдэл
  • 21:40
    Цаг агаар
  • 21:50
    Монголын мэдээ тойм тайлбар” /давталт/
  • 22:10
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:10
    Эфир завсарлав

MNC

  • 08:00
    20 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Эх бүрдийн домог МУСК
  • 10:00
    10 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    Бизнес цаг
  • 10:40
    Таны эрүүл мэнд
  • 10:45
    Эсгий туургатан
  • 12:10
    Ацаг шүдний зөрүү МУСК
  • 14:00
    АЗЫН АРВАН МЯНГА
  • 15:30
    Хүн чулууны нулимс МУСК
  • 17:00
    17 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес цаг
  • 17:40
    Таны эрүүл мэнд
  • 17:45
    Туулай жилийн Шилдэг өгүүллэг-“Гэргий” өгүүллэг С.Пүрэвсүрэн
  • 18:00
    18 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Туулай жилийн "Шилдэг ном" шалгаруулах ёслолын ажиллагаа
  • 19:30
    Санахын жаргалтай нутаг тоглолт 1-р хэсэг
  • 20:00
    20 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    Тайгын эгшиг тоглолт
  • 21:00
    АЗЫН АРВАН МЯНГА
  • 22:30
    Сэрэлт МУСК
  • 23:45
    Эфир завсарлага

Premier Sports 1

  • 01:30
    UEL (Шууд): Галатасарай - Спарта П. (Плэй-Офф Эхний тоглолт)
  • 03:45
    UEL (Шууд): Ленс - Фрайбург (Плэй-Офф Эхний тоглолт)
  • 06:00
    2020 NBA All Star Game
  • 08:00
    Dunk Contest 1994
  • 08:30
    Dunk Contest 2000
  • 09:00
    Dunk Contest 2003
  • 09:30
    Dunk Contest 2014
  • 10:00
    Dunk Contest 2015
  • 10:30
    Dunk Contest 2016
  • 11:00
    Dunk Contest 2018
  • 11:30
    Dunk Contest 2019
  • 12:00
    Dunk Contest 2020
  • 12:30
    Dunk Contest 2021
  • 13:00
    Dunk Contest 2022
  • 13:30
    Dunk Contest 2023
  • 14:00
    2023 NBA All Star Saturday Night Cut Down
  • 15:00
    2023 NBA All Star Cut Down
  • 16:00
    #Handles All-Star Weekend
  • 17:00
    #Handles All-Star Weekend
  • 18:00
    2023 NBA All Star Saturday Night Cut Down
  • 19:00
    2023 NBA All Star Cut Down
  • 20:00
    NBA Gametime №79
  • 20:30
    The Buzzer №16
  • 21:30
    NBA Action №16
  • 22:00
    Dunk Contest 2020
  • 22:30
    Dunk Contest 2021
  • 23:00
    Dunk Contest 2022
  • 23:30
    Dunk Contest 2023
  • 00:00
    NBA Action 3316

Premier Sports 2

  • 01:00
    Inside Serie A №25
  • 01:30
    UEL (Шууд): Фейеноорд - Рома (Плэй-Офф Эхний тоглолт)
  • 03:45
    UEL (Шууд): Милан - Ренн (Плэй-Офф Эхний тоглолт)
  • 06:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    PL Netbusters №25
  • 09:30
    UEL: Леверкузен - Молде (6-р тойрог)
  • 11:30
    Гоолын магадлал нэвтрүүлэг №20
  • 12:10
    UEL: Унион С. - Ливерпүүл (6-р тойрог)
  • 14:00
    PL Stories №28
  • 14:30
    UEL: Бетис - Рэйнжерс (6-р тойрог)
  • 16:30
    Аваргуудын лигийн тойм №13
  • 17:00
    UEL: Фейеноорд - Рома (Плэй-Офф Эхний тоглолт)
  • 19:00
    Football Talk №27
  • 20:30
    Европа/Конференц лигийн тойм №7
  • 21:30
    Аваргуудын лигийн тойм №14
  • 22:00
    UEL: Милан - Ренн (Плэй-Офф Эхний тоглолт)
  • 00:00
    Эфир завсарлав

Premier sports 5

  • 09:00
    UFC 290: Волкановски - Родригез
  • 12:00
    UFC: Стрикленд - Магомедов
  • 15:00
    UFC: Эммет - Топурья
  • 17:30
    UFC: Физиев - Гамрот
  • 19:30
    Inside Serie A №26
  • 20:00
    ONE Weekly №7
  • 20:30
    ONE (Шууд): Friday Fight 52
  • 23:00
    UFC: Ян - Двалишвили
  • 01:30
    UFC: Холм - Буено Силва
  • 03:50
    Serie A (Шууд): Интер - Салернитана (25-р тойрог)
  • 06:00
    Эфир завсарлав

Bloomberg TV MGL

  • 07:00
    Технологийн гайхамшиг нэвтрүүлэг
  • 07:50
    Future of work нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Bloomberg daybreak: Asia хөтөлбөр
  • 09:00
    Бизнесийн хэмнэл хөтөлбөр
  • 10:00
    Cars and Coffee нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Made нэвтрүүлэг
  • 10:50
    Ухаалаг мөнгө нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнесийн хэмнэл хөтөлбөр
  • 12:00
    Made in Mongolia нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Цахиурын хөндийгөөс цааш нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Бизнесийн хэмнэл хөтөлбөр
  • 14:00
    Блумберг: Хэргийн мөрөөр нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Дулаарал нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Ногоон Ирээдүй хөтөлбөр
  • 16:00
    Гол сэдэв нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Ногоон Ирээдүй хөтөлбөр
  • 18:00
    Трампын эзэнт гүрэн нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Дэлхийг бүтээсэн эрхмүүд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Мөнгөний урсгал хөтөлбөр
  • 20:00
    Ярилцах цаг нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Дэвид Рубенштэйний шоу нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Мөнгөний урсгал хөтөлбөр
  • 22:00
    Game changers нэвтрүүлэг
  • 22:10
    Түүхийн шилдэг 10 нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Мөнгөний урсгал хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Premier Sports 3

  • 09:00
    МСБХ Үндэсний дээд лиг: Хүлэгүүд - Амазонс №2 (эм)
  • 11:00
    Бөх: Сар шинийн баярт зориулсан улс аймгийн цолтой бөхчүүдийн барилдаан 2024
  • 17:00
    Нэмэлт цаг нэвтрүүлэг №9
  • 17:30
    Үндэсний бөхийн тойм №22
  • 18:00
    МСБХ Үндэсний дээд лиг (Шууд): Хүлэгүүд - Амазонс №4 (эм)
  • 20:30
    МСБХ Үндэсний дээд лиг (Шууд): Эрэгтэй хагас шигшээ №3
  • 23:00
    Сар шинийн зочин нэвтрүүлэг №1
  • 23:30
    Үндэсний бөхийн тойм №23
  • 00:00
    Эфир завсарлав

Сүлд ТВ

  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Хэцүү даалгавар МУСК
  • 09:50
    Хөвсгөл аймгийн Баянзүрх сумын бахархал нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Бизнес хөтөч
  • 10:40
    Цаг агаарын мэдээ
  • 10:45
    Сод урлан хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Мэдлэгтэй дэлгэц хүүхэд танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:30
    Рейнбоу ахлах сургууль 25,26,27,28-р анги
  • 12:00
    Аялгуут соёл шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Бизнес хөтөч
  • 13:10
    Сод урлан хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 13:25
    Мориор амилсан монгол заяа нэвтрүүлэг /Алдарт уяачид/
  • 14:35
    Адуутай намар теле концерт
  • 15:00
    Сант овооны тахилга наадам 2023
  • 16:50
    Хурдан морины түүх цуврал нэвтрүүлэг /Ембүү хээр/
  • 17:20
    Мэдлэгтэй дэлгэц хүүхэд танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:50
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 18:30
    Сүлд үү, тоо юу? Севиль
  • 19:15
    Мартагдашгүй намар МУСК
  • 20:50
    Тогтвортой амьжиргаа 3 төсөл /Анхдагч хэрэгцээний тухай/
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:30
    Өв соёл нэвтрүүлэг /Лимбэ/
  • 22:00
    Тусгаар тогтнол МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 24
  • 08:05
    "Бүсгүйчүүд хайрыг хүснэ" МОАК 2.9-р анги
  • 08:50
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 19
  • 09:40
    "Аюултай амлалт" ОАК 33, 34-р анги
  • 11:00
    "Сүүлчийн хатан хаан" ОАК 48-р анги
  • 11:55
    "Үйлийн үр" ОАК 85, 86-р анги
  • 13:05
    "Миний найз залуу сүнс" ОАК төгсгөлийн 10-р анги
  • 14:05
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:15
    "Хатан зоригт Чан Гэ" 23, 24-р анги
  • 16:00
    "Ярианы хятад хэлний хичээл" № 49, 50
  • 16:20
    "Бүсгүйчүүд хайрыг хүснэ" МОАК 2.10-р анги
  • 17:10
    "Аюултай амлалт" ОАК 35, 36-р анги
  • 18:30
    "Сүүлчийн хатан хаан" ОАК 49-р анги
  • 19:30
    "Үйлийн үр" ОАК 87, 88-р анги
  • 20:50
    "Хоёр тархины хамтрал" ОАК 1-р анги
  • 22:00
    "Жири уул" ОАК 1-р анги
  • 23:25
    "Сүүлчийн хатан хаан" ОАК 49-р анги
  • 00:10
    "Үйлийн үр" ОАК 87, 88-р анги
  • 01:10
    "Хоёр тархины хамтрал" ОАК 1-р анги
  • 02:20
    Эфир завсарлага

Premier sports 4

  • 09:00
    UFC 290: Волкановски - Родригез
  • 12:00
    UFC: Стрикленд - Магомедов
  • 15:00
    UFC: Эммет - Топурья
  • 17:30
    UFC: Физиев - Гамрот
  • 19:30
    Inside Serie A №26
  • 20:00
    ONE Weekly №7
  • 20:30
    ONE (Шууд): Friday Fight 52
  • 23:00
    UFC: Ян - Двалишвили
  • 01:30
    UFC: Холм - Буено Силва
  • 03:50
    Serie A (Шууд): Интер - Салернитана (25-р тойрог)
  • 06:00
    Эфир завсарлав

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    Чингисийн чулууны бичиг Есүгэн мэргэн
  • 09:30
    Бизнесийн амжилт
  • 10:10
    "Зуу зуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:05
    Цаг агаар
  • 11:10
    Хүнсний хувьсгал №63 Туулай жилийн онцлох үйл явдал
  • 11:40
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг
  • 12:20
    ТМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:55
    Зарын цаг
  • 13:00
    Хөх уяач-2 цуврал нэвтрүүлэг /13/
  • 13:30
    "Хазаартай хайр хязгааргүй сэтгэл" теле концерт СТА Л.Нарантуяа
  • 14:15
    Бизнесийн амжилт
  • 14:55
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" /шууд/
  • 15:20
    "Зүүвэр наадгайн нууц" хүүхдийн жүжиг
  • 16:30
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 16:50
    ТМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 17:25
    Зарын цаг
  • 17:30
    "Зуу зуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Таны мэдээ" /шууд/
  • 18:25
    Зарын цаг
  • 18:30
    DW:Евромакс
  • 19:10
    Хөх уяач-2 цуврал нэвтрүүлэг /14/
  • 19:40
    Номын нандин сахиус
  • 20:10
    "Нээлттэй сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    DW:Шинжлэх ухаан
  • 21:30
    "Хуур богд" тоглолт
  • 22:20
    Зарын цаг
  • 22:25
    "Хуйвалдаан "МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    Өглөө хөтөлбөр-шууд
  • 09:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 09:15
    Эрийн хийморь: Сүхбаатар аймгийн Мөнххаан сумаас бэлтгэв
  • 09:50
    Аэробик гимнастикийн Ази тивийн аварга шалгаруулах тэмцээн
  • 15:05
    Аваргууд: МУГТ, улсын заан З. Дүвчин
  • 15:25
    Чөлөөт бөхийн Улсын аварга шалгаруулах насанд хүрэгчдийн тэмцээн
  • 18:50
    Зочны ярилцлага
  • 19:10
    Монголын спортын түүх: Монголын сагсчид оролцлоо
  • 20:10
    Манлайн баясгалан: Монгол улсын гарди Ж. Бат-Эрдэнэ
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    “World hockey” теле сэтгүүл 25м
  • 21:40
    “Авто хим” мастер кросс 2023 /Спорт таны амралтанд/
  • 23:10
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 08:00
    Төв цэг-Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Ярих өнцөг
  • 10:00
    Төв цэг-Зочны цаг
  • 10:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 10:50
    Капитал
  • 11:00
    Гео эдийн засгийн тойм
  • 11:20
    Эрүүл ээж нэвтрүүлэг
  • 11:35
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:00
    76:1 нэвтрүүлэг
  • 12:20
    Капитал
  • 12:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Гео эдийн засгийн тойм
  • 13:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 13:50
    Эрүүл ээж нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Ярих өнцөг
  • 15:00
    Сэдэв 365 нэвтрүүлэг
  • 15:20
    Капитал
  • 15:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Гео эдийн засгийн тойм
  • 16:20
    Төв цэг-Зочны цаг
  • 16:40
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Төв цэг-Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Гео эдийн засгийн тойм
  • 18:20
    Капитал
  • 18:30
    Төв цэг-Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:00
    Топ сугалаа-Азын 10000 хөтөлбөр
  • 20:30
    20 цаг-Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Ярих өнцөг
  • 22:10
    Төв цэг-Зочны цаг
  • 22:30
    76:1 нэвтрүүлэг
  • 22:50
    Эрүүл ээж нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Төв цэг-Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Олон Саналтай

II/2218:45

Premier Sports 3

FIBA Asia cup qualifiers (Шууд): Монгол - Хятад

II/2211:35

МҮОНТ

“Тусгай салаа” олон ангит кино 59.60-р анги

II/2220:40

MovieBox

"Гоол 2: Мөрөөдлийн биелэл (Goal 2: Living The Dream)" УСК