МҮОНТ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    “Адуучин” Завхан аймгийн Дөрвөлжин сумаас бэлтгэв
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    “Тумбаахайн найзууд” хүүхдийн нэвтрүүлэг. 70-р хэсэг
  • 11:35
    “Тусгай салаа” олон ангит кино 49,50-р анги
  • 13:00
    Цаг агаар
  • 13:10
    “Сэтгэлийн илч” хөрөг нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Өв эрдэнэ
  • 13:40
    “Бүлтээхэй дэлдээхэй хоёр” 14-р хэсэг
  • 14:00
    Гадаад мэдээ /шууд/
  • 14:20
    “Таны хүүхэд ном уншдаг уу?” хэлэлцүүлэг
  • 15:20
    “Тамирын жавар” /Архангай аймгаас бэлтгэв/
  • 15:50
    Хүрээлэн амьд ертөнцийн цувралаас
  • 16:20
    Өв эрдэнэ
  • 16:30
    Тунамал эгшиглэн: Монгол ардын харилцаа дуунууд
  • 17:30
    “Эм Пи Форсе-Бодит байдлаас гадуур” хүүхэлдэйн кино 3-р анги
  • 18:00
    Сувдан өргөө: Гавьяат жүжигчин Х.Үнэнхүүгийн гэр бүл
  • 19:20
    Хүнсний хувьсгал
  • 19:40
    “Тумбаахайн найзууд” хүүхдийн нэвтрүүлэг. 71-р хэсэг
  • 19:55
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Нийгмийн хэлэлцүүлэг /шууд/
  • 22:10
    Инженерийн шийдэл
  • 22:50
    “Сэтгэл мэднэ” Монголын уран сайхны кино 1-р анги
  • 00:10
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:00
    UBS эхлэл
  • 06:12
    "Mongolian songs" дуунууд
  • 06:30
    21 НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 09:00
    Кофе юу? Цай юу?
  • 10:15
    "Илбэчин Кайто" хүүхэлдэйн кино /14/
  • 10:40
    Бизнес мэдээ
  • 10:45
    "Дэггүй аав" олон ангит кино /30/
  • 11:30
    21 НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:00
    EXIT зар сурталчилгаа
  • 12:05
    "Хагацъя хайрт минь" олон ангит киноны төгсгөлийн 8-р анги
  • 12:55
    "Аяллын тойрог" Баруун Зүүн Хараагаар...
  • 14:05
    Энтертайнмент зоне
  • 14:55
    "Poetry night Vol-3" Яруу найргийн цэнгүүн 1-р хэсэг
  • 16:15
    "M Sports cafe"
  • 16:45
    "Илбэчин Кайто" хүүхэлдэйн кино /15/
  • 17:10
    EXIT зар сурталчилгаа
  • 17:15
    "Дэггүй аав" олон ангит кино /31/
  • 18:00
    VIP CAR WASH үзүүлж байна
  • 18:10
    "Хөгжилтэй аялал"
  • 18:25
    21 НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:55
    "21 ток шоу" Говь Сүмбэр засаг дарга Г.Батсуурь
  • 19:20
    Бизнес мэдээ
  • 19:30
    СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    UBS Энэ долоо хоногт
  • 20:45
    "Жирийн амьдрал" олон ангит кино /1/
  • 21:50
    СИТИ НАЙТ - Үдшийн хөтөлбөр
  • 22:55
    21 НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:25
    UBS Энэ долоо хоногт
  • 23:35
    СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:20
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    “Огторгуйн нисгэгч” оа хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    "Танин мэдэхүй"
  • 10:50
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • 11:40
    "Soft Lazer"
  • 11:45
    "Хамгийн сайн дайсан" оак 27-р анги
  • 12:40
    "Миний клипүүд"
  • 14:20
    "Отрын залуус"
  • 14:40
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:50
    "Сонирхолтой шинжлэх ухаан"
  • 16:00
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • 16:50
    “Роппонги класс” ОАК 2-р анги
  • 17:40
    “Огторгуйн нисгэгч” оа хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "Сонин хачин"
  • 19:00
    "25 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Хамгийн сайн дайсан" оак 28-р анги
  • 21:00
    "New wave"
  • 21:30
    “Роппонги класс” ОАК 3-р анги
  • 22:30
    "Урт цагааны гудамж"
  • 01:00
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    "Монгол зурхай"
  • 07:10
    Танд тустай агшин
  • 07:15
    "Харвардад учирсан 2" СОАК 2-р анги
  • 08:00
    "Үүлэн жаалууд" 21,22-р анги хүүхэлдэйн кино
  • 08:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:25
    "Оддбодс" хүүхэлдэйн кино 33-р анги
  • 08:40
    Хүүхэд бидний өв соёл хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 09:25
    Шинийн 15-ны засал номын хурал
  • 10:05
    Цаг агаарын мэдээ
  • 10:10
    Хүүхэд бидний өв соёл хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Үүлэн жаалууд" 11,12-р анги хүүхэлдэйн кино
  • 10:50
    "Оддбодс" хүүхэлдэйн кино 29-р анги
  • 11:00
    "Шидэт харандаа" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 11:20
    "Миний эрдэнэ" 24,25-р анги ХОАК
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 13:30
    Түмний эх үзүүлж байна
  • 15:00
    Мэдээ
  • 15:20
    Технологи-360: Энгийний цаана агуу
  • 15:25
    Танд тустай агшин
  • 15:30
    МУСТА Б.Баяндалай - Амьдрах жаргалтай тоглолт
  • 17:10
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:15
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 17:20
    Хүүхэд бидний өв соёл хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "Шидэт харандаа"хүүхдийн нэтрүүлэг
  • 18:00
    "Оддбодс" хүүхэлдэйн кино 34-р анги
  • 18:15
    "Үүлэн жаалууд" 23,24-р анги хүүхэлдэйн кино
  • 18:35
    Шинийн 15-ны засал номын хурал
  • 19:00
    Мэдээ
  • 19:20
    "Миний эрдэнэ" 26,27-р анги ХОАК
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 22:00
    "Харвардад учирсан 2" СОАК 3-р анги
  • 23:45
    Эфир завсарласан

TV9

  • 05:00
    Дорнын зурлага
  • 05:10
    Тагнуулч аав МУСК
  • 06:50
    УИХ-ын цаг
  • 07:20
    Энэ өдөр мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 08:20
    Өв соёлын товчоон
  • 08:40
    Ном хурах цаг
  • 09:00
    Шинэ өдөр хөтөлбөр
  • 09:50
    Багачууд аа англиар дуулцгаая
  • 10:00
    Луу жилийн заслын ном
  • 11:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 11:10
    Халдашгүй СОАК 13-р анги давталт
  • 12:10
    Боломж нэвтрүүлэг
  • 12:25
    Баримтат кино
  • 13:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 13:30
    "Надо тулаан 5" хүүхэлдэйн кино 20-р анги
  • 14:00
    Тоо юу сүлд үү нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 15:10
    Өдрийн мэнд нэвтрүүлэг
  • 15:20
    Нандин эрдэнэ МУСК
  • 16:50
    К поп цаг
  • 17:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 17:10
    Анализ тойм хөтөлбөр давталт
  • 18:00
    Монгол коммент нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Энэ өдөр мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    Баримтат кино
  • 21:00
    Халдашгүй СОАК 14-р анги
  • 22:20
    Хуримын сюрприз МУСК
  • 00:05
    Энэ өдөр мэдээллийн хөтөлбөр давтал
  • 01:05
    Киноны давталтын цаг

C1

  • 08:00
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав... /давталт/
  • 09:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:50
    C1 зураглал
  • 10:00
    "Саятантай хэрхэн гэрлэх вэ" ОАК 2-р анги /давталт/
  • 11:00
    "Моралаш" хүүхдийн инээдмийн цуврал 25-р анги
  • 11:10
    "B nice" үзүүлж байна
  • 11:20
    "Чи итгэхгүй л дээ" МУСК
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав... /давталт/
  • 14:20
    "ДокторЭм Турк нано наалт" үзүүлж байна
  • 14:40
    Хөгжилтэй аялал-Аялалын цаг
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Халуухан ээж" ХОАК 4-р анги
  • 16:20
    "Судоку эрдэнэ шишийн ундаа" үзүүлж байна
  • 16:30
    "Эрх чөлөөт Спирит" Хүүхэлдэйн кино 7-р анги
  • 16:55
    "Моралаш" хүүхдийн инээдмийн цуврал 26-р анги
  • 17:05
    Үлгэр сонсох цаг /давталт/
  • 18:00
    "Шөнө дундын яриа" СОАК 2-р анги
  • 19:20
    Хөгжилтэй аялал-Аялалын цаг
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Конго" Баримтат кино 2-р анги
  • 21:30
    Үлгэр сонсох цаг
  • 21:50
    "B nice" үзүүлж байна
  • 22:00
    "Саятантай хэрхэн гэрлэх вэ" ОАК 3-р анги
  • 23:05
    "Шөнө дундын яриа" СОАК 2-р анги /давталт/
  • 00:15
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    Нахиа хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес аялал
  • 10:30
    1-р тусгай хэлтэс ОАК 3-22
  • 11:30
    Nomadic challenge 3-2
  • 12:30
    Business time
  • 13:00
    Нууцын эзэн
  • 14:30
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:00
    Засгийн газар 3 жилд
  • 16:30
    Business time
  • 17:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Нахиа хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Дугуйн дээрх там ОАК-2
  • 19:30
    Медальтан нэвтрүүлэг
  • 20:30
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    1-р тусгай хэлтэс ОАК 3-23
  • 22:30
    Дугуйн дээрх там ОАК-2
  • 23:30
    Эфир завсарласан

NTV

  • 06:00
    Мэдээ
  • 07:05
    "Хүүхдүүдээ наашаа" хүүхдийн нэвтрүүлэг 9
  • 07:30
    "Мөнх тунх" хүүхэлдэйн кино 2.1-2.3
  • 08:15
    Цаг агаар
  • 08:20
    "Зууны хүлгүүд" нэвтрүүлэг 51
  • 09:25
    Цаг агаар
  • 09:30
    "Тэгээс тэг"
  • 10:05
    Цаг агаар
  • 10:10
    "Хот айл" нэвтрүүлэг-2 2023
  • 11:05
    "Хүүхдүүдээ наашаа" хүүхдийн нэвтрүүлэг 9
  • 11:35
    "Мөнх тунх" хүүхэлдэйн кино 2.1-2.2
  • 12:00
    "Туулай жилийн хурд" нэвтрүүлэг
  • 13:05
    "Эко хороо, утаагүй дүүрэг" нэвтрүүлэг
  • 13:20
    Монгол өв соёл "Шаазан урлал" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:55
    "Өөр өнцөг" хэлэлцүүлэг
  • 16:05
    Цаг агаар
  • 16:10
    "Хүүхдүүдээ наашаа" хүүхдийн нэвтрүүлэг 9
  • 16:40
    "Мөнх тунх" хүүхэлдэйн кино 2.3
  • 17:00
    "Cash cab Mongolia" Шоу /тусгай дугаар/ 2
  • 18:05
    Хүнсний хувьсгал
  • 18:35
    Гадаад мэдээ
  • 18:55
    Цаг агаар
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:20
    "Лхагвын тойм"
  • 21:50
    "Тунгалаг тамир" МУСК 2
  • 23:40
    Цаг агаар
  • 23:45
    "Нүгэл буян" МУСК
  • 00:55
    Мэдээ
  • 02:00
    "Өвгөн шувуу" баримтат кино
  • 02:40
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 02:50
    "Лхагвын тойм"
  • 04:00
    Эфир завсарлав

Central TV

  • 08:00
    Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    ЮНИСЕФ - Аав, ээжийн хичээл /залуу гэр бүлд зориулав/
  • 09:30
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 1-31,32,33-р анги /3+/
  • 10:00
    "Пиноккио" хүүхэлдэйн кино - 47,48-р анги /6+/
  • 10:30
    "Эзэнт гүрэн" ХОАК - 60 /12+/ Давталт
  • 11:30
    Монгол өв соёл
  • 12:00
    "The Daily Show" өдрийн хөтөлбөр
  • 15:00
    "Эх дэлхийгээ хайрлая" хөгжмийн хөтөлбөр 2-12
  • 16:00
    "Сайн уу, Камертон?" баярын хөтөлбөр /Давталт/
  • 17:30
    Ройтерс: Загвар
  • 18:00
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 1-31,32,33-р анги /3+/
  • 18:30
    "Пиноккио" хүүхэлдэйн кино - 47,48-р анги /6+/
  • 19:00
    Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "У Ёны тэмдэглэл - Гэрлэлтийн там" хосын харилцааны нэвтрүүлэг - 4 /18+/
  • 21:30
    ДВ-"Эрүүл хэв маяг" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Эзэнт гүрэн" ХОАК - 61 /12+/
  • 23:35
    "Улаанбаатарын үдэш" жазз тоглолт
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 10:00
    ТЕРМИНАЛ_1.0 дугаар-172
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Үлэг гүрвэл" ООАК 2-р бүлэг 8-р анги
  • 13:25
    "Галилео" баримтат кино
  • 13:30
    "Трү ба Солонгын хаант улс" хүүхэлдэйн кино 3-р анги
  • 14:00
    ТЕРМИНАЛ_1.0 дугаар-172-2
  • 16:00
    "Жинхэнэ хайр" СОАК 13-р анги
  • 17:15
    "Сонсъё, суръя, дагая" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:50
    "Миний Монголын соёл"
  • 17:55
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 18:00
    "Трү ба Солонгын хаант улс" хүүхэлдэйн кино 4-р анги
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Жинхэнэ хайр" СОАК 14-р анги
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 21:00
    "Амьдралын үндэс" баримтат кино 2-р анги
  • 22:00
    "Үлэг гүрвэл" ООАК 2-р бүлэг 9-р анги
  • 23:00
    Үдшийн мэдээ
  • 23:30
    "Амьдралын үндэс" баримтат кино 2-р анги
  • 00:30
    "Египетийн түүх" баримтат кино 7-р хэсэг
  • 01:25
    "Миний Монголын соёл"
  • 01:45
    "Галилео" баримтат кино
  • 02:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 07:00
    Төрийн дуулал
  • 07:05
    Дасгалын цаг
  • 07:20
    Цаг Агаар
  • 07:25
    Хөгжмийн хөтөлбөр
  • 07:50
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино
  • 08:20
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 08:45
    "Хязгааргүй англи хэл" нэвтрүүлэг
  • 09:05
    "Бизнес толь"
  • 09:15
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    "Дутагдалтай дурлал" ОАУСК 2-р анги
  • 11:00
    "Хүмүүсийн түүх" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Дээрхийн заяа" нэвтрүүлэг С.Баярцэцэг
  • 12:00
    “Өв соёлоо дээдэлье” нэвтрүүлэг
  • 12:25
    "Бизнес толь"
  • 12:35
    "Үдийн цайны хачир" нэвтрүүлэг
  • 12:50
    "Жүжигчдийн түүх" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Гарц" УСК
  • 14:35
    "Найруулагчдын түүх" нэвтрүүлэг
  • 14:45
    "Миний монголын өв соёл" нэвтрүүлэг
  • 15:10
    "RT"-Баримтат кино
  • 15:40
    Удахгүй гарах кинонууд
  • 16:00
    Удахгүй гарах тоглоомууд
  • 16:20
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 16:45
    "Хязгааргүй англи хэл" нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино
  • 17:40
    "Өв соёлоо дээдэлье” нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Дутагдалтай дурлал" ОАУСК 3-р анги
  • 19:00
    "Миний монголын өв соёл" нэвтрүүлэг
  • 19:20
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:20
    "Маанар төсөл" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Эмээ үлгэр яриад өгөөч" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 21:05
    "Хүмүүсийн түүх" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Миний монголын өв соёл" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Төөрөгдөл" УСК
  • 23:50
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:35
    Хөгжмийн хөтөлбөр
  • 01:25
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 06:55
    "Бидний нандин үе" ХОАК 35-р анги давталт
  • 07:40
    "Нана ноно" Балчир насны хүүхдийн дууны цаг
  • 07:55
    "Эверэст -2" баримтат кино давталт
  • 08:45
    "Морьтон монгол" нэвтрүүлэг
  • 09:55
    1950 - Зарын цаг
  • 10:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 10:25
    "Хүнсний хувьсгал-Хөнгөн үйлдвэрлэл, стратегийн чухал салбар" нэвтрүүлэг
  • 10:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:55
    1950 - Зарын цаг
  • 11:00
    "Кидс күйз" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 11:40
    "Хүнсний хувьсгал-Төр хувийн хэвшлийн тогтолцоо"
  • 12:00
    E-Project нэвтрүүлэг /И-Прожект нэвтрүүлэг/
  • 12:40
    "Санготой хамтдаа" хүүхдэд зориулсан контент
  • 13:00
    "Бидний нандин үе" ХОАК 36-р анги
  • 13:55
    1950 - Зарын цаг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    "Хотын бүсгүй хөдөө нутагт" реалити нэвтрүүлэг
  • 15:20
    "Хүнсний хувьсгал-Туулай жилийн онцлох үйл явдал"
  • 15:40
    "Сэдэв шийдэл" ярилцлагын цаг давталт
  • 16:10
    E-Project нэвтрүүлэг /И-Прожект нэвтрүүлэг/
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Хүнсний хувьсгал-Эрүүл хүнс үйлдвэрлэлтийн хөгжил"
  • 18:20
    "Дүүрэн дэлгэр хангай" тоглолт Дуучин МУГЖ С.Цогтсайхан
  • 19:00
    "Аяллын тойрог" нэвтрүүлэг /Баруун, зүүн хараагаар/
  • 20:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 20:15
    "Хүнсний хувьсгал-Туулай жилийн онцлох үйл явдал"
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Хүнсний хувьсгал-Төр хувийн хэвшлийн тогтолцоо"
  • 21:50
    "Дахин тавтай морил" УСК
  • 23:25
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 00:15
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 05:15
    "Миний хайртай Пабло" МУСК
  • 06:25
    "Богд хаан 2" МУСК 2-р хэсэг
  • 08:35
    "Макаровын бүсгүйчүүд" ОАК (I.19,20-р анги)
  • 09:30
    "Баян цагдаа" ОАК (I.5-р анги)
  • 10:30
    "Хайр 2" МУСК
  • 12:10
    "Хойч үе (The Descendants)" УСК
  • 14:15
    "Пигийн амьдрал (Lie of Pi)" УСК
  • 16:30
    "In Da House 2" МУСК
  • 18:20
    "Макаровын бүсгүйчүүд" ОАК (II.1,2-р анги)
  • 19:30
    "Баян цагдаа" ОАК (I.6-р анги)
  • 20:40
    "Хүчирхэг нугаснууд 3 (D3: The Mighty Ducks)" УСК
  • 22:45
    "Өөрчлөлтийн зам (Revolutionary Road)" УСК
  • 00:50
    "Баян цагдаа" ОАК (I.6-р анги)
  • 01:45
    "55 алхам (55 Steps)" УСК
  • 03:40
    "Фокерынхон (Little Fockers)" УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Нүгнай сахилга 2022 9-р хэсэг
  • 08:30
    Бизнес амжилт
  • 09:00
    Бамбарууш хүүхэлдэйн кино 67,68,69-р анги
  • 09:25
    Бамбар Цоохор хоёр хүүхэлдэйн кино 18-р анги
  • 09:40
    Бяцхан муужгай нохойнууд 79,80-р анги
  • 09:55
    Ухаант Цоохор хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 10:10
    Хамтдаа суръя теле хичээл
  • 10:25
    Эх орны хүүхдүүд ХОАК 33-р анги
  • 11:25
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 11:35
    Дурлахад 2 секунд МУСК
  • 13:25
    Бид өсвөр үеийнхэн хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 14:15
    Энх мэндийн эгшиглэн
  • 15:45
    Байгаль орчны менежментийн төлөвлөгөөг хэрхэн боловсруулж хэрэгжүүлдэг вэ?
  • 15:50
    Уулын ажлын төлөвлөгөөг хэрхэн боловсруулж хэрэгжүүлдэг вэ?
  • 16:00
    Бизнес амжилт
  • 16:30
    Хүн төрөлхтний гайхамшигт бүтээлүүд
  • 16:40
    Ухаант Цоохор хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 16:55
    Бамбар Цоохор хоёр хүүхэлдэйн кино 19-р анги
  • 17:10
    Бяцхан муужгай нохойнууд 1,2-р анги
  • 17:25
    Хамтдаа суръя теле хичээл
  • 17:40
    Бамбарууш хүүхэлдэйн кино 70,71,72-р анги
  • 18:00
    Эх орны хүүхдүүд ХОАК 34-р анги
  • 19:00
    Фемида хууль, эрх зүйн нэвтрүүлэг
  • 19:40
    Дүүрэн Дэлгэрхангай кино концерт
  • 20:20
    Хүн төрөлхтний гайхамшигт бүтээлүүд
  • 20:25
    Үүргэвчтэй аялал 2: Саппоро
  • 21:20
    Хэлбэр агуулга ярилцлага
  • 22:00
    Солилцоо МУСК
  • 23:50
    Нүүдэлчдийн өв соёл

TV7

  • 08:40
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Single ladies-3" МУСК
  • 11:20
    "Хөгжил-Зүтгэл" баримтат кино
  • 13:00
    "Y-podcast" үзүүлж байна
  • 14:20
    "Ариун номын эрэлд" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    “MWC 2023 Барселона" нэвтрүүлэг
  • 16:20
    "Хийдэл шийдэл" нэтрүүлэг
  • 17:40
    "Авто хобби" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Нэг Монгол" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Солиот эх" МУСК
  • 23:00
    TV7 төгсгөл

Eco Channel

  • 07:00
    Hi UB өглөөний хөтөлбөр
  • 10:00
    "Эко хэмнэл" нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Эко зөвлөгөө
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Монгол тулгатны 100 эрхэм
  • 15:00
    "Каталоги" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Эко зөвлөгөө
  • 15:40
    Дэлхийн хотууд
  • 16:00
    "Ногооноор сэтгэ" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 16:35
    Хүнсний аюулгүй байдлын цаг
  • 17:50
    Эко зөвлөгөө
  • 18:00
    Бизнес аялал
  • 18:30
    Саятан лото 1900-0000 тохирол
  • 20:00
    "Эко хэмнэл" нэвтрүүлэг
  • 22:45
    "Суварган цэнхэр уулс " МУСК
  • 00:10
    Уран зохиолын цаг
  • 00:20
    Сайхан амраарай

Dream

  • 07:00
    Булцгар I.3-4
  • 07:30
    Да Винчи - Та нар мэдэх үү?
  • 07:50
    Да Винчи - Бяцхан Милигийн асуултууд
  • 08:00
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 08:30
    Дидибу II.25-26
  • 09:00
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг
  • 09:10
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшин
  • 09:30
    Шидтэнүүдийн клуб / Winx club / VI.5
  • 10:00
    Аи Карли / I Carly / II.39-40
  • 11:00
    Үлэг гүрвэлийн адал явдал II.7-8
  • 11:30
    Бариарай!Тинипин II.23-24
  • 12:00
    Zoomoo - Байгаль хамгаалагч Лео II.15
  • 12:15
    Цэлцэгнүүрийн ертөнцөөр / Jelly Jamm / I.22
  • 12:30
    Маамуу - "Гэрлэн дохио''
  • 12:50
    Маамуу - Зурах " Авдар "
  • 13:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро VI.5-6
  • 13:30
    Шидтэнүүдийн клуб / Winx club / VI.6
  • 14:00
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Супер үлэг гүрвэлийн хүч 1-2
  • 15:00
    Бүхнийг шулмын аргаар I.29-30
  • 16:00
    Learn to Draw - Хувирамтгай цаасан хайрцаг 25
  • 16:15
    Learn to Draw - Хайрцаг нь хот 2
  • 16:30
    Булцгар I.5-6
  • 17:00
    Да Винчи - Та нар мэдэх үү?
  • 17:20
    Да Винчи - Бяцхан Милигийн асуултууд
  • 17:30
    Бяцхан оцон шувуу Пороро VI.7-8
  • 18:00
    Zoomoo - Байгаль хамгаалагч Лео II.16
  • 18:15
    Цэлцэгнүүрийн ертөнцөөр / Jelly Jamm / I.23
  • 18:30
    Маамуу - "Томдсон цүнх''
  • 18:50
    Маамуу - Зурах " Байшин "
  • 19:00
    Үлэг гүрвэлийн адал явдал II.9-10
  • 19:30
    Контентын тойм 2 / Content review 2 /
  • 20:00
    Бариарай!Тинипин II.25-26
  • 20:30
    Гэр бүлийн цаг / Гэрийн хоол амттай /
  • 20:45
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг / Лулу, Сөсө /
  • 20:55
    Хамтдаа уншицгаая / Гурван муур найз /
  • 21:00
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг / Лулу, Сөсө /
  • 21:10
    Үлгэрийн цаг / Хүйн холбоо /
  • 21:30
    Аи Карли / I Carly / II.41-42
  • 22:20
    Бүүвэйн дуу
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө хөтөлбөр” /шууд/
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    Мэдээ /шууд/
  • 10:20
    “MNB World news” /давталт/
  • 10:40
    “Монголын мэдээ тойм тайлбар” /давталт/
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    Сүлд
  • 11:40
    "Цагийн хүрдийн баатар-2023" /Үндэсний үйлдвэрлэлийг түүчээлэгч/
  • 11:50
    Замын хөдөлгөөний удирдлагын төвөөс мэдээлж байна /шууд/
  • 12:00
    Өнөөдрийн зочин
  • 12:20
    Цэгцрэх хөдөлгөөн /УИХ-ын Хэвлэл мэдээллийн албанаас бэлтгэв/
  • 12:50
    "Цагийн хүрдийн баатар-2023" /Үлгэр жишээ гэр бүл/
  • 13:00
    Өнөөдрийн зочин
  • 13:20
    Алтан аргамж /давталт/
  • 14:00
    Гадаад мэдээ
  • 14:20
    Явлаа, Ирлээ /давталт/
  • 14:40
    АТГ-ын мэдээлэл
  • 15:00
    Мэдээ /шууд/
  • 16:00
    “MNB World news” /шууд/
  • 16:20
    “Хүү минь хаа явна” Баримтат кино
  • 17:00
    Цаг агаар
  • 17:10
    “Хүрээлэн амьд ертөнцийн цуврал”
  • 17:40
    “Эврика” Шинжлэх ухааны мэдээ
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 18:20
    Зураглал
  • 18:30
    "Цагийн хүрдийн баатар-2023" /Соёлч өрх/
  • 18:40
    “MNB World news” /давталт/
  • 19:00
    Цаг агаар
  • 19:05
    ММ таван минут
  • 19:10
    "Цагийн хүрдийн баатар-2023" /Шинжлэх ухааны нээлт/
  • 19:20
    Гадаад мэдээ
  • 19:40
    Өнөөдрийн зочин
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “3+...” хэлэлцүүлэг
  • 22:00
    Цаг агаар
  • 22:10
    Монголын мэдээ тойм тайлбар” /давталт/
  • 22:30
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:30
    Эфир завсарлав

MNC

  • 08:00
    20 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Говийн нүдэн МУСК
  • 10:00
    10 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    Бизнес цаг
  • 10:40
    Таны эрүүл мэнд
  • 10:45
    Авто хобби /Талын салхи/
  • 12:15
    Моторын дуу МУСК
  • 14:00
    АЗЫН АРВАН МЯНГА
  • 15:30
    Эх бүрдийн домог МУСК
  • 17:00
    17 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес цаг
  • 17:40
    Таны эрүүл мэнд
  • 17:45
    Туулай жилийн Шилдэг ном “Бүтээл туурвилын эмхэтгэл” 3 боть До.Цэнджав
  • 18:00
    18 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Монгол дуурийн сувд-эрдэнэ Ж.Цэцэгээ
  • 19:30
    Нутгийн уянга тоглолт 2-р хэсэг
  • 20:00
    20 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    Туулай жилийн Шилдэг өгүүллэг-“Гэргий” өгүүллэг С.Пүрэвсүрэн
  • 20:45
    "Тэмээчин" баримтат кино
  • 21:00
    АЗЫН АРВАН МЯНГА
  • 22:30
    Ацаг шүдний зөрүү МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Premier Sports 1

  • 03:00
    NBA Action №16
  • 03:30
    PSN Production time
  • 03:50
    UCL (Шууд): ПСЖ - Сосьедад (1/8 Эхний тоглолт)
  • 06:00
    NBA: Бостон - Брүүклин 2023-24
  • 08:00
    NBA: (Шууд) Майами - Филадельфиа 2023-24
  • 10:30
    NBA: Marquee Matchup
  • 12:30
    NBA Action 3316
  • 13:00
    High Tops: Episode 4
  • 13:30
    High Tops: Episode 5
  • 14:00
    NBA Talk №17
  • 15:30
    NBA: Сакраменто - Финикс 2023-24
  • 17:30
    NBA: Нью Орлеанс - Мемфис 2023-24
  • 19:30
    NBA Action №16
  • 20:00
    NBA Gametime №78
  • 20:30
    NBA: Майами - Филадельфиа 2023-24
  • 22:30
    NBA: Чикаго - Кливлэнд 2023-24
  • 00:30
    NBA Action №16
  • 01:00
    NBA on Fire №8

Premier Sports 2

  • 02:00
    Гоолын магадлал нэвтрүүлэг №20
  • 02:40
    Production Tme
  • 03:00
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №17
  • 03:30
    UCL (Шууд): Pre-Game Show 14
  • 03:50
    UCL (Шууд): Лацио - Байерн (1/8 Эхний тоглолт)
  • 06:00
    Эфир завсарлав
  • 08:30
    NBA (Шууд): Чикаго - Кливлэнд (2023-24)
  • 11:00
    Европа/Конференц лигийн тойм №6
  • 12:00
    UCL: Црвена З. - Ман Сити (6-р тойрог)
  • 14:00
    PL Netbusters №25
  • 14:30
    UCL: Ньюкасл - Милан (6-р тойрог)
  • 16:30
    UCL: ПСЖ - Сосьедад (1/8 Эхний тоглолт)
  • 18:30
    Аваргуудын лигийн тойм №13
  • 19:00
    PL The Big Interview №26
  • 19:30
    Европа / Конференц лигийн сэтгүүл №8
  • 20:30
    PL Stories №28
  • 21:00
    Аваргуудын лигийн тойм №14
  • 21:30
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №17
  • 22:00
    UCL: Лацио - Байерн (1/8 Эхний тоглолт)
  • 00:00
    Премьер лигийн тойм №25

Premier sports 5

  • 09:00
    UFC: Стрикленд - Имавов
  • 11:00
    UFC 285: Жонес - Ган
  • 13:00
    UFC: Вера - Сэндхэген
  • 16:00
    UFC: Даусон - Грийн
  • 18:00
    UFC: Хермансон - Пайфер
  • 21:00
    It's Time №402
  • 21:40
    Production Time
  • 21:50
    ACL (Шууд): Навбахор - Аль-Иттихад (1/8 Эхний тоглолт)
  • 00:00
    UFC 297 Countdown
  • 01:00
    It's Time №402
  • 01:30
    UEL (Шууд): Шахтар - Марсель (Плэй-Офф Эхний тоглолт)
  • 03:45
    UEL (Шууд): Бенфика - Тулуз (Плэй-Офф Эхний тоглолт)
  • 06:00
    Эфир завсарлав

Bloomberg TV MGL

  • 07:00
    Ухаалаг мөнгө нэвтрүүлэг
  • 07:10
    Тусгай урилгаар нэвтрүүлэг
  • 07:20
    Аялагч нэвтрүүлэг
  • 07:30
    Дулаарал нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Bloomberg daybreak: Asia хөтөлбөр
  • 09:00
    Бизнесийн хэмнэл хөтөлбөр
  • 10:00
    Ярилцах цаг нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Дэвид Рубенштэйний шоу нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнесийн хэмнэл хөтөлбөр
  • 12:00
    Эмили Чаны шоу нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Made нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Goldman Sachs: 150 жилийн замнал нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Бизнесийн хэмнэл хөтөлбөр
  • 14:00
    Цахиурын хөндийгөөс цааш нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Дэлхийг бүтээсэн эрхмүүд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Бизнесийн төв цэг хөтөлбөр
  • 16:00
    Хотын шийдэл нэвтрүүлэг
  • 16:10
    Түүхийн шилдэг 10 нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Бизнесийн төв цэг хөтөлбөр
  • 18:00
    "Монголдоо бүтээцгээе" тусгай хөтөлбөр
  • 19:00
    Мөнгөний урсгал хөтөлбөр
  • 20:00
    Made in Mongolia нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Cars and Coffee нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Мөнгөний урсгал хөтөлбөр
  • 22:00
    Блумберг: Хэргийн мөрөөр нэвтрүүлэг
  • 22:30
    Трампын эзэнт гүрэн нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Мөнгөний урсгал хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Premier Sports 3

  • 09:00
    Бөх: Сар шинийн баярт зориулсан аймаг цэргийн начин цолтой бөхчүүдийн барилдаан 2024
  • 12:00
    МСБХ Үндэсний дээд лиг: Metal - Apes №3
  • 14:00
    Үндэсний бөхийн тойм №22
  • 14:30
    Бөх: Сар шинийн баярт зориулсан аймаг цэргийн цолтой бөхчүүдийн барилдаан 2024
  • 17:30
    Үндэсний бөхийн тойм №23
  • 18:00
    МСБХ Үндэсний дээд лиг (Шууд): Play-In
  • 20:30
    МСБХ Үндэсний дээд лиг (Шууд): Metal - Apes №4
  • 22:45
    BASKET BUSTERS №1
  • 23:00
    Hoop Notes №13
  • 00:00
    Эфир завсарлав

Сүлд ТВ

  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Хайр харуусал МУСК
  • 10:00
    Дэлхийн алдартнууд цуврал нэвтрүүлэг /Майкл Жексон/
  • 10:30
    Бизнес хөтөч
  • 10:40
    Цаг агаарын мэдээ
  • 10:45
    Сод урлан хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Мэдлэгтэй дэлгэц хүүхэд танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:30
    Рейнбоу ахлах сургууль 21,22,23,24-р анги
  • 12:00
    Аялгуут соёл шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Бизнес хөтөч
  • 13:10
    Сод урлан хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 13:25
    Мориор амилсан монгол заяа нэвтрүүлэг /МУТМУ Б.Жанчив/
  • 14:30
    Спортын дууны түүх цуврал нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хэнтий аймгийн баруун бүсийн уралдаан 2022
  • 17:20
    Мэдлэгтэй дэлгэц хүүхэд танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:50
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 18:30
    Ээлээ өгсөн нутаг нэвтрүүлэг
  • 19:15
    Сод урлан хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Хөхөө гэрлэх дөхлөө МУСК
  • 20:50
    Тогтвортой амьжиргаа 3 төсөл /Хөгшид эн түрүүнд/
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:30
    Гайхамшигт монгол нэвтрүүлэг
  • 22:40
    Хэцүү даалгавар УСК
  • 00:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 23
  • 08:05
    "Бүсгүйчүүд хайрыг хүснэ" МОАК 2.8-р анги
  • 08:50
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 18
  • 09:40
    "Аюултай амлалт" ОАК 31, 32-р анги
  • 11:00
    "Сүүлчийн хатан хаан" ОАК 47-р анги
  • 11:55
    "Үйлийн үр" ОАК 83, 84-р анги
  • 13:05
    "Миний найз залуу сүнс" ОАК 9-р анги
  • 14:05
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:15
    "Хатан зоригт Чан Гэ" 21, 22-р анги
  • 16:00
    "Ярианы хятад хэлний хичээл" № 47, 48
  • 16:20
    "Бүсгүйчүүд хайрыг хүснэ" МОАК 2.9-р анги
  • 17:10
    "Аюултай амлалт" ОАК 33, 34-р анги
  • 18:30
    "Сүүлчийн хатан хаан" ОАК 48-р анги
  • 19:30
    "Үйлийн үр" ОАК 85, 86-р анги
  • 20:50
    "Миний найз залуу сүнс" ОАК төгсгөлийн 10-р анги
  • 22:00
    "Зочин" ОАК төгсгөлийн 16-р анги
  • 23:35
    "Сүүлчийн хатан хаан" ОАК 48-р анги
  • 00:20
    "Үйлийн үр" ОАК 85, 86-р анги
  • 01:20
    "Миний найз залуу сүнс" ОАК төгсгөлийн 10-р анги
  • 02:20
    Эфир завсарлага

Premier sports 4

  • 09:00
    UFC: Стрикленд - Имавов
  • 11:00
    UFC 285: Жонес - Ган
  • 13:00
    UFC: Вера - Сэндхэген
  • 16:00
    UFC: Даусон - Грийн
  • 18:00
    UFC: Хермансон - Пайфер
  • 21:00
    It's Time №402
  • 21:40
    Production Time
  • 21:50
    ACL (Шууд): Навбахор - Аль-Иттихад (1/8 Эхний тоглолт)
  • 00:00
    UFC 297 Countdown
  • 01:00
    It's Time №402
  • 01:30
    UEL (Шууд): Шахтар - Марсель (Плэй-Офф Эхний тоглолт)
  • 03:45
    UEL (Шууд): Бенфика - Тулуз (Плэй-Офф Эхний тоглолт)
  • 06:00
    Эфир завсарлав

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    Дууны жигүүр
  • 09:30
    Бизнесийн амжилт
  • 10:10
    "Зуу зуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:05
    Цаг агаар
  • 11:10
    "Каринтины хүүхдүүд" хүүхдийн УСК
  • 12:20
    ТМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:55
    Зарын цаг
  • 13:00
    Хөх уяач-2 цуврал нэвтрүүлэг /12/
  • 13:30
    DW:Шинжлэх ухаан
  • 14:15
    Бизнесийн амжилт
  • 14:55
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" /шууд/
  • 15:20
    "Танил хүн" нэвтрүүлэг Лу.Гантөмөр
  • 16:30
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 16:50
    ТМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 17:25
    Зарын цаг
  • 17:30
    "Зуу зуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Таны мэдээ" /шууд/
  • 18:25
    Зарын цаг
  • 18:30
    DW:Евромакс
  • 19:10
    Хөх уяач-2 цуврал нэвтрүүлэг /13/
  • 19:40
    Чингис хааны шүтээн хөрөг
  • 20:00
    Хүнсний хувьсгал №63 Туулай жилийн онцлох үйл явдал
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    DW:Global US
  • 21:40
    Movie swing
  • 22:30
    Зарын цаг
  • 22:35
    "Хөхөө гэрлэх дөхлөө" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    Өглөө хөтөлбөр-шууд
  • 09:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 09:20
    Адуучин: Сүхбаатар Дорнод аймгийн адуучдын багийн халз тэмцээнээс бэлтгэв
  • 09:50
    Бөхийн хууч: Монгол улсын начин С. Жамц
  • 10:20
    Таеквондо “УЛААНБААТАР-2023” Зүүн Азийн залуучуудын спортын наадам
  • 15:10
    Миний мөрөөдөл: Олимпын таеквондогийн “Арслан” клубийн тамирчин Б. Тэргэл
  • 15:40
    Чөлөөт бөхийн Улсын аварга шалгаруулах насанд хүрэгчдийн тэмцээн
  • 19:40
    Зочны ярилцлага /live/
  • 20:00
    Бөхийн хууч: Монгол улсын цэргийн арслан Д. Дорж
  • 20:35
    Бахархал: МУГТ аймгийн арслан Б. Отгонбаяр
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    Монголын спортын түүх: Монголын сагсчид оролцлоо
  • 22:15
    Адуучин: Дорнод аймгаас бэлтгэв
  • 23:00
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 08:00
    Төв цэг-Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Ярих өнцөг
  • 10:00
    76:1 нэвтрүүлэг
  • 10:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 10:50
    Эрүүл ээж нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Гео эдийн засгийн тойм
  • 11:20
    Капитал
  • 11:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Төв цэг-Зочны цаг
  • 12:20
    Эрүүл ээж нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Гео эдийн засгийн тойм
  • 13:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 13:50
    Капитал
  • 14:00
    Ярих өнцөг
  • 15:00
    Төв цэг-Зочны цаг
  • 15:20
    Эрүүл ээж нэвтрүүлэг
  • 15:35
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Гео эдийн засгийн тойм
  • 16:20
    76:1 нэвтрүүлэг
  • 16:40
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Төв цэг-Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Гео эдийн засгийн тойм
  • 18:20
    Капитал
  • 18:30
    Төв цэг-Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:00
    Топ сугалаа-Азын 10000 өнөөдөр нэмэлт тохиролтой
  • 20:30
    20 цаг-Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Ярих өнцөг
  • 22:10
    "Монголын баялаг-330" цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:50
    Капитал
  • 23:00
    Төв цэг-Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Олон Саналтай

II/2211:35

МҮОНТ

“Тусгай салаа” олон ангит кино 59.60-р анги

II/2218:45

Premier Sports 3

FIBA Asia cup qualifiers (Шууд): Монгол - Хятад

II/2220:40

MovieBox

"Гоол 2: Мөрөөдлийн биелэл (Goal 2: Living The Dream)" УСК