МҮОНТ

  • 07:00
    Өглөө хөтөлбөр: “Үндэсний өв соёл” /давталт/
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    “3+...” хэлэлцүүлэг
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    “Тумбаахайн найзууд” хүүхдийн нэвтрүүлэг. 69-р хэсэг
  • 11:35
    “Тусгай салаа” олон ангит кино 47,48-р анги
  • 13:00
    Цаг агаар
  • 13:10
    Онцлох зочин: Гандантэгчэнлин хийдийн Тэргүүн хамба Д.Жавзандорж
  • 13:40
    “Бүлтээхэй дэлдээхэй хоёр” 13-р хэсэг
  • 14:00
    “Ганган эрээн даалин” нийтлэл /давталт/
  • 14:20
    “Намайг аваад үлдээч” Монголын уран сайхны кино
  • 16:00
    “Хүрээ донж” энтертэйнмент нэвтрүүлэг
  • 17:30
    “Эм Пи Форсе-Бодит байдлаас гадуур” хүүхэлдэйн кино 2-р анги
  • 18:00
    Сувдан өргөө: Ардын жүжигчин А.Дашпэлжээгийн гэр бүл
  • 19:35
    “Тумбаахайн найзууд” хүүхдийн нэвтрүүлэг. 70-р хэсэг
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Таны хүүхэд ном уншдаг уу?” хэлэлцүүлэг
  • 22:10
    “Хайр бол...” яруу найргийн үдэшлэг
  • 00:30
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:00
    UBS эхлэл
  • 06:12
    "Mongolian songs" дуунууд
  • 06:30
    21 НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 09:00
    Кофе юу? Цай юу?
  • 10:15
    "Илбэчин Кайто" хүүхэлдэйн кино /13/
  • 10:40
    Бизнес мэдээ
  • 10:45
    "Дэггүй аав" олон ангит кино /29/
  • 11:30
    21 НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:00
    EXIT зар сурталчилгаа
  • 12:05
    "Хагацъя хайрт минь" олон ангит кино /7/
  • 12:55
    "Poetry night - Хайр" Яруу найргийн цэнгүүн
  • 15:40
    "Миний хайр" Монголын уран сайхны кино
  • 17:00
    "Илбэчин Кайто" хүүхэлдэйн кино /14/
  • 17:25
    EXIT зар сурталчилгаа
  • 17:30
    "Дэггүй аав" олон ангит кино /30/
  • 18:20
    "Хөгжилтэй аялал"
  • 18:35
    21 НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:05
    UBS Энэ долоо хоногт
  • 19:15
    Бизнес мэдээ
  • 19:30
    СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    Мегаболл лотерей
  • 20:50
    "Хагацъя хайрт минь" олон ангит киноны төгсгөлийн 8-р анги
  • 21:50
    "Mongolian songs" Үндэсний шоу

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:20
    “Огторгуйн нисгэгч” оа хүүхэлдэйн кино
  • 10:10
    "Soft Lazer"
  • 10:15
    "Хамгийн сайн дайсан" оак 26-р анги
  • 11:10
    "Ам нээвэл" ярилцлага
  • 11:20
    "Хайр бол..." яруу найргийн үдэш
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:50
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • 16:40
    “Роппонги класс” ОАК 1-р анги
  • 17:30
    “Огторгуйн нисгэгч” оа хүүхэлдэйн кино
  • 18:20
    "Эрчит" телеконцерт
  • 19:00
    "25 Цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Хамгийн сайн дайсан" оак 27-р анги
  • 21:00
    "Мартагдсан бэлгэдэлүүд"
  • 21:30
    "1:1 авдрын мухарт 25"
  • 22:00
    “Роппонги класс” ОАК 2-р анги
  • 23:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:10
    Монгол зурхай
  • 07:15
    "Харвардад учирсан 2" СОАК 1-р анги
  • 08:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:30
    "Оддбодс" хүүхэлдэйн кино 32-р анги
  • 08:40
    Хүүхэд бидний өв соёл хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 09:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:30
    Зүгээрээ хайраа
  • 09:50
    Шинийн 15-ны засал номын хурал
  • 10:15
    "Миний эрдэнэ" 22,23-р анги ХОАК
  • 11:35
    Караоке найт - МУСТА Ч.Алтантүлхүүр
  • 12:35
    Дундад улс №13
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 13:30
    Түмний эх үзүүлж байна
  • 15:00
    Мэдээ
  • 15:20
    Технологи-360: Энгийний цаана агуу
  • 15:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:30
    Танд тустай агшин
  • 15:35
    Засгийн газар 3 жилд
  • 17:05
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 17:10
    Өвөг дээдсийн өв соёл
  • 17:20
    Хүүхэд бидний өв соёл хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "Шидэт харандаа"хүүхдийн нэтрүүлэг
  • 18:00
    "Оддбодс" хүүхэлдэйн кино 33-р анги
  • 18:15
    "Үүлэн жаалууд" 21,22-р анги хүүхэлдэйн кино
  • 18:35
    Шинийн 15-ны засал номын хурал
  • 19:00
    Мэдээ
  • 19:30
    "Миний эрдэнэ" 24,25-р анги ХОАК
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 22:00
    "Харвардад учирсан 2" СОАК 2-р анги
  • 23:30
    Эфир завсарласан

TV9

  • 05:10
    Хамгийн сайхан нь МУСК
  • 06:50
    АХА цэнгээнт нэвтрүүлэг /давталт/
  • 07:30
    Энэ өдөр мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 08:30
    Ном хурах цаг
  • 09:00
    Шинэ өдөр хөтөлбөр
  • 09:50
    Багачууд аа англиар дуулцгаая
  • 10:00
    Луу жилийн заслын ном
  • 11:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 11:10
    Халдашгүй СОАК 12-р анги давталт
  • 12:10
    Боломж нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Талархал дуучин Б.Бат-Энэрэл
  • 13:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 13:30
    "Надо тулаан 5" хүүхэлдэйн кино 19-р анги
  • 13:50
    Анхны харц МУСК
  • 15:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 15:10
    Өдрийн мэнд нэвтрүүлэг
  • 15:20
    Насан туршдаа МУСК
  • 16:50
    К поп цаг
  • 17:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 17:10
    Анализ тойм хөтөлбөр давталт
  • 18:00
    Монгол коммент нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Энэ өдөр мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    Ирээдүйн алдартан нэвтрүүлэг давталт
  • 21:00
    Халдашгүй СОАК 13-р анги
  • 22:20
    Би чамд хайртай МУСК
  • 00:05
    Энэ өдөр мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 01:05
    Хөгжмийн эгшиг МУСТА Б.Наранцогт тоглолт

C1

  • 08:00
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав...
  • 09:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:50
    C1 зураглал
  • 10:00
    "Саятантай хэрхэн гэрлэх вэ" ОАК 1-р анги /давталт/
  • 11:00
    "Моралаш" хүүхдийн инээдмийн цуврал 24-р анги
  • 11:10
    "B nice" үзүүлж байна
  • 11:20
    "Хайрын бэлэг" МУСК
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав... /давталт/
  • 14:20
    "ДокторЭм Турк нано наалт" үзүүлж байна
  • 14:40
    "Зүгээрээ хайраа" Тоглолтын нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Халуухан ээж" ХОАК 3-р анги
  • 16:20
    "Судоку эрдэнэ шишийн ундаа" үзүүлж байна
  • 16:30
    "Эрх чөлөөт Спирит" Хүүхэлдэйн кино 6-р анги
  • 16:55
    "Моралаш" хүүхдийн инээдмийн цуврал 25-р анги
  • 17:05
    Үлгэр сонсох цаг /давталт/
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Шөнө дундын яриа" СОАК 1-р анги
  • 19:20
    Хөгжилтэй аялал-Аялалын цаг
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Конго" Баримтат кино 1-р анги
  • 21:30
    Үлгэр сонсох цаг
  • 21:50
    "B nice" үзүүлж байна
  • 22:00
    "Саятантай хэрхэн гэрлэх вэ" ОАК 2-р анги
  • 23:05
    "Шөнө дундын яриа" СОАК 1-р анги /давталт/
  • 00:15
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    Нахиа хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес аялал
  • 10:30
    1-р тусгай хэлтэс ОАК 3-21
  • 11:30
    Инээдмийн толь
  • 12:00
    Business time
  • 12:30
    Гоёлын даашинз МУСК
  • 14:30
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:00
    Хүнсний хувьсал: Мал аж ахуй
  • 16:30
    Business time
  • 17:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Нахиа хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Хайрын хүч
  • 19:30
    Nomadic challenge 3-2
  • 20:30
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    1-р тусгай хэлтэс ОАК 3-22
  • 22:30
    Амар байна уу -2
  • 00:30
    Дурлалын магистр МУСК
  • 02:00
    Эфир завсарласан

NTV

  • 06:00
    Мэдээ
  • 07:05
    "Хүүхдүүдээ наашаа" хүүхдийн нэвтрүүлэг 8
  • 07:30
    Цаг агаар
  • 07:35
    "Зууны хүлгүүд" нэвтрүүлэг 50
  • 08:35
    Цаг агаар
  • 08:40
    Хүнсний хувьсгал: "Мал аж ахуй"
  • 10:10
    Цаг агаар
  • 10:15
    "Хот айл" нэвтрүүлэг-1 2023
  • 11:00
    "Хүүхдүүдээ наашаа" хүүхдийн нэвтрүүлэг 8
  • 11:30
    "Мөнх тунх" хүүхэлдэйн кино 1.9
  • 11:55
    Цаг агаар
  • 12:00
    "Хот айл" нэвтрүүлэг /тусгай дугаар/
  • 13:10
    Цаг агаар
  • 13:15
    Булган аймагт 2024 онд зуун мянган жуулчин авахаар төлөвлөж байна
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:55
    Global talk with Nyamdavaa
  • 16:05
    Цаг агаар
  • 16:10
    "Хүүхдүүдээ наашаа" хүүхдийн нэвтрүүлэг 8
  • 16:35
    "Мөнх тунх" хүүхэлдэйн кино 1.9
  • 17:00
    "Cash cab Mongolia" Шоу /тусгай дугаар/ 1
  • 18:05
    "Зам тээврийн салбар: Туулай жилийн тойм"
  • 18:35
    Гадаад мэдээ
  • 18:55
    Цаг агаар
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:30
    "Өөр өнцөг" хэлэлцүүлэг
  • 21:50
    "Тунгалаг тамир" МУСК 1
  • 23:55
    Цаг агаар
  • 01:05
    Мэдээ
  • 02:10
    "Зууны хүлгүүд" нэвтрүүлэг 52
  • 03:00
    "Өөр өнцөг" хэлэлцүүлэг
  • 04:00
    Эфир завсарлав

Central TV

  • 08:00
    Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Nara Bara" хамтлагийн тоглолт
  • 09:30
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 1-28,29,30-р анги /3+/
  • 10:00
    "Пиноккио" хүүхэлдэйн кино - 45,46-р анги /6+/
  • 10:30
    "Эзэнт гүрэн" ХОАК - 59 /12+/ Давталт
  • 11:30
    "Roaring Dragon" теле тоглолт
  • 12:00
    "The Daily Show" өдрийн хөтөлбөр
  • 15:00
    "Миний алт шиг хүүхэд" гэр бүлийн боловсрол олгох нэвтрүүлэг 1-20 /12+/ Давталт
  • 16:30
    "Эх дэлхийгээ хайрлая" хөгжмийн хөтөлбөр 2-11
  • 17:30
    "Пигланд" Монголын олон ангит хүүхэлдэйн кино баярын тусгай анги /Давталт/
  • 18:00
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 1-28,29,30-р анги /3+/
  • 18:30
    "Пиноккио" хүүхэлдэйн кино - 45,46-р анги /6+/
  • 19:00
    Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Баяртай үдэш" ярилцлагын нэвтрүүлэг - 7
  • 21:30
    ДВ-"Маргаашийн өнөөдөр" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Эзэнт гүрэн" ХОАК - 60 /12+/
  • 23:35
    "Улаанбаатарын үдэш" жазз тоглолт
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 10:00
    ТЕРМИНАЛ_1.0 дугаар-171
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Үлэг гүрвэл" ООАК 2-р бүлэг 7-р анги
  • 13:25
    "Галилео" баримтат кино
  • 13:30
    "Трү ба Солонгын хаант улс" хүүхэлдэйн кино 2-р анги
  • 14:00
    ТЕРМИНАЛ_1.0 дугаар-171-2
  • 16:00
    "Жинхэнэ хайр" СОАК 12-р анги
  • 17:15
    "Сонсъё, суръя, дагая" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:50
    "Миний Монголын соёл"
  • 17:55
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 18:00
    "Трү ба Солонгын хаант улс" хүүхэлдэйн кино 3-р анги
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Жинхэнэ хайр" СОАК 13-р анги
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 21:00
    "Намайг сонгооч" нэвтрүүлэг 2-р бүлэг дугаар-13
  • 22:00
    "Үлэг гүрвэл" ООАК 2-р бүлэг 8-р анги
  • 23:00
    Үдшийн мэдээ
  • 23:30
    "Намайг сонгооч" нэвтрүүлэг дугаар-13
  • 00:30
    "Египетийн түүх" баримтат кино 6-р хэсэг
  • 01:25
    "Миний Монголын соёл"
  • 01:45
    "Галилео" баримтат кино
  • 02:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 07:00
    Төрийн дуулал
  • 07:05
    Дасгалын цаг
  • 07:20
    Цаг Агаар
  • 07:25
    Хөгжмийн хөтөлбөр
  • 07:50
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино
  • 08:15
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 08:40
    "Хязгааргүй англи хэл" нэвтрүүлэг
  • 09:05
    "Бизнес толь"
  • 09:15
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    "Дутагдалтай дурлал" ОАУСК 1-р анги
  • 11:00
    "Хонгор нутгийн дуулал” нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Монголын гайхамшиг" баримтат кино
  • 12:50
    "Бизнес толь"
  • 13:00
    "Загын алим" УСК
  • 14:35
    "RT"-Баримтат кино
  • 15:05
    Удахгүй гарах кинонууд
  • 15:30
    “Өв соёлоо дээдэлье” нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Удахгүй гарах тоглоомууд
  • 16:20
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 16:40
    "Хязгааргүй англи хэл" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Дээрхийн заяа" нэвтрүүлэг С.Баярцэцэг
  • 17:30
    "Миний монголын өв соёл" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Дутагдалтай дурлал" ОАУСК 2-р анги
  • 19:00
    "Моралаш" хүүхдийн кино
  • 19:20
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:20
    “Өв соёлоо дээдэлье” нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Эмээ үлгэр яриад өгөөч" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 21:05
    "Өв соёлоо дээдэлье” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Хүмүүсийн түүх" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Гарц" УСК
  • 23:50
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:35
    Хөгжмийн хөтөлбөр
  • 01:25
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 06:55
    "Бидний нандин үе" ХОАК 34-р анги давталт
  • 07:40
    Зуузуугийн найзууд цуврал
  • 08:00
    "Залгамж" өв соёлын цаг
  • 08:35
    "Аяллын тойрог" нэвтрүүлэг
  • 09:25
    "Хүнсний хувьсгал-Туулай жилийн онцлох үйл явдал"
  • 09:45
    "Нана ноно" Балчир насны хүүхдийн дууны цаг
  • 09:55
    1950 - Зарын цаг
  • 10:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 10:15
    "Кидс күйз" хүүхдэд зориулсан нэвтрүүлэг
  • 10:55
    1950 - Зарын цаг
  • 11:00
    "Хүнсний хувьсгал-Эрүүл хүнс үйлдвэрлэлтийн хөгжил"
  • 11:20
    "Хотын бүсгүй хөдөө нутагт" реалити нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Морьтон монголын адуучин тэмцээн" тусгай дугаар
  • 13:00
    "Бидний нандин үе" ХОАК 35-р анги
  • 13:55
    1950 - Зарын цаг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    "Хаврын салхи" ОАК төгсгөлийн 16-р анги давталт
  • 15:25
    "Засгийн газар гурван жилд" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Хөгжлийн замаар" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 18:35
    "Хайрын аялгуу" УСК давталт
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Сэдэв шийдэл" ярилцлагын цаг
  • 22:00
    "Хүнсний хувьсгал-Төр хувийн хэвшлийн тогтолцоо"
  • 22:20
    "Хотын бүсгүй хөдөө нутагт" реалити нэвтрүүлэг
  • 23:20
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 00:10
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 05:05
    "Хөх Тавилан" МУСК
  • 06:50
    "Богд хаан 2" МУСК 1-р хэсэг
  • 08:25
    "Макаровын бүсгүйчүүд" ОАК (I.17,18-р анги)
  • 09:20
    "Баян цагдаа" ОАК (I.4-р анги)
  • 10:20
    "Амьдралын урт замд" МУСК
  • 12:05
    "Ганц дайчин (Lone Ranger)" УСК
  • 14:35
    "Өчигдөр (Yesterday)" УСК
  • 16:40
    "Хайр 2" МУСК
  • 18:20
    "Макаровын бүсгүйчүүд" ОАК (I.19,20-р анги)
  • 19:30
    "Баян цагдаа" ОАК (I.5-р анги)
  • 20:40
    "Хүчирхэг нугаснууд 2 (D2: The Mighty Ducks)" УСК
  • 22:45
    "Номхон далайн хөвөө: Бослого (Pacific Rim: Uprising)" УСК
  • 00:50
    "Харанхуйн хүлэг баатар эргэж ирсэн нь (The Dark Knight Rises)" УСК
  • 03:30
    "Фокерынхотой танилцсан нь (Meet the Fockers)" УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Нүгнай сахилга 2022 8-р хэсэг
  • 08:30
    Бизнес амжилт
  • 09:00
    Бамбарууш хүүхэлдэйн кино 64,65,66-р анги
  • 09:25
    Бамбар Цоохор хоёр хүүхэлдэйн кино 17-р анги
  • 09:40
    Бяцхан муужгай нохойнууд 77,78-р анги
  • 09:55
    Ухаант Цоохор хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 10:10
    Хамтдаа суръя теле хичээл
  • 10:25
    Эх орны хүүхдүүд ХОАК 32-р анги
  • 11:25
    Ардын ковер нэвтрүүлэг
  • 12:10
    Одонтой аав кино контент
  • 13:35
    Нохойг минь авраач нэвтрүүлэг
  • 14:15
    Операторын нэг өдөр
  • 14:20
    Нийгэм, эдийн засгийг дэмжсэн төслүүд
  • 14:35
    Агаараар гүйцгээе нэвтрүүлэг
  • 15:15
    Монгол гарвал - Цагаан сар
  • 16:10
    Бизнес амжилт
  • 16:40
    Ухаант Цоохор хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 16:55
    Бамбар Цоохор хоёр хүүхэлдэйн кино 18-р анги
  • 17:10
    Бяцхан муужгай нохойнууд 79,80-р анги
  • 17:25
    Хамтдаа суръя теле хичээл
  • 17:40
    Бамбарууш хүүхэлдэйн кино 67,68,69-р анги
  • 18:00
    Эх орны хүүхдүүд ХОАК 33-р анги
  • 19:00
    Бид өсвөр үеийнхэн хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:50
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 20:00
    Энх мэндийн эгшиглэн
  • 21:30
    Дурлахад 2 секунд МУСК
  • 23:20
    Ардын дууны цоморлиг

TV7

  • 08:40
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Single ladies-2" МУСК
  • 11:00
    “MWC 2023 Барселона" нэвтрүүлэг
  • 11:40
    "Хөгжил-Зүтгэл" баримтат кино
  • 13:30
    "Ардын элч" МУСК
  • 15:10
    "Дүрслэл" тойм нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Хүнсний хувьсгал: Мал аж ахуй "
  • 16:40
    "Нэг Монгол" нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "Баланс" нэвтрүүлэг
  • 18:20
    Хүнсний хувьсгал үзүүлж байна
  • 18:40
    "Ариун номын эрэлд" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Single ladies-3" МУСК
  • 23:00
    TV7 төгсгөл

Eco Channel

  • 07:00
    "Hi UВ" өглөөний хөтөлбөр
  • 10:00
    "Эко хэмнэл" нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Эко зөвлөгөө
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Эко ТВ цоморлог
  • 14:35
    Хүнсний аюулгүй байдлын цаг
  • 15:00
    "Каталоги" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Эко хэмнэл" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Цэнхэр үнэг" хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    Саятан лото 1900-0000 тохирол
  • 20:00
    Теле концерт
  • 20:45
    Эко хэрэглээ
  • 21:00
    "Grand care" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Ногооноор сэтгэ" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Эко зөвлөгөө
  • 22:20
    "Гэрлэж амжаагүй явна " МУСК
  • 00:10
    Уран зохиолын цаг
  • 00:30
    Эко зөвлөгөө
  • 00:35
    Сайхан амраарай

Dream

  • 07:00
    Булцгар I.1-2
  • 07:30
    Да Винчи - Та нар мэдэх үү?
  • 07:50
    Да Винчи - Бяцхан Милигийн асуултууд
  • 08:00
    Англиар ярьж сурцгаая англи хэлний хичээл 30
  • 08:30
    Дидибу II.23-24
  • 09:00
    Learn to Draw - Харандаагаа аваад зурцгаая ABC - P
  • 09:10
    Learn to Draw - Урлагийн ертөнц 30-33
  • 09:30
    Шидтэнүүдийн клуб / Winx club / VI.4
  • 10:00
    Үлэг гүрвэлийн адал явдал II.5-6
  • 10:30
    Бариарай!Тинипин II.21-22
  • 11:00
    Аи Карли / I Carly / II.37-38
  • 12:00
    Zoomoo - Байгаль хамгаалагч Лео II.14
  • 12:15
    Цэлцэгнүүрийн ертөнцөөр / Jelly Jamm / I.21
  • 12:30
    Маамуу - "Үнэрлэдэг машин'' III.2
  • 12:55
    Маамуу - Зурах " Анааш"
  • 13:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро VI.3-4
  • 13:30
    Шидтэнүүдийн клуб / Winx club / VI.5
  • 14:00
    Англиар ярьж сурцгаая англи хэлний хичээл 30
  • 14:30
    Дидибу II.25-26
  • 15:00
    Бүхнийг шулмын аргаар I.27-28
  • 16:00
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг
  • 16:10
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшин
  • 16:30
    Булцгар I.3-4
  • 17:00
    Да Винчи - Та нар мэдэх үү?
  • 17:20
    Да Винчи - Бяцхан Милигийн асуултууд
  • 17:30
    Бяцхан оцон шувуу Пороро VI.5-6
  • 18:00
    Zoomoo - Байгаль хамгаалагч Лео II.15
  • 18:15
    Цэлцэгнүүрийн ертөнцөөр / Jelly Jamm / I.22
  • 18:30
    Маамуу - "Гэрлэн дохио'' III.3
  • 18:50
    Маамуу - Зурах " Авдар "
  • 19:00
    Үлэг гүрвэлийн адал явдал II.7-8
  • 19:30
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Бариарай!Тинипин II.23-24
  • 20:30
    Гэр бүлийн цаг / Гэрийн хоол амттай /
  • 20:45
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг / Лулу, Сөсө /
  • 20:55
    Хамтдаа уншицгаая / Гурван муур найз /
  • 21:00
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг / Лулу, Сөсө /
  • 21:10
    Үлгэрийн цаг / Хүйн холбоо /
  • 21:30
    Аи Карли / I Carly / II.39-40
  • 22:20
    Бүүвэйн дуу
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    Өглөө хөтөлбөр: “Үндэсний өв соёл” /давталт/
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    “Тамирын жавар” Нийтлэл
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    "Цагийн хүрдийн баатар-2023" /Оюунлаг хүн/
  • 11:30
    Цаг агаар
  • 11:40
    Зураглал
  • 11:50
    Замын хөдөлгөөний удирдлагын төвөөс мэдээлж байна /шууд/
  • 12:00
    “3+...” хэлэлцүүлэг /давталт/
  • 13:00
    Хөндөх сэдэв /давталт/
  • 13:20
    "Цагийн хүрдийн баатар-2023" /Нийгмийн хариуцлагатай компани/
  • 13:30
    Онцгой байдлын цаг /давталт/
  • 13:50
    Онцлох зочин /давталт/
  • 14:10
    Шинэ сэргэлт-Зам тээврийн яам
  • 14:20
    “Монгол авдар” Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:10
    Би Монгол хүн: “Ойгон нуурын бойвол хөөмийч” Э.Сандагжав
  • 15:50
    "Цагийн хүрдийн баатар-2023" /Хөрөнгийн зах зээлд түүчээлэгч/
  • 16:00
    “Баавгайн хөндий” Баримтат кино
  • 17:30
    Цэгцрэх хөдөлгөөн /УИХ-ын Хэвлэл мэдээллийн албанаас бэлтгэв/
  • 18:00
    Цаг агаар
  • 18:10
    АТГ-ын мэдээлэл
  • 18:30
    “Монгол өв соёл” хөтөлбөр
  • 19:50
    "Цагийн хүрдийн баатар:-2023" /Үндэсний үйлдвэрлэлийг түүчээлэгч/
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Сүлд
  • 21:20
    "Цагийн хүрдийн баатар-2023" /Үлгэр жишээ гэр бүл/
  • 21:30
    Цаг агаар
  • 21:40
    Онцлох зочин /давталт/
  • 22:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:00
    Эфир завсарлав

MNC

  • 08:00
    20 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Аргамжаа МУСК
  • 10:00
    10 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    Бизнес цаг
  • 10:40
    Таны эрүүл мэнд
  • 10:50
    Эсгий туургатан
  • 11:20
    “Хүнсний хувьсгал: Мал аж ахуй”
  • 12:30
    Би нисэх дуртай МУСК
  • 14:00
    Сар шинэдээ саятан болцгооё-АЗЫН АРВАН МЯНГА
  • 15:30
    Говийн нүдэн МУСК
  • 17:00
    17 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес цаг
  • 17:40
    Таны эрүүл мэнд
  • 17:45
    Туулай жилийн Шилдэг ном “А.М.Позднеев Монголоор аялсан нь 1876-1878” Б. Гэрэл
  • 18:00
    18 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Эрэлхэг хүүгээ эх орон мартахгүй баримтат кино
  • 19:40
    Нутгийн уянга тоглолт 1-р хэсэг
  • 20:00
    20 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    Туулай жилийн Шилдэг ном “Бүтээл туурвилын эмхэтгэл” 3 боть До.Цэнджав
  • 21:00
    АЗЫН 10.000 БАЯРЫН ТУСГАЙ ТОХИРОЛ
  • 23:00
    Моторын дуу МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Premier Sports 1

  • 02:00
    The Buzzer №16
  • 03:00
    NBA Action №16
  • 03:30
    PSN Production time
  • 03:50
    UCL (Шууд): Копенгаген - Ман Сити (1/8 Эхний тоглолт)
  • 06:00
    NBA Special: NBA 75 The Celebration
  • 06:30
    NBA: Marquee Matchup
  • 08:30
    NBA: Нью Орлеанс - Мемфис 2023-24
  • 10:30
    NBA Gametime №76
  • 11:00
    NBA: (Шууд) Сакраменто - Финикс 2023-24
  • 13:30
    NBA Talk №17
  • 15:00
    NBA: Marquee Matchup
  • 17:00
    High Tops: Storytime with Shaq: Season 2
  • 18:00
    NBA: Marquee Matchup
  • 20:00
    NBA Gametime №77
  • 20:30
    NBA: Сакраменто - Финикс 2023-24
  • 22:30
    NBA: Бостон - Брүүклин 2023-24
  • 00:30
    NBA: Нью Орлеанс - Л.А Клипперс 2023-24
  • 02:30
    NBA Gametime №77

Premier Sports 2

  • 02:00
    Football Talk №27
  • 03:30
    UCL (Шууд): Pre-Game Show 13
  • 03:50
    UCL (Шууд): Лайпциг - Реал М. (1/8 Эхний тоглолт)
  • 06:00
    Эфир завсарлав
  • 08:30
    NBA (Шууд): Бостон - Брүүклин (2023-24)
  • 11:00
    Европа / Конференц лигийн сэтгүүл №7
  • 12:00
    UCL: Унион Б. - Реал М. (6-р тойрог)
  • 14:00
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №17
  • 14:30
    UCL: Интер - Сосьедад (6-р тойрог)
  • 16:30
    PL The Big Interview №27
  • 17:00
    UCL: Копенгаген - Ман Сити (1/8 Эхний тоглолт)
  • 19:00
    Премьер лигийн тойм №25
  • 20:00
    PL Netbusters №25
  • 20:30
    Гоолын магадлал нэвтрүүлэг №20
  • 21:10
    Аваргуудын лигийн тойм №13
  • 21:40
    Production Time
  • 22:00
    UCL: Лайпциг - Реал М. (1/8 Эхний тоглолт)
  • 00:00
    UCL: Лайпциг - Янг Бойс (6-р тойрог)

Premier sports 5

  • 09:00
    UFC: Хермансон - Пайфер Тойм
  • 09:40
    ONE: Friday Fight 51
  • 12:00
    UFC: Хермансон - Пайфер
  • 15:00
    UFC 291: Пориер - Гэйжи 2
  • 17:00
    UFC 284: Махачев - Волкановски
  • 19:00
    UFC: Сон - Саймон
  • 21:30
    Full Impact №25
  • 22:00
    UFC: Муниз - Аллен
  • 23:50
    UFC 293: Адесанья - Стриклэнд
  • 01:50
    Serie A (Шууд): Болонья - Фиорентина (21-р тойрог)
  • 04:00
    Эфир завсарлав

Bloomberg TV MGL

  • 07:00
    Future of work нэвтрүүлэг
  • 07:10
    Прогноз нэвтрүүлэг
  • 07:20
    Тусгай урилгаар нэвтрүүлэг
  • 07:30
    Америкийг бүтээсэн автомашинууд нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Bloomberg daybreak: Asia хөтөлбөр
  • 09:00
    Бизнесийн хэмнэл хөтөлбөр
  • 10:00
    Cars and Coffee нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Made нэвтрүүлэг
  • 10:50
    Goldman Sachs: 150 жилийн замнал нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнесийн хэмнэл хөтөлбөр
  • 12:00
    Made in Mongolia нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Дулаарал нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Бизнесийн хэмнэл хөтөлбөр
  • 14:00
    "Монголдоо бүтээцгээе" тусгай хөтөлбөр
  • 15:00
    Бизнесийн төв цэг хөтөлбөр
  • 16:00
    Bloomberg wall street week хөтөлбөр
  • 17:00
    Бизнесийн төв цэг хөтөлбөр
  • 18:00
    Гол сэдэв нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Мөнгөний урсгал хөтөлбөр
  • 20:00
    Ярилцах цаг нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Цахиурын хөндийгөөс цааш нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Мөнгөний урсгал хөтөлбөр
  • 22:00
    Аялагч нэвтрүүлэг
  • 22:10
    Түүхийн шилдэг 10 нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Мөнгөний урсгал хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Premier Sports 3

  • 09:00
    Бөх: Үндсэн хуулийн өдөрт зориулсан барилдаан 2023
  • 12:00
    Үндэсний бөхийн тойм №21
  • 12:30
    МСБХ Үндэсний дээд лиг: Эрэгтэй хагас шигшээ №1
  • 14:30
    Бөх: Улсын заан Д.Мягмарын нэрэмжит барилдаан 2023
  • 17:30
    Үндэсний бөхийн тойм №22
  • 18:00
    МСБХ Үндэсний дээд лиг (Шууд): Хүлэгүүд - Амазонс №3 (эм)
  • 20:30
    МСБХ Үндэсний дээд лиг (Шууд): Эрэгтэй хагас шигшээ №2
  • 22:45
    Basket BUSTERS №8
  • 23:00
    Hoop Notes №13
  • 00:00
    Эфир завсарлав

Сүлд ТВ

  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Зэвт дайчид реалити шоу нэвтрүүлэг /12-р хэсэг/
  • 10:15
    Дэлхийн алдартнууд цуврал нэвтрүүлэг /Элон Маск/
  • 10:30
    Бизнес хөтөч
  • 10:40
    Цаг агаарын мэдээ
  • 10:45
    Сод урлан хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Мэдлэгтэй дэлгэц хүүхэд танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:30
    Рейнбоу ахлах сургууль 17,18,19,20-р анги
  • 12:00
    Аялгуут соёл шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Бизнес хөтөч
  • 13:10
    Сод урлан хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 13:25
    Мориор амилсан монгол заяа нэвтрүүлэг /МУТМУ А.Батсүх/
  • 15:00
    Нэртийн хурд 2023 уралдаан
  • 17:10
    Нийтийн дууны цаг
  • 17:20
    Мэдлэгтэй дэлгэц хүүхэд танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:50
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 18:30
    Сүлд үү, тоо юу? Варанаси
  • 19:15
    Сод урлан хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Манай аялгуу дуулалт кино
  • 20:50
    Тогтвортой амьжиргаа 3 төсөл /Хүүхэд нэн тэргүүнд/
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:30
    Монгол улсад суугаа гадаад улсын элчин сайд нарын золголт
  • 22:00
    Хөвсгөл аймгийн Баянзүрх сумын бахархал нэвтрүүлэг
  • 22:40
    Хайр харуусал МУСК
  • 00:10
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 22
  • 08:05
    "Бүсгүйчүүд хайрыг хүснэ" МОАК 2.7-р анги
  • 08:50
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 17
  • 09:40
    "Аюултай амлалт" ОАК 29, 30-р анги
  • 11:00
    "Сүүлчийн хатан хаан" ОАК 46-р анги
  • 11:55
    "Үйлийн үр" ОАК 81, 82-р анги
  • 13:05
    "Миний найз залуу сүнс" ОАК 8-р анги
  • 14:05
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:15
    "Хатан зоригт Чан Гэ" ОАК 19, 20-р анги
  • 16:00
    "Ярианы хятад хэлний хичээл" № 45, 46
  • 16:20
    "Бүсгүйчүүд хайрыг хүснэ" МОАК 2.8-р анги
  • 17:10
    "Аюултай амлалт" ОАК 31, 32-р анги
  • 18:30
    "Сүүлчийн хатан хаан" ОАК 47-р анги
  • 19:30
    "Үйлийн үр" ОАК 83, 84-р анги
  • 20:50
    "Миний найз залуу сүнс" ОАК 9-р анги
  • 22:00
    "Зочин" ОАК 15-р анги
  • 23:15
    "Сүүлчийн хатан хаан" ОАК 47-р анги
  • 00:00
    "Үйлийн үр" ОАК 83, 84-р анги
  • 01:00
    "Миний найз залуу сүнс" ОАК 9-р анги
  • 02:20
    Эфир завсарлага

Premier sports 4

  • 09:00
    UFC: Хермансон - Пайфер Тойм
  • 09:40
    ONE: Friday Fight 51
  • 12:00
    UFC: Хермансон - Пайфер
  • 15:00
    UFC 291: Пориер - Гэйжи 2
  • 17:00
    UFC 284: Махачев - Волкановски
  • 19:00
    UFC: Сон - Саймон
  • 21:30
    Full Impact №25
  • 22:00
    UFC: Муниз - Аллен
  • 23:50
    UFC 293: Адесанья - Стриклэнд
  • 01:50
    Serie A (Шууд): Болонья - Фиорентина (21-р тойрог)
  • 04:00
    Эфир завсарлав

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    "Монгол орны мөстлөг уур амьсгалын өөрчлөлт" баримтат кино
  • 09:30
    Бизнесийн амжилт
  • 10:10
    "Зуу зуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:05
    Цаг агаар
  • 11:10
    Улаачдын сорил -5 нэвтрүүлгийн шилдэг оролцогч Г.Мөнхзул
  • 11:40
    "Үл алсрам өв эрдэнэ-2" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    DW:Евромакс
  • 12:20
    ТМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:55
    Зарын цаг
  • 13:00
    Хөх уяач-2 цуврал нэвтрүүлэг /11/
  • 13:30
    "Зүрхэн шоколад" хүүхдийн УСК
  • 14:15
    Бизнесийн амжилт
  • 14:55
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" /шууд/
  • 15:20
    Дуу реалити шоу-5
  • 16:30
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 16:50
    ТМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 17:25
    Зарын цаг
  • 17:30
    "Зуу зуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Таны мэдээ"
  • 18:25
    Зарын цаг
  • 18:30
    DW:Global US
  • 19:10
    Хөх уяач-2 цуврал нэвтрүүлэг /12/
  • 19:40
    "Монгол оюун" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Дуусаагүй түүх
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Зарын цаг
  • 21:15
    "Засгийн газар 3-н жилд" нэвтрүүлэг
  • 22:50
    "Самрагчин" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    Өглөө хөтөлбөр-шууд
  • 09:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 09:15
    Манлайн баясгалан
  • 09:45
    “Идэр хүчтэн” Аймгийн хурц арслан Б. Очирхүү
  • 10:25
    "Виртуаль дугуйн Улаанбаатар хотын АШТ -2024"
  • 13:05
    Эрийн хийморь:Уран уургач спортын мастер М. Чинбат
  • 13:35
    Бөхийн хууч: Монгол улсын гавьяат дасгалжуулагч, улсын улсын начин Г. Пүрэв-Очир
  • 14:05
    “Дүүрэн харцага” МУГД, манлай харцага Г. Элбэг
  • 14:45
    Таеквондо “УЛААНБААТАР-2023” Зүүн Азийн залуучуудын спортын наадам
  • 18:20
    Бөхийн хууч: Архангай аймгийн Хотонт сумын харьяат Монгол улсын начин Ц. Ванчигцэрэн
  • 18:50
    Эрийн хийморь: Монгол улсын алдарт уяач Т. Энхтайваны “Гоё” халиун морины түүх
  • 19:50
    “Идэр хүчтэн” Аймгийн арслан М. Цэрэн
  • 20:30
    Уухай: Монгол улсын мэргэн Батын Бутваан
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    Таеквондо “УЛААНБААТАР-2023” Зүүн Азийн залуучуудын спортын наадам
  • 23:05
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 08:00
    Төв цэг-Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Ярих өнцөг
  • 10:00
    Төв цэг-Зочны цаг
  • 10:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 10:50
    Капитал
  • 11:00
    Гео эдийн засгийн тойм
  • 11:20
    Эрүүл ээж нэвтрүүлэг
  • 11:35
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:00
    76:1 нэвтрүүлэг
  • 12:20
    Өнцөг...
  • 12:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Гео эдийн засгийн тойм
  • 13:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 13:45
    Эрүүл ээж нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Ярих өнцөг
  • 15:00
    Сэдэв 365 нэвтрүүлэг
  • 15:20
    Капитал
  • 15:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Гео эдийн засгийн тойм
  • 16:20
    Төв цэг-Зочны цаг
  • 16:40
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Төв цэг-Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 17:40
    Төв цэг-Зочны цаг
  • 18:00
    Хүнсний хувьсгал
  • 18:20
    Капитал
  • 18:30
    Төв цэг-Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:00
    Топ сугалаа-Азын 10000 хосоороо оролцоод хосоороо хож
  • 20:30
    20 цаг-Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Ярих өнцөг
  • 22:10
    Төв цэг-Зочны цаг
  • 22:30
    76:1 нэвтрүүлэг
  • 22:50
    Эрүүл ээж нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Төв цэг-Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Олон Саналтай

II/2211:35

МҮОНТ

“Тусгай салаа” олон ангит кино 59.60-р анги

II/2218:45

Premier Sports 3

FIBA Asia cup qualifiers (Шууд): Монгол - Хятад

II/2220:40

MovieBox

"Гоол 2: Мөрөөдлийн биелэл (Goal 2: Living The Dream)" УСК