МҮОНТ

  • 07:00
    Өглөө хөтөлбөр: “Үндэсний өв соёл” /давталт/
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    Эх өв: Алаг мэлхийн хангал өрөг
  • 10:30
    16 мм үзүүлж байна: "Цагаан сар" 1989 он
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    “Тумбаахайн найзууд” хүүхдийн нэвтрүүлэг. 68-р хэсэг
  • 11:35
    “Тусгай салаа” олон ангит кино 45,46-р анги
  • 13:00
    Цаг агаар
  • 13:10
    Манлайн баясгалан: Улсын заан Б.Батмөнх
  • 14:00
    “Домог оршихуй”
  • 14:20
    “Бүлтээхэй дэлдээхэй хоёр” 12-р хэсэг
  • 14:40
    Би Монгол хүн: Ойгон нуурын бойвол хөөмийч Э.Сандагжав
  • 15:20
    “Дуун өв” хүүхдийн концерт
  • 16:00
    “Монгол хэл, бичгийн асуудал, шийдэл” Үндэсний чуулган-2024
  • 17:00
    “Эм Пи Форсе-Бодит байдлаас гадуур” хүүхэлдэйн кино 1-р анги
  • 17:30
    “Түмэн уртын зам” нийтлэл нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Эзнээ эрсэн эрдэнэт хүлэг”
  • 18:40
    Цэгцрэх хөдөлгөөн /УИХ-ын Хэвлэл мэдээллийн албанаас бэлтгэв/
  • 19:10
    Эргэх дөрвөн цаг /Өвөрхангай аймгаас бэлтгэв/
  • 19:40
    “Тумбаахайн найзууд” хүүхдийн нэвтрүүлэг. 69-р хэсэг
  • 19:55
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “3+...” хэлэлцүүлэг
  • 22:10
    Сувдан өргөө: Хөдөлмөрийн баатар, Төрийн шагналт, Урлагийн гавьяат зүтгэлтэн С.Сүхбаатарын гэр бүл
  • 23:45
    “Намайг аваад үлдээч” Монголын уран сайхны кино
  • 01:20
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:00
    UBS эхлэл
  • 06:12
    "Mongolian songs" дуунууд
  • 06:30
    21 НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 09:00
    "Зүгээрээ хайраа"
  • 09:25
    Кофе юу? Цай юу?
  • 10:00
    "Түмэн тэмээний баяр-2024" Өмнөговь аймгаас бэлтгэв
  • 10:40
    21 НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:10
    "Нэрийн хуудас" ток шоу
  • 12:10
    "Мандах нар" тоглолт МУГЖ Ж.Алтанцэцэг
  • 13:10
    "Ааваа дурсана" тоглолт Дуучин А.Октябрь
  • 15:55
    "Зүгээрээ хайраа"
  • 16:15
    "Илбэчин Кайто" хүүхэлдэйн кино /13/
  • 16:40
    EXIT зар сурталчилгаа
  • 16:45
    "Дэггүй аав" олон ангит кино /29/
  • 17:35
    "Хөгжилтэй аялал"
  • 17:50
    Д.Ухаанзаяа "Үхэл зуурдаас гэтэлж сайн заяа төрөхүй"
  • 18:25
    21 НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:55
    Хүнсний хувьсгал
  • 19:20
    Бизнес мэдээ
  • 19:30
    СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    "Хагацъя хайрт минь" олон ангит кино /7/
  • 21:40
    Нүүр тулсан ярилцлага
  • 22:20
    Засгийн газар 3 жилд
  • 23:55
    21 НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:20
    "Энх мэндийн баяр"
  • 09:40
    “Огторгуйн нисгэгч” оа хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    "Ардын хөгжмийн гоцлол"
  • 11:20
    "Soft Lazer"
  • 11:25
    "Хамгийн сайн дайсан" оак 25-р анги
  • 12:20
    "Энх мэндийн баяр"
  • 12:40
    Алтан фонд: Кино эхлэхийн өмнө-"Нүгэл буян" киноны уран бүтээлчид
  • 13:40
    "Нүгэл буян" МУСК
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:50
    "Илүү гэр" телезохиомж
  • 16:15
    "Засаг 30 жилд"
  • 17:40
    “Огторгуйн нисгэгч” оа хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "Сонин хачин"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Хамгийн сайн дайсан" оак 26-р анги
  • 21:00
    "Ам нээвэл" ярилцлага
  • 22:00
    “Роппонги класс” ОАК 1-р анги
  • 23:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:10
    Монгол зурхай
  • 07:15
    "Мөнх тэнгэрийн хүчин дор 3" МУСК
  • 08:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 09:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:30
    Хүүхэд бидний өв соёл хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:50
    Зүгээрээ хайраа
  • 10:10
    Шинийн 15-ны засал номын хурал
  • 10:35
    МУХ ток шоу - УИХ-ын дарга Г.Занданшатар
  • 11:20
    МУСТА Б.Наранцогт - Хөгжмийн эгшиг тоглолт
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 13:30
    Түмний эх үзүүлж байна
  • 15:00
    Мэдээ
  • 15:20
    Технологи-360: Энгийний цаана агуу
  • 15:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:30
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 15:35
    Караоке найт - МУСТА Ө.Цэрэнчунт
  • 16:35
    Монголын уртын дууны холбооны 20 жилд
  • 17:00
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 17:05
    Хүүхэд бидний өв соёл хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:25
    "Шидэт харандаа"хүүхдийн нэтрүүлэг
  • 17:45
    "Оддбодс" хүүхэлдэйн кино 32-р анги
  • 17:55
    Зүгээрээ хайраа
  • 18:15
    "Үүлэн жаалууд" 19,20-р анги хүүхэлдэйн кино
  • 18:35
    Шинийн 15-ны засал номын хурал
  • 19:00
    Мэдээ
  • 19:20
    "Миний эрдэнэ" 22,23-р анги ХОАК
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 22:00
    "Харвардад учирсан 2" СОАК 1-р анги
  • 23:20
    Эфир завсарласан

TV9

  • 05:00
    Дорнын зурлага
  • 05:10
    Аав МУСК
  • 06:40
    Ирээдүйн алдартан нэвтрүүлэг давталт
  • 07:00
    Мөрөөдөл биелдэг юм нэвтрүүлэг /давталт/
  • 07:40
    Оддын хаан шоу нэвтрүүлэг
  • 08:40
    Ном хурах цаг
  • 09:00
    Баримтат кино
  • 09:30
    Багачууд аа англиар дуулцгаая
  • 10:00
    Луу жилийн заслын ном
  • 11:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 11:10
    Халдашгүй СОАК 11-р анги давталт
  • 12:10
    АХА цэнгээнт нэвтрүүлэг давталт
  • 13:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 13:30
    "Надо тулаан 5" хүүхэлдэйн кино 18-р анги
  • 14:00
    Тоо юу сүлд үү нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 15:10
    Өдрийн мэнд нэвтрүүлэг
  • 15:20
    Түмний нэг МУСК
  • 17:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 17:10
    Анализ тойм хөтөлбөр давталт
  • 18:00
    Монгол коммент нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Энэ өдөр мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    Баримтат кино
  • 21:00
    Халдашгүй СОАК 12-р анги
  • 22:30
    Улаанбаатарт байгаа миний аавд МУСК
  • 00:05
    Энэ өдөр мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 01:05
    Хонгор нутгийн дуулал тоглолт
  • 05:00
    Дорнын зурлага

C1

  • 08:00
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав... /давталт/
  • 09:00
    "Омарын эрэлд" МУСК
  • 11:00
    "Моралаш" хүүхдийн инээдмийн цуврал 22,23-р анги
  • 11:10
    "B nice" үзүүлж байна
  • 11:20
    "Тоглоомын донтон" МУСК
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав... /давталт/
  • 14:20
    "ДокторЭм Турк нано наалт" үзүүлж байна
  • 14:40
    "Зүгээрээ хайраа" Тоглолтын нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Халуухан ээж" ХОАК 2-р анги
  • 16:20
    "Судоку эрдэнэ шишийн ундаа" үзүүлж байна
  • 16:30
    "Эрх чөлөөт Спирит" Хүүхэлдэйн кино 5-р анги
  • 16:55
    "Моралаш" хүүхдийн инээдмийн цуврал 24-р анги
  • 17:05
    Үлгэр сонсох цаг /давталт/
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Эд эс" СОАК 16-р анги
  • 19:20
    Хөгжилтэй аялал-Аялалын цаг
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Реакц" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    Trip kitchen үзүүлж байна
  • 21:20
    "Marshall town" үзүүлж байна
  • 21:30
    Үлгэр сонсох цаг
  • 21:50
    "B nice" үзүүлж байна
  • 22:00
    "Саятантай хэрхэн гэрлэх вэ" ОАК 1-р анги
  • 23:05
    "Эд эс" СОАК 16-р анги /давталт/
  • 00:15
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    Нахиа хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес аялал
  • 10:30
    Тоглолтын цаг: Түмний аялгуу
  • 11:10
    Тэргүүн сар
  • 12:00
    Дуучин Бат-Энэрэл Талархал тоглолтын нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Business time
  • 12:45
    Тоглолтын цаг: Дулаахан намар
  • 15:00
    Хөхөө гэрлэх дөхлөө МУСК
  • 16:30
    Business time
  • 17:00
    Улаачдын өрсөлдөөн: Цоожсүрэн,Төмөрчөдөр
  • 17:30
    Нахиа хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Дугуйн дээрх там ОАК-1
  • 19:30
    Хүнсний хувьсал
  • 20:00
    Аялалын жим: Австри
  • 20:30
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    1-р тусгай хэлтэс ОАК 3-21
  • 22:30
    Амар байна уу -1
  • 00:00
    Дугуйн дээрх там ОАК-1
  • 01:00
    Эфир завсарласан

NTV

  • 06:00
    "Хүүхдүүдээ наашаа" хүүхдийн нэвтрүүлэг 7
  • 06:25
    Цаг агаарын төлөв
  • 06:35
    "Хүн хөгжим" нэвтрүүлэг
  • 07:35
    "Зууны хүлгүүд" нэвтрүүлэг 49
  • 08:30
    Дэлхий" хамтлагийн “Онгод” амьд хөгжмийн тоглолт
  • 10:50
    "Хүүхдүүдээ наашаа" хүүхдийн нэвтрүүлэг 7
  • 11:20
    "Зууны хүлгүүд" нэвтрүүлэг /тусгай дугаар/
  • 12:40
    "Амар мэнд ээ" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:55
    "Засгийн газар 3 жилд" нэвтрүүлэг
  • 16:40
    "Хот айл" нэвтрүүлэг /тусгай дугаар/
  • 17:50
    Булган аймагт 2024 онд зуун мянган жуулчин авахаар төлөвлөж байна
  • 18:35
    Гадаад мэдээ
  • 18:55
    Цаг агаар
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:30
    Global talk with Nyamdavaa
  • 21:50
    "Туулай жилийн хурд" нэвтрүүлэг
  • 22:50
    "Аман хуур" МУСК
  • 00:20
    Мэдээ
  • 01:25
    "Тань руу нүүж явна" МУСК
  • 03:00
    Global talk with Nyamdavaa
  • 04:00
    Эфир завсарлав

Central TV

  • 08:00
    Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    ЮНИСЕФ - Аав, ээжийн хичээл /залуу гэр бүлд зориулав/
  • 09:30
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 1-25,26,27-р анги /3+/
  • 10:00
    "Пиноккио" хүүхэлдэйн кино - 43,44-р анги /6+/
  • 10:30
    "Мандухай Сэцэн Хатан" МУСК - 4 дугаар анги /Давталт/
  • 12:00
    "The Daily Show" өдрийн хөтөлбөр
  • 15:00
    "Эх дэлхийгээ хайрлая" хөгжмийн хөтөлбөр 2-10
  • 16:00
    "У Ёны тэмдэглэл - Гэрлэлтийн там" хосын харилцааны нэвтрүүлэг - 3 /18+/ Давталт
  • 17:30
    ДВ-"Маргаашийн өнөөдөр" нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 18:00
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 1-25,26,27-р анги /3+/
  • 18:30
    "Пиноккио" хүүхэлдэйн кино - 43,44-р анги /6+/
  • 19:00
    Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Баяртай үдэш" ярилцлагын нэвтрүүлэг - 6 /Давталт/
  • 21:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 22:00
    "Эзэнт гүрэн" ХОАК - 59 /12+/
  • 23:35
    "Улаанбаатарын үдэш" жазз тоглолт
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Цам" баримтат кино
  • 07:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 10:00
    ТЕРМИНАЛ_1.0 дугаар-170
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Үлэг гүрвэл" ООАК 2-р бүлэг 6-р анги
  • 13:25
    "Галилео" баримтат кино
  • 13:30
    "Трү ба Солонгын хаант улс" хүүхэлдэйн кино 1-р анги
  • 14:00
    ТЕРМИНАЛ_1.0 дугаар-170-2
  • 16:00
    "Жинхэнэ хайр" СОАК 11-р анги
  • 17:15
    "Сонсъё, суръя, дагая" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:50
    "Миний Монголын соёл"
  • 17:55
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 18:00
    "Трү ба Солонгын хаант улс" хүүхэлдэйн кино 2-р анги
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Жинхэнэ хайр" СОАК 12-р анги
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 21:00
    "Халуу дүүгсэн бүжгийн тулаан" баримтат кино 2-р хэсэг
  • 22:00
    "Үлэг гүрвэл" ООАК 2-р бүлэг 7-р анги
  • 23:00
    Үдшийн мэдээ
  • 23:30
    "Ирж яваа цаг" МУСК
  • 01:00
    "Халуу дүүгсэн бүжгийн тулаан" баримтат кино 2-р хэсэг
  • 02:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 07:00
    Төрийн дуулал
  • 07:05
    Дасгалын цаг
  • 07:20
    Цаг Агаар
  • 07:25
    Хөгжмийн хөтөлбөр
  • 07:50
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино
  • 08:15
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 08:40
    "Хязгааргүй англи хэл" нэвтрүүлэг
  • 09:05
    "Бизнес толь"
  • 09:15
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    "Андантэ" ОАУСК 16-р анги
  • 11:00
    “Өв соёлоо дээдэлье” нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Амар байна уу? Алтай" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Бизнес толь"
  • 12:40
    "Үдийн цайны хачир" нэвтрүүлэг
  • 12:50
    "Жүжигчдийн түүх" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Зүрхний сүүдэр" УСК
  • 14:25
    "Найруулагчдын түүх" нэвтрүүлэг
  • 14:35
    "RT"-Баримтат кино
  • 15:05
    “Өв соёлоо дээдэлье” нэвтрүүлэг
  • 15:35
    "Миний монголын гайхамшиг" нэвтрүүүлэг
  • 15:50
    Удахгүй гарах тоглоомууд
  • 16:10
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 16:35
    "Хязгааргүй англи хэл" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    "Маанар төсөл" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Дутагдалтай дурлал" ОАУСК 1-р анги
  • 19:00
    “Өв соёлоо дээдэлье” нэвтрүүлэг
  • 19:20
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Тэсийн голын монголчууд" баримтат кино
  • 20:40
    “Өв соёлоо дээдэлье” нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Эмээ үлгэр яриад өгөөч" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 21:05
    "Шастирт Монгол айл" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Загын алим" УСК
  • 00:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:45
    Хөгжмийн хөтөлбөр
  • 01:35
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Нэг Монгол" нэвтрүүлэг
  • 06:55
    "Бидний нандин үе" ХОАК 33-р анги давталт
  • 07:40
    "Хүнсний хувьсгал-Мал аж ахуй"нэвтрүүлэг
  • 08:40
    E-Project нэвтрүүлэг /И-Прожект нэвтрүүлэг/
  • 09:20
    "Хүнсний хувьсгал-Эрүүл хүнс үйлдвэрлэлтийн хөгжил"
  • 09:40
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 09:55
    1950 - Зарын цаг
  • 10:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 10:15
    "Залгамж" өв соёлын цаг
  • 10:55
    1950 - Зарын цаг
  • 11:00
    "Хүнсний хувьсгал-Туулай жилийн онцлох үйл явдал"
  • 11:20
    "Дуулъя ВИП тоглолт" Дуучин М.Бямба-Эрдэнэ
  • 12:30
    "Залгамж" өв соёлын цаг
  • 13:00
    "Бидний нандин үе" ХОАК 34-р анги
  • 13:55
    1950 - Зарын цаг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    "Хаврын салхи" ОАК 15-р анги давталт
  • 15:20
    "Миний сахилгагүй залуу" УСК давталт
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Хүнсний хувьсгал-Эрүүл хүнс үйлдвэрлэлтийн хөгжил"
  • 18:20
    "Залгамж" өв соёлын цаг
  • 19:00
    "Хаврын салхи" ОАК төгсгөлийн 16-р анги
  • 20:15
    "Хүнсний хувьсгал-Төр хувийн хэвшлийн тогтолцоо"
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Хүнсний хувьсгал-Эрүүл хүнс үйлдвэрлэлтийн хөгжил"
  • 21:50
    "Хайрын аялгуу" УСК
  • 23:50
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 00:40
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 05:25
    "Хотулун гүнж" МУСК
  • 07:15
    "Богд хаан" МУСК
  • 09:05
    "Макаровын бүсгүйчүүд" ОАК (I.15,16-р анги)
  • 10:00
    "Баян цагдаа" ОАК (I.3-р анги)
  • 11:00
    "Ээжээ зорино" МУСК
  • 12:25
    "Маргаашийн ирээдүй (Tomorrowland)" УСК
  • 14:45
    "Хөлсний алуурчдын тоглоом (Assassination Games)" УСК
  • 16:35
    "Амьдралын урт замд" МУСК
  • 18:20
    "Макаровын бүсгүйчүүд" ОАК (I.17,18-р анги)
  • 19:30
    "Баян цагдаа" ОАК (I.4-р анги)
  • 20:40
    "Хүчирхэг нугаснууд (The Mighty Ducks)" УСК
  • 22:45
    "Номхон далайн хөвөө (Pacific Rim)" УСК
  • 01:10
    "Харанхуйн хүлэг баатар (The Dark Knight)" УСК
  • 03:25
    "Эцэг эхтэй нь танилцсан нь (Meet The Parents)" УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Нүгнай сахилга 2022 7-р хэсэг
  • 08:30
    Бизнес амжилт
  • 09:00
    Бамбарууш хүүхэлдэйн кино 61,62,63-р анги
  • 09:25
    Бамбар Цоохор хоёр хүүхэлдэйн кино 16-р анги
  • 09:40
    Бяцхан муужгай нохойнууд 75,76-р анги
  • 09:55
    Ухаант Цоохор хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 10:10
    Хамтдаа суръя теле хичээл
  • 10:25
    Эх орны хүүхдүүд ХОАК 31-р анги
  • 11:25
    Сар шинийн илгээлт нэвтрүүлэг
  • 12:40
    Дуу реалити шоу
  • 13:55
    Хүнсний хувьсгал | Төр хувийн хэвшлийн тогтолцоо
  • 14:15
    Монгол дархлаа - Уртын дуу, Бөхийн засуул
  • 16:05
    Газрын доорх усны хяналт шинжилгээг хэрхэн хийдэг вэ?
  • 16:10
    Заг модыг хэрхэн үрслүүлэн тариалдаг вэ?
  • 16:20
    Бизнес амжилт
  • 16:50
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 16:55
    Ухаант Цоохор хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:10
    Бамбар Цоохор хоёр хүүхэлдэйн кино 17-р анги
  • 17:25
    Бяцхан муужгай нохойнууд 77,78-р анги
  • 17:40
    Бамбарууш хүүхэлдэйн кино 64,65,66-р анги
  • 18:00
    Эх орны хүүхдүүд ХОАК 32-р анги
  • 19:00
    Нохойг минь авраач нэвтрүүлэг
  • 19:40
    Сар шинийн илгээлт нэвтрүүлэг
  • 20:55
    Хүнсний хувьсгал | Төр хувийн хэвшлийн тогтолцоо
  • 21:10
    Агаараар гүйцгээе нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Ардын ковер нэвтрүүлэг
  • 22:35
    Одонтой аав кино контент

TV7

  • 08:40
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Single ladies-1" МУСК
  • 11:00
    "Төрөлхтөн" үзүүлж байна
  • 12:00
    "Найруулга-2020" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Хөгжил-Зүтгэл" баримтат кино
  • 14:50
    "Ариун номын эрэлд" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    “MWC 2023 Барселона" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Солонгын 5 өнгө" МУСК
  • 18:10
    "Дүрслэл" тойм нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Гэнэт тэтгэвэрт гардаггүй" үзүүлж байна
  • 20:00
    Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Single ladies-2" МУСК
  • 23:00
    TV7 төгсгөл

Eco Channel

  • 07:00
    "Hi UВ" өглөөний хөтөлбөр
  • 10:00
    "Эко хэмнэл" нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Эко зөвлөгөө
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Эко ТВ цоморлог
  • 14:30
    Хүнсний аюулгүй байдлын цаг
  • 15:00
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 15:30
    Хүмүн стори
  • 16:35
    Монгол тулгатны 100 эрхэм
  • 17:50
    Эко зөвлөгөө
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Хүүхдийн цаг
  • 19:00
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 20:00
    "Эко хэмнэл" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    Эко зөвлөгөө
  • 22:40
    "Ирж яваа цаг " МУСК
  • 00:10
    Эко зөвлөгөө
  • 00:25
    Сайхан амраарай

Dream

  • 07:00
    Зуузуугийн найзууд I.31-33
  • 07:30
    Да Винчи - Та нар мэдэх үү?
  • 07:50
    Да Винчи - Бяцхан Милигийн асуултууд
  • 08:00
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 08:30
    Дидибу II.21-22
  • 09:00
    Моралаш 4
  • 10:15
    Learn to Draw- Шидэт хайрцаг
  • 10:30
    Бариарай!Тинипин II.19-20
  • 11:00
    Аи Карли / I Carly / II.35-36
  • 12:00
    Zoomoo - Байгаль хамгаалагч Лео II.14
  • 12:15
    Цэлцэгнүүрийн ертөнцөөр / Jelly Jamm / I.21
  • 12:30
    Маамуу - "Анхны бууз'' III.25
  • 12:50
    Маамуу - Зурах " Цагаан сарын ширээ"
  • 13:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро VI.1-2
  • 13:30
    Шидтэнүүдийн клуб / Winx club / VI.3
  • 14:00
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Дидибу II.23-24
  • 15:00
    Бүхнийг шулмын аргаар I.25-26
  • 16:00
    Learn to Draw - Харандаагаа аваад зурцгаая
  • 16:10
    Learn to Draw - Урлагийн ертөнц
  • 16:30
    Булцгар I.1-2
  • 17:00
    Да Винчи - Та нар мэдэх үү?
  • 17:20
    Да Винчи - Бяцхан Милигийн асуултууд
  • 17:30
    Бяцхан оцон шувуу Пороро VI.3-4
  • 18:00
    Zoomoo - Байгаль хамгаалагч Лео II.14
  • 18:15
    Цэлцэгнүүрийн ертөнцөөр / Jelly Jamm / I.21
  • 18:30
    Маамуу - "Үнэрлэдэг машин'' III.2
  • 18:55
    Маамуу - Зурах " Анааш"
  • 19:00
    Үлэг гүрвэлийн адал явдал II.5-6
  • 19:30
    Англиар ярьж сурцгаая англи хэлний хичээл
  • 20:00
    Бариарай!Тинипин II.21-22
  • 20:30
    Гэр бүлийн цаг / Манай гэр бүлийн дүрэм /
  • 20:45
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг / Лулу, Сөсө /
  • 20:55
    Хамтдаа уншицгаая / Би юм идмээргүй байна /
  • 21:00
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг / Лулу, Сөсө /
  • 21:10
    Үлгэрийн цаг / Өвгөн эмгэн хоёр, Танил найз /
  • 21:30
    Аи Карли / I Carly / II.37-38
  • 22:20
    Бүүвэйн дуу
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    Өглөө хөтөлбөр: “Үндэсний өв соёл” /давталт/
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    “Нүүдэлчдийн аяга” нийтлэл
  • 10:30
    Цаг агаар
  • 10:40
    Явлаа, Ирлээ /давталт/
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    “Тэсийн голынхон” Нийтлэл
  • 11:40
    Замын хөдөлгөөний удирдлагын төвөөс мэдээлж байна /шууд/
  • 11:50
    Монгол түмний мэнд /давталт/
  • 17:20
    "Цагийн хүрдийн баатар-2023" /Оюунлаг хүн/
  • 17:30
    “Хүрээ донж” энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Хөндөх сэдэв
  • 19:20
    ММ таван минут
  • 19:30
    "Цагийн хүрдийн баатар-2023" /Хөрөнгийн зах зээлд түүчээлэгч/
  • 19:40
    Онцлох зочин /давталт/
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “3+...” хэлэлцүүлэг
  • 22:00
    Цаг агаар
  • 22:10
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:10
    Эфир завсарлав

MNC

  • 08:00
    20 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Хүйн холбоо МУСК
  • 10:00
    Баримтат кино
  • 10:30
    Бизнес цаг
  • 10:40
    Таны эрүүл мэнд
  • 10:50
    Авто хобби /Талын салхи/
  • 12:20
    Гарын таван хуруу МУСК
  • 14:00
    Сар шинэдээ саятан болцгооё-АЗЫН АРВАН МЯНГА
  • 15:30
    Аргамжаа МУСК
  • 17:00
    17 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес цаг
  • 17:40
    Таны эрүүл мэнд
  • 17:45
    "Туулай жилийн Шилдэг ном “Бөөгийн нар” роман Түкэдүн Циншэн"
  • 18:00
    18 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    “Хүнсний хувьсгал: Мал аж ахуй”
  • 19:40
    Кино миний амьдралд Г.Гончигмуслаа
  • 20:00
    20 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    Туулай жилийн Шилдэг ном “А.М.Позднеев Монголоор аялсан нь 1876-1878” Б. Гэрэл
  • 20:45
    "Баатар хилчид" баримтат кино
  • 21:00
    Сар шинэдээ саятан болцгооё-АЗЫН АРВАН МЯНГА
  • 22:30
    Би нисэх дуртай МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Premier Sports 1

  • 02:00
    NBA: Marquee Matchup
  • 04:00
    NBA: Marquee Matchup
  • 06:00
    NBA: Marquee Matchup
  • 08:00
    NBA Action 3315
  • 08:30
    NBA Action 3316
  • 09:00
    NBA: (Шууд) Нью Орлеанс - Мемфис 2023-24
  • 11:30
    High Tops: Episode 6
  • 12:00
    NBA Action 3316
  • 12:30
    NBA: Marquee Matchup
  • 14:30
    High Tops: Storytime with Shaq: Season 2
  • 15:30
    NBA: Л.А Лэйкерс - Шарлотт 2023-24
  • 17:30
    NBA: Нью Орлеанс - Атланта 2023-24
  • 19:30
    NBA Action №16
  • 20:00
    NBA Gametime №76
  • 20:30
    NBA: Нью Орлеанс - Мемфис 2023-24
  • 22:30
    NBA Talk №17
  • 00:00
    NBA: Marquee Matchup

Premier Sports 2

  • 01:55
    PL: Челси - Волверхэмптон (24-р тойрог)
  • 03:50
    PL (Шууд): Кристал П. - Челси (24-р тойрог)
  • 06:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Аваргуудын лигийн тойм №12
  • 09:30
    UCL: Ленс - Севийя (6-р тойрог)
  • 11:30
    PL Stories №27
  • 12:00
    UCL: ПСВ - Арсенал (6-р тойрог)
  • 14:00
    PL Netbusters №24
  • 14:30
    UCL: Копенгаген - Галатасарай (6-р тойрог)
  • 16:30
    PL The Big Interview №27
  • 17:00
    PL: Кристал П. - Челси (24-р тойрог)
  • 19:00
    Европа/Конференц лигийн тойм №7
  • 19:50
    Гоолын магадлал нэвтрүүлэг №19
  • 20:30
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №17
  • 21:00
    Football Talk №27
  • 22:30
    Премьер лигийн тойм №25
  • 23:30
    Inside Serie A №25
  • 00:00
    UCL: Ман Ютд - Байерн (6-р тойрог)

Premier sports 5

  • 09:00
    UFC: Хермансон - Пайфер
  • 12:00
    UFC 296: Эдуардс - Ковингтон
  • 14:30
    UFC 292: Стэрлинг - О'Молли
  • 17:30
    UFC: Луке - Дос Анжос
  • 20:30
    Сери А лигийн тойм №24
  • 21:00
    UFC: Хермансон - Пайфер Тойм
  • 21:40
    ONE: Friday Fight 51
  • 00:00
    Эфир завсарлав

Bloomberg TV MGL

  • 07:00
    Эмили Чаны шоу нэвтрүүлэг
  • 07:30
    Трампын эзэнт гүрэн нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Bloomberg daybreak: Asia хөтөлбөр
  • 09:00
    Бизнесийн хэмнэл хөтөлбөр
  • 10:00
    Ярилцах цаг нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Дэвид Рубенштэйний шоу нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнесийн хэмнэл хөтөлбөр
  • 12:00
    "Монголдоо бүтээцгээе" тусгай хөтөлбөр
  • 13:00
    Бизнесийн хэмнэл хөтөлбөр
  • 14:00
    Made нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Хотын шийдэл нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Цахиурын хөндийгөөс цааш нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Бизнесийн төв цэг хөтөлбөр
  • 16:00
    Хөрөнгө оруулагчид нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Дулаарал нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Бизнесийн төв цэг хөтөлбөр
  • 18:00
    Bloomberg wall street week хөтөлбөр
  • 19:00
    Мөнгөний урсгал хөтөлбөр
  • 20:00
    Made in Mongolia нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Cars and Coffee нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Мөнгөний урсгал хөтөлбөр
  • 22:00
    Bloomberg wall street week хөтөлбөр
  • 23:00
    Мөнгөний урсгал хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Premier Sports 3

  • 09:00
    МСБХ Үндэсний дээд лиг: Метал - Бодонгууд №4
  • 11:00
    Бөх: Улсын харцага цолны хүндэтгэлийн барилдаан 2024
  • 14:00
    Үндэсний бөхийн тойм №8
  • 14:30
    Нэмэлт цаг нэвтрүүлэг №8
  • 15:00
    Үндэсний бөхийн тойм №9
  • 15:30
    МСБХ Үндэсний дээд лиг: Гарьд - Хүлэгүүд №5
  • 17:30
    Үндэсний бөхийн тойм №21
  • 18:00
    МСБХ Үндэсний дээд лиг (Шууд): Play-In
  • 20:30
    МСБХ Үндэсний дээд лиг (Шууд): Metal - Apes №3
  • 22:45
    Үндэсний бөхийн тойм №21
  • 23:15
    Бөх BUSTERS №8
  • 23:30
    Сар шинийн зочин нэвтрүүлэг №1
  • 00:00
    Эфир завсарлав

Сүлд ТВ

  • 08:00
    Сар шинийн аялгуу нийтийн дууны цаг
  • 08:30
    Тэнгэр язгуур МУСК
  • 10:00
    Цуурын увидас нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Бизнес хөтөч
  • 10:40
    Цаг агаарын мэдээ
  • 10:45
    Сод урлан хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Мэдлэгтэй дэлгэц хүүхэд танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:30
    Рейнбоу ахлах сургууль 13,14,15,16-р анги
  • 12:00
    Аялгуут соёл шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Бизнес хөтөч
  • 13:10
    Сод урлан хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 13:25
    Мориор амилсан монгол заяа нэвтрүүлэг /ААУ Б.Доржпүрэв/
  • 14:25
    Таван эрдэнийн орон теле концерт
  • 15:00
    Арын хангайн шилмэл хурд уралдаан
  • 17:00
    Өв соёл нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Мэдлэгтэй дэлгэц хүүхэд танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:50
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 18:30
    Зэвт дайчид реалити шоу нэвтрүүлэг /12-р хэсэг/
  • 20:15
    Тогтвортой амьжиргаа 3 төсөл /Аюулгүй байдал ба ариун цэвэр/
  • 20:25
    Өв соёл
  • 20:30
    Мартаж болохгүй, давтах учиргүй түүх /37-р хэсэг/
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:30
    Засгийн газар гурван жилд нэвтрүүлэг
  • 23:05
    Хөдөөгийн баясгалан МУСК
  • 00:10
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 21
  • 08:05
    "Бүсгүйчүүд хайрыг хүснэ" МОАК 2.6-р анги
  • 08:50
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 16
  • 09:40
    "Аюултай амлалт" ОАК 27, 28-р анги
  • 11:00
    "Сүүлчийн хатан хаан" ОАК 45-р анги
  • 11:55
    "Үйлийн үр" ОАК 79, 80-р анги
  • 13:05
    "Миний найз залуу сүнс" ОАК 7-р анги
  • 14:05
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:15
    "Хатан зоригт Чан Гэ" 17, 18-р анги
  • 16:00
    "Ярианы хятад хэлний хичээл" № 43, 44
  • 16:20
    "Бүсгүйчүүд хайрыг хүснэ" МОАК 2.7-р анги
  • 17:10
    "Аюултай амлалт" ОАК 29, 30-р анги
  • 18:30
    "Сүүлчийн хатан хаан" ОАК 46-р анги
  • 19:30
    "Үйлийн үр" ОАК 81, 82-р анги
  • 20:50
    "Миний найз залуу сүнс" ОАК 8-р анги
  • 22:00
    "Зочин" ОАК 14-р анги
  • 23:15
    "Сүүлчийн хатан хаан" ОАК 46-р анги
  • 00:00
    "Үйлийн үр" ОАК 81, 82-р анги
  • 01:10
    "Миний найз залуу сүнс" ОАК 8-р анги
  • 02:20
    Эфир завсарлага

Premier sports 4

  • 09:00
    UFC: Хермансон - Пайфер
  • 12:00
    UFC 296: Эдуардс - Ковингтон
  • 14:30
    UFC 292: Стэрлинг - О'Молли
  • 17:30
    UFC: Луке - Дос Анжос
  • 20:30
    Сери А лигийн тойм №24
  • 21:00
    UFC: Хермансон - Пайфер Тойм
  • 21:40
    ONE: Friday Fight 51
  • 00:00
    Эфир завсарлав

TM

  • 08:00
    "Тууврын замд" МУСК
  • 09:30
    Бизнесийн амжилт
  • 10:10
    "Зуу зуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:05
    Цаг агаар
  • 11:10
    DW:Германд үйлдвэрлэв
  • 11:30
    "Донж төгөлдөр" тоглолт
  • 12:20
    ТМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:55
    Зарын цаг
  • 13:00
    Хөх уяач-2 цуврал нэвтрүүлэг /10/
  • 13:30
    "Гэгээн учрал" МУСК
  • 14:15
    Бизнесийн амжилт
  • 14:55
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" /шууд/
  • 15:20
    "Сондор" хүүхдийн УСК
  • 16:30
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 16:50
    ТМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 17:25
    Зарын цаг
  • 17:30
    "Зуу зуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Таны мэдээ"
  • 18:25
    Зарын цаг
  • 18:30
    Дуусаагүй түүх
  • 18:50
    DW:Шинжлэх ухаан
  • 19:10
    Хөх уяач-2 цуврал нэвтрүүлэг /11/
  • 19:40
    Луугийн түүх
  • 20:00
    Улаачдын сорил -5 нэвтрүүлгийн шилдэг оролцогч Г.Мөнхзул
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    DW:Global US
  • 21:30
    Зарын цаг
  • 21:40
    "Эх орон зүрхэнд эгшиглэдэг" тоглолт
  • 22:30
    "Цогт тайж" МУСК 2-р анги
  • 23:50
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    Өглөө хөтөлбөр-шууд
  • 09:00
    Спортын гэр бүл: Монгол улсын гавьяат, дасгалжуулагч, цэргийн арслан Б. Ганбаатарын гэр бүл оролцов
  • 09:45
    Идэр уяач: Хөвсгөл аймаг.Эрдэнэбулган сум "Эгийн хурд" МСУХ-ны уяачид
  • 10:25
    Бөхийн хууч: Монгол улсын Хөдөлмөрийн баатар, дархан аврага Х. Баянмөнх
  • 10:30
    Бахархал: Монгол улсын гавьяат тамирчин, гавьяат дасгалжуулагч Х. Эрдэнэт-Од
  • 11:15
    "Виртуаль дугуйн Улаанбаатар хотын АШТ -2024"
  • 13:10
    “Идэр хүчтэн” Аймгийн арслан Э. Дашдэмбэрэл
  • 13:50
    Уухай: Даян мэргэн ц. Баасанхүү
  • 14:35
    Давтагдашгүй: Монгол улсын гавьяат тамирчин, улсын начин, нэрт тайлбарлагч Шагдарын Чанрав агсны дурсамж хөрөг
  • 15:35
    Бөхийн хууч: Монгол улсын начин Ж. Оргилболд
  • 16:05
    Уурхай: Монгол улсын хошой мэргэн Х. Оюунчимэг
  • 16:35
    “Ентүм хайрхны хишиг-Тод манлай уяач Туваанжавын Гантөмөрийн цолны мялаалга наадам
  • 17:55
    Спортын гэр бүл: Аймгийн арслан Т. Буянжаргалын гэр бүл оролцов
  • 18:25
    Адуучин: Завхан аймгийн Дөрвөлжин сумаас бэлтгэ
  • 19:30
    MNB Спорт онцолж байна: Үндэсний спортын онцлох үйл явдлууд
  • 20:25
    Бөхийн хууч: Монгол улсын начин Ц. Анхбаяр
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    Эрийн хийморь: Зэлтэр удмын хурдан адууны түүх
  • 22:00
    Монголын спортын түүх
  • 23:00
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 08:00
    Төв цэг-Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Ярих өнцөг
  • 10:00
    76:1 нэвтрүүлэг
  • 10:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 10:50
    Эрүүл ээж нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Гео эдийн засгийн тойм
  • 11:20
    Капитал
  • 11:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Төв цэг-Зочны цаг
  • 12:20
    Өнцөг...
  • 12:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Гео эдийн засгийн тойм
  • 13:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 13:50
    Капитал
  • 14:00
    Ярих өнцөг
  • 15:00
    Төв цэг-Зочны цаг
  • 15:20
    Эрүүл ээж нэвтрүүлэг
  • 15:35
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Гео эдийн засгийн тойм
  • 16:20
    76:1 нэвтрүүлэг
  • 16:40
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Төв цэг-Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Гео эдийн засгийн тойм
  • 18:20
    Капитал
  • 18:30
    Төв цэг-Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:00
    Топ сугалаа-Азын 10000 сар шинээрээ саятан болцгоож байна
  • 20:30
    20 цаг-Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Ярих өнцөг
  • 22:10
    Сэдэв 365 нэвтрүүлэг
  • 22:30
    76:1 нэвтрүүлэг
  • 22:50
    Капитал
  • 23:00
    Төв цэг-Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Олон Саналтай

II/2211:35

МҮОНТ

“Тусгай салаа” олон ангит кино 59.60-р анги

II/2218:45

Premier Sports 3

FIBA Asia cup qualifiers (Шууд): Монгол - Хятад

II/2220:40

MovieBox

"Гоол 2: Мөрөөдлийн биелэл (Goal 2: Living The Dream)" УСК