МҮОНТ

  • 07:00
    Өглөө хөтөлбөр: “Үндэсний өв соёл”
  • 09:00
    “Нүүдэлчдийн аяга” нийтлэл
  • 09:30
    “Эх сайхан нутаг минь” Хүүхдийн концерт 1-р хэсэг
  • 10:00
    Амар байна уу? Сар шинийн мэндчилгээ
  • 10:20
    Би Монгол хүн: “Ойгон нуурын бойвол хөөмийч” Э.Сандагжав
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    Монгол түмний мэнд: “Хөдөөгийн залуус”
  • 13:00
    “Тамирын жавар” /Архангай аймгаас бэлтгэв/
  • 13:30
    Монгол түмний мэнд: “Монгол угсаатнууд”
  • 14:40
    Манлайн баясгалан: Улсын заан Б.Батмөнх
  • 15:30
    “Дулаахан намар” тоглолт 1-р хэсэг
  • 16:40
    Ардчилсан намын нэг өдөр
  • 18:20
    Зүрхэнд мөнхөрсөн аялгуу
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Сувдан өргөө: Гавьяат жүжигчин Х.Үнэнхүүгийн гэр бүл
  • 22:30
    “Богд хаан” Монголын уран сайхны кино
  • 00:30
    Баатарлаг тууль: Мөнх сайхан төрт Алтан Торц баатар Долоон бурхантын сав орны бүлэг
  • 00:45
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:00
    UBS эхлэл
  • 06:12
    "Mongolian songs" дуунууд
  • 06:30
    21 НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 09:15
    "Mongolian songs" Үндэсний шоу Сар шинийн тусгай дугаар
  • 11:40
    "21-Өв Соёл" Сар шинийн баярт
  • 13:55
    "Монгол туургатан" тоглолт
  • 17:45
    21 НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    Сайн уу Сайнаа
  • 19:30
    СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    Мегаболл лотерей
  • 21:00
    "Нарны садан" Монголын уран сайхны кино
  • 23:30
    21 НЬЮС орон нутгийн мэдээллийн хөтөлбөр

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "Хонгор нутгийн дуулал"
  • 09:10
    "Мөрөөдлийн цагаан сар" телезохиомж
  • 10:05
    "Дууны хорвоо"
  • 11:10
    Алтан фонд: Кино эхлэхийн өмнө-Эх бүрдийн домог киноны уран бүтээлчид
  • 12:00
    "Эх бүрдийн домог" МУСК
  • 13:30
    "Зүгээрээ хайраа"
  • 13:50
    "Дөрвөн настай халиун"
  • 14:10
    "Poetry Night" Vol.2 "Дахин давтагдашгүй" 3
  • 18:00
    "Сэрүүн тунгалаг"
  • 18:50
    "Миний хувь заяа-Төмөр зам" Р.Раш МУ-ын Хөдөлмөрийн баатар
  • 20:00
    "Миний клипүүд" баярын дугаар
  • 21:40
    "Танайд хоноё"
  • 22:50
    "Богдын сүүлчийн хатан" МУСК 2-р анги Ирэх хаврын цэцэг, Их замын эхэнд
  • 01:00
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    "Монгол зурхай"
  • 07:10
    МУСТА Б.Наранцогт - Хөгжмийн эгшиг тоглолт
  • 08:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    Мэндийн цэнхэр хадаг шууд
  • 10:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 10:05
    "Айраг" баримтат кино
  • 10:55
    Түмний аялгуу
  • 11:35
    Сар шинийн эгшиглэн 2
  • 13:45
    Цаг агаарын мэдээ
  • 13:50
    "Амар байна уу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 15:20
    "Монголын сүүлчийн эзэн хаан 2" МУСК
  • 17:40
    Шинэ шийдэл
  • 18:20
    Шидэт харандаа баярын дугаар
  • 18:40
    "Шилдэг барилга" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Мөнх тэнгэрийн хүчин дор 2" МУСК
  • 20:25
    Малчны баяр
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    "Цаг хөтөлбөр" тойм
  • 21:40
    Караоке найт - МУСТА Ч.Алтантүлхүүр
  • 22:40
    Сар шинийн эгшиглэн 2
  • 00:50
    Эфир завсарласан

TV9

  • 06:00
    Дорнын зурлага
  • 06:10
    Аман хуур МУСК
  • 07:15
    Энх мэндийн хадаг сар шинийн нэвтрүүлэг давталт
  • 09:00
    Монголын сүүлчийн эзэн хаан МУСК 2-р анги
  • 11:15
    Ирээдүйн алдартан нэвтрүүлэг давталт
  • 11:35
    Өвлийн томилолт кино контент
  • 13:05
    Хүлэг эрдэнэ нэвтрүүлэг давталт
  • 14:30
    АХА цэнгээнт нэвтрүүлэг давталт
  • 15:10
    Бууз ажиллагаа кино контент
  • 16:10
    Туулай жилийн оны онцлох 9 бөх нэвтрүүлэг давталт
  • 17:40
    АХА цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 18:20
    Мөрөөдөл биелдэг юм нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Анализ тойм хөтөлбөр
  • 20:00
    Бадрах энержи- Операторын нэг өдөр төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 20:05
    Бадрах энержи-Нийгэм, эдийн засгийг дэмжсэн төслүүд төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 20:20
    Баатрууд аа, сайн байцгаана уу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Халдашгүй СОАК 9-р анги
  • 23:10
    Анализ тойм мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 01:00
    Киноны давталтын цаг

C1

  • 08:00
    "Түмэндээ өргөх дуунууд" Л.Болдбаатар МУГЖ, дуучин 2-р хэсэг
  • 09:50
    "Шарга даага" МУСК
  • 11:30
    Хөгжмийн цаг
  • 11:50
    "B nice" үзүүлж байна
  • 12:00
    "Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав...
  • 13:00
    "ДокторЭм Турк нано наалт" үзүүлж байна
  • 13:20
    Хөгжилтэй аялал-Аялалын цаг
  • 13:30
    "Монголын сүүлчийн эзэн хаан" МУСК 2-р хэсэг
  • 15:50
    "Домгийн аялгуу" тоглолт
  • 17:20
    "Судоку эрдэнэ шишийн ундаа" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Нүүдэлчдийн ахуй соёл-Цай" нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "B nice" үзүүлж байна
  • 18:20
    "Ану хатан" МУСК
  • 21:20
    "Монгол дээл-Эртнээс эдүгээд" Өв соёлын нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Кунг Фу иог" УСК
  • 00:00
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Тоглотын цаг: Манай гаригийн залуус 20жил
  • 12:00
    Гэрлэж амжаагүй явна МУСК
  • 14:00
    Амар байна уу -2
  • 16:00
    Хайрын хүч
  • 17:00
    Ирж яваа цаг МУСК
  • 18:30
    Design box
  • 20:00
    Суварган цэнхэр уулс МУСК
  • 21:30
    Амар байна уу-3
  • 23:10
    Аав МУСК
  • 00:45
    Эфир завсарласан

NTV

  • 06:00
    монгол бахархал
  • 06:25
    "Моторын дуу" МУСК
  • 08:35
    "Хот айл" нэвтрүүлэг-3 /2023/
  • 09:30
    "Энх өглөө" шүлгийн түүвэр
  • 09:50
    "Жигээ адуу" нэвтрүүлэг
  • 11:05
    "Хот айл" нэвтрүүлэг /баярын дугаар/ давталт
  • 12:15
    "Cash cab Mongolia" Шоу-1 /баярын дугаар/
  • 13:20
    "Хонины найр" МУСК
  • 15:10
    "Туулай жилийн хурд" нэвтрүүлэг
  • 16:15
    "Булган нутгийн айраг" нэвтрүүлэг
  • 17:25
    "Оньст аялал" нэвтрүүлэг 1
  • 18:25
    "Наран тогоруу" теле концерт
  • 19:35
    "Болзоо" нэвтрүүлэг
  • 20:55
    "Cash cab Mongolia" Шоу-2 /баярын дугаар/
  • 22:00
    “Би гишүүн баймааргүй байна" МУСК
  • 23:50
    Богд хаан МУСК 1
  • 04:00
    Эфир завсарлав

Боловсрол ТВ

  • 06:00
    Зураглал
  • 06:10
    "Дорнын өв" нэвтрүүлэг-Монгол гоёл
  • 07:10
    "Live on" тоглолт
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:10
    "Х Түц-ийн Цагаан сар" нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Чингис хаан музей" нэврүүлэг
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Сэтгэлд харвасан туяа" МУСК
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Дорнын өв" нэвтрүүлэг -Ардын дуу
  • 13:20
    "ТНАЛТ: Дамрын тээвэр" баримтат кино
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Гэтэлгэгч" баримтат кино
  • 15:45
    "Шинжлэх ухаан" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Хуурын модернизм" нэвтрүүлэг
  • 18:20
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:30
    Зуузуугийн найзууд-Чихэр ааруул, Цагаан сар
  • 19:00
    "Жан Бу Ри ирлээ" ОАК 42-р анги
  • 20:25
    Задгай блок
  • 20:30
    "Ахмадын гэрт 4 настнууд" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    Задгай блок
  • 21:45
    "Ээжээ зорино" контент
  • 23:20
    "Ээж" оак 8-р анги
  • 00:30
    "Тэнгэр газрын заагт" контент
  • 01:20
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    "Мандухай сэцэн хатан" МУСК - 2 дугаар анги /Давталт/
  • 09:10
    "Born Retro" теле тоглолт
  • 10:30
    "Хүчтэн" баярын хөтөлбөр - 2 /Давталт/
  • 12:00
    "The Daily Show" баярын тусгай хөтөлбөр
  • 15:00
    "Инээмсэглэл" - теле тоглолт /Давталт/
  • 16:00
    "Roaring Dragon" теле тоглолт
  • 16:20
    "Сайн уу, Камертон?" баярын хөтөлбөр /Давталт/
  • 17:40
    "Мөнх өв" баримтат кино - 2 /Давталт/
  • 18:15
    Монгол өв соёл
  • 19:00
    "Пигланд" Монголын олон ангит хүүхэлдэйн кино баярын тусгай анги /Давталт/
  • 19:30
    "Nara Bara" хамтлагийн тоглолт
  • 20:00
    "That's My Jam" цэнгээнт нэвтрүүлэг 1-7
  • 21:30
    "Roaring Dragon" теле тоглолт
  • 22:00
    "Мөнх өв" баримтат кино - 1 /Давталт/
  • 22:40
    "Мандухай сэцэн хатан" МУСК - 3 дугаар анги
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    Эртний эдлэл
  • 06:40
    "Цэц магнай" МУСК
  • 08:10
    "Цам" баримтат кино
  • 09:00
    "Өнөө өглөө"баярын дугаар
  • 11:00
    "6/42 Лотто" хонжворын 66 дахь тохирол /шууд/
  • 11:15
    "Өнөө өглөө"баярын дугаар
  • 12:00
    Эртний хөөрөг
  • 12:25
    "Come back Цагаан сар" кино контент
  • 13:30
    XVII жарны "Хилэнт эх" хэмээх модон луу жилийн Сар шинийн баярт зориулсан хүчит бөхийн барилдааны 3,4,5-ын даваа
  • 16:15
    "Амар байна уу Ким" кино контент
  • 17:40
    Эртний хөөрөг
  • 18:15
    "Монголын сайхан орон" тоглолт
  • 19:30
    "SUITS" ОАК 11-р анги
  • 21:00
    "Ардын буйдан" сар шинийн баярын дугаар
  • 22:45
    "Богд хаан 2-Монголын сүүлчийн эзэн хаан" МУСК
  • 01:20
    Эртний эдлэл
  • 02:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 07:30
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:35
    Хөгжмийн хөтөлбөр
  • 08:00
    "Андантэ" ОАУСК 8-10-р анги
  • 11:00
    "Хүмүүсийн түүх" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Өв соёлоо дээдэлье” нэвтрүүлэг /Хадаг барих ёс/
  • 11:50
    "Засгийн газар энэ 7 хоног" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Амар байна уу? Алтай" нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 13:00
    "БОГД ХААН" УСК 2-р анги
  • 15:15
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 15:35
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино
  • 15:55
    "Хязгааргүй англи хэл" нэвтрүүлэг
  • 16:20
    “Гурван бүсийн эгшиглэн” нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 17:20
    “Өв соёлоо дээдэлье” нэвтрүүлэг /Алаг мэлхий өрөх/
  • 17:50
    Удахгүй гарах кинонууд
  • 18:10
    Удахгүй гарах тоглоомууд
  • 18:30
    "Хүмүүсийн түүх" нэвтрүүлэг
  • 19:05
    "Аман хуур" МУСК
  • 20:10
    "Өв соёлоо дээдэлье” нэвтрүүлэг /Хадаг барих ёс/
  • 20:30
    "Аав" нэвтрүүлэг
  • 21:45
    "Сэрэлт" МУСК
  • 23:35
    Хөгжмийн хөтөлбөр
  • 00:25
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Морьтон монголын адуучин" нэвтрүүлэг
  • 06:55
    "Бидний нандин үе" ХОАК 31-р анги давталт
  • 07:45
    "Нана ноно" Балчир насны хүүхдийн дууны цаг
  • 08:00
    "Аяллын тойрог" нэвтрүүлэг /Баруун, зүүн хараагаар/
  • 09:00
    "Хүүхэд нэгдүгээрт" хүүхдэд зориулсан нэвтрүүлэг
  • 09:35
    "Хүнсний хувьсгал-Эрүүл хүнс үйлдвэрлэлтийн хөгжил"
  • 09:55
    "Самжин компани Англи хэлний групп" УСК давталт
  • 12:00
    "Морьтон монгол" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бидний нандин үе" ХОАК 32-р анги
  • 13:55
    “Залгамж” өв соёлын цаг /13-ны жил орох/
  • 14:00
    "Хаврын салхи" ОАК 13,14-р анги давталт
  • 16:15
    "ДУУ" зорилтот реалити шоу давталт дугаар 4 давталт
  • 17:25
    "Хүнсний хувьсгал-Хөнгөн үйлдвэрлэл, стратегийн чухал салбар" нэвтрүүлэг
  • 17:45
    Монгол туургатны шинэлэх ёсон
  • 18:15
    "Хүнсний хувьсгал-Туулай жилийн онцлох үйл явдал"
  • 18:30
    "Мандах нар" тоглолт Д.Жавхаасайхан, Д.Үүрийнтуяа, Б.Алтанжаргал
  • 19:50
    "Морьтон монгол" нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Хүнсний хувьсгал-Туулай жилийн онцлох үйл явдал"
  • 20:30
    "Хөгжлийн замаар" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг Зочин О.Дашдулам
  • 21:30
    "Хүнсний хувьсгал-Эрүүл хүнс үйлдвэрлэлтийн хөгжил"
  • 22:00
    "Мөнгө" УСК
  • 00:05
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 05:40
    "Богд хаан 2" МУСК 1-р хэсэг
  • 07:15
    "Богд хаан 2" МУСК 2-р хэсэг
  • 09:35
    "Маргаашийн ирээдүй (Tomorrowland)" УСК
  • 12:00
    "Хойч үе (The Descendants)" УСК
  • 14:10
    "Ганц дайчин (Lone Ranger)" УСК
  • 16:45
    "Пигийн амьдрал (Lie of Pi)" УСК
  • 19:20
    "Ер бусын амьтад ба тэднийг олох нь (Fantastic Beasts and Where to Find Them)" УСК
  • 22:00
    "Үндсэрхэг харуудын бүлэг (Blackkklansman)" УСК
  • 00:35
    "Халловин (Halloween)" УСК
  • 02:20
    Эфир дуусна.

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Энх мэндийн эгшиглэн
  • 09:30
    Түүний түүх хөрөг нэвтрүүлэг
  • 10:05
    Монголын сүүлчийн эзэн хаан МУСК бүтсэн түүх
  • 10:35
    Монголын сүүлчийн эзэн хаан МУСК 1-р анги
  • 12:25
    Операторын нэг өдөр
  • 12:30
    Нийгэм, эдийн засгийг дэмжсэн төслүүд
  • 12:45
    Дуу реалити шоу
  • 13:55
    Сар шинийн илгээлт нэвтрүүлэг
  • 15:10
    Монголын гээгдсэн түүх | Эрдэнэ Дайчин Хошой Чин Ван Ханддорж гэж хэн бэ?
  • 16:30
    Жаргаж л сууя даа
  • 19:45
    Байгаль орчны менежментийн төлөвлөгөөг хэрхэн боловсруулж хэрэгжүүлдэг вэ?
  • 19:50
    Уулын ажлын төлөвлөгөөг хэрхэн боловсруулж хэрэгжүүлдэг вэ?
  • 20:00
    Family Feud Mongolia - 100 Монголчууд хэрхэн хариулсан бэ? шоу нэвтрүүлэг
  • 21:20
    Дүүрэн Дэлгэрхангай кино концерт
  • 22:00
    Монголын сүүлчийн эзэн хаан МУСК 2-р анги

TV7

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Цогт тайж-1" МУСК
  • 11:00
    "Бөх шинж" нэвтрүүлэг /давталтын дугаар/
  • 12:00
    "Үнэн Худлын дэнс" нэвтрүүлэг /давталтын дугаар/
  • 13:30
    Хүнсний хувьсгал үзүүлж байна
  • 13:50
    "Найруулга-2020" үзүүлж байна
  • 14:50
    "Хөгжил-Зүтгэл" баримтат кино
  • 16:30
    "Гэнэт тэтгэвэрт гардаггүй" үзүүлж байна
  • 18:00
    "Авто хобби" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Нэг Монгол" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Цогт тайж-2" МУСК
  • 22:40
    TV7 төгсгөл
  • 08:50
    TV7 эхлэл

Eco Channel

  • 07:15
    Эко ТВ цоморлог
  • 07:50
    "Аман хуур " МУСК
  • 09:00
    Mонгол өв соёл нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Дэлхийн монголчууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Эко хэмнэл" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Монгол тулгатны 100 эрхэм
  • 14:00
    Хобби нэвтрүүлэг /Архив/
  • 15:00
    "Grand care" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Эко ТВ цоморлог
  • 16:00
    "Сайн байна уу Захирал аа" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тесла моторс " баримтат кино
  • 17:45
    Эко ТВ цоморлог
  • 18:30
    Бизнес аялал
  • 19:00
    "Уур амьсгалын өөрчлөлт монголд" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Grand care" нэвтрүүлэг
  • 20:45
    Хүнсний аюулгүй байдлын цаг
  • 21:00
    "Сайн байна уу Захирал аа" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Хонины найр " МУСК
  • 23:50
    Уран зохиолын цаг
  • 00:00
    Сайхан амраарай

Dream

  • 07:00
    Зуузуугийн найзууд I.1-10-22
  • 07:30
    Дидибу II.13-14
  • 08:00
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг №247
  • 08:30
    Бяцхан оцон шувуу Пороро V.17-18
  • 09:00
    Моралаш 2
  • 10:00
    Genie Family 7-8
  • 11:00
    Бариарай!Тинипин II.6-10
  • 12:00
    Супэр гэр бүл нэвтрүүлэг №5
  • 12:30
    Аи Карли / I Carly / II.33-34
  • 13:30
    Шидтэнүүдийн клуб / Winx club / V.24
  • 14:00
    Контентын тойм / Content review /
  • 14:30
    Да Винчи - Та нар мэдэх үү? I.12
  • 14:50
    Да Винчи - Бяцхан Милигийн асуултууд 7
  • 15:00
    Бүхнийг шулмын аргаар I.15-16
  • 16:00
    Моралаш 3
  • 17:00
    Үлэг гүрвэлийн адал явдал I.45-46
  • 17:30
    Лерой Стич хоёр / Leroy and Stitch
  • 19:00
    "Хавар ирлээ" тоглолт
  • 20:00
    Бариарай!Тинипин II.15-16
  • 20:30
    Гэр бүлийн цаг / Хогоо ангилъя /
  • 20:50
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг / Лулу, Сөсө / №43
  • 21:00
    Хамтдаа уншицгаая / Мөрөөдөлд хөтлөх цэнхэр дугуй /
  • 21:10
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг / Лулу, Сөсө / №44
  • 21:20
    Үлгэрийн цаг / Бүгд хэрэгтэй /
  • 21:30
    Аи Карли / I Carly / II.25-26
  • 22:30
    Genie Family 9-10
  • 23:20
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    Өглөө хөтөлбөр: “Үндэсний өв соёл хөтөлбөр”
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    XVII- Р ЖАРНЫ УСАН ТУУЛАЙ ЖИЛИЙН ЦАГИЙН ХҮРДИЙН БААТРУУД-2023 /ШАГНАЛ ГАРДУУЛАХ ЁСЛОЛ/
  • 12:00
    Цаг агаар
  • 12:10
    Онцлох зочин /давталт/
  • 12:30
    Нэг л дотно
  • 14:00
    Амар байна уу? Сар шинийн мэндчилгээ
  • 14:20
    “Хүрээ донж” энтертаймент нэвтрүүлэг
  • 15:50
    XVII- Р ЖАРНЫ УСАН ТУУЛАЙ ЖИЛИЙН ЦАГИЙН ХҮРДИЙН БААТРУУД-2023 /ШАГНАЛ ГАРДУУЛАХ ЁСЛОЛ/
  • 17:50
    Би Монгол хүн: “Ойгон нуурийн бойвол хөөмийч”
  • 18:20
    Эх орны төлөө
  • 18:50
    Цаг агаар
  • 19:00
    Тэсийн голынхон
  • 19:30
    “Цагийн хүрдийн баатрууд -2023” Энэрэнгүй үйлстэн
  • 19:40
    “Онцлох зочин” Эх эрдэмтэн, соён гэгээрүүлэгч Лувсан даяан буюу Зива Дамдин гавьж
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Цагийн хүрдийн баатрууд -2023” Баатарлаг үйлстэн
  • 21:10
    Цаг агаар
  • 21:20
    Нүүдэлчдийн аяга
  • 21:50
    Зураглал
  • 22:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:00
    Эфир завсарлав

MNC

  • 08:30
    "Миний өглөө" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Бушхүүгийн үлгэр МУСК
  • 10:30
    Бизнес цаг
  • 10:40
    Зураглал
  • 10:45
    “Чандмань аялгуу” яруу найргийн түүвэр Д.Нямаа
  • 11:00
    "Дүүрэн дэлгэрхангай" кино концерт
  • 11:40
    Луу жилийн тэргүүн зочин
  • 12:10
    Морин хуур тоглолт
  • 13:00
    Энх мэндийн хадаг 2-р хэсэг
  • 14:00
    Маргааш супер тохиролтой-АЗЫН АРВАН МЯНГА
  • 15:30
    Зэрэг нэмэхийн өмнө МУСК
  • 17:00
    Малд хайртай хүн баримтат кино
  • 17:20
    Зураглал
  • 17:30
    Миний буурал ээж кино концерт
  • 18:00
    Бизнес цаг
  • 18:10
    "Ялагдаагүй амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Сүбээдэй баатар” хөлгөн тууль Р.Лхамрагчаа
  • 20:15
    Кино миний амьдралд /Б.Дашдорж/
  • 20:30
    Луу жилийн тэргүүн зочин
  • 21:00
    Маргааш супер тохиролтой-АЗЫН АРВАН МЯНГА
  • 22:30
    Хүргэн хүү МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Premier Sports 1

  • 03:30
    NBA Action №15
  • 04:00
    NBA: Marquee Matchup
  • 06:00
    NBA: Marquee Matchup
  • 08:00
    The Buzzer №16
  • 09:00
    NBA Action №15
  • 09:30
    NBA: (Шууд) Финикс - Голден Стэйт 2023-24
  • 12:00
    NBA: Нью Орлеанс - Л.А Лэйкерс 2023-24
  • 14:00
    NBA: Орландо - Майами 2023-24
  • 16:00
    NBA Action №15
  • 16:30
    FIBA OWQ: (Шууд) Шинэ Зеланд - Франц 2023-24
  • 18:30
    NBA Action №16
  • 19:00
    FIBA OWQ: (Шууд) Пуэрто Рико - БНХАУ 2023-24
  • 21:00
    The Buzzer №16
  • 22:00
    FIBA OWQ: (Шууд) Канад - Япон 2023-24
  • 00:00
    Эфир завсарлав

Premier Sports 2

  • 09:00
    PL Stories №27
  • 09:30
    UCL: Дортмунд - ПСЖ (6-р тойрог)
  • 11:30
    Гоолын магадлал нэвтрүүлэг №19
  • 12:10
    Production Time
  • 12:30
    AFC Asian Cup: - (Хагас шигшээ)
  • 15:30
    AFC Asian Cup: - (Хагас шигшээ)
  • 18:30
    AFC Asian Cup: - (Шигшээ тоглолт)
  • 21:30
    PL (Шууд): Pre-Game Show 100
  • 21:50
    PL (Шууд): Вест Хэм - Арсенал (24-р тойрог)
  • 00:00
    Эфир завсарлав

Premier sports 5

  • 09:00
    Bundesliga: Дортмунд - Фрайбург (21-р тойрог)
  • 11:00
    Bundesliga: Аугсбург - Лайпциг (21-р тойрог)
  • 13:00
    Inside Serie A №25
  • 13:30
    AFC Cup: (Шигшээ тоглолт)
  • 16:30
    Serie A: Рома - Интер (24-р тойрог)
  • 18:30
    Bundesliga Weekly №24
  • 19:00
    Бундеслигийн тойм №20
  • 20:00
    Bundesliga Special №14
  • 20:30
    Football Talk №26
  • 22:00
    Football Weekend (Шууд): Pre-Game Show 42
  • 22:20
    Bundesliga (Шууд): Штуттгарт - Майнц (21-р тойрог)
  • 00:30
    Эфир завсарлав

Bloomberg TV MGL

  • 08:00
    Технологийн гайхамшиг нэвтрүүлэг
  • 08:50
    Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Монголдоо Бүтээцгээе" тусгай хөтөлбөр
  • 10:00
    Cars and Coffee нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Хотын шийдэл нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Гоо сайхны бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Made in Mongolia нэвтрүүлэг
  • 11:30
    Эмили Чаны шоу нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Түүхийн шилдэг 10 нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Монголдоо Бүтээцгээе" тусгай хөтөлбөр
  • 14:00
    Cars and Coffee нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Блумберг: Хэргийн мөрөөр нэвтрүүлэг
  • 14:40
    Made нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Дулаарал нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Goldman Sachs: 150 жилийн замнал нэвтрүүлэг
  • 15:50
    Амжилтын замнал нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Хувцас загварын бизнес нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Ярилцах цаг нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Монголдоо Бүтээцгээе" тусгай хөтөлбөр
  • 18:00
    Гол сэдэв нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Cars and Coffee нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Хөрөнгө оруулагчид нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Монголдоо Бүтээцгээе" тусгай хөтөлбөр
  • 21:00
    Ярилцах цаг нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Дэлхийг бүтээсэн эрхмүүд нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Амжилтын замнал нэвтрүүлэг
  • 22:10
    Goldman Sachs: 150 жилийн замнал нэвтрүүлэг
  • 22:30
    Дэвид Рубенштэйний шоу нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Монголдоо Бүтээцгээе" тусгай хөтөлбөр

Premier Sports 3

  • 09:00
    МСБХ Үндэсний дээд лиг: Майнерс - Бродерс №4
  • 11:00
    МСБХ Үндэсний дээд лиг: Метал - Бодонгууд №4
  • 13:00
    Сар шинийн зочин нэвтрүүлэг №3
  • 13:30
    МСБХ Үндэсний дээд лиг (Шууд): Шигшээ цуврал №2 (эм)
  • 16:00
    МСБХ Үндэсний дээд лиг (Шууд): Apes - Бизон №7
  • 18:30
    МСБХ Үндэсний дээд лиг (Шууд): Метал - Бодонгууд №7
  • 21:00
    Сар шинийн зочин нэвтрүүлэг №3
  • 21:30
    МСБХ Үндэсний дээд лиг: Apes - Бизон №5
  • 23:30
    Сар шинийн зочин нэвтрүүлэг №2
  • 00:00
    Эфир завсарлав

Сүлд ТВ

  • 08:00
    Сар шинийн аялгуу нийтийн дууны цаг
  • 08:20
    Сар шинийн эгшиглэн нэвтрүүлэг
  • 09:20
    Таван эрдэнэ ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Мориор амилсан монгол заяа нэвтрүүлэг /Уяач Б.Наранбат/
  • 10:45
    Цаг агаарын мэдээ
  • 10:50
    Бизнес хөтөч
  • 11:00
    Хүний заяа нэвтрүүлэг /МУАЖ Д.Гүрсэд/
  • 12:00
    Аялгуут соёл шууд нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Ээлээ өгсөн нутаг сар шинийн нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Бизнес хөтөч
  • 15:00
    Хөгжмийн эгшиг тоглолт /МУСТА Б.Наранцогт/
  • 16:45
    Хонь экспорт нэвтрүүлэг
  • 17:25
    Хурдан морины түүх цуврал нэвтрүүлэг /Монгол хээр/
  • 17:50
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 18:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 18:30
    Цуурын увидас нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Дулаахан намар тоглолт /МУГЖ С.Жавхлан/
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 21:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:30
    Зэвт дайчид реалити шоу нэвтрүүлэг /10-р хэсэг/
  • 22:10
    Дуундаа жаргалтай дэлхий нэвтрүүлэг / СТА Э.Чулуунчимэг/
  • 22:50
    Сар шинийн аялгуу нийтийн дууны цаг
  • 23:00
    Морьтой ч болоосой МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Бүсгүйчүүд хайрыг хүснэ" МОАК 2.4-5-р анги
  • 08:30
    "Аюултай амлалт" ОАК 23, 24-р анги
  • 09:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "Сүүлчийн хатан хаан" ОАК 43, 44, 45-р анги
  • 12:20
    "Миний найз залуу сүнс" ОАК 4, 5, 6-р анги
  • 14:50
    "Амьдралын урт замд" МУСК
  • 16:40
    "Аюултай амлалт" ОАК 25, 26-р анги
  • 18:00
    "Миний дурлалын бурхан" ОАК 6-р анги
  • 19:15
    "Миний дурлалын бурхан" ОАК 7-р анги
  • 20:35
    "Миний дурлалын бурхан" ОАК 8-р анги
  • 21:50
    "Миний дурлалын бурхан" ОАК 9-р анги
  • 23:05
    "Миний дурлалын бурхан" ОАК 10-р анги
  • 00:20
    Эфир завсарлага

Premier sports 4

  • 05:00
    UFC (Шууд): Хермансон - Пайфер (Прелим)
  • 08:00
    UFC (Шууд): Хермансон - Пайфер
  • 11:00
    UFC 282: Блахович - Анкалаев
  • 14:00
    UFC 283: Тейшейра - Хилл
  • 16:30
    UFC 278: Усман - Эдуардс
  • 19:00
    Football Weekend (Шууд): Pre-Game Show 41
  • 19:20
    Serie A (Шууд): Фиорентина - Фрозиноне (24-р тойрог)
  • 21:30
    ONE Weekly №6
  • 22:00
    UFC 270: Нганну - Ган
  • 00:50
    Эфир завсарлав

TM

  • 08:00
    Сар шинийн дуун цацал
  • 09:00
    Луу жилийн өнгө
  • 09:20
    Онцгой засалтай хүмүүс
  • 09:40
    Монгол Тэмээ
  • 10:10
    "Танил хүн" нэвтрүүлэг Лу.Гантөмөр
  • 11:10
    "Хөх уяач"-2 цуврал нэвтрүүлэг /8/
  • 11:40
    "Хонгор нутгийн дуулал" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Ая дууны мэндчилгээ" шууд
  • 14:20
    "Цагаан сар" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Дуу реалити шоу-5
  • 16:00
    Монгол Тэмээ
  • 16:30
    "Тунгалаг тамир" МУСК 2-р анги
  • 18:00
    "Монгол оюун" нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Ком бак Цагаан сар "МУСК
  • 19:00
    Азийн цагаан сар
  • 19:10
    "Хөх уяач"-2 цуврал нэвтрүүлэг /9/
  • 19:40
    Луугийн бэлэгдэл
  • 19:50
    Дуусаагүй түүх
  • 20:10
    Чингис хааны шүтээн хөрөг
  • 20:30
    "Танил хүн" нэвтрүүлэг Лу.Гантөмөр
  • 21:30
    "Монгол онгод" тоглолт
  • 22:30
    "Тунгалаг тамир" МУСК 3-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    “Үндэсний өв соёл” хөтөлбөр-шууд
  • 09:00
    “Хамаг Монголын удамт хүчтэнүүд” аялгуут түүх
  • 09:30
    Бөхийн хууч: Монгол улсын арслан Б. Ганбаатар /Монгол улсын аварга Д. Хадбаатар агсны тухай/
  • 10:45
    Уухай: Монгол улсын даян мэргэн Д. Дэмбэрэлсайхан
  • 11:30
    Идэр уяач: Завхан аймаг. Алдархаан сум. “Борхын хүлэг” галын уяачид
  • 12:10
    Бөхийн хууч: Монгол улсын начин Г. Жалаа
  • 12:40
    Манлайн баясгалан: Монгол улсын заан М. Өсөхбаяр
  • 13:15
    Бөхийн барилдаан-шууд XVII жарны “ХИЛЭНТ ЭХ” хэмээх Модон луу жилийн сар шинийн баярт зориулсан Улс, аймгийн алдар цолтой 256
  • 19:20
    Бөхийн хууч: Монгол улсын заан Д. Амгаа
  • 19:45
    Идэр уяач: Завхан аймаг. Алдархаан сум. “Борхын хүлэг” галын уяачид
  • 20:25
    Уухай: Монгол улсын даян мэргэн Ц. Баасанхүү
  • 21:05
    Эрийн хийморь: Зэлтэр удмын хурдан адууны түүх
  • 21:50
    Бахархал: Монгол улсын мэргэн Мичирийн Батгэрэл
  • 22:30
    Уухай: Шагайн харвааны “Номт Даншиг” баг оролцов
  • 23:00
    Сайхан амраарай

Суваг 1

  • 08:00
    Сар шинийн аялгуу
  • 08:20
    Монгол эр хүн
  • 09:00
    Лхам бурхны мишээл
  • 09:35
    Багачуудын цаг
  • 10:05
    Миний гэр бүлийн аз жаргал ОАК 25-р анги
  • 11:00
    Миний сум - Миний бахархал
  • 11:40
    Хүнсний хувьсгал
  • 12:00
    Зам тээврийн салбарын туулай жилийн тойм
  • 12:25
    Дээрхийн заяа
  • 13:10
    Эрүүл мэнд –Нано наалт
  • 13:35
    Автохими үзүүлж байна
  • 14:50
    Сар шинийн аялгуу
  • 17:00
    Багачуудын цаг
  • 17:35
    Хошин өнцөг
  • 18:00
    Миний гэр бүлийн аз жаргал ОАК 26-р анги
  • 19:00
    Хүн чанар баярын дугаар
  • 20:00
    Харах өнцөг баярын дугаар
  • 20:35
    ЗХ-ний 014-р анги: Амар байна уу
  • 21:55
    Өнөр бүл МУСК
  • 23:25
    Миний гэр бүлийн аз жаргал ОАК 26-р анги
  • 00:10
    Монгол аялгуу
  • 05:00
    Эфир завсарлана

Олон Саналтай

II/2211:35

МҮОНТ

“Тусгай салаа” олон ангит кино 59.60-р анги

II/2220:40

MovieBox

"Гоол 2: Мөрөөдлийн биелэл (Goal 2: Living The Dream)" УСК

II/2210:00

Dream

Аи Карли / I Carly / III.3-4