МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Ганзагачин бүсгүйчүүд” Уран сайхны кино 2-р бүлэг 11.12-р анги
  • 09:50
    “Нар зөвийн эх орон”
  • 10:00
    XX зууны гарамгай зохиолч Ч.Лодойдамба
  • 11:00
    “Мэдээ” /шууд/
  • 11:20
    Алтан сан хөмрөг: “Туулсан зам” баримтат кино 5-р анги
  • 12:10
    Том ахын аялал
  • 12:40
    Босох тэнхэл
  • 13:20
    “Нутаг минь хүлэг минь” хүндэтгэлийн концерт 2-р хэсэг
  • 14:20
    Хорвоод хосгүй нэртэй хүн
  • 15:00
    “Хоймор өнжих нар” ОАУСК 12-р анги
  • 15:50
    Манай гэр бүл цуврал: “Алдаж болохгүй 1000 хоног”
  • 16:20
    Үндэсний их баяр наадмын тойм: Урианхай Буриад сурын харваа
  • 17:50
    “Амрыг эрье” ЦЕГ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 18:10
    “Гал бадраасан хөшөөт минь”
  • 19:00
    Эгшиг бүхэн учиртай
  • 19:30
    Зочны цаг: “Үндсэн хуулийн нэмэлт өөрчлөлт” хуульч Б.Оюунбилэг
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Монголын баялаг 330” Говь-Алтай аймаг Тонхил сум
  • 21:50
    “Ганзагачин бүсгүйчүүд” Уран сайхны кино 2-р бүлэг 13.14-р анги
  • 23:30
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:58
    UBS эхлэл
  • 07:00
    Эрүүл мэнд эрхэм баян: Ходоодны хорт хавдрын эрт илрүүлэг
  • 07:35
    Үгийн үндэс Шилдэг өгүүллэгийн цуврал "Алтан жүн жор"
  • 07:55
    "Цаасан шувуу" Монголын уран сайхны кино
  • 09:30
    Кофе юу? Цай юу?
  • 10:40
    "Хойд эцэг" олон ангит кино /2/
  • 11:40
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /3-р бүлэг 11,12/
  • 12:05
    "Мэс заслын тасаг" олон ангит кино /18/
  • 12:55
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 13:10
    "Хүний заяа" Д.Баатар, Ч.Дашдорж
  • 14:50
    Улсын баатрын хүү: Энэ цагийн эгэл баатар Данзанваанчигийн Ухнаа
  • 16:25
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 16:40
    Үгийн үндэс Шилдэг өгүүллэгийн цуврал "Өдтэй бичиг"
  • 16:55
    Нано бальзам
  • 17:05
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /3-р бүлэг 11,12/
  • 17:35
    "Туршилтын хосууд" Монголын уран сайхны кино
  • 19:10
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 19:30
    Perfect dance show
  • 20:45
    "Хойд эцэг" олон ангит кино /3/
  • 21:50
    Уянгын гурван холбоо" Монгол хүлэг"
  • 22:20
    "Мэс заслын тасаг" олон ангит кино /19/
  • 23:10
    Perfect dance show
  • 00:15
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:30
    "Бизнес тайм"
  • 09:50
    "Дэлхий даяарх аялал" Баримтат кино
  • 10:30
    "Гайхамшигт баг" ОА хүүхэлдэйн кино
  • 11:10
    "Ростов" ОАК 14-р анги
  • 12:10
    "New wave"
  • 12:40
    "Баримтат кино"
  • 14:00
    "Тогооч болсон нь" хүүхэлдэйн кино
  • 16:10
    "Дэлхий даяарх аялал" Баримтат кино
  • 17:00
    "Доктор Икс" ОАК 49-р анги
  • 17:50
    "Гайхамшигт баг" ОА хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "Бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Ростов" ОАК 15-р анги
  • 21:00
    "Миний муусайн найзууд"
  • 22:20
    "Доктор Икс" ОАК 50-р анги
  • 23:10
    "25 Цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:20
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:30
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:10
    Бизнес мэдээ
  • 07:15
    "Монгол зурхай"
  • 07:20
    Шинэчлэгдэж буй Хятад орон
  • 08:35
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:40
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 08:50
    "Оддбодс" хүүхэлдэйн кино 35-р анги
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө"ярилцлага
  • 09:40
    Нанобальзам үзүүлж байна
  • 09:45
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 09:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 10:00
    "Дурсамж1988" 35-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 11:00
    Тоймчдын сэдэв
  • 11:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:25
    Нанонаалт үзүүлж байна
  • 11:30
    Танд тустай агшин
  • 11:35
    Бизнес мэдээ
  • 11:40
    Караоке наят
  • 12:30
    Батболд - Адууны хийморьтой наадам
  • 13:00
    МУАУ Г.Адьяасүрэнгийн цолны мялаага, Баянталын ирээдүйн түмэн эх 2022
  • 14:30
    Их Монголын сурын харваа
  • 14:45
    Технологи -360 - Энгийний цаана агуу
  • 14:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:00
    "Богд хаан " уран сайхны кино
  • 17:25
    "Гайхамшигт амьдрал" уран сайхны кино 14-р анги
  • 18:10
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 18:20
    "Нар гарнаа аз жаргал минь" уран сайхны кино 14-р анги
  • 19:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 19:25
    Танд тустай агшин
  • 19:30
    Бизнес мэдээ
  • 19:35
    "Дурсамж1988" 36-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 20:45
    "Оддбодс" хүүхэлдэйн кино 36-р анги
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 21:30
    "Гайхамшигт амьдрал" уран сайхны кино 15-р анги
  • 22:20
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 22:30
    "Нар гарнаа аз жаргал минь" уран сайхны кино 15-р анги
  • 23:20
    МУАУ Г.Адьяасүрэнгийн цолны мялаага, Баянталын ирээдүйн түмэн эх 2022
  • 00:50
    Эфир завсарласан

TV9

  • 01:40
    Тоглолтын цаг
  • 05:00
    Тоглолтын цаг
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:30
    Дорнын зурлага
  • 08:35
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Боломж" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Бурхан багш" ОАУСК 21,22-р анги /давталт /
  • 10:50
    Өдрийн мэнд нэвтрүүлэг
  • 11:10
    Тоо юу, сүлд үү?-Монтеррын ноён оргилууд /шинэ /
  • 12:00
    "Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн" ОАУСК 43,44-р анги /давталт /
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:20
    "Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн" ОАУСК 43,44-р анги /үргэлжлэл /
  • 14:00
    "Надын аав мангар" МУСК
  • 15:00
    Спортын цаг
  • 16:50
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Металионууд 2" хүүхэлдэйн кино
  • 17:20
    "Бурхан багш" ОАУСК 23,24-р анги
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Өнөр бүл" МУСК
  • 21:30
    "Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн" ОАУСК 45,46-р анги
  • 23:30
    Тоо юу, сүлд үү?-Монтеррын ноён оргилууд /давталт/
  • 00:40
    "Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт /

C1

  • 08:00
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав...
  • 09:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 09:10
    "Жулиан хаан мандтугай" Хүүхэлдэйн кино 10-р анги
  • 09:35
    "Жүжүгийн нууц" Хүүхэлдэйн кино 18-р анги
  • 10:00
    "Харь орны шоронд" Баримтат кино 5-р анги
  • 11:00
    "Нарны сүүдэр" МУСК
  • 12:30
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав.../давталт/
  • 13:30
    "Жулиан хаан мандтугай" Хүүхэлдэйн кино 10-р анги
  • 13:55
    "Жүжүгийн нууц" Хүүхэлдэйн кино 18-р анги
  • 14:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 14:30
    "Сургууль 2017" СОАК 6-р анги
  • 15:30
    "Үүр цайхын өмнө" ХОАК 19-р анги
  • 16:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 16:30
    "Хао Ланы домог" ОАК 31-р анги /давталт/
  • 17:20
    "Жулиан хаан мандтугай" Хүүхэлдэйн кино 10-р анги
  • 17:40
    "Жүжүгийн нууц" Хүүхэлдэйн кино 18-р анги
  • 18:00
    "Кайрос" СОАК 2-р анги
  • 19:20
    "Үүргэвчтэй аялал" Аялалын нэвтрүүлэг /Azerbaijan/
  • 20:30
    "Харь орны шоронд" Баримтат кино 6-р анги
  • 21:30
    "Хао Ланы домог" ОАК 32-р анги
  • 22:30
    "Кайрос" СОАК 2-р анги /давталт/
  • 23:40
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    Амьдралын бэлэг-8
  • 09:00
    Монголын өглөө
  • 09:30
    Нахиа
  • 10:00
    Адтай жаал-38
  • 10:30
    Бизнес аялал
  • 11:00
    Монголын өглөө
  • 11:30
    Баримтат кино: Эртний хүний мөрөөр
  • 12:00
    Business time
  • 12:30
    Дотно цаг: С:Жавхлан МУГЖ
  • 13:00
    Үндэсний сугалаа 1900 0000
  • 14:00
    Инээдмийн толь
  • 14:30
    Догшин Алекс-6 ОАК
  • 15:30
    Business time
  • 16:00
    Тоглолтын цаг
  • 17:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Нахиа
  • 18:30
    Дэггүй хөрш-23 ОАК
  • 19:30
    Эсгий туургатан нэвтрүүлэг-1
  • 20:30
    Beauty in mongolia 4-5
  • 21:30
    Догшин Алекс-7 ОАК
  • 22:30
    Дэггүй хөрш-23 ОАУСК
  • 23:30
    Эфир хаасан

NTV

  • 00:35
    Мэдээ
  • 01:05
    " Морин өртөө" нэвтрүүлэг 1.4
  • 02:05
    " Дурсамж төгсгөл үгүй" МУСК
  • 03:45
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Мэдээ
  • 06:30
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 06:50
    "Хоолны мангас" хүүхэлдэйн кино 43
  • 07:05
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 48
  • 07:20
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 11-15
  • 08:00
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 64-66
  • 08:30
    " Зоригт эрийн дууль"ОАК 18
  • 09:45
    "Жайка - сайн дурын гишүүд" нэвтрүүлэг 3
  • 10:20
    "Хөөн хэлэлцэх хугацаа" ОАК 3
  • 11:15
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 11:30
    "Хоолны мангас" хүүхэлдэйн кино 43
  • 11:45
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 11-15
  • 12:30
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 64-66
  • 13:00
    Цаг агаар
  • 13:05
    " Хоёр Ивановынхон" ОАК 4-6,7
  • 14:00
    " Морин өртөө" нэвтрүүлэг 2.3
  • 15:05
    Цаг агаар
  • 15:15
    "Хоолны мангас" хүүхэлдэйн кино 43
  • 15:30
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 64-66
  • 16:00
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 11-15
  • 16:45
    Олон улсын мэдээ
  • 17:00
    "Гэр дүүрэн охид" ОАК 13
  • 17:50
    Цаг агаар
  • 18:00
    " Хоёр Ивановынхон" ОАК 4-8,9
  • 19:00
    Мэдээ
  • 19:45
    "Зоригт эрийн дууль"ОАК 19
  • 21:20
    Цаг агаар
  • 21:25
    "Хүний түүх" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Академи ажиллагаа" МУСК
  • 23:45
    Олон улсын мэдээ
  • 00:05
    " Хоёр Ивановынхон" ОАК 4-8,9

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 5.8-р анги
  • 07:30
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 4.17,18-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:20
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    Үлгэрийн цаг
  • 08:45
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.7-р анги
  • 09:10
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 2.12,13-р анги
  • 09:35
    "Миний бяцхан одой морь" хүүхэлдэйн кино 7.24-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Миний охид" ОАК 49,50 -р анги
  • 11:25
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Ирээдүйгээс ирсэн зочин" 4-р анги
  • 13:15
    "The Noise" шоу нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Гүнзгий шат:Авиа зүй:№1)
  • 14:30
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Гүнзгий:Орчуулга:№1)
  • 14:50
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Гүнзгий шат:Үгсийн сан:№1)
  • 15:10
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт:(Ярианы хятад хэл №29-32)
  • 15:40
    "Шинжлэх ухаан" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Гэрлэн дохио" 2.2-р анги
  • 17:00
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 4.19,20-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.8-р анги
  • 18:35
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 2.14,15-р анги
  • 19:05
    "Миний бяцхан одой морь" хүүхэлдэйн кино 7.25-р анги
  • 19:30
    "Миний охид" ОАК 51,52 -р анги
  • 21:00
    "Movie Guide" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Ирээдүйгээс ирсэн зочин" төгсгөлийн 5-р анги
  • 23:20
    "Гэрлэн дохио" 2.3-р анги
  • 00:10
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 1-14,15,16-р анги
  • 09:30
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 20,21-р анги
  • 10:00
    "Тандербөрдс урагшаа" хүүхэлдэйн кино 1-2-р анги
  • 10:30
    ДВ-"Эрүүл хэв маяг" Нэвтрүүлэг /давталт/
  • 11:00
    "Хайрын романс" ХОАК 12-р анги /давталт/
  • 12:00
    "Парадисо"- Нэвтрүүлэг /давталт/ УСК
  • 14:00
    "Шийттийн горхи" Инээдмийн цуврал 6-1-р анги
  • 14:30
    "Маяг" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 15:30
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 1-14,15,16-р анги
  • 16:00
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 20,21-р анги
  • 16:30
    "Тандербөрдс урагшаа" хүүхэлдэйн кино 1-2-р анги
  • 17:00
    "5 Алтан цагариг" Нэвтрүүлэг /давталт/
  • 18:15
    "Монгол өв соёл" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Ройтерс: Загвар
  • 19:00
    Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    ДВ-"Урлаг 21" Нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Join Me"-тэй Португал руу зорчсон нь 3-р дугаар
  • 21:00
    "Хайрын романс" ХОАК 13-р анги
  • 22:00
    "Эх дэлхийгээ хайрлая" хөгжмийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 23:00
    "Шийттийн горхи" Инээдмийн цуврал 6-1-р анги
  • 23:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    Миний Монголын соёл
  • 06:30
    "Ард аюуш" МУСК
  • 08:20
    "Супер 10" хүүхэлдэйн кино 7-12-р анги
  • 09:30
    "Хөгжилтэй эгч дүүс" СОАК 25-р анги
  • 10:45
    "Хар хаймран гутал" хүүхэлдэйн кино 30-р анги
  • 11:00
    "Чимээгүй номын сан" нэвтрүүлэг дугаар-9,10
  • 12:00
    "Сайн мөрдөгч" СОАК 9,10-р анги
  • 14:15
    "Царайлаг өдрүүд" МУСК
  • 15:55
    "Трү ба солонгын хаант улс" хүүхэлдэйн кино 35,36-р анги
  • 16:45
    "Анн охины андройдууд" хүүхдийн цуврал 13-р хэсэг
  • 17:15
    "The Voice of Mongolia-3" шоу нэвтрүүлэг дугаар-15
  • 19:30
    "Хөгжилтэй эгч дүүс" СОАК 26-р анги
  • 21:00
    "Жатга" СОАК 1-р анги
  • 22:20
    Миний Монголын соёл
  • 22:30
    "Викингчүүд" АОАК 5,6-р ангн
  • 00:10
    "Том болох төлөвлөгөө" УСК
  • 01:40
    Миний Монголын соёл
  • 02:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 06:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:05
    Өглөөний дасгал
  • 06:20
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 06:45
    "Дайлья" нэвтрүүлэг
  • 07:00
    Бизнес толь
  • 07:15
    "Дуудлага" ОАК 20-р анги
  • 08:15
    "Маанар төсөл" нэвтрүүлэг
  • 08:25
    "Топ сугалаа" нэвтрүүлэг
  • 08:45
    Бизнес толь
  • 09:00
    "Дөрвөд угсаатны өв соёлын анхдугаар наадам" шууд
  • 17:00
    "Дээрхийн заяа" нэвтрүүлэг С.Баярцэцэг
  • 17:45
    "Бизнесийн амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:15
    "Дуудлага" ОАК 21-р анги
  • 19:15
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Эрэл" сурвалжилга
  • 20:10
    "Мичид" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Рокит" старт ап бизнесийг дэмжих хөтөлбөр
  • 22:00
    "Цуглуулагчид" УСК
  • 00:20
    "Дуудлага" ОАК 21-р анги
  • 01:20
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    Баримтат кино
  • 07:05
    Хошин шогийн шилдэг номерууд
  • 07:35
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:20
    Уран сайхны кино
  • 09:55
    1950 - Зарын цаг
  • 10:00
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Хурдан морьны уралдаан - 2022"
  • 12:50
    Хошин шогийн шилдэг номерууд
  • 13:25
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:55
    1950 - Зарын цаг
  • 14:00
    "Морин өртөө - 2021" /давталт/
  • 15:00
    "Хайрт тэд минь" ОАУСК "5,6-р анги давталт
  • 16:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 16:55
    1950 - Зарын цаг
  • 17:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Хайрт тэд минь" ОАУСК "7,8-р анги
  • 20:40
    "Морин өртөө - 2021"
  • 21:40
    "Сайжруулсан шахмал түлшний үйлдвэр" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Зочин А.Чимэд-Очир|“Мон Лайн” брэндийн үүсгэн байгуулагч, захирал |
  • 22:45
    Уран сайхны кино
  • 00:30
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 02:25
    "Аргачлал" ОАК (II.13-р анги)
  • 03:15
    "Кловерфилдийн 10-р зам (10 Cloverfield Lane)" УСК
  • 04:50
    "Саран дээр (Moon)" УСК
  • 06:25
    "Хайр" МУСК
  • 07:50
    "The Call" МУСК
  • 09:00
    "Кремлийн сонсогчид" ОАК (I.83-р анги)
  • 09:55
    "Аргачлал" ОАК (II.13-р анги)
  • 10:50
    "Гурван найз эргэж ирсэн нь" МУСК
  • 12:35
    "Матар хочит Данди 2 (Crocodile Dundee 2)" УСК
  • 14:30
    "Мэдрэмж ба мэдрэхүй (Sense & Sensibility)" УСК
  • 16:50
    "Микроны босс" МУСК
  • 18:25
    "Кремлийн сонсогчид" ОАК (II.4-р анги)
  • 19:30
    "Аргачлал" ОАК (II.14-р анги)
  • 20:40
    "G.I. Joe: Хариу цохилт (G.I.Joe: Retaliation)" УСК
  • 22:50
    "Том нүдэт (Big eyes)" УСК
  • 00:40
    "Аргачлал" ОАК (II.14-р анги)

Star TV

  • 07:50
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 23,24-р анги
  • 08:30
    Cat & Keet 52-54-р анги
  • 09:00
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 09:10
    Хөх толбот хүмүүс МУСК
  • 10:50
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:10
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 11:20
    "Саримсны гайхамшиг" Баримтат кино 1-р анги
  • 12:20
    Сэтгэл засагч ОАК 9-р анги
  • 13:30
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 13:50
    Барбекю /Barbecue/ УСК
  • 15:30
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 15:40
    Гэрч ОАК 1-р бүлгийн 74-р анги
  • 16:40
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 25,26-р анги
  • 17:30
    Cat & Keet 55-57-р анги
  • 18:00
    Шарталт МУСК
  • 19:40
    "Саримсны гайхамшиг" Баримтат кино 2-р анги
  • 20:40
    Топ сугалаа
  • 21:00
    Сэтгэл засагч ОАК 10-р анги
  • 22:00
    Гэрч ОАК 1-р бүлгийн 75-р анги
  • 23:00
    Булль Билл хоёр /Boule and Bill/ УСК
  • 00:40
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Алтан өргөө" МУСК
  • 10:50
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Ард түмний зууч" шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Анхны харц" үзүүлж байна
  • 13:20
    "Хийдэл шийдэл" үзүүлж байна
  • 14:30
    "7/24 төсөл" үзүүлж байна
  • 15:10
    "Хамгийн сайхан нь" МУСК
  • 17:00
    "Ард түмний зууч" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Амны хөндийн эрүүл мэнд" цуврал нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Хүрээ Панз" нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "Тэр бум мод" үндэсний хөдөлгөөн үзүүлж байна
  • 19:30
    "Үндэсний сугалаа" үзүүлж байна
  • 20:40
    "Нэг Монгол" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 21:40
    "Ацаг шүдний зөрүү" МУСК
  • 23:30
    TV7 төгсгөл

Нийслэл ТВ

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 07:55
    "Саруул Монгол 4" дугаар 2
  • 08:25
    Монгол тулгатны зуун эрхэм
  • 10:45
    Дэлхийн хотууд
  • 10:55
    Йогачны гэр подкаст
  • 11:45
    Кино миний амьдралд
  • 12:00
    Тоглолтын цаг
  • 12:55
    Аялгуут сайхан найраглал
  • 13:00
    НИЙСЛЭЛ ЗОЧИН
  • 13:35
    Баримтат кино
  • 14:00
    Аялгуут сайхан найраглал
  • 14:10
    "Саруул Монгол 4" дугаар 3
  • 14:40
    Кино миний амьдралд
  • 14:55
    Тоглолтын цаг
  • 15:25
    Залуу Лидер
  • 15:50
    ТВ гал тогоо
  • 16:10
    Йогачны гэр подкаст
  • 17:05
    Нано бальзам төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 17:15
    Дэлхийн хотууд
  • 17:20
    "Эрэлхэг хүүгээ эх орон мартахгүй"
  • 18:30
    Тоглолтын цаг
  • 20:00
    Нано бальзам төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 20:10
    Дэлхийн хотууд
  • 20:15
    Зээгт наамал буюу торгон зураг
  • 20:55
    "Алдагдсан баялаг" эрэн сурвалжлах
  • 21:25
    Нано бальзам төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 21:35
    "Помагите нам 1" МУСК
  • 23:50
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 07:00
    "Hi Ub" өглөөний хөтөлбөр
  • 10:00
    "Эко хэмнэл" нэвтрүүлэг
  • 12:45
    "Ногоон сонголт" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 13:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Монгол тулгатэы 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Ухаалаг сонголт " нэвтрүүлэг
  • 15:35
    "Эко хэмнэл" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Цэнхэр үнэг " хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "Хобби " нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Аваргууд" нэвтрүүлэг
  • 19:55
    “Мөрөөдөлд өртөөлсөн мөсөн өргөө” нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Монгол өв соёл " нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Аваргууд" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 22:15
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 23:10
    "Явуулын хүн" МУСК
  • 00:05
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    "Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" 16
  • 07:15
    "Зуузуугийн найзууд" II.9
  • 07:35
    "Ноён Талхны үсчний газар" I.31-32
  • 08:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    "Бяцхан автобус Таёо" IV.9-10
  • 09:00
    Learn to Draw -Хувирамтгай цаасан хайрцаг 28
  • 09:15
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 99-100
  • 09:25
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 5-6
  • 09:30
    Learn to Draw - Хайрцган санаанууд 5
  • 09:40
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 79-80
  • 09:50
    Learn to Draw - Муурын хотхон 1
  • 10:00
    "Хувирагч роботууд" IV.4
  • 10:30
    "Тандермэний гэр бүл" II.1-2
  • 11:30
    "Шидтэнүүдийн клуб" VIII.9
  • 12:00
    Да Винчи - Том шинжлэх ухаан III.11
  • 12:30
    Маамуу - Миний буруу
  • 12:50
    Маамуу - Ээжийн хайр
  • 13:00
    "Булцгар найзууд" 3
  • 13:30
    "Бяцхан автобус таёо" IV.11-12
  • 14:05
    "Галзуу туршилт" нэвтрүүлэг
  • 14:35
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" I.17-20
  • 15:00
    "Миний бяцхан одой морь" VII.1-2
  • 16:00
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 99-100
  • 16:10
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 79-80
  • 16:20
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 5-6
  • 16:25
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 101-102
  • 16:35
    Learn to Draw - Хувирамтгай цаасан хайрцаг 28
  • 16:50
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 81-82
  • 17:00
    "Ноён Талхны үсчний газар" I.33-34
  • 17:30
    "Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" 17
  • 17:45
    "Зуузуугийн найзууд" II.10
  • 18:00
    Да Винчи - Бяцхан зурагчид 1
  • 18:30
    Маамуу - Тарьдаггүй эмч
  • 18:50
    Маамуу - Мартсан мөрөөдөл
  • 19:00
    "Хувирагч роботууд" IV.4
  • 19:30
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Шидтэнүүдийн клуб" VIII.10
  • 20:35
    "Тавтай нойрсоорой" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Тандермэний гэр бүл" II.3-4
  • 22:00
    "Амьдралын хөг" 7-8
  • 23:00
    Эфир хаасан

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    Түүхэн хувьсах хөгжил: “Дарвины аюултай санаа” Баримтат кино 1-р хэсэг
  • 09:00
    “Тусгаар тогтнолын хэрэм”
  • 10:00
    Цаг агаар
  • 10:05
    Зочны цаг: “Үндсэн хуулийн нэмэлт өөрчлөлт ба Хөгжлийн төлөвлөлт, тогтолцооны шинэтгэлийн асуудлаар” Хөгжлийн хөтөлбөрийн намын дарга О.Заяа
  • 10:25
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөгөөс: “Дэлхийд данстай Монгол өв соёл” 4-р хэсэг /2014 он/
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөгөөс: “Эгэл амьдралын мөр” цуврал нэвтрүүлэг /Ухрах учиргүй амьдрал/ 2012 он
  • 11:40
    Урлагтай яриа: “Кино шүүмж судлал”
  • 11:50
    Цаг агаар
  • 11:55
    “Ногоон сум-2022” аян Sendly компани үзүүлж байна /давталт/
  • 12:10
    Түүхэн хувьсах хөгжил: “Дарвины аюултай санаа” Баримтат кино 1-р хэсэг
  • 13:10
    “Тусгаар тогтнолын хэрэм”
  • 14:10
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: “Залуу жанжин Э.Лхагвасүрэн” /Хэлмэгдүүлэлт-Мөнхжүүлэлт 3-р хэсэг/
  • 14:35
    АТГ-ын мэдээлэл
  • 14:55
    Зураглал
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • 15:20
    “Нэг Монгол” хөтөлбөр
  • 16:25
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөгөөс: “Дэлхийд данстай Монгол өв соёл” 4-р хэсэг /2014 он/
  • 17:00
    Түүхэн хувьсах хөгжил: “Дарвины аюултай санаа” Баримтат кино 1-р хэсэг
  • 18:00
    “Тусгаар тогтнолын хэрэм”
  • 19:00
    Цаг агаар
  • 19:05
    “Амрыг эрье” ЦЕГ-ын Дуудлага студиэс бэлтгэв.
  • 19:25
    Ногоон сум-2022 аян: “ИНВЕСКОР ББСБ” үзүүлж байна /давталт/
  • 19:45
    Зочны цаг: “Үндсэн хуульд нэмэлт өөрчлөлт ба Сонгуулийн тогтолцоо” Хуульч Б.Оюунбилэг
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Даралт ихсэлтийн эсрэг аян-2022: “Дасгал хөдөлгөөний ач холбогдол”
  • 21:20
    Цаг агаар
  • 21:25
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөгөөс: “Эгэл амьдралын мөр” цуврал нэвтрүүлэг /Цайны Моёр/ 2012 он.
  • 22:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:00
    Эфир завсарлав.

NBA TV SPS

  • 00:00
    Marquee Matchup
  • 01:00
    Marquee Matchup
  • 03:00
    Marquee Matchup
  • 05:00
    WNBA Weekly 307
  • 05:30
    WNBA: We are the W
  • 06:00
    WNBA Special: As We Rise: 25 Years of the WNBA
  • 07:00
    Marquee Matchup
  • 09:00
    Marquee Matchup
  • 11:00
    Marquee Matchup
  • 13:00
    Marquee Matchup
  • 15:00
    Marquee Matchup
  • 17:00
    Marquee Matchup
  • 19:00
    Marquee Matchup
  • 21:00
    Marquee Matchup
  • 23:00
    Marquee Matchup

SPS Global

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    ЕСL: Рандерс - Лэстер 1/8 Хариу тоглолт
  • 11:00
    NBA 2K: Knicks Gaming - Hawks Talon GC
  • 12:00
    Ла Лиг 2021/22: Осасуна - Севийя 23-р тойрог
  • 14:00
    LaLiga Chronicles №17
  • 14:30
    UЕL: Наполи - Барселона 1/8 Хариу тоглолт
  • 16:30
    Track & Field Weekly #6
  • 17:00
    Сегунда лиг плэй-офф тоглолт №6
  • 19:00
    Ла Лиг 2021-2022 Аваргууд
  • 20:00
    Даймонд Лигийн тойм №7
  • 21:00
    Ла Лиг 2021/22: Валенсиа - Сосьедад 23-р тойрог
  • 23:00
    NBA 2K: 76ers GC - Raptors Uprising GC

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    NBA: Л.А Лэйкерс - Бостон 2021-22
  • 11:00
    PL: Брентфорд - Ман Сити 20-р тойрог
  • 13:00
    PL World №20
  • 13:30
    LaLiga Chronicles №17
  • 14:00
    PL: Вотфорд - Вест Хэм 20-р тойрог
  • 16:00
    Бөх: Зэвсэгт хүчний 101 жилийн ойд зориулсан барилдаан 2022
  • 19:00
    NBA Action №14
  • 19:30
    Ла Лиг 2021-2022 Хаалгач
  • 20:00
    PL: Челси - Ливерпүүл 21-р тойрог
  • 22:00
    Аваргуудын лигийн тойм №4
  • 23:00
    Даймонд Лигийн тойм №1

Bloomberg TV MGL

  • 07:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg daybreak: Asia" хөтөлбөр
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Карс энд кофе" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Ногоон ирээдүй" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Монголд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 14:10
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Уул уурхайн индекс" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Тусгай урилгаар" нэвтрүүлэг
  • 16:05
    "Ухаалаг мөнгө" нэвтрүүлэг
  • 16:15
    "Товч түүх" нэвтрүүлэг
  • 16:20
    "Түүхийн шилдэг 10" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Уул уурхайн индекс" хөтөлбөр
  • 18:00
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 20:00
    "Хувцас загварын бизнес" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 22:05
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Plus

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    WWE Monday raw 1523
  • 11:00
    ONE Weekly #31
  • 11:30
    UFC Main Event #908
  • 12:30
    UFC: Родригез-Уатерсон
  • 15:30
    ONE: New Tomorrow
  • 18:30
    ONE: Fists of Fury
  • 20:30
    UFC: Фонт-Вера
  • 23:30
    ONE 159: Дэ Риддер-Бигдаш Тойм

Сүлд ТВ

  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Сүүлчийн хөлөг онгоц 2.4-р анги
  • 09:15
    Мэдлэгтэй дэлгэц хүүхэд танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 09:45
    Бизнес хөтөч нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Морин өртөө нэвтрүүлэг 4-р хэсэг
  • 11:00
    Дэлхийн хамгийн завгүй усан боомт баримтат кино
  • 11:50
    Хэлэлцүүлэг /Давталт/
  • 12:30
    Аялгуут соёл шууд нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Өв соёл нэвтрүүлэг
  • 13:45
    Бизнес хөтөч
  • 14:00
    Хан Жаргалантын хурд 2022 Баруун бүсийн даншиг наадам /Хязаалан, Шүдлэн, Соёолон/ Давталт
  • 16:00
    Дэлхийн дээд амжилтууд нэвтрүүлэг
  • 16:15
    Готардын хонгил баримтат кино
  • 17:00
    Сүлд үү Тоо юу нэвтрүүлэг /Вануату/
  • 17:45
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Ардын дуу мину тоглолт
  • 19:00
    Хувь төгөлдөр сайн эринийг угтах цагийн хүрдний авшиг хүртэх ёслол /шууд/
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Морин өртөө нэвтрүүлэг 5-р хэсэг
  • 22:30
    Өв соёл нэвтрүүлэг
  • 22:45
    Сүүлчийн хөлөг онгоц 2.5-р анги
  • 23:30
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Хөгжмийн цаг
  • 00:30
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Гурван найз" ОАК 24, 25-р анги
  • 08:15
    "Ахмад дадлагажигч" ОАК 4-р анги
  • 09:30
    "Хэцүү хайр" ОАК 31, 32-р анги
  • 10:45
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 12
  • 11:45
    "Миний нөхрийн гэр бүл" ОАК 30-р анги
  • 12:55
    Ярианы Хятад хэлний алсын зайн сургалт № 63, 64
  • 13:10
    "Мидас" ОАК 3-р анги
  • 14:20
    "Гурван найз" ОАК 26-р анги
  • 15:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 16:10
    "Гэсгээл" ОАК 45-р анги
  • 17:30
    "Хэцүү хайр" ОАК 33, 34-р анги
  • 19:00
    "Миний нөхрийн гэр бүл" ОАК 31-р анги
  • 20:30
    "Мидас" ОАК 4-р анги
  • 22:00
    "Гэсгээл" ОАК 46-р анги
  • 23:30
    "Гурван найз" ОАК 26-р анги
  • 00:10
    "Миний нөхрийн гэр бүл" ОАК 31-р анги
  • 01:20
    "Мидас" ОАК 4-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    PL World №22
  • 09:30
    PL: Эвертон - А. Вилла 23-р тойрог
  • 11:30
    PL Netbusters №22
  • 12:00
    PL: Лийдс - Ньюкасл 23-р тойрог
  • 14:00
    PL World №21
  • 14:30
    PL: Лэстер - Тоттенхэм 17-р тойрог
  • 16:30
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №10
  • 17:00
    PL: Кристал П. - Ливерпүүл 23-р тойрог
  • 19:00
    Премьер лигийн тойм №22
  • 20:00
    PL: Ман Ютд - Вест Хэм 23-р тойрог
  • 22:00
    PL: Саутхэмптон - Ман Сити 23-р тойрог

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    "Жаран эзэлсэн хоймор" нэвтрүүлэг МУГЖ Ц.Өлзий-Орших
  • 09:30
    Бизнесийн амжилт
  • 10:00
    "Зуу зуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 14-р анги
  • 10:20
    "Монгол бахархал" нэвтрүүлэг Улсын мэргэн Э.Цогтбаяр
  • 11:05
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Цөмийн хаягдал" баримтат кино
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:55
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Тулаан ч заан" хүүхэлдэйн кино
  • 14:20
    Бизнесийн амжилт
  • 14:55
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:20
    "Фермийн хүүхдүүд" хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 17:05
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:25
    Зарын цаг
  • 17:30
    "Итгэж болно" баримтат кино
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:25
    Зарын цаг
  • 18:30
    "Наадмын зочин" нэвтрүүлэг:МУГЖ Ц.Чулуунцэцэг
  • 19:00
    "Зуу зуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 15-р анги
  • 19:20
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 19:30
    "Нөмрөг хадны цуурай" МУСК
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Бидний нэг нэвтрүүлэг Дархан мэргэн Ц.Хүдэрчулуун
  • 21:40
    "Бүх юм сайхан" ОАК 31-р анги
  • 22:30
    Зарын цаг
  • 22:35
    "Өнөр бүл" МУСК
  • 00:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    Дасгалын цаг
  • 07:35
    Монголын спортын түүх
  • 08:25
    Дартсын улсын аварга шалгаруулах тэмцээн 3-р хэсэг
  • 12:30
    Дасгалын цаг
  • 12:45
    Волейболын клубуудын “Hobby CUP” тэмцээн Хүрэл медалийн төлөөх тоглолт эмэгтэй
  • 14:20
    Дартсын улсын аварга шалгаруулах тэмцээн 4-р хэсэг
  • 18:00
    Зочны ярилцлага
  • 18:20
    Спортын гэр бүл: Монгол улсын арслан Б. Ганбаатарын гэр бүл оролцоно
  • 19:05
    Миний мөрөөдөл: Туялзуур сэлэмний “ДУЭЛЬ” клубийн тамирчин Г. Тодсэцэн
  • 19:40
    Бахархал
  • 20:15
    Монголын шигшмэл хурдан морьдын “Их хурд-4” уралдаан
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    Монголын спортын түүх
  • 22:20
    “Мастер рали-2020” авто машины уралдаанаас бэлтгэв /Спорт таны амралтанд/
  • 23:00
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 08:00
    "Тунгалаг тамир" МУСК 3-р анги
  • 09:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 10:00
    УИХ-ын нэгдсэн чуулган
  • 15:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Болдын айлчлал" нэвтрүүлэг
  • 15:50
    "Хүн" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    "Тунгалаг тамир" МУСК 3-р анги
  • 18:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Болдын айлчлал" нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Хүн" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    "Аргумент" хэлэлцүүлэг
  • 22:00
    "Монголын баялаг-330" цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:40
    "Ичээнд нь" МУСК
  • 00:25
    Эфир завсарласан

Суваг 1

  • 08:00
    ТВ-Галерей
  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    Харах өнцөг
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    “Миний гэр бүлийн баяр” ОАК 11-р анги
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Эрүүл мэнд ба Мөнгө
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 12:25
    Хошин өнцөг
  • 12:45
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    Инженерийн цэргийн түүхэнд мөнхөрсөн хурандаа
  • 14:25
    Концерт
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    “Бизнессийн эрин” ОАК 11-р анги
  • 16:00
    Түмэнд түгээе
  • 16:15
    Хошин өнцөг
  • 16:45
    Би Сүхбаатарынх
  • 17:45
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    “Миний гэр бүлийн баяр” ОАК 12-р анги
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    Бид Монголчууд
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    Бахархал: Дээрхийн Заяа
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Монгол нүнжиг
  • 21:45
    Түмэнд түгээе
  • 22:00
    “Автохим” ХХК үзүүлж байна
  • 23:00
    Монгол аялгуу
  • 00:00
    Эфир завсарлана

Олон Саналтай

VIII/1319:45

NTV

" Зоригт эрийн дууль"ОАК 27

VIII/1322:30

МҮОНТ

“Бөхийн гайхамшиг” уран сайхны кино 1-р анги

VIII/1308:05

MovieBox

"Гурван найз эргэж ирсэн нь" МУСК