МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Ганзагачин бүсгүйчүүд” Уран сайхны кино 2-р бүлэг 7.8-р анги
  • 09:50
    “Цэцгэн насны аялгуу” хүүхдийн концерт 2-р хэсэг
  • 10:20
    “Би Монгол хүн” Техникийн ухааны магистр, Мэргэшсэн инженер О.Лувсандорж
  • 11:00
    “Мэдээ” /шууд/
  • 11:20
    “12:15” Өсвөр насныханд зориулав
  • 12:00
    Алтан сан хөмрөг: “Туулсан зам” баримтат кино 3-р анги
  • 13:10
    “Эмээгийн ярьсан түүх буюу хуучин пянзны дуун” теле концерт
  • 14:10
    “Оршихуйн эрэлд” хөрөг нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Хоймор өнжих нар” ОАУСК 10-р анги
  • 15:50
    “Цаг үе, үзэл бодол” “Автотээврийн Үндэсний Төв” ТӨҮГ-ын захирал Б.Гүрсоронзон
  • 16:40
    “Энхээ” хүүхдийн кино
  • 17:00
    Тамхи хүн орчин
  • 17:10
    Манай гэр бүл цуврал: “Сайн үйлс”
  • 17:30
    Зочны цаг: “Үндсэн хуулийн нэмэлт өөрчлөлт” Монголын эмэгтэйчүүдийн үндэсний намын дарга Б.Саранцэцэг
  • 17:50
    “Жив жив” бага насныханд зориулав
  • 18:10
    АТГ-ын мэдээлэл
  • 18:30
    Амьдралын загвар: Булган аймгийн Хутаг-Өндөр сумын зургийн багш Л.Мөнхзаяа
  • 19:00
    “Интермэд аз жаргалтай өдрүүд”
  • 19:20
    “Монгол улс хөгжсөн үү-2”
  • 19:55
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Монголын баялаг 330” Говьсүмбэр аймаг. Шивээговь сум
  • 21:50
    “Ганзагачин бүсгүйчүүд” Уран сайхны кино 2-р бүлэг 9.10-р анги
  • 23:35
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:58
    UBS эхлэл
  • 07:00
    Эрүүл мэнд эрхэм баян: Хүүхэд өсвөр үеийн сэтгэцийн эрүүл мэнд
  • 07:40
    "Single ladies 3" Монголын уран сайхны кино
  • 09:30
    Кофе юу? Цай юу?
  • 10:40
    "Мессингийн шавь" олон ангит кино /16/
  • 11:40
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /3-р бүлэг 7,8/
  • 12:05
    "Мэс заслын тасаг" олон ангит кино /16/
  • 12:55
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 13:05
    Үүргэвчтэй аялал-2
  • 14:00
    Сэтгэлийн хоймор-Ханьдаа БАЯРЛАЛАА
  • 14:50
    Морин хуурын чуулга "Алтан дуулга" тоглолт
  • 16:05
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 16:15
    Үгийн үндэс Шилдэг өгүүллэгийн цуврал "Сүнсэнд шингэсэн гэмшил"
  • 16:35
    Нано бальзам
  • 16:45
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /3-р бүлэг 7,8/
  • 17:15
    "Тод магнай" Монголын уран сайхны кино
  • 18:55
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 19:10
    Perfect dance show
  • 20:35
    "Хойд эцэг" олон ангит кино /1/
  • 21:40
    Нүүр тулсан ярилцлага
  • 22:20
    "Мэс заслын тасаг" олон ангит кино /17/
  • 23:10
    Аяллын тойрог: Сэлэнгэ аймгаар...
  • 00:05
    Perfect dance show
  • 01:20
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:30
    "Бизнес тайм"
  • 09:50
    "Дэлхий даяарх аялал" Баримтат кино
  • 10:40
    "Cпаркийн адал явдал" ОА хүүхэлдэйн кино
  • 11:20
    "Ростов" ОАК 12-р анги
  • 12:20
    "Би" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 14:00
    "Концерт"
  • 16:10
    "Дэлхий даяарх аялал" Баримтат кино
  • 17:00
    "Доктор Икс" ОАК 47-р анги
  • 17:50
    "Гайхамшигт баг" ОА хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "Бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 Цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Ростов" ОАК 13-р анги
  • 21:00
    "50000 төгрөг"
  • 21:35
    "Авдрын мухарт 25"
  • 22:00
    "Доктор Икс" ОАК 48-р анги
  • 22:50
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:30
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:10
    Бизнес мэдээ
  • 07:15
    Монгол зурхай
  • 07:20
    Шинэчлэгдэж буй Хятад орон
  • 08:35
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 08:45
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:50
    "Оддбодс" хүүхэлдэйн кино 33-р анги
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:20
    Нанобальзам үзүүлж байна
  • 10:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 10:35
    "Дурсамж1988" 33-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 11:35
    Нанонаалт үзүүлж байна
  • 11:40
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 11:50
    "Оддбодс" хүүхэлдэйн кино 33-р анги
  • 12:00
    Шинэчлэгдэж буй Хятад орон
  • 13:00
    Дорноговь аймгийн Даланжаргалан сумын 98 жилийн ой - Нэгдүгээр хэсэг
  • 14:30
    Бизнес мэдээ
  • 14:35
    Цаг агаарын мэдээ
  • 14:40
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 14:50
    "Гайхамшигт амьдрал" уран сайхны кино 12-р анги
  • 15:35
    "Нар гарнаа аз жаргал минь" уран сайхны кино 12-р анги
  • 16:25
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 16:35
    Ухаалаг жолооч авто шоу №1
  • 17:15
    Шинэчлэгдэж буй Хятад орон
  • 18:00
    Өвөг дээдсийн өв соёл
  • 18:20
    Танд тустай агшин
  • 18:25
    Бизнес мэдээ
  • 18:30
    Нэг монгол
  • 19:30
    "Дурсамж1988" 34-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 20:45
    "Оддбодс" хүүхэлдэйн кино 34-р анги
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 21:30
    "Гайхамшигт амьдрал" уран сайхны кино 13-р анги
  • 22:20
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 22:30
    "Нар гарнаа аз жаргал минь" уран сайхны кино 13-р анги
  • 23:20
    Дорноговь аймгийн Дэлгэрэх сумын мялаалга наадмууд
  • 00:50
    Эфир завсарласан

TV9

  • 01:10
    Тоглолтын цаг
  • 05:00
    Тоглолтын цаг
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:30
    Дорнын зурлага
  • 08:35
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Боломж" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Бурхан багш " ОАУСК 17,18-р анги /давталт /
  • 10:50
    Өдрийн мэнд нэвтрүүлэг
  • 11:10
    Тоо юу, сүлд үү? Гондурас /шинэ /
  • 12:00
    " Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн" ОАУСК 39,40-р анги /давталт /
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:20
    " Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн" ОАУСК 39,40-р анги /үргэлжлэл/
  • 14:00
    "Ярьж буй хууль" нэвтрүүлэг
  • 14:40
    Спортын цаг
  • 16:10
    "АХА" цэнгээнт нэвтрүүлэг /давталт/
  • 16:50
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Металионууд 2" хүүхэлдэйн кино
  • 17:20
    "Бурхан багш" ОАУСК 19,20-р анги
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Төвд архитектурын нууц" баримтат кино
  • 20:30
    "Ярилцах цаг" - нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Арт Гэр"- үзүүлж байна
  • 21:30
    "Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн" ОАУСК 41,42-р анги
  • 23:10
    Тоо юу, сүлд үү? Гондурас /давталт/
  • 00:01
    "Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт /

C1

  • 08:00
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав...
  • 09:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 09:10
    "Жулиан хаан мандтугай" Хүүхэлдэйн кино 8-р анги
  • 09:35
    "Жүжүгийн нууц" Хүүхэлдэйн кино 16-р анги
  • 10:00
    "Реакц" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 10:40
    Хөгжмийн цаг
  • 11:00
    "Төрийн дайсан" МУСК
  • 12:30
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав.../давталт/
  • 13:30
    "Жулиан хаан мандтугай" Хүүхэлдэйн кино 8-р анги
  • 13:55
    "Жүжүгийн нууц" Хүүхэлдэйн кино 16-р анги
  • 14:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 14:30
    "Сургууль 2017" СОАК 4-р анги
  • 15:30
    "Үүр цайхын өмнө" ХОАК 17-р анги
  • 16:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 16:30
    "Хао Ланы домог" ОАК 29-р анги /давталт/
  • 17:20
    "Жулиан хаан мандтугай" Хүүхэлдэйн кино 8-р анги
  • 17:40
    "Жүжүгийн нууц" Хүүхэлдэйн кино 16-р анги
  • 18:00
    "Чадвал намайг хуур" СОАК 16-р анги
  • 19:20
    "Үүргэвчтэй аялал" Аялалын нэвтрүүлэг /Switzerland/
  • 20:30
    "Нийслэл аав" Реалити шоу
  • 22:00
    "Хао Ланы домог" ОАК 30-р анги
  • 23:00
    "Чадвал намайг хуур" СОАК 16-р анги /давталт/
  • 00:10
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    Амьдралын бэлэг-6
  • 09:00
    Монголын өглөө
  • 09:30
    Нахиа
  • 10:00
    Адтай жаал-36
  • 10:30
    Бизнес аялал
  • 11:00
    Монголын өглөө
  • 11:30
    Баримтат кино: Ном дор мөргөмүү
  • 12:00
    Business time
  • 12:30
    Нууц:Наполеон Бонапарт
  • 13:00
    Үндэсний сугалаа 1900 0000
  • 14:00
    Догшин Алекс-4 ОАК
  • 15:00
    Аялалын жим:Тэсийн гол
  • 15:30
    Business time
  • 16:00
    Залуу мөрдөгч МУСК
  • 17:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Нахиа
  • 18:30
    Дэггүй хөрш-21 ОАК
  • 19:30
    Гангараа ток шоу: Б.Долгион хөгжмийн зохиолч, УГЗ
  • 20:30
    Beauty in mongolia 4-3
  • 21:30
    Догшин Алекс-5 ОАК
  • 22:30
    Дэггүй хөрш-21 ОАК
  • 23:30
    Эфир хаасан

NTV

  • 00:30
    Мэдээ
  • 01:00
    " Морин өртөө" нэвтрүүлэг 1.2
  • 02:00
    "Долоогоны модон доор" УСК
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Мэдээ
  • 06:30
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 06:50
    "Хоолны мангас" хүүхэлдэйн кино 41
  • 07:05
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 46
  • 07:20
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 1-5
  • 08:00
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 58-60
  • 08:30
    " Зоригт эрийн дууль"ОАК 16
  • 09:45
    "Жайка - сайн дурын гишүүд" нэвтрүүлэг 1
  • 10:20
    "Хөөн хэлэлцэх хугацаа" ОАК 1
  • 11:15
    "Хавар" баримтат кино
  • 11:30
    "Хоолны мангас" хүүхэлдэйн кино 41
  • 11:45
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 1-5
  • 12:30
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 58-60
  • 13:00
    Цаг агаар
  • 13:05
    " Хоёр Ивановынхон" ОАК 4-2,3
  • 14:00
    " Морин өртөө" нэвтрүүлэг 2.1
  • 15:05
    Цаг агаар
  • 15:15
    "Хоолны мангас" хүүхэлдэйн кино 41
  • 15:30
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 58-60
  • 16:00
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 1-5
  • 16:45
    Олон улсын мэдээ
  • 17:00
    "Гэр дүүрэн охид" ОАК 11
  • 17:35
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 17:50
    Цаг агаар
  • 18:00
    " Хоёр Ивановынхон" ОАК 4-4,5
  • 19:00
    Мэдээ
  • 19:45
    " Зоригт эрийн дууль"ОАК 17
  • 21:20
    Цаг агаар
  • 21:25
    " Single ladies" МУСК 3
  • 23:25
    Олон улсын мэдээ
  • 23:45
    " Хоёр Ивановынхон" ОАК 4-4,5

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 5.6-р анги
  • 07:40
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 4.13,14-р анги
  • 08:35
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.5-р анги
  • 09:00
    Үлгэрийн цаг
  • 09:10
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 2.8,9-р анги
  • 09:35
    "Миний бяцхан одой морь" хүүхэлдэйн кино 7.22-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Миний охид" ОАК 45,46 -р анги
  • 11:25
    Аугаа уран зургууд
  • 11:40
    "Чингис хаан музей" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Ирээдүйгээс ирсэн зочин" 2-р анги
  • 13:30
    "Монголчууд ХХ зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат:Авиа зүй:№11)
  • 14:25
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат:Орчуулга:№11)
  • 14:50
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат:Үгсийн сан:№11)
  • 15:10
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт:(Ярианы хятад хэл №27,28)
  • 15:30
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Гэрлэн дохио" 20-р анги
  • 17:00
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 4.15,16-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.6-р анги
  • 18:35
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 2.10,11-р анги
  • 19:00
    "Миний бяцхан одой морь" хүүхэлдэйн кино 7.23-р анги
  • 19:30
    "Миний охид" ОАК 47,48 -р анги
  • 21:00
    "Мөнгөтэй зочин" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Ирээдүйгээс ирсэн зочин" 3-р анги
  • 23:20
    "Гэрлэн дохио" 2.1-р анги
  • 00:15
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 1-8,9,10-р анги
  • 09:30
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 16,17-р анги
  • 10:00
    "Тандербөрдс урагшаа" хүүхэлдэйн кино 3-26-р анги
  • 10:30
    Ройтерс: Загвар
  • 11:00
    "Хайрын романс" ХОАК 10-р анги /датвалт/
  • 12:00
    "Парадисо"- Нэвтрүүлэг /давталт/ УСК
  • 14:00
    "Шийттийн горхи" Инээдмийн цуврал 5-14-р анги
  • 14:30
    "Маяг" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 15:30
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 1-8,9,10-р анги
  • 16:00
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 16,17-р анги
  • 16:30
    "Тандербөрдс урагшаа" хүүхэлдэйн кино 3-26-р анги
  • 17:00
    "5 Алтан цагариг" Нэвтрүүлэг /давталт/
  • 18:15
    "Монгол өв соёл" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Ройтерс: Загвар
  • 19:00
    Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    ДВ-"Маргаашийн өнөөдөр" Нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 21:00
    "Хайрын романс" ХОАК 11-р анги
  • 22:00
    "Эх дэлхийгээ хайрлая" хөгжмийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 23:00
    "Шийттийн горхи" Инээдмийн цуврал 5-14-р анги
  • 23:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    Ногоон дара эх тэргүүт Хорин нэгэн дара эх
  • 06:45
    "Хатанбаатар-1" МУСК
  • 08:15
    "Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино 47-52-р анги
  • 09:30
    "Хөгжилтэй эгч дүүс" СОАК 23-р анги
  • 10:45
    "Хар хаймран гутал" хүүхэлдэйн кино 28-р анги
  • 11:00
    "Чимээгүй номын сан" нэвтрүүлэг дугаар-5,6
  • 12:00
    "Сайн мөрдөгч" СОАК 5,6-р анги
  • 14:15
    "Хөгжилтэй дүр" МОАУСК 3-р анги
  • 15:15
    Миний Монголын соёл
  • 15:25
    "Трү ба солонгын хаант улс" хүүхэлдэйн кино 31,32-р анги
  • 16:15
    "Анн охины андройдууд" хүүхдийн цуврал 9,10-р хэсэг
  • 17:00
    "The Voice of Mongolia-3" шоу нэвтрүүлэг дугаар-13
  • 19:30
    "Хөгжилтэй эгч дүүс" СОАК 24-р анги
  • 21:00
    "Хулгана" СОАК 19-р анги
  • 22:30
    "Викингчүүд" АОАК 1,2-р анги
  • 00:10
    "Мэрилинтэй өнгөрүүлсэн 7 хоног" УСК
  • 01:50
    Миний Монголын соёл
  • 02:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 06:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:05
    Өглөөний дасгал
  • 06:20
    "Тос даасан Монгол айл" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 07:55
    "Дайлья" нэвтрүүлэг
  • 08:10
    Бизнес толь
  • 08:25
    "Газа сурбын клуб" баримтат кино
  • 10:00
    "Дуудлага" ОАК 18-р анги
  • 11:00
    "Маанар төсөл" нэврүүлэг
  • 11:15
    Бизнес толь
  • 11:30
    "Топ сугалаа" нэвтрүүлэг
  • 11:50
    "Монголоороо аялцгаая" нэвтрүүлэг
  • 12:15
    "Титэм" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Анирлагч" МУСК
  • 14:40
    "Эрэл" сурвалжилга
  • 15:20
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 15:50
    "Моралаш" хүүхдийн сетком
  • 16:15
    "Дээрхийн заяа" нэвтрүүлэг С.Баярцэцэг
  • 17:00
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Бизнесийн амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Түүх 1 минут" нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Дуудлага" ОАК 19-р анги
  • 19:10
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Эрэл" сурвалжилга
  • 20:10
    "Шинэ сэргэлт" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "Өмнөговь аймгийн 90,91 жилийн ой" нэвтрүүлэг
  • 21:35
    "Монголоороо аялцгаая" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Мафия:Амьд үлдэх тоглоом" УСК
  • 23:50
    "Дуудлага" ОАК 19-р анги
  • 00:50
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    Баримтат кино
  • 07:05
    Хошин шогийн шилдэг номерууд
  • 07:35
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:20
    УСК давталт
  • 09:55
    1950 - Зарын цаг
  • 10:00
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Монголын их хатад" бүжгэн жүжиг
  • 12:50
    Хошин шогийн шилдэг номерууд
  • 13:25
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:55
    1950 - Зарын цаг
  • 14:00
    "Морин өртөө - 2021" /давталт/
  • 15:00
    "Хайрт тэд минь" ОАУСК 1,2-р анги давталт
  • 16:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 16:55
    1950 - Зарын цаг
  • 17:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Хайрт тэд минь" ОАУСК "3,4-р анги
  • 20:40
    "Морин өртөө - 2021"
  • 21:40
    "Сайжруулсан шахмал түлшний үйлдвэр" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Зочин С.Тэмүүжин|“Чат бот” компанийн үүсгэн байгуулагч |
  • 22:45
    Уран сайхны кино
  • 00:30
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 01:20
    "Аргачлал" ОАК (II.11-р анги)
  • 02:10
    "Шоушенкээс оргосон нь (The Shawshank Redemption)" УСК
  • 04:25
    "Үүрдийн луунууд (Dragons Forever)" УСК
  • 05:55
    "Хавтаст хэрэг" кино бүтсэн түүх
  • 06:20
    "Учрал" МУСК
  • 07:50
    "Deja Vu" МУСК
  • 09:15
    "Кремлийн сонсогчид" ОАК (I.81-р анги)
  • 10:10
    "Аргачлал" ОАК (II.11-р анги)
  • 11:05
    "Ээжийн дайсан 2" МУСК
  • 12:40
    "Америкт зочилон нь (Coming to America)" УСК
  • 14:40
    "Хятадад нэг удаа 3 (Once Upon a Time in China III)" УСК
  • 16:35
    "Гурван найз яасан байх нь уу?" МУСК
  • 18:25
    "Кремлийн сонсогчид" ОАК (II.2-р анги)
  • 19:30
    "Аргачлал" ОАК (II.12-р анги)
  • 20:40
    "Ах дүү дөрөв (Four Brothers)" УСК
  • 22:50
    "Хоёр этгээд (2 Guns)" УСК

Star TV

  • 07:50
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 19,20-р анги
  • 08:30
    Cat & Keet 46-48-р анги
  • 09:00
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 09:10
    Аз жаргал МУСК
  • 10:50
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:10
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 11:20
    "Оргилын ген - Эверестэд яаж гарах вэ" Баримтат кино 2-р анги
  • 12:20
    Сэтгэл засагч ОАК 7-р анги
  • 13:30
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 13:50
    Худалч /Le vilain/ УСК
  • 15:30
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 15:40
    Гэрч ОАК 1-р бүлгийн 72-р анги
  • 16:40
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 21,22-р анги
  • 17:30
    Cat & Keet 49-51-р анги
  • 18:00
    247 градус МУСК
  • 19:40
    "Оргилын ген - Эверестэд яаж гарах вэ" Баримтат кино 3-р анги
  • 20:40
    Топ сугалаа
  • 21:00
    Сэтгэл засагч ОАК 8-р анги
  • 22:10
    Гэрч ОАК 1-р бүлгийн 73-р анги
  • 23:10
    Төгс төлөвлөгөө /A Perfect Plan/ УСК
  • 01:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Суварган цэнхэр уулс" МУСК
  • 10:40
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "100 чухал сэдэв" үзүүлж байна
  • 13:50
    "Хийдэл шийдэл" үзүүлж байна
  • 15:10
    "Танхай тээгч эх" МУСК
  • 17:00
    "Ард түмний зууч" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Амны хөндийн эрүүл мэнд" цуврал нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Хүрээ Панз" нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "Тэр бум мод" үндэсний хөдөлгөөн үзүүлж байна
  • 19:30
    "Үндэсний сугалаа" үзүүлж байна
  • 20:40
    "7/24 төсөл" үзүүлж байна
  • 21:20
    "Би нисэх дуртай" МУСК
  • 23:00
    TV7 төгсгөл

Нийслэл ТВ

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 07:55
    "Саруул Монгол 4" дугаар 1
  • 08:25
    "Хуурын тэнгэртэй хүү" нэвтрүүлэг
  • 09:35
    Залуу Лидер
  • 10:15
    "Цэнхэр гариг" баримтат кино
  • 11:10
    Аялгуут сайхан найраглал
  • 11:20
    Йогачны гэр подкаст
  • 12:15
    Тоглолтын цаг
  • 13:05
    "Алдагдсан баялаг" эрэн сурвалжлах
  • 13:35
    Товч мэдээ
  • 13:40
    "Цагаан хуудас" ярилцлага
  • 14:35
    TEDx форум
  • 14:50
    Аялгуут сайхан найраглал
  • 15:00
    Йогачны гэр подкаст
  • 15:55
    НИЙСЛЭЛ ЗОЧИН
  • 16:30
    Кино миний амьдралд
  • 16:45
    Нано бальзам төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 16:55
    Залуу Лидер
  • 17:35
    TEDx форум
  • 17:50
    Тоглолтын цаг
  • 18:40
    Нано бальзам төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Кино миний амьдралд
  • 19:10
    Нано бальзам захиалгат
  • 19:20
    Тоглолтын цаг
  • 20:20
    "Гийв лотто"
  • 20:30
    Кино миний амьдралд
  • 20:50
    "Шинжлэх ухаан хөгжлийн гарц"
  • 22:00
    "Гэнэт тэтгэвэрт гардаггүй" нэвтрүүлэг
  • 23:15
    Эфир завсарлав

Eco Channel

  • 07:00
    "Hi Ub" өглөөний хөтөлбөр
  • 10:00
    "Эко хэмнэл " нэвтрүүлэг
  • 12:45
    "Ногоон сонголт" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 13:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна"Дурсамж" тоглолт
  • 13:50
    "Танан эрдэнийн орон " тоглолт
  • 15:00
    "Ухаалаг сонголт" нэвтрүүлэг
  • 15:35
    "Эко хэмнэл " нэвтрүүлэг давталт
  • 18:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Цэнхэр үнэг " хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "Хобби " нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Grand Care" нэвтрүүлэг
  • 21:25
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 22:00
    "Хэлэлцээр " УСК
  • 00:15
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    "Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" 14
  • 07:15
    "Зуузуугийн найзууд" II.7
  • 07:35
    "Ноён Талхны үсчний газар" I.27-28
  • 08:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    "Бяцхан автобус Таёо" IV.5-6
  • 09:00
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 99-100
  • 09:10
    Learn to Draw - Муурын хотхон 1
  • 09:20
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 74
  • 09:25
    Learn to Draw - Хайрцган хот 1
  • 09:40
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 3-4
  • 09:50
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 75-76
  • 10:00
    "Хувирагч роботууд" IV.2
  • 10:30
    "Тандермэний гэр бүл" I.17-18
  • 11:35
    "Шидтэнүүдийн клуб" VIII.7
  • 12:00
    Да Винчи - Оюун ухааны бүтээл 9
  • 12:30
    Маамуу - Урсдаг шат
  • 12:45
    Маамуу -Хамтдаа тоглоё
  • 13:00
    "Ноён Талхны үсчний газар" I.27-28
  • 13:30
    "Бяцхан автобус Таёо" IV.7-8
  • 14:05
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 14:35
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" I.9-12
  • 15:00
    "Миний бяцхан одой морь" VI.23-24
  • 16:00
    Learn to Draw - Хайрцган санаанууд 5
  • 16:10
    Learn to Draw - Хайрцган хот 1
  • 16:20
    Learn to Draw - Муурын хотхон 1
  • 16:30
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 3-4
  • 16:35
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 77-78
  • 16:45
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 99-100
  • 17:00
    "Ноён Талхны үсчний газар" I.29-30
  • 17:30
    "Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" 15
  • 17:45
    "Зуузуугийн найзууд" II.8
  • 18:00
    Да Винчи - Ёо ёо ажиллагаа V.6
  • 18:30
    Маамуу - Бор халзан туулай
  • 18:45
    Маамуу - Завгүй зун
  • 19:00
    "Хувирагч роботууд" IV.3
  • 19:30
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Шидтэнүүдийн клуб" VIII.8
  • 20:35
    "Тавтай нойрсоорой" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Тандермэний гэр бүл" I.19-20
  • 22:00
    "Амьдралын хөг" 3-4
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Тоглоомын дүрэм” Баримтат кино 1-р хэсэг
  • 09:00
    Монголын түүх: “Монголчуудын уламжлалт анагаах ухааны түүх”
  • 10:00
    Цаг агаар
  • 10:10
    Зочны цаг: “Үндсэн хуулийн нэмэлт өөрчлөлт ба Эдийн засгийн хөгжлийн асуудлаар” Монголын эмэгтэйчүүдийн Үндэсний намын дарга Б.Саранцэцэг
  • 10:30
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөгөөс: “Дэлхийд данстай Монгол өв соёл” 2-р хэсэг /2014 он/
  • 11:00
    “Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөгөөс: “Эгэл амьдралын мөр” цуврал нэвтрүүлэг /Цөлжилтийг чөдөрлөгч / 2012 он
  • 11:50
    Цаг агаар
  • 12:00
    Ногоон сум-2022 аян: “ОНДО ХХК” үзүүлж байна /давталт/
  • 12:10
    “Тоглоомын дүрэм” Баримтат кино 1-р хэсэг
  • 13:10
    Монголын түүх: “Монголчуудын уламжлалт анагаах ухааны түүх”
  • 14:10
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: “Залуу жанжин Э.Лхагвасүрэн” /Хоёр дайны талбарт 1-р хэсэг/
  • 14:40
    Сэтгүүлчийн тэмдэглэл: “Мото рент Монголиа” клубийг үүсгэн байгуулагч, аялагч Н.Оргилмаа /давталт/
  • 15:00
    “Мэдээ” /давталт/
  • 15:20
    “Тахь-Говь Нутагтаа эргэн ирсэн нь” Баримтат кино
  • 15:45
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 16:20
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөгөөс: “Дэлхийд данстай Монгол өв соёл” 2-р хэсэг /2014 он/
  • 16:50
    “Тоглоомын дүрэм” Баримтат кино 1-р хэсэг
  • 17:50
    Монголын түүх: “Монголчуудын уламжлалт анагаах ухааны түүх”
  • 18:50
    Цаг агаар
  • 19:00
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөг: “Залуу жанжин Э.Лхагвасүрэн” /Төрийн алба, Өрхийн тэргүүн 2-р хэсэг/
  • 19:20
    Ногоон сум-2022 аян: “ИНВЕСКОР ББСБ” үзүүлж байна /давталт/
  • 19:40
    “Явлаа, Ирлээ” Хүний их эмч А.Отгонболд
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Даралт ихсэлтийн эсрэг аян-2022: “Тогтмол алхалтын ашиг тус”
  • 21:20
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөгөөс: “Эгэл амьдралын мөр” цуврал нэвтрүүлэг /Үнэлж баршгүй өв/ 2012 он
  • 21:50
    Цаг агаар
  • 22:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:00
    Эфир завсарлав.

NBA TV SPS

  • 00:00
    Marquee Matchup
  • 01:00
    Marquee Matchup
  • 03:00
    Marquee Matchup
  • 05:00
    Marquee Matchup
  • 07:00
    WNBA (Шууд): Финикс - Коннектикут 2022
  • 09:00
    Marquee Matchup
  • 11:00
    Marquee Matchup
  • 13:00
    NBA: Филадельфиа - Бостон 2021-22
  • 15:00
    Marquee Matchup
  • 17:00
    NBA: Сан Антонио - Л.А Клипперс 2021-22
  • 19:00
    Marquee Matchup
  • 21:00
    Marquee Matchup
  • 23:00
    Marquee Matchup

SPS Global

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Ла Лиг 2021/22: Вийярреал - Майорка 22-р тойрог
  • 11:00
    NBA 2K: Cavs Legion GC - Bucks Gaming
  • 12:00
    UСL: Челси - Лилль 1/8 Эхний тоглолт
  • 14:00
    Ла Лиг 2021-2022 Шилдэг хаалгач
  • 14:30
    Ла Лиг 2021/22: Севийя - Сельта 22-р тойрог
  • 16:30
    LaLiga Chronicles №15
  • 17:00
    UСL: Вийярреал - Ювентус 1/8 Эхний тоглолт
  • 19:00
    Track & Field Weekly #5
  • 19:30
    Ла Лиг 2021/22: Атлетико - Валенсиа 22-р тойрог
  • 21:30
    Ла Лиг 2021-2022 Мэргэн бууч
  • 22:00
    Даймонд Лигийн тойм №6
  • 23:00
    NBA 2K: Kings Guard Gaming - Pistons GT

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    UFC 271: Адесанья-Виттэйкер 2
  • 12:00
    PL: А. Вилла - Челси 19-р тойрог
  • 14:00
    PL World №19
  • 14:30
    PL: Ньюкасл - Ман Ютд 19-р тойрог
  • 16:30
    LaLiga Chronicles №16
  • 17:00
    WA Diamond League Oslo
  • 19:00
    Бөх: Сар шинийн баярт зориулсан аймаг цэргийн цолтой бөхчүүдийн барилдаан 2022
  • 22:00
    Премьер лигийн тойм №19
  • 23:00
    Аваргуудын лигийн тойм №2

Bloomberg TV MGL

  • 07:00
    "Оч" нэвтрүүлэг
  • 07:10
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg daybreak: Asia" хөтөлбөр
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Монголд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Ногоон ирээдүй" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Карс энд кофе" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Bloomberg wall street week" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 18:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Хувцас загварын бизнес" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 20:00
    "Түүхийн шилдэг 10" нэвтрүүлэг
  • 20:45
    "Ухаалаг мөнгө" нэвтрүүлэг
  • 20:55
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Plus

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    WWE Smackdown 1197
  • 11:00
    UFC 277: Пена-Нунес 2 Тойм
  • 11:40
    UFC 267: Блахович-Тэйшэйра
  • 14:40
    UFC 268: Усман-Ковингтон 2
  • 18:00
    UFC: Ветори-Холланд
  • 21:00
    UFC Main Event #908
  • 22:00
    UFC: Рэйэс-Прохазка

Сүлд ТВ

  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Сүүлчийн хөлөг онгоц 2.2-р анги
  • 09:15
    Содурлан хүүхдэд зориулсан нэвтрүүлэг
  • 09:45
    Бизнес хөтөч нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Морин өртөө нэвтрүүлэг 2-р хэсэг
  • 11:00
    Алхамбра баримтат кино
  • 11:50
    Тайгын цэнхэр хязгаараас теле концерт
  • 12:25
    Өв соёл
  • 12:30
    Аялгуут соёл шууд нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Бизнес хөтөч нэвтрүүлэг
  • 13:45
    Дэлхийн алдартнууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Хан Жаргалантын хурд 2022 Баруун бүсийн даншиг наадам /Сонгомол дээд, дунд, бага/ Давталт
  • 16:00
    Монголын гэгээ нэвтрүүлэг / УАМ Б.Нямдаваа /
  • 16:50
    Зураглал
  • 16:55
    Уяаны эзэд нэвтрүүлэг
  • 17:45
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Сүлд үү Тоо юу нэвтрүүлэг /Ханой/
  • 19:15
    Аялал баримтат кино
  • 20:00
    Морин өртөө нэвтрүүлэг 3-р хэсэг
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Мандах нар теле концерт
  • 22:35
    Дэлхийн дээд амжилтууд
  • 22:45
    Сүүлчийн хөлөг онгоц 2.3-р анги
  • 23:30
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Хөгжмийн цаг
  • 00:30
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Гурван найз" ОАК 22, 23-р анги
  • 08:25
    "Ахмад дадлагажигч" ОАК 2-р анги
  • 09:40
    "Хэцүү хайр" ОАК 27, 28-р анги
  • 10:50
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 10
  • 11:50
    "Миний нөхрийн гэр бүл" ОАК 28-р анги
  • 13:00
    Ярианы Хятад хэлний алсын зайн сургалт № 59, 60
  • 13:15
    "Мидас" ОАК 1-р анги
  • 14:25
    "Гурван найз" ОАК 24-р анги
  • 15:00
    "Ахмад дадлагажигч" ОАК 3-р анги
  • 16:15
    "Гэсгээл" ОАК 43-р анги
  • 17:30
    "Хэцүү хайр" ОАК 29, 30-р анги
  • 19:00
    "Миний нөхрийн гэр бүл" ОАК 29-р анги
  • 20:30
    "Мидас" ОАК 2-р анги
  • 22:00
    "Гэсгээл" ОАК 44-р анги
  • 23:30
    "Гурван найз" ОАК 24-р анги
  • 00:10
    "Миний нөхрийн гэр бүл" ОАК 29-р анги
  • 01:20
    "Мидас" ОАК 2-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    PL World №21
  • 09:30
    PL: Ман Ютд - Волверхэмптон 21-р тойрог
  • 11:30
    PL Netbusters №21
  • 12:00
    PL: Кристал П. - Вест Хэм 21-р тойрог
  • 14:00
    PL World №20
  • 14:30
    PL: Лэстер - Тоттенхэм 17-р тойрог
  • 16:30
    NBA Action №16
  • 17:00
    PL: Челси - Ливерпүүл 21-р тойрог
  • 19:00
    Премьер лигийн тойм №21
  • 20:00
    PL: Арсенал - Ман Сити 21-р тойрог
  • 22:00
    PL: Брентфорд - Ман Ютд 17-р тойрог

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    "Моралаш" хүүхдийн кино 3-р анги
  • 09:30
    Бизнесийн амжилт
  • 10:00
    "Зуу зуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 12-р анги
  • 10:20
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 10:30
    "Монгол бөхийн аврагууд" нэвтрүүлэг
  • 11:05
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Анхны харц" МУСК
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:55
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Уул усны үр сад" МУСК
  • 14:20
    Бизнесийн амжилт
  • 14:55
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 17:05
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:25
    Зарын цаг
  • 17:30
    "Фукушима" баримтат кино
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:25
    Зарын цаг
  • 18:30
    DW Дэлхийн цаг:Евромакс
  • 19:00
    "Зуу зуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 13-р анги
  • 19:20
    Наадмын зочин
  • 19:50
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 20:10
    "Монгол оюун" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Аяллын тойрог"нэвтрүүлэг:Турк улсаар
  • 21:40
    Зарын цаг
  • 21:45
    "Бүх юм сайхан" ОАК 29-р анги
  • 22:35
    "Улаан дарцаг" МУСК
  • 00:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    Дасгалын цаг
  • 07:35
    Эрийн хийморь: Сүхбаатар аймгийн Мөнххаан сумын уяач Д. Сайнбаяр
  • 08:10
    Бөхийн хууч: Монгол улсын арслан Ж. Хайдав
  • 08:40
    Монголын спортын түүх: Сагсан бөмбөг 9-р хэсэг
  • 09:55
    “Хөвчийн хүчтэн-2022” Трак ангиллын авто машины бартаат замын уралдаан 2-р хэсэг /Спорт таны амралтанд/
  • 11:00
    Туялзуур сэлэмний 2022 оны насанд хүрэгчдийн УАШТ 2-р хэсэг
  • 12:30
    Дасгалын цаг
  • 12:45
    Туялзуур сэлэмний 2022 оны насанд хүрэгчдийн УАШТ 2-р хэсэг /үргэлжлэл/
  • 20:20
    Зочны ярилцлага
  • 20:40
    Спорт хобби: Олон улсын хэмжээний мастер М. Эрдэнэ
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    “Хөвчийн хүчтэн-2022” Трак ангиллын авто машины бартаат замын уралдаан 3-р хэсэг /Спорт таны амралтанд/
  • 22:15
    Дэлгэрхааны хаврын бүсийн уралдаан
  • 23:00
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 08:00
    "Тунгалаг тамир" МУСК 1-р анги
  • 09:40
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 10:00
    УИХ-ын нэгдсэн чуулган
  • 15:00
    "Аргумент" хэлэлцүүлэг
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    "Тунгалаг тамир" МУСК 1-р анги
  • 18:40
    "АНУ эдийн засаг уналтанд орох уу?" баримтат нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Болдын айлчлал" нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Хүн" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    "Аргумент" хэлэлцүүлэг
  • 22:00
    "Монгол Улс хөгжсөн үү?" нэвтрүүлэг-дугаар 2
  • 22:40
    "Тунгалаг тамир" МУСК 2-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Суваг 1

  • 08:00
    ТВ-Галерей
  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    Тээвэр үйлчилгээний тусгай батальон
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    “Миний гэр бүлийн баяр” ОАК 9-р анги
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Харах өнцөг
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 12:15
    Хошин өнцөг
  • 12:45
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    Би Монгол Хүн
  • 13:55
    Концерт
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    “Бизнессийн эрин” ОАК 9-р анги
  • 16:00
    Түмэнд түгээе
  • 16:15
    Хошин өнцөг
  • 17:00
    Шинэ бүтээл
  • 17:45
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    “Миний гэр бүлийн баяр” ОАК 10-р анги
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    Алтан нас
  • 20:15
    Түмэнд түгээе
  • 20:30
    ТВ-Клиник
  • 21:00
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Монгол нүнжиг
  • 22:00
    Түмэнд түгээе
  • 22:15
    “Бизнессийн эрин” ОАК 10-р анги
  • 23:00
    Монгол аялгуу
  • 00:00
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

VIII/1319:45

NTV

" Зоригт эрийн дууль"ОАК 27

VIII/1322:30

МҮОНТ

“Бөхийн гайхамшиг” уран сайхны кино 1-р анги

VIII/1308:05

MovieBox

"Гурван найз эргэж ирсэн нь" МУСК