МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Ганзагачин бүсгүйчүүд” Уран сайхны кино 2-р бүлэг 5.6-р анги
  • 09:50
    Эх орны төлөө
  • 10:20
    Миний сонгосон мэргэжил
  • 10:50
    Хөгжмийн агшин
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    Тэгш боломж: Нүдээ хайрлая
  • 11:40
    Алтан сан хөмрөг: “Туулсан зам” баримтат кино 2-р анги
  • 12:40
    “Эрх зүйн хөтөч” хуулийн нэвтрүүлэг
  • 13:10
    Манай гэр бүл цуврал: “Сайн аав”
  • 13:40
    Эргэх дөрвөн цаг:Завхан аймгийн Тэлмэн сумаас бэлтгэв 1-р хэсэг
  • 14:10
    Бахархал: Олимпын хүрэл, Дэлхийн АШТ-ий хошой хүрэл медальт Г.Отгонцэцэг
  • 14:50
    Хөгжмийн агшин
  • 15:00
    “Хоймор өнжих нар” ОАУСК 9-р анги
  • 15:40
    “Шивээ хиагт” making movie
  • 16:00
    “Шивээ хиагт” теле дуурь
  • 17:20
    Оюундалай
  • 17:40
    “Ном хож” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 18:40
    “12:15” Өсвөр насныханд зориулав
  • 19:10
    Тамхи хүн орчин
  • 19:20
    Эх өв: “Монгол гэр”
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Цаг үе, үзэл бодол” “Автотээврийн Үндэсний Төв” ТӨҮГ-ын захирал Б.Гүрсоронзон
  • 21:50
    “Ганзагачин бүсгүйчүүд” Уран сайхны кино 2-р бүлэг 7.8-р анги
  • 23:35
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:58
    UBS эхлэл
  • 07:05
    Эрүүл мэнд эрхэм баян: Зүрхний өвчлөл ба оношилгоо эмчилгээ
  • 07:40
    "Single ladies 2" Монголын уран сайхны кино
  • 09:15
    Үгийн үндэс Шилдэг өгүүллэгийн цуврал "Эвэр"
  • 09:30
    Кофе юу? Цай юу?
  • 10:40
    "Мессингийн шавь" олон ангит кино /15/
  • 11:35
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /3-р бүлэг 5,6/
  • 12:00
    "Мэс заслын тасаг" олон ангит кино /15/
  • 12:50
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 13:00
    "Зургаан залуу Заан" нэвтрүүлэг
  • 15:35
    "Single ladies 3" Монголын уран сайхны кино
  • 17:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 17:30
    Үгийн үндэс Шилдэг өгүүллэгийн цуврал "Эзэн"
  • 17:45
    Нано бальзам
  • 17:50
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /3-р бүлэг 5,6/
  • 18:15
    "Морьтой ч болоосой" Монголын уран сайхны кино
  • 19:15
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 19:30
    Perfect dance show
  • 20:50
    "Мессингийн шавь" олон ангит кино /16/
  • 21:55
    Үүргэвчтэй аялал-2
  • 22:50
    "Мэс заслын тасаг" олон ангит кино /16/
  • 23:40
    Perfect dance show
  • 00:50
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:30
    "Бизнес тайм"
  • 09:50
    "Дэлхий даяарх аялал" Баримтат кино
  • 10:40
    "Cпаркийн адал явдал" ОА хүүхэлдэйн кино
  • 11:20
    "Ростов" ОАК 11-р анги
  • 12:20
    "Инээмсэглэл хамтлаг"
  • 13:40
    "Баримтат кино"
  • 15:10
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:40
    "Авдрын мухарт 25"
  • 16:10
    "Дэлхий даяарх аялал" Баримтат кино
  • 17:00
    "Доктор Икс" ОАК 46-р анги
  • 17:50
    "Cпаркийн адал явдал" ОА хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "Бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Ростов" ОАК 12-р анги
  • 21:00
    "Би" нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Доктор Икс" ОАК 47-р анги
  • 23:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:30
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:10
    "Бизнес мэдээ"
  • 07:15
    Монгол зурхай
  • 07:20
    Шинэчлэгдэж буй Хятад орон
  • 08:35
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 08:45
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:50
    "Оддбодс" хүүхэлдэйн кино 32-р анги
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 09:40
    Нанобальзам үзүүлж байна
  • 09:50
    "Рийч дэ бюти"гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Дурсамж1988" 32-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 11:20
    "Хак чак" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 12:10
    "Давхар шок" уран сайхны кино
  • 13:30
    Дундговь аймгийн Өндөршил сумын 98 жилийн ой - Хоёрдугаар хэсэг
  • 15:00
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 15:10
    Бизнес мэдээ
  • 15:15
    "Оддбодс" хүүхэлдэйн кино 27-р анги
  • 15:25
    Нанонаалт үзүүлж байна
  • 15:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:35
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 15:45
    "Гайхамшигт амьдрал" уран сайхны кино 11-р анги
  • 16:30
    "Нар гарнаа аз жаргал минь" уран сайхны кино 11-р анги
  • 17:15
    Шинэчлэгдэж буй Хятад орон
  • 18:15
    Өвөг дээдсийн өв соёл
  • 18:25
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 18:35
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 18:40
    Бизнес мэдээ
  • 18:45
    Цаг агаарын мэдээ
  • 18:50
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 19:00
    УИХ-ын цаг
  • 19:30
    "Дурсамж1988" 33-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 20:45
    Цаг агаарын мэдээ
  • 20:50
    "Оддбодс" хүүхэлдэйн кино 33-р анги
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 21:30
    "Гайхамшигт амьдрал" уран сайхны кино 12-р анги
  • 22:20
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 22:30
    "Нар гарнаа аз жаргал минь" уран сайхны кино 12-р анги
  • 23:20
    Хэнтийн аймгийн өмнөд бүс 2022 - Бор-Өндөр сумаас бэлтгэв
  • 00:50
    Эфир завсарласан

TV9

  • 01:40
    Тоглолтын цаг
  • 05:00
    Тоглолтын цаг
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт /
  • 08:30
    Дорнын зурлага
  • 08:35
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Бурхан багш" ОАУСК 15,16-р анги / давталт /
  • 10:50
    Өдрийн мэнд нэвтрүүлэг
  • 11:10
    Тоо юу,сүлд үү? Экватор "Галт уулын зам" /шинэ /
  • 12:00
    " Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн" ОАУСК 37,38-р анги /давталт /
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:20
    " Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн" ОАУСК 37,38-р анги /үргэлжлэл/
  • 14:00
    "Аман хуур" МУСК
  • 15:00
    Спортын цаг
  • 16:10
    Номын ертөнц нэвтрүүлэг /давталт /
  • 16:50
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Металионууд 2" хүүхэлдэйн кино
  • 17:20
    "Бурхан багш" ОАУСК 17,18-р анги
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Cool аав" МУСК
  • 21:30
    " Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн" ОАУСК 39,40-р анги
  • 23:30
    Тоо юу,сүлд үү? Экватор "Галт уулын зам" /давталт/
  • 00:10
    "Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт /

C1

  • 08:00
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав...
  • 09:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 09:10
    "Жулиан хаан мандтугай" Хүүхэлдэйн кино 7-р анги
  • 09:35
    "Жүжүгийн нууц" Хүүхэлдэйн кино 15-р анги
  • 10:00
    "Харь орны шоронд" Баримтат кино 4-р анги /давталт/
  • 11:00
    "Хуримын сюрприз" МУСК
  • 12:30
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав.../давталт/
  • 13:30
    "Жулиан хаан мандтугай" Хүүхэлдэйн кино 7-р анги
  • 13:55
    "Жүжүгийн нууц" Хүүхэлдэйн кино 15-р анги
  • 14:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 14:30
    "Сургууль 2017" СОАК 3-р анги
  • 15:30
    "Үүр цайхын өмнө" ХОАК 16-р анги
  • 16:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 16:30
    "Хао Ланы домог" ОАК 28-р анги /давталт/
  • 17:20
    "Жулиан хаан мандтугай" Хүүхэлдэйн кино 7-р анги
  • 17:40
    "Жүжүгийн нууц" Хүүхэлдэйн кино 15-р анги
  • 18:00
    "Чадвал намайг хуур" СОАК 15-р анги
  • 19:20
    "Үүргэвчтэй аялал" Аялалын нэвтрүүлэг /Germany/
  • 20:30
    "Реакц" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    Хөгжмийн цаг
  • 21:30
    "Хао Ланы домог" ОАК 29-р анги
  • 22:30
    "Чадвал намайг хуур" СОАК 15-р анги /давталт/
  • 23:40
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    Амьдралын бэлэг-5
  • 09:00
    Монголын өглөө
  • 09:30
    Миний очих дуртай газар
  • 10:00
    Адтай жаал-35
  • 10:30
    Бизнес аялал
  • 11:00
    Монголын өглөө
  • 11:30
    Баримтат кино: Монголын төрт ёс, гадаад бодлогын алтан аргамж
  • 12:00
    Business time
  • 12:30
    Инээдмийн толь
  • 13:00
    Үндэсний сугалаа 1900 0000
  • 14:00
    Догшин Алекс-3 ОАК
  • 15:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 15:30
    Business time
  • 16:00
    Дуртай өдөр: Д.Түвшинтөр жүжигчин СТА
  • 17:00
    Улаачдын өрсөлдөөн:Цоожсүрэн, Төмөрчөдөр
  • 17:30
    Нууц:Наполеон Бонапарт
  • 18:00
    Нахиа
  • 18:30
    Дэггүй хөрш-20 ОАК
  • 19:30
    Гангараа ток шоу: Л.Сөрөлт жүжигчин СТА
  • 20:30
    Beauty in mongolia 4-2
  • 21:30
    Догшин Алекс-4 ОАК
  • 22:30
    Дэггүй хөрш-20 ОАК
  • 23:30
    Эфир хаасан

NTV

  • 00:40
    Эхнэрийн заавраар 2.5
  • 01:35
    Мэдээ
  • 02:05
    " Морин өртөө" нэвтрүүлэг 1.1
  • 03:05
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Мэдээ
  • 06:30
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 06:50
    "Хоолны мангас" хүүхэлдэйн кино 40
  • 07:05
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 45
  • 07:20
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 66-70
  • 08:00
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 55-57
  • 08:30
    " Зоригт эрийн дууль"ОАК 15
  • 09:45
    " Болзоо" нэвтрүүлэг
  • 10:35
    " Галт шувуу " ОАК 3
  • 11:30
    "Хоолны мангас" хүүхэлдэйн кино 40
  • 11:45
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 66-70
  • 12:30
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 55-57
  • 13:00
    Цаг агаар
  • 13:05
    " Хоёр Ивановынхон" ОАК 3-21,4-1
  • 14:00
    "Эхнэрийн заавраар" 2.5
  • 15:00
    Цаг агаар
  • 15:15
    "Хоолны мангас" хүүхэлдэйн кино 40
  • 15:30
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 55-57
  • 16:00
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 66-70
  • 16:45
    Олон улсын мэдээ
  • 17:00
    "Гэр дүүрэн охид" ОАК 10
  • 17:35
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 17:50
    Цаг агаар
  • 18:00
    " Хоёр Ивановынхон" ОАК 4-2,3
  • 19:00
    Мэдээ
  • 19:45
    " Зоригт эрийн дууль"ОАК 16
  • 21:20
    Цаг агаар
  • 21:25
    " Single ladies" МУСК 2
  • 23:15
    Олон улсын мэдээ
  • 23:35
    "Хоёр Ивановынхон" ОАК 4-2,3

Боловсрол ТВ

  • 06:55
    Зураглал
  • 07:05
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 5.5-р анги
  • 07:20
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 4.11,12-р анги
  • 07:50
    Үлгэрийн цаг
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:20
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 08:40
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.4-р анги
  • 09:05
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 2.6,7-р анги
  • 09:35
    "Миний бяцхан одой морь" хүүхэлдэйн кино 7.21-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Миний охид" ОАК 43,44 -р анги
  • 11:25
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Ирээдүйгээс ирсэн зочин" 1-р анги
  • 13:15
    "The Noise" шоу нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат:Авиа зүй:№10)
  • 14:25
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат:Орчуулга:№10)
  • 14:50
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат:Үгсийн сан:№10)
  • 15:10
    Хүүхдийн хятад хэлний алсын зайн сургалт:(Анхан шат №29,30)
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Гэрлэн дохио" 19-р анги
  • 17:00
    "Чингис хаан музей" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 4.13,14-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.5-р анги
  • 18:35
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 2.8,9-р анги
  • 19:00
    "Миний бяцхан одой морь" хүүхэлдэйн кино 7.22-р анги
  • 19:30
    "Миний охид" ОАК 45,46 -р анги
  • 21:00
    "Түнэр харанхуй" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Ирээдүйгээс ирсэн зочин" 2-р анги
  • 23:15
    "Гэрлэн дохио" 20-р анги
  • 00:05
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 1-5,6,7-р анги
  • 09:30
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 14,15-р анги
  • 10:00
    "Тандербөрдс урагшаа" хүүхэлдэйн кино 3-25-р анги
  • 10:30
    Ройтерс: Загвар
  • 11:00
    "Хайрын романс" ХОАК 9-р анги /датвалт/
  • 12:00
    "Парадисо"- Нэвтрүүлэг /давталт/ УСК
  • 14:00
    "Шийттийн горхи" Инээдмийн цуврал 5-13-р анги
  • 14:30
    "Маяг" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 15:30
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 1-5,6,7-р анги
  • 16:00
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 14,15-р анги
  • 16:30
    "Тандербөрдс урагшаа" хүүхэлдэйн кино 3-25-р анги
  • 17:00
    "5 Алтан цагариг" Нэвтрүүлэг /давталт/
  • 18:15
    "Монгол өв соёл" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Ройтерс: Загвар
  • 19:00
    Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    ДВ-"Евромакс" Нэвтрүүлэг /давталт/
  • 21:00
    "Хайрын романс" ХОАК 10-р анги
  • 22:00
    "Эх дэлхийгээ хайрлая" хөгжмийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 23:00
    "Шийттийн горхи" Инээдмийн цуврал 5-13-р анги
  • 23:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    Миний Монголын соёл
  • 06:30
    "Бүхнээс дээгүүр" МУСК
  • 08:15
    "Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино 43-48-р анги
  • 09:30
    "Хөгжилтэй эгч дүүс" СОАК 22-р анги
  • 10:45
    "Хар хаймран гутал" хүүхэлдэйн кино 27-р анги
  • 11:00
    "Чимээгүй номын сан" нэвтрүүлэг дугаар-3,4
  • 12:00
    "Сайн мөрдөгч" СОАК 3,4-р анги
  • 14:15
    "Хөгжилтэй дүр" МОАУСК 2-р анги
  • 15:25
    "Трү ба солонгын хаант улс" хүүхэлдэйн кино 29,30-р анги
  • 16:15
    "Анн охины андройдууд" хүүхдийн цуврал 7,8-р хэсэг
  • 17:00
    "The Voice of Mongolia-3" шоу нэвтрүүлэг дугаар-12
  • 19:30
    "Хөгжилтэй эгч дүүс" СОАК 23-р анги
  • 21:00
    "Хулгана" СОАК 18-р анги
  • 22:30
    "Викингчүүд" АОАК 9,10-р анги
  • 00:10
    "Шадар туслах" УСК
  • 02:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 06:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:05
    Өглөөний дасгал
  • 06:20
    Манай дэлгэцнээ
  • 06:30
    "Монголоороо аялцгаая" нэвтрүүлэг
  • 07:10
    "Маанар төсөл" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 07:55
    "Дайлья" нэвтрүүлэг
  • 08:10
    Бизнес толь
  • 08:25
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "УИХ-ын цаг" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Дуудлага" ОАК 17-р анги
  • 11:00
    Бизнес толь
  • 11:15
    "Шасдирт Монгол" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Рокит" старт ап бизнесийг дэмжих хөтөлбөр
  • 13:00
    "Тээш хадгалах сав" УСК
  • 14:40
    "Эрэл" сурвалжилга
  • 15:20
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Топ сугалаа" нэвтрүүлэг
  • 16:55
    "Дээрхийн заяа" нэвтрүүлэг С.Баярцэцэг
  • 17:40
    "Бизнесийн амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Дуудлага" ОАК 18-р анги
  • 19:10
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Эрэл" сурвалжилга
  • 20:10
    "Тос даасан Монгол айл" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "Монголоороо аялцгаая" нэвтрүүлэг
  • 21:35
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Анирлагч" МУСК
  • 23:50
    "Дуудлага" ОАК 18-р анги
  • 00:50
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    Баримтат кино
  • 07:05
    Хошин шогийн шилдэг номерууд
  • 07:45
    Уран сайхны кино /давталт/
  • 09:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:55
    1950 - Зарын цаг
  • 10:00
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Аяллын тойрог" нэвтрүүлэг
  • 11:55
    1950 - Зарын цаг
  • 12:00
    Тоглолтын цаг
  • 13:25
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:55
    1950 - Зарын цаг
  • 14:00
    "Морин өртөө - 2021" /давталт/
  • 15:00
    "Миний гэр бүлийн баяр" ОАУСК 47,48,49-р анги давталт
  • 16:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 16:55
    1950 - Зарын цаг
  • 17:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Хайрт тэд минь" ОАУСК 1,2-р анги
  • 20:40
    "Чингис хаан" ОУ-ын шинэ нисэх онгоцны буудал - Нэвтрүүлэг
  • 20:45
    "Хүнсний аюулгүй байдлын цаг" Хүнсний хувьсгал 1
  • 21:00
    "Хүнсний аюулгүй байдлын цаг" Хүнсний хувьсгал 2
  • 21:07
    "Хүнсний аюулгүй байдлын цаг" Хүнсний хувьсгал 3
  • 21:20
    "Морин өртөө - 2021"
  • 22:20
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Зочин С.Мөнхжаргал|“Мөөжиг органик” компанийн захирал |
  • 23:10
    Уран сайхны кино
  • 00:40
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 01:30
    "Аргачлал" ОАК (II.10-р анги)
  • 02:20
    "Мөлхөө жаал (Baby's Day Out)" УСК
  • 03:55
    "Зочид (Arrival)" УСК
  • 05:50
    "Хавтаст хэрэг" кино бүтсэн түүх
  • 06:15
    "Өртөө" МУСК
  • 07:45
    "Хэлгүй жим" МУСК
  • 09:15
    "Кремлийн сонсогчид" ОАК (I.80-р анги)
  • 10:10
    "Аргачлал" ОАК (II.10-р анги)
  • 11:05
    "Ээжийн дайсан" МУСК
  • 12:45
    "Барьцаалагч (Collateral)" УСК
  • 14:50
    "Хятадад нэг удаа 2 (Once Upon a Time in China II)" УСК
  • 16:45
    "Ээжийн дайсан 2" МУСК
  • 18:25
    "Кремлийн сонсогчид" ОАК (II.1-р анги)
  • 19:30
    "Аргачлал" ОАК (II.11-р анги)
  • 20:40
    "Гарц хайсан дайсан (Enemy at the Gates)" УСК
  • 23:10
    "Өндөрт алхагч (The Walk)" УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 17,18-р анги
  • 08:30
    Cat & Keet 43-45-р анги
  • 09:00
    Голланд сарнай МУСК
  • 10:40
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Оргилын ген - Эверестэд яаж гарах вэ" Баримтат кино 1-р анги
  • 12:00
    Сэтгэл засагч ОАК 6-р анги
  • 13:10
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Тэмцэл /Outside the Law/ УСК
  • 15:40
    Гэрч ОАК 1-р бүлгийн 71-р анги
  • 16:40
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 19,20-р анги
  • 17:30
    Cat & Keet 46-48-р анги
  • 18:00
    Аз жаргал МУСК
  • 19:40
    "Оргилын ген - Эверестэд яаж гарах вэ" Баримтат кино 2-р анги
  • 20:40
    Топ сугалаа
  • 21:00
    Сэтгэл засагч ОАК 7-р анги
  • 22:10
    Гэрч ОАК 1-р бүлгийн 72-р анги
  • 23:10
    Худалч /Le vilain/ УСК
  • 00:40
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Хөхөө гэрлэх дөхлөө" МУСК
  • 10:30
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Хийдэл шийдэл" үзүүлж байна
  • 13:10
    "Насан туршдаа" МУСК
  • 15:00
    "Good Soil" хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 15:40
    "Анхны харц" үзүүлж байна
  • 17:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Амны хөндийн эрүүл мэнд" цуврал нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Хүрээ Панз" нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "Тэр бум мод" үндэсний хөдөлгөөн үзүүлж байна
  • 19:30
    "Үндэсний сугалаа" үзүүлж байна
  • 20:40
    "7/24 төсөл" үзүүлж байна
  • 21:20
    "Суварган цэнхэр уулс" МУСК
  • 23:00
    TV7 төгсгөл

Нийслэл ТВ

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 07:55
    Тоглолтын цаг
  • 09:35
    Аялгуут сайхан найраглал
  • 09:45
    "Саруул Монгол 4" дугаар 2
  • 10:15
    Аялгуут сайхан найраглал
  • 10:25
    "Залуу лидер" Нэвтрүүлэг
  • 11:05
    "Дэлхийн хотууд"
  • 11:10
    "Эрэлхэг хүүгээ эх орон мартахгүй"
  • 12:20
    Тоглолтын цаг
  • 13:05
    Аялгуут сайхан найраглал
  • 13:10
    Кино миний амьдралд
  • 13:30
    "Алдагдсан баялаг" эрэн сурвалжлах
  • 14:00
    Кино миний амьдралд
  • 14:20
    Дэлхийн хотууд
  • 14:25
    Аялгуут сайхан найраглал
  • 14:30
    Кино миний амьдралд
  • 14:50
    Товч мэдээ
  • 14:55
    Дэлхийн хотууд
  • 15:05
    Аялгуут сайхан найраглал
  • 15:10
    Залуу Лидер
  • 15:50
    Тоглолтын цаг
  • 17:45
    Нано бальзам төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 17:55
    "Цэнхэр гариг" баримтат кино
  • 18:50
    TEDx форум
  • 19:10
    Нано бальзам төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 19:20
    TEDx форум
  • 19:40
    Нано бальзам захиалгат
  • 19:50
    Кино миний амьдралд
  • 20:05
    Тоглолтын цаг
  • 21:25
    "Цагаан хуудас" ярилцлага
  • 22:25
    "Хуурын тэнгэртэй хүү" нэвтрүүлэг
  • 23:35
    Эфир завсарлав

Eco Channel

  • 07:00
    "Hi Ub" өглөөний хөтөлбөр
  • 10:00
    "Эко хэмнэл " нэвтрүүлэг
  • 12:45
    "Ногоон сонголт" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 13:35
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Cайн байна уу Захирал аа" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    "Кино таны амьдралд" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Ухаалаг сонголт" нэвтрүүлэг
  • 15:35
    "Эко хэмнэл " нэвтрүүлэг давталт
  • 18:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Цэнхэр үнэг " хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    Монгол өв соёл нэвтрүүлэг
  • 19:30
    " Амазон " баримтат кино
  • 20:30
    Хoшин урлагийн тоглолт
  • 21:00
    "Айригтай яриа" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Санваартны хилэгнэл " Cолонгосын уран сайхны кино
  • 00:30
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    "Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" 13
  • 07:15
    "Зуузуугийн найзууд" II.6
  • 07:35
    "Ноён Талхны үсчний газар" I.25-26
  • 08:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    "Бяцхан автобус Таёо" IV.3-4
  • 09:00
    Learn to Draw - Хайрцган хот 1
  • 09:15
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 3-4
  • 09:20
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 71-72
  • 09:30
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 97-98
  • 09:40
    Learn to Draw - Муурын хотхон 1
  • 09:50
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 73-74
  • 10:00
    "Хувирагч роботууд" IV.1
  • 10:30
    "Тандермэний гэр бүл" I.15-16
  • 11:30
    "Шидтэнүүдийн клуб" VIII.6
  • 12:00
    Да Винчи - Би том болохоороо 23
  • 12:20
    Да Винчи - Амьтдын ертөнц 15-16
  • 12:30
    Маамуу - Манай хөрш
  • 12:50
    Маамуу - Хамгийн том бэлэг
  • 13:00
    "Ноён Талхны үсчний газар" I.25-26
  • 13:30
    "Бяцхан автобус Таёо" IV.5-6
  • 14:05
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 14:35
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" I.5-8
  • 15:00
    "Миний бяцхан одой морь" VI.21-22
  • 16:00
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 99-100
  • 16:10
    Learn to Draw - Муурын хотхон 1
  • 16:20
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 74
  • 16:25
    Learn to Draw - Хайрцган хот 1
  • 16:40
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 3-4
  • 16:50
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 75-76
  • 17:00
    "Ноён Талхны үсчний газар" I.27-28
  • 17:30
    "Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" 14
  • 17:45
    "Зуузуугийн найзууд" II.7
  • 18:00
    Да Винчи - Оюун ухааны бүтээл 9
  • 18:30
    Маамуу - Урсдаг шат
  • 18:45
    Маамуу -Хамтдаа тоглоё
  • 19:00
    "Хувирагч роботууд" IV.2
  • 19:30
    "Бяцхан багш" англи хэлний хичээл
  • 20:00
    "Шидтэнүүдийн клуб" VIII.7
  • 20:35
    "Тавтай нойрсоорой" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Тандермэний гэр бүл" I.17-18
  • 22:00
    "Амьдралын хөг" 1-2
  • 23:00
    Эфир хаасан

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Дэлхийн эдийн засгийн тулаан: “Үзэл бодлын зөрчил” Баримтат кино 2-р хэсэг
  • 09:00
    Монголын түүх: “Монголчуудын гадаад бодлого үйл ажиллагааны түүхэн тойм”
  • 10:00
    Цаг агаар
  • 10:05
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөгөөс: “Дэлхийд данстай Монгол өв соёл” 1-р хэсэг /2014 он/
  • 10:40
    “Явлаа, Ирлээ” Хүний их эмч А.Отгонболд
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    Эх орны төлөө
  • 11:50
    Цаг агаар
  • 11:55
    Ногоон сум-2022 аян: “Beauty Secrets ХХК” үзүүлж байна /давталт/
  • 12:10
    “Дэлхийн эдийн засгийн тулаан: “Үзэл бодлын зөрчил” Баримтат кино 1-р хэсэг
  • 13:10
    Монголын түүх: Монголчуудын гадаад бодлого үйл ажиллагааны түүхэн тойм
  • 14:10
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөгөөс: “Эгэл амьдралын мөр” цуврал нэвтрүүлэг /Сэтгэлийн илч/ 2012 он
  • 14:45
    Цэнхэр дэлгэц-2021 /Хувь тавилан цэцэн/
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • 15:20
    “Хятад ваар шаазангийн урлаг” Баримтат кино
  • 15:50
    Тамхи хүн орчин
  • 16:30
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөгөөс: “Дэлхийд данстай Монгол өв соёл” 1-р хэсэг /2014 он/
  • 17:00
    “Дэлхийн эдийн засгийн тулаан: “Үзэл бодлын зөрчил” Баримтат кино 2-р хэсэг
  • 18:00
    Монголын түүх: “Монголчуудын гадаад бодлого үйл ажиллагааны түүхэн тойм”
  • 19:00
    Цаг агаар
  • 19:05
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: “Залуу жанжин Э.Лхагвасүрэн” /Хоёр дайны талбарт 1-р хэсэг/
  • 19:30
    Ногоон сум-2022 аян: “ОНДО ХХК” үзүүлж байна /давталт/
  • 19:40
    Зочны цаг: “Үндсэн хуулийн нэмэлт өөрчлөлт ба Эдийн засгийн хөгжлийн асуудлаар” Монголын эмэгтэйчүүдийн Үндэсний намын дарга Б.Саранцэцэг
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Сэтгүүлчийн тэмдэглэл: “Мото рент Монголиа” клубийг үүсгэн байгуулагч, аялагч Н.Оргилмаа /давталт/ X/23
  • 21:20
    Цаг агаар
  • 21:25
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөгөөс: “Эгэл амьдралын мөр” цуврал нэвтрүүлэг /Цөлжилтийг чөдөрлөгч / 2012 он
  • 21:50
    Монгол бахархал
  • 22:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:00
    Эфир завсарлав.

NBA TV SPS

  • 00:00
    The Buzzer №19
  • 01:00
    Marquee Matchup
  • 03:00
    Marquee Matchup
  • 05:00
    WNBA Weekly 306
  • 05:30
    WNBA Weekly 307
  • 06:00
    Marquee Matchup
  • 08:00
    Marquee Matchup
  • 10:00
    Marquee Matchup
  • 12:00
    WNBA Weekly 307
  • 12:30
    WNBA: We are the W
  • 13:00
    Marquee Matchup
  • 15:00
    Marquee Matchup
  • 17:00
    Marquee Matchup
  • 19:00
    Marquee Matchup
  • 21:00
    Marquee Matchup
  • 23:00
    Marquee Matchup

SPS Global

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Ла Лиг 2021/22: Вийярреал - Атлетико 20-р тойрог
  • 11:00
    NBA 2K: Jazz Gaming - Blazer5 Gaming
  • 12:00
    ECL: Лэстер - Рандерс 1/8 Эхний тоглолт
  • 14:00
    WA Diamond League Oslo
  • 16:00
    Ла Лиг 2021/22: Бетис - Алавес 21-р тойрог
  • 18:00
    LaLiga Chronicles №14
  • 18:30
    ECL: Лэстер - Рандерс 1/8 Эхний тоглолт
  • 20:30
    Ла Лиг 2021-2022 Шилдэг хаалгач
  • 21:00
    Ла Лиг 2021/22: Валенсиа - Севийя 21-р тойрог
  • 23:00
    NBA 2K: Cavs Legion GC - Bucks Gaming

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    PL: Волверхэмптон - Челси 18-р тойрог
  • 11:00
    Бөх: Хоршоологчдын холбооны 100 жилийн барилдаан 2021
  • 14:00
    PL World №18
  • 14:30
    PL: Тоттенхэм - Кристал.П 19-р тойрог
  • 16:30
    PL: Астон Вилла - Челси 19-р тойрог
  • 18:30
    LaLiga Chronicles №15
  • 19:00
    Бөх: Хэвийн боовны баярт зориулсан барилдаан 2022
  • 22:00
    Премьер лигийн тойм №18
  • 23:00
    Аваргуудын лигийн тойм №1

Bloomberg TV MGL

  • 07:00
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 07:10
    "Made'" нэвтрүүлэг
  • 07:20
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Дэлхийн түүх 2 цагт" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg daybreak: Asia" хөтөлбөр
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Карс энд кофе" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "101-н түргэн хоол" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Bloomberg wall street week" хөтөлбөр
  • 13:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 14:10
    "Оч" нэвтрүүлэг
  • 14:20
    "Тусгай урилгаар" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 18:00
    "Ухаалаг мөнгө" нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 20:00
    "Монголд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Ногоон ирээдүй" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Тусгай урилгаар" нэвтрүүлэг
  • 22:05
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Plus

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    WWE Smackdown 1196
  • 11:00
    UFC 277: Пена-Нунес Прелим
  • 14:00
    UFC 277: Пена-Нунес
  • 17:00
    UFC 261: Усман-Масвидал 2
  • 19:00
    WWE Smackdown 1197
  • 21:00
    UFC 277: Пена-Нунес 2 Тойм
  • 21:40
    UFC 262: Оливейра-Чандлер

Сүлд ТВ

  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:30
    Сүүлчийн хөлөг онгоц 2.1-р анги
  • 09:15
    Фукушима ба цөмийн худалчууд баримтат кино
  • 09:45
    Бизнес хөтөч нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Сүлд үү Тоо юу нэвтрүүлэг /Борнео/
  • 10:45
    Морин өртөө нэвтрүүлэг 1-р хэсэг
  • 11:45
    Содурлан хүүхэд танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 12:10
    Сонирхогчдын клуб нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Аялгуут соёл шууд нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Дэлхийн алдартнууд цуврал нэвтрүүлэг
  • 13:45
    Бизнес хөтөч
  • 14:00
    Хурдан морины түүх нэвтрүүлэг /Суман хүрэн /
  • 14:30
    Монгол наадам нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Захчин түмний Тонжоо наадам /Шүдлэн, Хязаалан, Даага/ Давталт
  • 15:55
    Бүсгүй ертөнц тоглолт /МУСТА Э.Чулуунчимэг/
  • 17:40
    Бизнес хөтөч
  • 17:55
    Зураглал
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Алхамбра баримтат кино
  • 19:20
    Адилтай адил хошин шог
  • 20:00
    Морин өртөө нэвтрүүлэг 2-р хэсэг
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Дуун жигүүртэй Самбуу хөрөг нэвтрүүлэг
  • 22:50
    Сүүлчийн хөлөг онгоц 2.2-р анги
  • 23:35
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:05
    Хөгжмийн цаг
  • 00:30
    Эфир завсарлага

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Гурван найз" ОАК 21, 22-р анги
  • 08:25
    "Ахмад дадлагажигч" ОАК 1-р анги
  • 09:40
    "Хэцүү хайр" ОАК 25, 26-р анги
  • 10:50
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 9
  • 11:50
    "Миний нөхрийн гэр бүл" ОАК 27-р анги
  • 13:00
    Ярианы Хятад хэлний алсын зайн сургалт № 57, 58
  • 13:15
    "Уярам хайр" ОАК төгсгөлийн 10-р анги
  • 14:05
    "Гурван найз" ОАК 23-р анги
  • 14:45
    "Ахмад дадлагажигч" ОАК 2-р анги
  • 16:05
    "Гэсгээл" ОАК 42-р анги
  • 17:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:30
    "Хэцүү хайр" ОАК 27, 28-р анги
  • 19:00
    "Миний нөхрийн гэр бүл" ОАК 28-р анги
  • 20:30
    "Мидас" ОАК 1-р анги
  • 22:00
    "Гэсгээл" ОАК 43-р анги
  • 23:30
    "Гурван найз" ОАК 23-р анги
  • 00:10
    "Миний нөхрийн гэр бүл" ОАК 28-р анги
  • 01:20
    "Мидас" ОАК 1-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    NBA Action №15
  • 09:30
    PL: А. Вилла - Ман Ютд 22-р тойрог
  • 11:30
    PL World №20
  • 12:00
    PL: Эвертон - Брайтон 21-р тойрог
  • 14:00
    PL Netbusters №20
  • 14:30
    PL: Ливерпүүл - Брентфорд 22-р тойрог
  • 16:30
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №9
  • 17:00
    PL: Лийдс - Бөрнли 21-р тойрог
  • 19:00
    Аваргуудын лигийн тойм №6
  • 20:00
    PL: Вест Хэм - Лийдс 22-р тойрог
  • 22:00
    PL: Челси - Ливерпүүл 21-р тойрог

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    "Моралаш" хүүхдийн кино 2-р анги
  • 09:30
    Бизнесийн амжилт
  • 10:00
    "Зуу зуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 11-р анги
  • 10:20
    Нэгдүргээрт Эрүүл Мэнд:Ходоод гэдэсний эмгэгийн эрт илрүүлэг түүний ач холбогдол,О.Баярмаа УНТЭийн Гастроэнтерологийн төвийн дарга,МУын Хүний гавъяат эмч, АУны доктор, клиникийн профессор,зөвлөх эмч
  • 11:05
    Зарын цаг
  • 11:10
    Бидний нэг нэвтрүүлэг:Монгол Улсын хүндэт мэргэн спортын мастер Д.Рэнчинханд
  • 11:50
    "Наадмын зочин" СТА Д.Бурмаа
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:55
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 13:10
    "Гийнгоо" МУСК
  • 14:20
    Бизнесийн амжилт
  • 14:55
    Зарын цаг
  • 15:00
    Дуун жигүүр
  • 16:30
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 17:05
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:25
    Зарын цаг
  • 17:30
    "Молор хонгор" -ын уяан дээр
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:25
    Зарын цаг
  • 18:30
    DW Дэлхийн цаг:Шинжлэх ухааны ололт амжилтууд
  • 18:50
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Зуу зуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 12-р анги
  • 19:20
    "Аяллын тойрог" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Эрдмийн хэт" Шинжлэх ухаан, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг:Цөмийн бүтэц ба урвал
  • 21:30
    "Бүх юм сайхан" ОАК 28-р анги
  • 22:20
    Зарын цаг
  • 22:25
    "Би нисэх дуртай" МУСК
  • 00:30
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    Дасгалын цаг
  • 07:35
    Бахархал: Уран гулгалтын тамирчин Г. Марал-Эрдэнэ
  • 08:05
    “Хөвчийн хүчтэн-2022” Трак ангиллын авто машины бартаат замын уралдаан 1-р хэсэг /Спорт таны амралтанд/
  • 09:05
    Монголын спортын түүх
  • 10:10
    Туялзуур сэлэмний 2022 оны насанд хүрэгчдийн УАШТ 1-р хэсэг
  • 19:40
    Зочны ярилцлага
  • 20:00
    Манлайн баясгалан: Монгол улсын арслан Ө. Эрдэнэ-Очир
  • 20:30
    Спортын гэр бүл: МУГТ Г. Доржийн гэр бүл оролцов
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    Бөхийн хууч: Монгол улсын начин Ж. Оргилболд
  • 21:45
    Эрийн хийморь: Монгол улсын алдарт уяач Л. Нарангэрэл
  • 22:05
    “БАХА-150” 2019 авто машины ралли уралдаанаас /Спорт таны амралтанд/
  • 23:05
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 08:00
    "Догшин хутагтын сахиус" МУСК
  • 09:40
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 10:00
    УИХ-ын нэгдсэн чуулган
  • 15:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Болдын айлчлал" нэвтрүүлэг
  • 15:50
    "Хүн" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    "Догшин хутагтын сахиус" МУСК
  • 18:40
    "АНУ эдийн засаг уналтанд орох уу?" баримтат нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Болдын айлчлал" нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Төв цэг" Дэлхийн эдийн засаг тойм
  • 19:50
    "Хүн" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    "Ардын эрх" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Монгол Улс хөгжсөн үү?" нэвтрүүлэг-дугаар 2
  • 22:40
    "Тунгалаг тамир" МУСК 1-р анги
  • 00:20
    Эфир завсарласан

Суваг 1

  • 08:00
    Монгол хүний үнэ цэнэ
  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    Уртын дууны уянгат Эх орон
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    “Миний гэр бүлийн баяр” ОАК 8-р анги
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Захидлын мөрөөр
  • 11:13
    Харах өнцөг
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 12:20
    Хошин өнцөг
  • 12:45
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    Ахмадын сургааль алт
  • 14:00
    Концерт
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    “Бизнессийн эрин” ОАК 8-р анги
  • 16:00
    Түмэнд түгээе
  • 16:15
    Хошин өнцөг
  • 17:00
    ТВ-Галерей
  • 17:45
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    “Миний гэр бүлийн баяр” ОАК 9-р анги
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    Тээвэр үйлчилгээний тусгай батальон
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    Харах өнцөг
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Монгол нүнжиг
  • 22:00
    Түмэнд түгээе
  • 22:15
    “Бизнессийн эрин” ОАК 9-р анги
  • 23:00
    Монгол аялгуу
  • 00:00
    Эфир завсарлана

Олон Саналтай

VIII/1319:45

NTV

" Зоригт эрийн дууль"ОАК 27

VIII/1322:30

МҮОНТ

“Бөхийн гайхамшиг” уран сайхны кино 1-р анги

VIII/1308:05

MovieBox

"Гурван найз эргэж ирсэн нь" МУСК