МҮОНТ

  • 07:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Янз бүрийн дүрүүд” уран сайхны кино
  • 09:10
    “Цэцгэн насны аялгуу” хүүхдийн концерт 1-р хэсэг
  • 09:40
    “Шинжлэх ухааны цаг” хөтөлбөр
  • 10:30
    УИХ-ын цаг
  • 11:00
    “Мэдээ” /шууд/
  • 11:20
    Алтан сан хөмрөг: “Туулсан зам” баримтат кино 1-р анги
  • 12:20
    Монголын шигшмэл хурдан морьдыг шалгаруулах “Их хурд-9” уралдаан. /Морьтны өв соёлын наадам/
  • 14:30
    Манай гэр бүл цуврал: “Авьяас”
  • 15:00
    “Хоймор өнжих нар” ОАУСК 8-р анги
  • 15:50
    ABU үзүүлж байна: “Шидэт охин Черри”
  • 16:10
    Монголын түүх
  • 17:10
    “Хаан хуур” төгөлдөр хуурын тоглолт
  • 18:00
    Эх орны төлөө
  • 18:30
    Миний сонгосон мэргэжил
  • 19:00
    “Эрх зүйн хөтөч” хуулийн нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Эргэх дөрвөн цаг:Завхан аймгийн Тэлмэн сумаас бэлтгэв 1-р хэсэг
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Оршихуйн эрэлд” хөрөг нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Ганзагачин бүсгүйчүүд” Уран сайхны кино 2-р бүлэг 5.6-р анги
  • 23:50
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:58
    UBS эхлэл
  • 07:05
    Эрүүл мэнд эрхэм баян: Хүүхдийн шүд арчилгаа
  • 07:40
    "Single ladies 1" Монголын уран сайхны кино
  • 09:30
    Кофе юу? Цай юу?
  • 10:40
    "Мессингийн шавь" олон ангит кино /14/
  • 11:35
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /3-р бүлэг 3,4/
  • 12:00
    "Мэс заслын тасаг" олон ангит кино /14/
  • 12:45
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 12:55
    Судлагдахуун: П.Баатар
  • 13:45
    "Single ladies 2" Монголын уран сайхны кино
  • 15:20
    Сонгодог аялгуу-МУАЖ Х.Уртнасан
  • 16:25
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 16:35
    Үгийн үндэс Шилдэг өгүүллэгийн цуврал "Эвэр"
  • 16:50
    Нано бальзам
  • 17:00
    Монгол бахархал: Отрын айл
  • 17:20
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /3-р бүлэг 3,4/
  • 17:50
    "Санаж яваарай" Монголын уран сайхны кино
  • 19:15
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 19:30
    Perfect dance show
  • 20:55
    "Мессингийн шавь" олон ангит кино /15/
  • 22:00
    Топ сугалаа - Саятан долоо хоног
  • 22:25
    "Мэс заслын тасаг" олон ангит кино /15/
  • 23:15
    Perfect dance show
  • 00:30
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "Миний клипүүд"
  • 09:00
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:30
    "Бизнес тайм"
  • 09:50
    "Дэлхий даяарх аялал" Баримтат кино
  • 10:40
    "Cпаркийн адал явдал" ОА хүүхэлдэйн кино
  • 11:20
    "Ростов" ОАК 10-р анги
  • 12:20
    "Танайд хоноё"
  • 13:40
    "Баялаг бүтээгч"
  • 14:20
    "Баримтат кино"
  • 15:40
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 16:10
    "Дэлхий даяарх аялал" Баримтат кино
  • 17:00
    "Доктор Икс" ОАК 45-р анги
  • 17:50
    "Cпаркийн адал явдал" ОА хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "Бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Ростов" ОАК 11-р анги
  • 21:00
    "Инээмсэглэл хамтлаг"
  • 22:20
    "Доктор Икс" ОАК 46-р анги
  • 23:10
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:20
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:30
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:10
    Монгол зурхай
  • 07:15
    Бизнес мэдээ
  • 07:25
    Шинэчлэгдэж буй Хятад орон
  • 08:35
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 08:45
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:50
    "Оддбодс" хүүхэлдэйн кино 31-р анги
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 09:40
    Нанонаалт үзүүлж байна
  • 09:45
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:50
    Нанобальзам үзүүлж байна
  • 10:00
    "Рийч дэ бюти"гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Дурсамж1988" 31-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 11:30
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 11:40
    Ухаалаг жолооч №1
  • 12:40
    Цаг агаарын мэдээ
  • 12:45
    "Оддбодс" хүүхэлдэйн кино 26-р анги
  • 13:00
    Дундговь аймгийн Өндөршил сумын 98 жилийн ой - Нэгдүгээр хэсэг
  • 14:30
    Танд тустай агшин
  • 14:35
    Бизнес мэдээ
  • 14:40
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 14:50
    "Гайхамшигт амьдрал" уран сайхны кино 10-р анги
  • 15:35
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:40
    "Нар гарнаа аз жаргал минь" уран сайхны кино 10-р анги
  • 16:25
    "Ойлголт зөв бол үйлдэл зөв"
  • 16:55
    Өвөг дээдсийн өв соёл
  • 17:15
    Япон орныг тольдохуй
  • 17:30
    Шилдгийн шилдэг уран бүтээлийн түүвэр
  • 18:25
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 18:30
    Бизнес мэдээ
  • 18:35
    "Ардын эрх" нэвтрүүлэг
  • 19:35
    Өвөг дээдсийн өв соёл
  • 19:45
    "Дурсамж1988" 32-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 20:45
    Цаг агаарын мэдээ
  • 20:50
    "Оддбодс" хүүхэлдэйн кино 32-р анги
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 21:30
    "Гайхамшигт амьдрал" уран сайхны кино 11-р анги
  • 22:20
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 22:30
    "Нар гарнаа аз жаргал минь" уран сайхны кино 11-р анги
  • 23:20
    Дундговь аймгийн Өндөршил сумын 98 жилийн ой - Нэгдүгээр хэсэг
  • 00:50
    Эфир завсарласан

TV9

  • 05:00
    Тоглолтын цаг
  • 07:25
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт /
  • 08:25
    Дорнын зурлага
  • 08:30
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Боломж" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Бурхан багш" ОАУСК 13,14-р анги /давталт/
  • 10:50
    Өдрийн мэнд нэвтрүүлэг
  • 11:10
    Тоо юу, сүлд үү? Бразил "Цагаан цөл" /шинэ /
  • 12:00
    "Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн" ОАУСК 35,36-р анги /давталт /
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:20
    "Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн" ОАУСК 35,36-р анги /үргэлжлэл/
  • 14:00
    "Мөрөөдөл биелэдэг юм" нэвтрүүлэг /давталт /
  • 14:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    Спортын цаг
  • 16:50
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Металионууд 2" хүүхэлдэйн кино
  • 17:20
    "Бурхан багш" ОАУСК 15,16-р анги
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Монгол Улс хөгжсөн үү?" нэвтрүүлэг 2-р анги
  • 20:40
    After School club нэвтрүүлэг /давталт /
  • 21:30
    " Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн" ОАУСК 37,38-р анги
  • 23:20
    Тоо юу, сүлд үү? Бразил "Цагаан цөл" /давталт /
  • 00:40
    "Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт /

C1

  • 08:00
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав...
  • 09:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 09:10
    "Жулиан хаан мандтугай" Хүүхэлдэйн кино 6-р анги
  • 09:35
    "Жүжүгийн нууц" Хүүхэлдэйн кино 14-р анги
  • 10:00
    "Харь орны шоронд" Баримтат кино 3-р анги /давталт/
  • 11:00
    "Шилжилт" МУСК
  • 12:30
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав.../давталт/
  • 13:30
    "Жулиан хаан мандтугай" Хүүхэлдэйн кино 6-р анги
  • 13:55
    "Жүжүгийн нууц" Хүүхэлдэйн кино 14-р анги
  • 14:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 14:30
    "Сургууль 2017" СОАК 2-р анги
  • 15:30
    "Үүр цайхын өмнө" ХОАК 15-р анги
  • 16:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 16:30
    "Хао Ланы домог" ОАК 27-р анги /давталт/
  • 17:20
    "Жулиан хаан мандтугай" Хүүхэлдэйн кино 6-р анги
  • 17:40
    "Жүжүгийн нууц" Хүүхэлдэйн кино 14-р анги
  • 18:00
    "Чадвал намайг хуур" СОАК 14-р анги
  • 19:20
    "Үүргэвчтэй аялал" Аялалын нэвтрүүлэг /Russia/
  • 20:30
    "Харь орны шоронд" Баримтат кино 4-р анги
  • 21:30
    "Хао Ланы домог" ОАК 28-р анги
  • 22:30
    "Чадвал намайг хуур" СОАК 14-р анги /давталт/
  • 23:40
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    Амьдралын бэлэг-4
  • 09:00
    Монголын өглөө
  • 09:30
    Миний очих дуртай газар
  • 10:00
    Адтай жаал-34
  • 10:30
    Бизнес аялал
  • 11:00
    Монголын өглөө
  • 11:30
    Баримтат кино: Монгол эгшиглэн
  • 12:00
    Business time
  • 12:30
    Нууц: В.И Ленин
  • 13:00
    Үндэсний сугалаа 1900 0000
  • 14:00
    Догшин Алекс-2 ОАК
  • 15:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 15:30
    Business time
  • 16:00
    Чи чадна
  • 17:00
    Монгол ертөнц: Ш.Гүрбазар МУСГЗ
  • 18:00
    Нахиа
  • 18:30
    Дэггүй хөрш-19 ОАК
  • 19:30
    Дэлхийгээр аялагчид:Хангайн сайхан-2
  • 20:30
    Beauty in mongolia 4-1
  • 21:30
    Догшин Алекс-3 ОАК
  • 22:30
    Дэггүй хөрш-19 ОАК
  • 23:30
    Эфир хаасан

NTV

  • 00:55
    " Их хотын STREET FOOD" нэвтрүүлэг 3
  • 01:45
    " Пунжоны радио 2017" баримтат кино
  • 02:40
    "Хүлгийн хурд оршвой"
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    " Хятадын уран дархчууд" нэвтрүүлэг 3
  • 06:50
    "Хоолны мангас" хүүхэлдэйн кино 39
  • 07:05
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 44
  • 07:20
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 61-65
  • 08:00
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 52-54
  • 08:30
    " Зоригт эрийн дууль"ОАК 14
  • 09:45
    " Болзоо" нэвтрүүлэг
  • 10:35
    " Галт шувуу " ОАК 2
  • 11:30
    "Хоолны мангас" хүүхэлдэйн кино 39
  • 11:45
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 61-65
  • 12:30
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 52-54
  • 13:00
    Цаг агаар
  • 13:05
    " Хоёр Ивановынхон" ОАК 3-19,20
  • 14:00
    " Их хотын STREET FOOD" нэвтрүүлэг 3
  • 14:55
    Цаг агаар
  • 15:00
    "Хоолны мангас" хүүхэлдэйн кино 39
  • 15:15
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 44
  • 15:30
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 52-54
  • 16:00
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 26-30
  • 16:45
    Олон улсын мэдээ
  • 17:00
    "Гэр дүүрэн охид" ОАК 9
  • 17:35
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 17:50
    Цаг агаар
  • 18:00
    " Хоёр Ивановынхон" ОАК 3-21, 4-1
  • 19:00
    Мэдээ
  • 19:45
    "Зоригт эрийн дууль"ОАК 15
  • 21:20
    Цаг агаар
  • 21:25
    " Single ladies" МУСК 1
  • 23:25
    Олон улсын мэдээ
  • 23:45
    " Хоёр Ивановынхон" ОАК 3-21, 4-1

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 5.4-р анги
  • 07:25
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 4.9,10-р анги
  • 07:55
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.3-р анги
  • 08:20
    Үлгэрийн цаг
  • 08:30
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:50
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 09:10
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 2.4,5-р анги
  • 09:40
    "Миний бяцхан одой морь" хүүхэлдэйн кино 7.20-р анги
  • 10:05
    "Миний охид" ОАК 41,42 -р анги
  • 11:25
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Цайз шилтгээн" баримтат кино
  • 13:10
    "Мөнгөтэй зочин" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат:Авиа зүй:№9)
  • 14:25
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат:Орчуулга:№9)
  • 14:50
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат:Үгсийн сан:№9)
  • 15:10
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт:(Ярианы хятад хэл №25,26)
  • 15:30
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Гэрлэн дохио" 18-р анги
  • 17:00
    "Монголчууд ХХ зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 4.11,12-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.4-р анги
  • 18:35
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 2.6,7-р анги
  • 19:00
    "Миний бяцхан одой морь" хүүхэлдэйн кино 7.21-р анги
  • 19:30
    "Миний охид" ОАК 43,44 -р анги
  • 21:00
    "Үүргэвчтэй аялал" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Ирээдүйгээс ирсэн зочин" 1-р анги
  • 23:15
    "Гэрлэн дохио" 19-р анги
  • 00:10
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 1-2,3,4-р анги
  • 09:30
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 12,13-р анги
  • 10:00
    "Тандербөрдс урагшаа" хүүхэлдэйн кино 3-24-р анги
  • 10:30
    Ройтерс: Загвар
  • 11:00
    "Хайрын романс" ХОАК 9-р анги
  • 12:00
    "Парадисо"- Нэвтрүүлэг /давталт/ УСК
  • 14:00
    "Шийттийн горхи" Инээдмийн цуврал 5-12-р анги
  • 14:30
    "Маяг" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 15:30
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 1-2,3,4-р анги
  • 16:00
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 12,13-р анги
  • 16:30
    "Тандербөрдс урагшаа" хүүхэлдэйн кино 3-24-р анги
  • 17:00
    "5 Алтан цагариг" Нэвтрүүлэг /давталт/
  • 18:15
    "Монгол өв соёл" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Ройтерс: Загвар
  • 19:00
    Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Join Me"-тэй Португал руу зорчсон нь 3-р дугаар
  • 20:30
    Ройтерс: Загвар
  • 21:00
    "Хайрын романс" ХОАК 9-р анги
  • 22:00
    "Эх дэлхийгээ хайрлая" хөгжмийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 23:00
    "Шийттийн горхи" Инээдмийн цуврал 5-12-р анги
  • 23:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Аман хуур" МУСК
  • 07:05
    "Том амжилт" МУСК
  • 08:15
    "Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино 37-42-р анги
  • 09:30
    "Хөгжилтэй эгч дүүс" СОАК 21-р анги
  • 10:45
    "Хар хаймран гутал" хүүхэлдэйн кино 26-р анги
  • 11:00
    "Чимээгүй номын сан" нэвтрүүлэг дугаар-1,2
  • 12:00
    "Сайн мөрдөгч" СОАК 1,2-р анги
  • 14:15
    "Хөгжилтэй дүр" МОАУСК 1-р анги
  • 15:25
    "Трү ба солонгын хаант улс" хүүхэлдэйн кино 27,28-р анги
  • 16:15
    "Анн охины андройдууд" хүүхдийн цуврал 5,6-р хэсэг
  • 17:00
    "The Voice of Mongolia-3" шоу нэвтрүүлэг дугаар-11
  • 19:30
    "Хөгжилтэй эгч дүүс" СОАК 22-р анги
  • 21:00
    "Хулгана" СОАК 17-р анги
  • 22:30
    "Викингчүүд" АОАК 7,8-р анги
  • 00:10
    "Таван алхмын зайд" УСК
  • 02:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 06:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:05
    Өглөөний дасгал
  • 06:20
    Манай дэлгэцнээ
  • 06:30
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 07:55
    "Моралаш" хүүхдийн сетком
  • 08:10
    Бизнес толь
  • 08:25
    "Гэрийн эльф" УСК
  • 10:05
    "Титэм" нэвтрүүлэг
  • 10:50
    "Топ сугалаа" нэвтрүүлэг
  • 11:10
    Бизнес толь
  • 11:25
    "100 асуулт" нэвтрүүлэг
  • 12:25
    "Сүлдэт баганы дэргэдээс" нэвтрүүлэг
  • 12:55
    "Түүх 1 минут" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Өндөр ээж" МУСК
  • 14:30
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 16:40
    "Моралаш" хүүхдийн сетком
  • 17:00
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Бизнесийн амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Манай дэлгэцнээ
  • 18:10
    "Дуудлага" ОАК 17-р анги
  • 19:10
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Эрэл" сурвалжилга
  • 20:10
    "Монголоороо аялцгаая" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "УИХ-ын цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Рокит" старт ап бизнесийг дэмжих хөтөлбөр
  • 22:30
    "Тээш хадгалах сав" УСК
  • 00:20
    "Дуудлага" ОАК 17-р анги
  • 01:20
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    Баримтат кино
  • 08:00
    Уран сайхны кино /давталт/
  • 09:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:55
    1950 - Зарын цаг
  • 10:00
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Хошин шогийн шилдэг номерууд
  • 11:55
    1950 - Зарын цаг
  • 12:00
    Уран сайхны кино
  • 13:25
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:55
    1950 - Зарын цаг
  • 14:00
    "Морин өртөө - 2021" /давталт/
  • 15:00
    "Миний гэр бүлийн баяр" ОАУСК 45,46-р анги /давталт/
  • 16:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 16:55
    1950 - Зарын цаг
  • 17:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Зочин О.Баатарчагнаа|“Арми брэнд”-ийн үүсгэн байгуулагч, захирал |
  • 18:20
    "60 жилийн дараа шинэчлэгдсэн налайхын зам" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Миний гэр бүлийн баяр" ОАУСК 47,48,49-р анги
  • 20:45
    "Морин өртөө - 2021"
  • 21:45
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Зочин О.Дүүрэнбилэг|“Атмор” компанийн захирал |
  • 22:30
    Уран сайхны кино
  • 00:25
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 07:00
    "Карантинд 21 хоног" МУСК
  • 08:10
    "Кремлийн сонсогчид" ОАК (I.79-р анги)
  • 08:55
    "Аргачлал" ОАК (II.9-р анги)
  • 09:50
    "Movie Guide" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Би эмэгтэй хүн" МУСК
  • 12:20
    "Хамсаатан (Allied)" УСК
  • 14:25
    "Хятадад нэг удаа (Once Upon a Time in China)" УСК
  • 16:40
    "Ээжийн дайсан" МУСК
  • 18:30
    "Кремлийн сонсогчид" ОАК (I.80-р анги)
  • 19:30
    "Аргачлал" ОАК (II.10-р анги)
  • 20:40
    "Төгс оюун ухаан (A Beautiful Mind)" УСК
  • 23:15
    "Залуу насны дууль (Testament of Youth)" УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 15,16-р анги
  • 08:30
    Cat & Keet 40-42-р анги
  • 09:00
    "Л.Ванган" Баримтат кино
  • 10:10
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 10:40
    Сэтгэл засагч ОАК 5-р анги
  • 11:40
    "Газын зурвас дахь серфинг клуб" Баримтат кино
  • 13:20
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 13:40
    Их хэлмэгдүүлэлт ба шашин соёл баримтат нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Гэрийн Эльф УСК
  • 15:40
    Гэрч ОАК 1-р бүлгийн 70-р анги
  • 16:30
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 16:55
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 17:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 17,18-р анги
  • 17:30
    Cat & Keet 43-45-р анги
  • 18:00
    Голланд сарнай МУСК
  • 19:40
    "Оргилын ген - Эверестэд яаж гарах вэ" Баримтат кино 1-р анги
  • 20:40
    Топ сугалаа
  • 21:00
    Сэтгэл засагч ОАК 6-р анги
  • 22:10
    Гэрч ОАК 1-р бүлгий 71-р анги
  • 23:10
    Тэмцэл /Outside the Law/ УСК
  • 01:30
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Хоёр гүүрний цаана" МУСК
  • 11:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Хийдэл шийдэл" үзүүлж байна
  • 13:10
    "Бурхан өршөөг" МУСК
  • 15:20
    "Хөгжил-Зүтгэл" баримтат кино
  • 17:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Амны хөндийн эрүүл мэнд" цуврал нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Хүрээ Панз" нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "Тэр бум мод" үндэсний хөдөлгөөн үзүүлж байна
  • 19:30
    "Үндэсний сугалаа" үзүүлж байна
  • 20:40
    "7/24 төсөл" үзүүлж байна
  • 21:20
    "Хөхөө гэрлэх дөхлөө" МУСК
  • 22:50
    TV7 төгсгөл

Нийслэл ТВ

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    Тоглолтын цаг
  • 10:00
    "Урбан фашион" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Цагаан хуудас" ярилцлага
  • 11:55
    TEDx форум
  • 12:15
    ТВ гал тогоо
  • 12:35
    "Залуу лидер" Нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Товч мэдээ
  • 13:05
    "Саруул Монгол 4" дугаар 2
  • 13:35
    Кино миний амьдралд
  • 13:55
    Аялгуут сайхан найраглал
  • 14:05
    ТВ гал тогоо
  • 14:25
    "Дэлхийн хотууд"
  • 14:35
    Товч мэдээ
  • 14:40
    Йогачны гэр подкаст
  • 15:25
    Аялгуут сайхан найраглал
  • 15:35
    НИЙСЛЭЛ МЭДЭЭ
  • 16:10
    Нано бользам төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 16:20
    TEDx форум
  • 16:35
    Товч мэдээ
  • 16:40
    "Цэнхэр гариг" баримтат кино
  • 17:35
    Тоглолтын цаг
  • 18:50
    Нано бользам төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Саруул Монгол 4" дугаар 2
  • 19:30
    Нано бальзам төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 19:40
    "Дэлхийн хотууд"
  • 19:45
    Тоглолтын цаг
  • 20:50
    "Цагаан хуудас" ярилцлага
  • 21:45
    "Эрэлхэг хүүгээ эх орон мартахгүй"
  • 23:00
    Эфир завсарлав

Eco Channel

  • 07:00
    "Hi UB" өглөөний хөтөлбөр
  • 10:00
    "Эко хэмнэл " нэвтрүүлэг
  • 12:45
    "Ногоон сонголт" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Аваргууд" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Smart сонголт" нэвтрүүлэг
  • 15:35
    "Эко хэмнэл" нэвтрүүлэг
  • 17:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Цэнхэр үнэг " хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "Би амьтанд хайртай " нэвтрүүлэг
  • 19:25
    "Grand Care " нэвтрүүлэг
  • 19:50
    “Dr.Grandmed” телевизийн баримтат кино
  • 20:45
    "Эко хэрэглээ " нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Сайн байна уу, Захирал аа" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    " Үнс нурам " УСК
  • 00:30
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    "Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" 12
  • 07:15
    "Зуузуугийн найзууд" II.5
  • 07:35
    "Ноён Талхны үсчний газар" I.23-24
  • 08:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    "Бяцхан автобус Таёо" IV.1-2
  • 09:00
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 95-96
  • 09:10
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 69-70
  • 09:20
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 1-2
  • 09:25
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 97-98
  • 09:35
    Learn to Draw - Хувирамтгай цаасан хайрцаг 27
  • 09:50
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 71-72
  • 10:00
    "Тондар" 20
  • 10:30
    "Тандермэний гэр бүл" I.13-14
  • 11:30
    "Шидтэнүүдийн клуб" VIII.5
  • 12:00
    Да Винчи - Бяцхан зурагчид 6
  • 12:30
    Маамуу - Муухай хог
  • 12:45
    Маамуу - Хамгийн том бэлэг
  • 13:00
    "Ноён Талхны үсчний газар" I.23-24
  • 13:30
    "Бяцхан автобус Таёо" IV.3-4
  • 14:05
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 14:35
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" I.1-4
  • 15:00
    "Миний бяцхан одой морь" VI.19-20
  • 16:00
    Learn to Draw - Хайрцган хот 1
  • 16:15
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 3-4
  • 16:20
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 71-72
  • 16:30
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 97-98
  • 16:40
    Learn to Draw - Муурын хотхон 1
  • 16:50
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 73-74
  • 17:00
    "Ноён Талхны үсчний газар" I.25-26
  • 17:30
    "Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" 13
  • 17:45
    "Зуузуугийн найзууд" II.6
  • 18:00
    Да Винчи - Би том болохоороо 23
  • 18:20
    Да Винчи - Амьтдын ертөнц 15-16
  • 18:30
    Маамуу - Манай хөрш
  • 18:50
    Маамуу - Хамгийн том бэлэг
  • 19:00
    "Хувирагч роботууд" IV.1
  • 19:30
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Шидтэнүүдийн клуб" VIII.6
  • 20:35
    "Тавтай нойрсоорой" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Тандермэний гэр бүл" I.15-16
  • 22:00
    "Гайхамшигт виртуаль ертөнцийн зөвлөмж" 9-10
  • 23:00
    Эфир хаасан

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Дэлхийн эдийн засгийн тулаан: “Үзэл бодлын зөрчил” Баримтат кино 1-р хэсэг
  • 09:00
    Монголын түүх: “Монголчуудын хувцасны түүх”
  • 10:00
    Алтан аргамж: “Монгол болон АНУ-ын харилцааны түүхэн хэсэг” 2-р хэсэг
  • 11:00
    “Мэдээ” /шууд/
  • 11:20
    “УИХ-ын цаг” УИХ ХМА-наас бэлтгэв.
  • 11:50
    Цаг агаар
  • 12:00
    “Дэлхийн эдийн засгийн тулаан: “Үзэл бодлын зөрчил” Баримтат кино 1-р хэсэг
  • 13:00
    Монголын түүх: “Монголчуудын хувцасны түүх”
  • 14:00
    “Ардын үг” хэлэлцүүлэг /Хүнсний аюулгүй байдал... / /давталт/
  • 15:00
    “Мэдээ” /давталт/
  • 15:20
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөгөөс: “Сансрын ахан дүүс” Баримтат кино
  • 16:50
    Зураглал
  • 17:00
    “Дэлхийн эдийн засгийн тулаан: “Үзэл бодлын зөрчил” Баримтат кино 1-р хэсэг
  • 18:00
    Монголын түүх: “Монголчуудын хувцасны түүх”
  • 19:00
    Цаг агаар
  • 19:05
    Тамхи хүн орчин
  • 19:45
    Ногоон сум-2022 аян: “Beauty Secrets ХХК” үзүүлж байна /давталт/
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Явлаа, Ирлээ” Хүний их эмч А.Отгонболд
  • 21:20
    Цаг агаар
  • 21:25
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөгөөс: “Эгэл амьдралын мөр” цуврал нэвтрүүлэг /Сэтгэлийн илч/ 2012 он
  • 22:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:00
    Эфир завсарлав.

NBA TV SPS

  • 00:00
    Marquee Matchup
  • 01:00
    WNBA: Chicago Sky vs Connecticut Sun Live
  • 03:00
    WNBA: Las Vegas Aces vs Indiana Fever Live
  • 05:00
    Marquee Matchup
  • 07:00
    WNBA (Шууд): Миннесота - Лос Анжелес 2022
  • 09:00
    WNBA Weekly 306
  • 09:30
    WNBA: We are the W
  • 10:00
    NBA: Шарлотт - Портланд 2021-22
  • 12:00
    NBA: Нью Йорк - Бостон 2021-22
  • 14:00
    NBA: Вашингтон - Юта 2021-22
  • 16:00
    NBA: Сан Антонио - Сакраменто 2021-22
  • 18:00
    WNBA: Даллас - Атланта 2021-22
  • 20:00
    NBA Talk №21
  • 21:30
    NBA: Шарлотт - Финикс 2021-22
  • 23:30
    NBA Action №14

SPS Global

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Ла Лиг 2021/22: Райо - Бетис 20-р тойрог
  • 11:00
    NBA 2K: Hornets Venom GT - Grizz Gaming
  • 12:00
    UЕL: Порту - Лацио 1/8 Эхний тоглолт
  • 14:00
    Ла Лиг 2021-2022 Сэтгүүл
  • 15:00
    Сегунда лиг плэй-офф тоглолт №6
  • 17:00
    LaLiga Chronicles №13
  • 17:30
    UЕL: Порту - Лацио 1/8 Эхний тоглолт
  • 19:30
    Ла Лиг 2021/22: Севийя - Хетафе 20-р тойрог
  • 21:30
    Track & Field Weekly #4
  • 22:00
    Даймонд Лигийн тойм №5
  • 23:00
    NBA 2K: Jazz Gaming - Blazer5 Gaming

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    PL World №17
  • 09:30
    PL: Лийдс - Арсенал 18-р тойрог
  • 11:30
    Бөх: Бүх цэргийн наадам 2021 он
  • 14:30
    NBA Action №15
  • 15:00
    PL: Тоттенхэм - Ливерпүүл 18-р тойрог
  • 17:00
    Бөх: Бүх цэргийн наадам 2022 он
  • 20:00
    Премьер лигийн тойм №17
  • 21:00
    Ла Лиг 2021-2022 Шилдэг гоолууд
  • 22:00
    PL: Ман Сити - Лэстер 19-р тойрог

Bloomberg TV MGL

  • 07:00
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Ухаалаг мөнгө" нэвтрүүлэг
  • 10:10
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Монголд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 14:05
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 16:00
    "101-н түргэн хоол" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Ногоон ирээдүй" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 18:00
    "Bloomberg wall street week" хөтөлбөр
  • 19:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 20:00
    "Карс энд кофе" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Plus

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    WWE Monday raw 1522
  • 11:00
    UFC Main Event #907
  • 12:00
    UFC 274: Оливейра-Гэйжи
  • 14:30
    UFC 273: Волкановски-Солонгос Зомби
  • 17:00
    UFC 277: Пена-Нунес Прелим
  • 20:00
    ONE 159: Дэ Риддер-Бигдаш Тойм
  • 20:30
    UFC 277: Пена-Нунес
  • 23:30
    ONE Weekly #30

Сүлд ТВ

  • 08:00
    Каскадын эрдэнэс УСК
  • 09:20
    Содурлан Хүүхэд танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 09:45
    Бизнес хөтөч нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Сувд нэвтрүүлэг / МУСТА Р.Номин-Эрдэнэ /
  • 11:15
    Мэдлэгтэй дэлгэц
  • 11:40
    Мориор амилсан монгол заяа нэвтрүүлэг /МУМУ Д.Эрдэнэчулуун/
  • 12:30
    Аялгуут соёл шууд нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Дэлхийн алдартнууд нэвтрүүлэг
  • 13:45
    Бизнес хөтөч
  • 14:00
    Хүлгийн үүрсээнд нэвтрүүлэг /Архангай аймгийн уяачид/
  • 15:00
    Захчин түмний Тонжоо наадам /Азарга, Соёолон, Их нас/ Давталт
  • 16:30
    Амтат хоолны эрэлд нэвтрүүлэг /Турк/
  • 16:55
    +19 нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Өв соёл нэвтрүүлэг
  • 17:45
    Бизнес хөтөч нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Сүлд үү Тоо юу нэвтрүүлэг /Борнео/
  • 19:15
    Хөгжмийн цаг
  • 19:30
    Фукушима ба цөмийн худалчууд баримтат кино
  • 20:00
    Морин өртөө нэвтрүүлэг 1-р хэсэг
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Зураг түүх өгүүлнэ нэвтрүүлэг /МУГТ,АБ Ч.Дамдиншарав/
  • 22:25
    Спортын дууны түүх цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:45
    Сүүлчийн хөлөг онгоц 2.1-р анги
  • 23:30
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Нийтийн дууны цаг
  • 00:30
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Гурван найз" ОАК 21-р анги
  • 07:45
    "Өнгөрсөнд зорчсон тэмдэглэл" ОАК төгсгөлийн 45, 46-р анги
  • 09:25
    "Хэцүү хайр" ОАК 23, 24-р анги
  • 10:35
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 8
  • 11:35
    "Миний нөхрийн гэр бүл" ОАК 26-р анги
  • 12:45
    Ярианы Хятад хэлний алсын зайн сургалт № 55, 56
  • 13:00
    "Уярам хайр" ОАК 9-р анги
  • 14:00
    "Гурван найз" ОАК 22-р анги
  • 14:50
    "Ахмад дадлагажигч" ОАК 1-р анги
  • 16:05
    "Гэсгээл" ОАК 41-р анги
  • 17:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:30
    "Хэцүү хайр" ОАК 25, 26-р анги
  • 19:00
    "Миний нөхрийн гэр бүл" ОАК 27-р анги
  • 20:30
    "Уярам хайр" ОАК төгсгөлийн 10-р анги
  • 21:40
    "Гэсгээл" ОАК 42-р анги
  • 23:10
    "Гурван найз" ОАК 22-р анги
  • 23:45
    "Миний нөхрийн гэр бүл" ОАК 27-р анги
  • 00:55
    "Уярам хайр" ОАК төгсгөлийн 10-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    PL World №20
  • 09:30
    PL: Кристал П. - Вест Хэм 21-р тойрог
  • 11:30
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №8
  • 12:00
    PL: Волверхэмптон - Саутхэмптон 22-р тойрог
  • 14:00
    NBA Action №15
  • 14:30
    PL: Вотфорд - Тоттенхэм 21-р тойрог
  • 16:30
    PL Netbusters №20
  • 17:00
    PL: Норвич - Эвертон 22-р тойрог
  • 19:00
    Премьер лигийн тойм №20
  • 20:00
    PL: Арсенал - Ман Сити 21-р тойрог
  • 22:00
    PL: Ман Сити - Челси 22-р тойрог

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 09:00
    "Зу зу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бизнесийн амжилт
  • 10:00
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 10:50
    Үлгэрийн ертөнц
  • 11:05
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Моралаш" хүүхдийн кино 1-р анги
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:55
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Хөдөөгийн баясгалан" МУСК
  • 14:20
    Бизнесийн амжилт
  • 14:55
    Зарын цаг
  • 15:00
    Ардын Хувьсгалын 100,101 жилийн Үндэсний их баяр наадмын хурдан морины тойм
  • 16:30
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 17:05
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:25
    Зарын цаг
  • 17:30
    "Бөхийн хийморь" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:25
    Зарын цаг
  • 18:30
    DW Дэлхийн цаг:Германд үйлдвэрлэв
  • 18:50
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Зуу зуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 11-р анги
  • 19:20
    "Ес давсан заан хөрөг" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Нэгдүргээрт Эрүүл Мэнд:Ходоод гэдэсний эмгэгийн эрт илрүүлэг түүний ач холбогдол,О.Баярмаа УНТЭийн Гастроэнтерологийн төвийн дарга,МУын Хүний гавъяат эмч, АУны доктор, клиникийн профессор,зөвлөх эмч
  • 21:45
    "Бүх юм сайхан" ОАК 27-р анги
  • 22:35
    Зарын цаг
  • 22:40
    "Амин мөр" МУСК
  • 00:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    Дасгалын цаг
  • 07:35
    Эрийн хийморь: Архангай аймгаас бэлтгэв
  • 08:25
    “Мөнгөн шонхор-2022” мастер кросс уралдаан 1-р хэсэг /Спорт таны амралтанд/
  • 09:25
    Боксын 2022 оны насанд хүрэгчдийн УАШТ-ий тойм 1-р хэсэг
  • 12:30
    Дасгалын цаг
  • 12:45
    Монголын спортын түүх
  • 13:50
    “Мөнгөн шонхор-2022” мастер кросс уралдаан 2-р хэсэг /Спорт таны амралтанд/
  • 14:50
    Боксын 2022 оны насанд хүрэгчдийн УАШТ-ий тойм 2-р хэсэг
  • 17:40
    Уухай: Үндэсний сурын улсын мэргэн Д. Дагвасүрэн
  • 18:20
    Миний мөрөөдөл
  • 18:50
    Монголын шигшмэл хурдан морьдыг шалгаруулах “Их хурд-9” уралдаан Морьтны өв соёлын наадам 1-р хэсэг
  • 19:55
    “Баха-2022” авто уралдаан 1-р хэсэг /Спорт таны амралтанд/
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    Спорт хобби: Дорнод аймгийн Булган сумын Баян-Уул багийн малчин Т. Дэлгэрбаяр оролцов
  • 21:35
    Монголын шигшмэл хурдан морьдыг шалгаруулах “Их хурд-9” уралдаан Морьтны өв соёлын наадам 2-р хэсэг
  • 22:40
    Бахархал: Дугуйн спортын мастер дасгалжуулагч Ч. Нямаа
  • 23:05
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 08:00
    "Хүргэн хүү" МУСК
  • 09:40
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 10:00
    УИХ-ын нэгдсэн чуулган
  • 15:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Болдын айлчлал" нэвтрүүлэг
  • 15:50
    "Хүн" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    "Хүргэн хүү" МУСК
  • 18:40
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Болдын айлчлал" нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Хүн" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    "Аргумент" хэлэлцүүлэг
  • 22:00
    "Монголын баялаг-330" цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:40
    "Догшин хутагтын сахиус" МУСК
  • 00:20
    Эфир завсарласан

Суваг 1

  • 08:00
    Угийн бичиг удмын сан
  • 08:30
    Таны мэдлэгт
  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    Тархи сэрэхүй
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    “Миний гэр бүлийн баяр” ОАК 7-р анги
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Намайг Болдбаатар гэдэг
  • 12:05
    Түмэнд түгээе
  • 12:20
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 12:45
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    Концерт
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    “Бизнесийн эрин” ОАК 7-р анги
  • 16:00
    Түмэнд түгээе
  • 16:15
    Хошиг өнцөг
  • 16:55
    Монгол хүний үнэ цэнэ
  • 17:45
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    “Миний гэр бүлийн баяр” ОАК 8-р анги
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    Уртын дууны уянгат Эх орон
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    Харах өнцөг
  • 20:25
    Хошин өнцөг
  • 20:47
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Монгол нүнжиг
  • 22:00
    Түмэнд түгээе
  • 22:15
    "Бизнесийн эрин "ОАК 8-р анги
  • 23:00
    Монгол аялгуу
  • 00:00
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

VIII/1319:45

NTV

" Зоригт эрийн дууль"ОАК 27

VIII/1322:30

МҮОНТ

“Бөхийн гайхамшиг” уран сайхны кино 1-р анги

VIII/1308:05

MovieBox

"Гурван найз эргэж ирсэн нь" МУСК