МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    Онцгой дуудлага
  • 09:20
    “Өлзий бадруулагч хийд-Аглаг бүтээлийн сүм” баримтат кино
  • 09:50
    “12:15” Өсвөр насныханд зориулав
  • 10:20
    Эдийн засгийн тойм
  • 10:40
    Нээлттэй засаг
  • 11:00
    “Мэдээ” /шууд/
  • 11:20
    Үндэсний бичигтэн Монголчууд
  • 11:40
    Зуузуугийн найзууд
  • 12:00
    “Монгол өв соёл” хөтөлбөр
  • 13:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /давталт/
  • 14:00
    “Цаг үе,үзэл бодол” /давталт/
  • 14:40
    Тамхи хүн орчин
  • 15:00
    “Өмнөд тэнгист болсон явдал” ОАУСК 13-р анги
  • 15:50
    Алтан аргамж
  • 16:40
    “Урлаг” теле сэтгүүл
  • 17:10
    “Долоон дэлбээт цэцэг” хүүхэлдэйн жүжиг
  • 17:50
    “Ногоон сум-2022” аян
  • 18:10
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Хуунин шуугигч гарьдууд”
  • 18:40
    “Жив жив” бага насныханд зориулав
  • 19:00
    Олон нийтийн цаг: Үндсэн хууль ба сонгуулийн тогтолцоо
  • 19:20
    Амьдралын загвар
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Монголын баялаг 330” Сүхбаатар аймаг. Баяндэлгэр сум
  • 21:50
    Ногоон шошго: Эгийн голын эх өтөж байна...
  • 22:20
    “Сүүлчийн сэргийлэгч ” ОАУСК 3-р бүлэг төгсгөлийн 52-р анги
  • 23:00
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 23:30
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:58
    UBS эхлэл
  • 07:00
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:05
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 09:05
    Кофе юу Цай юу
  • 11:00
    "Хүний хүн" олон ангит кино /12/
  • 11:45
    Нарны садан киноны тухай
  • 12:10
    "Залуу нас" олон ангит кино /25/
  • 12:55
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 13:10
    Эрүүл мэнд эрхэм баян: Хүүхдийн хавдраас урьдчилан сэргийлье
  • 13:45
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 13:55
    Монголын дуурийн хаан-Ц.Пүрэвдорж
  • 15:05
    "Хубилай хааны зарлиг" Монголын уран сайхны кино
  • 16:45
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 16:55
    "Цэц" Хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Нано бальзам
  • 17:25
    "Асах гэрэл" Гэрэл зураг сонирхогчдын шоу
  • 18:40
    "Монгол аялал" үзүүлж байна
  • 18:45
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /1-р бүлэг 9-12/
  • 19:15
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 19:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:45
    "Хүний хүн" олон ангит кино /13/
  • 21:40
    Нүүр тулсан ярилцлага
  • 22:20
    "Залуу нас" олон ангит кино /26/
  • 23:10
    Аяллын тойрог
  • 00:00
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:05
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:30
    "Бизнес тайм"
  • 09:40
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • 10:30
    "Хүндийн хүчний уналт" ОА хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    "Шеф" ОАК 4-р бүлэг 12-р анги
  • 12:00
    "Азын тэнгэртэй наадам"
  • 13:00
    "21000 реалити шоу" дугаар 7
  • 14:30
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Ам нээвэл" ярилцлага
  • 16:20
    "Авдрын мухарт 25"
  • 16:50
    "Доктор Икс" ОАК 12-р анги
  • 17:40
    "Хүндийн хүчний уналт" ОА хүүхэлдэйн кино
  • 18:25
    "Бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 Цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Шеф" ОАК 4-р бүлэг 13-р анги
  • 21:00
    "21000 реалити шоу" дугаар 8
  • 22:20
    "Хайрын хот"
  • 22:35
    "Доктор Икс" ОАК 13-р анги
  • 23:20
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:10
    Бизнес мэдээ
  • 07:15
    Монгол зурхай
  • 07:20
    Шинэчлэгдэж буй Хятад орон
  • 08:20
    "Оддбодс" хүүхэлдэйн кино 5-р анги
  • 08:30
    Кидс тайм
  • 08:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 11:10
    Нанобальзам үзүүлж байна
  • 11:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:25
    "Дурсамж1988" 5-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 12:55
    Нанонаалт үзүүлж байна
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:30
    Түмний эх үзүүлж байна
  • 15:00
    Мэдээ
  • 15:30
    Бизнес мэдээ
  • 15:40
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:45
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн шилдэг гэрэл зургууд...
  • 15:50
    "Нүүр будалтын гайхамшиг" 2-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 17:15
    Ойлголт зөв бол үйлдэл зөв
  • 17:45
    Шинэчлэгдэж буй Хятад орон
  • 18:45
    Танд тустай агшин
  • 18:50
    Бизнес мэдээ
  • 19:00
    Эрүүл мэндийн даатгал үзүүлж байна
  • 19:15
    Ройтерс үзүүлж байна - Өрнөл / Укрианы үр тарианы экспорт/
  • 19:30
    "Дурсамж 1988" 6-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 20:45
    "Оддбодс" хүүхэлдэйн кино 6-р анги
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 22:00
    "Нүүр будалтын гайхамшиг" 3-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 23:30
    Түмний эх үзүүлж байна
  • 01:00
    Эфир завсарласан

TV9

  • 05:00
    Тоглолтын цаг
  • 06:50
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:20
    Дорнын зурлага
  • 08:25
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 08:55
    "Боломж" нэвтрүүлэг
  • 09:20
    "Галт шувуу" нэвтрүүлэг МУГЖ Т.Баясгалан /давталт /
  • 10:20
    Албино Африк баримтат кино
  • 10:50
    Өдрийн мэнд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 11:10
    Тоо юу сүлд үү? Сарны арал Лансарот /шинэ /
  • 12:00
    "Агуу тулаан" УСК /давталт /
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:20
    "Агуу тулаан" УСК /үргэлжлэл /
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    Бөхийн тойм
  • 16:10
    Номын ертөнц нэвтрүүлэг /давталт /
  • 16:50
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    K-Pop хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 17:25
    "Металионууд 2" хүүхэлдэйн кино 7,8,9-р анги
  • 18:00
    "Монгол коммент" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    Ярилцлага нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Шинэ сэргэлт нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Өш хонзон " УСК
  • 23:45
    Тоо юу сүлд үү? Сарны арал Лансарот /давталт /
  • 00:35
    "Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт /
  • 02:15
    Тоглолтын цаг

C1

  • 08:00
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав...
  • 09:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 10:00
    "Ягаан ирвэс" Хүүхэлдэйн кино 1-р анги
  • 10:15
    "Пик Вик" Хүүхэлдэйн кино 48-р анги
  • 10:30
    "Реакц" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 11:10
    "Тэгри Чину" кино бүтсэн түүх
  • 11:30
    "Аав" МУСК
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав.../давталт/
  • 14:20
    "Ягаан ирвэс" Хүүхэлдэйн кино 1-р анги
  • 14:35
    "Пик Вик" Хүүхэлдэйн кино 47-р анги
  • 14:50
    "Пик Вик" Хүүхэлдэйн кино 48-р анги
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ХОАК 34-р анги
  • 16:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 16:30
    "Хао Ланы домог" ОАК 1-р анги /давталт/
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Шоронгийн эмч" СОАК 5-р анги
  • 19:15
    "Пик Вик" Хүүхэлдэйн кино 48-р анги
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "ГАЙХАМШИГТ ЖИЖИГХЭН ХҮМҮҮС" шоу
  • 21:30
    "Хао Ланы домог" ОАК 2-р анги
  • 22:30
    "Шоронгийн эмч" СОАК 5-р анги /давталт/
  • 23:30
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Монголын өглөө
  • 09:30
    Нахиа
  • 10:00
    Адтай жаал-8
  • 10:30
    Бизнес аялал
  • 11:00
    Монголын өглөө
  • 11:30
    Агаараар гүйцгээе
  • 12:00
    Business time
  • 12:30
    Инээдмийн толь
  • 13:00
    Баримтат кино: Тоосгоны тухай
  • 14:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    1-р тусгай хэлтэс-17 ОАК
  • 15:30
    Business time
  • 16:00
    Үүлсийн дундах оргил-20 ОАК
  • 17:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Нахиа
  • 18:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Үүлсийн дундах оргил-21 ОАК
  • 19:30
    Үндэсний сугалаа 1900 0000-шууд
  • 20:30
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    1-р тусгай хэлтэс-18 ОАК
  • 22:30
    Үүлсийн дундах оргил-21 ОАК
  • 23:30
    Эфир хаасан

NTV

  • 00:10
    "Эхнэрийн заавраар" 2.1
  • 01:05
    Мэдээ
  • 01:55
    " Морин өртөө" нэвтрүүлэг 10
  • 02:55
    " Жим" баримтат кино
  • 03:40
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Мэдээ
  • 06:50
    "Хоолны мангас" хүүхэлдэйн кино 7
  • 07:05
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 12
  • 07:20
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 31-35
  • 08:00
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 43-45
  • 08:30
    "Нарыг тэвэрсэн сар"ОАК 2
  • 09:40
    " Морин өртөө" нэвтрүүлэг 11
  • 10:45
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 11:00
    "Токиогийн гоонь эрчүүд" ОАК 2
  • 11:45
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 31-35
  • 12:30
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 43-45
  • 13:00
    Цаг агаар
  • 13:05
    " Хоёр Ивановынхон" ОАК 2-19,20
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:40
    "Баяндэлгэр уралдаан"
  • 16:15
    Олон улсын мэдээ
  • 16:35
    "Бяцхан мастер" нэвтрүүлэг 7
  • 17:50
    Цаг агаар
  • 18:00
    " Хүүхдүүдтэйгээ дэлхийгээр аялах нь" нэвтрүүлэг 1,2
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:05
    "Нарыг тэвэрсэн сар"ОАК 3
  • 21:35
    Цаг агаар
  • 21:40
    " Өөр өнцөг " хэлэлцүүлэг
  • 22:45
    "Гүүр" ОАК 4.5
  • 00:00
    Олон улсын мэдээ
  • 00:15
    " Хүүхдүүдтэйгээ дэлхийгээр аялах нь" нэвтрүүлэг 1,2

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 4.4-р анги
  • 07:20
    "Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" хүүхэлдэйн кино 52,53-р анги
  • 07:45
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:15
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 6.21-р анги
  • 08:40
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 6.20,21-р анги
  • 09:25
    Үлгэрийн цаг
  • 09:35
    "Монголчууд ХХ зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Дуулиант өв залгамжлал" ОАК 9-р анги
  • 11:20
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Хайр гэж" тоглолт 2-р хэсэг
  • 13:05
    "Бидний үед" шоу нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    Япон хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат №29)
  • 14:25
    Япон хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат №29)
  • 14:45
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт:(Ярианы хятад хэл №59,60)
  • 15:00
    "Movie Guide" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Цэргийн сургууль" ОАК 3.63-р анги
  • 17:00
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?" нэвтрүүлэг
  • 17:25
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 17:35
    "Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" хүүхэлдэйн кино 1,2-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 6.22-р анги
  • 18:30
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 2.1,2-р анги
  • 19:00
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 6.22-р анги
  • 19:30
    "Дуулиант өв залгамжлал" ОАК 10-р анги
  • 21:00
    "Мөнгөтэй зочин" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Харгис Салтыкова" ОАК 6-р анги
  • 23:10
    "Цэргийн сургууль" ОАК 3.64-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 1-8,9-р анги
  • 08:30
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Спорт
  • 09:00
    Ройтерс:Технологи ба шинжлэх ухаан, Бизнес ба Санхүү
  • 09:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-22-р анги
  • 10:00
    "Hey duggee" хүүхэлдэйн кино 2-1,2,3-р анги
  • 10:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 11:00
    Ройтерс: Технологи ба Шинжлэх ухаан, Спорт
  • 11:30
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Бизнес ба Санхүү
  • 12:00
    "Бизнесийн эрин" ХОАК 50-р анги /давталт/
  • 13:00
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү,Технологи
  • 13:30
    "Art.s 21" Нэвтрүүлэг /давталт/
  • 14:00
    "Hey duggee" хүүхэлдэйн кино 2-1,2,3-р анги
  • 14:30
    "Schitt's Creek" Инээдмийн цуврал 2-11-р анги
  • 15:00
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 1-8,9-р анги
  • 15:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-22-р анги
  • 16:00
    "Бизнесийн эрин" ХОАК 50-р анги /давталт/
  • 17:00
    "The Маяг" загварын нэвтрүүлэг /давталт/
  • 18:00
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 1-8,9-р анги
  • 18:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-22-р анги
  • 19:00
    Ройтерс: Спорт, Амьдралын хэв маяг
  • 19:30
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү,Технологи
  • 20:00
    "Tomorrow Today" Нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 21:00
    "Бизнесийн эрин" ХОАК 51-р анги
  • 22:00
    "Эх дэлхийгээ хайрлая" хөгжмийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 23:00
    "Schitt's Creek" Инээдмийн цуврал 2-11-р анги
  • 23:30
    Ройтерс: Загвар
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Шидэт эрдэнэс:Хатагтай цох ба хар муур" хүүхэлдэйн кино 12-р анги
  • 10:30
    "Чадвал намайг хуур" СОАК 8-р анги
  • 11:35
    "Консуни ба найзууд" хүүхэлдэйн кино 20-22-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "DNA" нэвтрүүлэг дугаар-1
  • 13:30
    "Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино 3,4-р анги
  • 14:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Нууц ажилтан" СОАК 12-р анги
  • 17:25
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 17:30
    "Тог тог тог" хүүхдийн нэвтрүүлэг дугаар-25
  • 18:00
    "Шидэт эрдэнэс:Хатагтай цох ба хар муур" хүүхэлдэйн кино 13-р анги
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Чадвал намайг хуур" СОАК 9-р анги
  • 20:45
    Миний монголын соёл
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 21:00
    "DNA" нэвтрүүлэг дугаар-2
  • 22:00
    "Фарго" АОАК 2-р анги
  • 23:00
    Үдшийн мэдээ
  • 23:30
    "Заншлын хэлхээ:Дээд Монголчууд" нэвтрүүлэг дугаар-6
  • 00:20
    "Фарго" АОАК 2-р анги
  • 01:15
    "Гэрэл зураг түүх өгүүлнэ" нэвтрүүлэг
  • 02:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 06:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:05
    Өглөөний дасгал
  • 06:20
    Манай дэлгэцнээ
  • 06:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:10
    "Дайлъя" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 07:55
    "Түүх 1 минут" нэвтрүүлэг
  • 08:10
    Бизнес толь
  • 08:25
    Цаг агаар
  • 08:30
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 09:20
    "Маанар төсөл" нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Эрдэнэс солиушн" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Хүслийн өрөө" СОАК 4-р анги
  • 11:00
    "Олон Улсын балетын уралдаан II" тоглолт
  • 13:00
    "Буруу эргэлт" МУСК
  • 14:45
    "УИХ-ын цаг" нэвтрүүлэг
  • 15:25
    "Сармисны гайхамшиг 1" баримтат кино
  • 16:15
    "Дээрхийн заяа" нэвтрүүлэг С.Баярцэцэг
  • 17:00
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Бизнесийн амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Манай дэлгэцнээ
  • 18:10
    "Хүслийн өрөө" СОАК 5-р анги
  • 19:10
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Тоонот 21" нэвтрүүлэг Архангай аймаг
  • 20:30
    "Шинэ сэргэлт" нэвтрүүлэг
  • 21:20
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Хоёр дахь боломж" УСК
  • 23:50
    "Түүх 1 минут" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:40
    "Хүслийн өрөө" СОАК 5-р анги
  • 01:40
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    Баримтат кино
  • 07:15
    "Сүүлчийн төрх" УСК /давталт/
  • 09:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:55
    1950 - Зарын цаг
  • 10:00
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "U-90" тэтгэлэгт хөтөлбөр /давталт/
  • 11:05
    "Ардын эрх" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 11:55
    1950 - Зарын цаг
  • 12:00
    "Cүнсийг барь" ОАУСК 11-р анги /давталт/
  • 13:10
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:25
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:55
    1950 - Зарын цаг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    "Монголчууд" - Өв соёлын цаг
  • 14:55
    1950 - Зарын цаг
  • 15:00
    Хурдан морьны уралдаан - 2022
  • 16:00
    "Морьтон Монгол" нэвтрүүлэг
  • 16:55
    1950 - Зарын цаг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Хүүхэд нэгдүгээрт" тойм хөтөлбөр /давталт/
  • 18:30
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Cүнсийг барь" ОАУСК 12-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:15
    "Сэдэв , Шийдэл " хэлэлцүүлэг
  • 22:15
    "Хүнсний хувьсгал " нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Алтан дуулга" УСК
  • 00:15
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:45
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 00:40
    "Кремлийн сонсогчид" ОАК (I.50,51-р анги)
  • 02:15
    "Бригад" ОАК (12-р анги)
  • 03:05
    "Мамма Миа:Эргэн цугларсан нь (Mamma Mia: Here We Go Again)" УСК
  • 04:55
    "Бүдүүн ээжийн байшин 2 (Big Momma's House 2)" УСК
  • 06:30
    "Таарсан хоёр" МУСК
  • 07:55
    "Аав" МУСК
  • 09:25
    "Кремлийн сонсогчид" ОАК (I.51-р анги)
  • 10:20
    "Бригад" ОАК (12-р анги)
  • 11:15
    "Single Ladies 3" МУСК
  • 13:10
    "Амьтан мөрдөгч Эйс Вентура (Ace Ventura: Pet Detective)" УСК
  • 14:40
    "Эйс Вентура: Байгалийн дуудлагаар (Ace Ventura: When Nature Calls)" УСК
  • 16:20
    "Амьдралоги" МУСК
  • 18:25
    "Кремлийн сонсогчид" ОАК (I.52-р анги)
  • 19:30
    "Бригад" ОАК (13-р анги)
  • 20:40
    "Аймшигт хайрцаг (Jack in the Box)" УСК
  • 22:30
    "Жуулчин (The Tourist)" УСК

Star TV

  • 07:50
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 13,14-р анги
  • 08:30
    Cat & Keet 46-48-р анги
  • 09:00
    "Фемида" хууль, эрх зүйн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 09:35
    Тахианы өд ХОАК 36-р анги
  • 10:30
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:50
    Зууны 100 эмэгтэй
  • 11:10
    Попури-изм 1 кино контент
  • 12:30
    Эзэнт гүрэн ХОАК 52-р анги
  • 13:30
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 13:50
    Төгс төлөвлөгөө /A Perfect Plan/ УСК
  • 15:40
    Гэрч ОАК 1-р бүлгийн 47-р анги
  • 16:40
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 15,16-р анги
  • 17:30
    Cat & Keet 49-51-р анги
  • 18:00
    Тахианы өд ХОАК 37-р анги
  • 18:55
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 19:00
    "Фемида" хууль, эрх зүйн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Топ сугалаа
  • 21:00
    Эрдэнийн чулууг баяжуулагч бүсгүй
  • 21:40
    Эзэнт гүрэн ХОАК 53-р анги
  • 22:30
    Гэрч ОАК 1-р бүлгийн 48-р анги
  • 23:30
    Тэмцэл /Outside the Law/ УСК
  • 01:50
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Би нисэх дуртай" МУСК
  • 10:40
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 11:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "7/24 төсөл" үзүүлж байна
  • 12:40
    "Гэнэт тэтгэвэрт гардаггүй" үзүүлж байна
  • 14:00
    "Хийдэл шийдэл" үзүүлж байна
  • 15:00
    "Параллель ертөнц" МУСК
  • 16:50
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүүлэг
  • 17:00
    "Ард түмний зууч" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Гуравдугаар сарын бэлэг" үзүүлж
  • 19:00
    "Хүрээ Панз" нэвтрүүлэг
  • 19:35
    "СОР17 Монголд" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Нэг Монгол" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Хөхөө гэрлэх дөхлөө" МУСК
  • 22:40
    TV7 төгсгөл

Нийслэл ТВ

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    НИЙСЛЭЛ МЭДЭЭ
  • 08:35
    Саруул Монгол
  • 09:10
    Монгол тулгатны зуун эрхэм
  • 10:30
    Залуу Лидер
  • 11:10
    "Цэнхэр гариг" баримтат кино 2-р хэсэг
  • 12:00
    Аялгуут сайхан найраглал
  • 12:05
    Йогачны гэр подкаст
  • 12:55
    НИЙСЛЭЛ ЗОЧИН
  • 13:30
    "Цагаан хуудас" ярилцлага
  • 14:30
    Дэлхийн хотууд
  • 14:35
    TEDx форум
  • 14:55
    НИЙСЛЭЛ МЭДЭЭ
  • 15:30
    TEDx форум
  • 15:45
    Аялгуут сайхан найраглал
  • 15:55
    Товч мэдээ
  • 16:00
    Дэлхийн хотууд
  • 16:05
    Цагаан хуудас
  • 17:00
    НИЙСЛЭЛ ЗОЧИН
  • 17:35
    Кино миний амьдралд
  • 17:50
    Нано бальзам төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Товч мэдээ
  • 18:05
    Залуу Лидер
  • 18:40
    TEDx форум
  • 19:00
    НИЙСЛЭЛ МЭДЭЭ
  • 19:35
    Нано бальзам төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 19:45
    Кино миний амьдралд
  • 20:05
    Нано бальзам захиалгат
  • 20:15
    Кино миний амьдралд
  • 20:30
    НИЙСЛЭЛ МЭДЭЭ
  • 21:05
    "Шинжлэх ухаан хөгжлийн гарц" нэвтрүүлэг
  • 22:15
    Монгол тулгатны зуун эрхэм
  • 23:15
    Эфир завсарлав

Eco Channel

  • 07:00
    "Hi Ub" өглөөний хөтөлбөр
  • 10:00
    "Эко хэмнэл " нэвтрүүлэг
  • 12:45
    "Ногоон сонголт" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 13:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна"Дурсамж" тоглолт
  • 14:00
    Үндэсний сугалаа 1900-0000
  • 15:00
    " Би амьтанд хайртай " нэвтрүүлэг
  • 15:35
    "Эко хэмнэл " нэвтрүүлэг давталт
  • 18:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Цэнхэр үнэг " хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "Хобби " нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Grand Care" нэвтрүүлэг
  • 21:25
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 22:00
    Буриад поп тоглолт
  • 23:10
    "Cуварган цэнхэр уулс " МУСК
  • 00:40
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро V.2
  • 07:15
    Зуузуугийн найзууд I.6
  • 07:35
    Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч 19-20
  • 08:00
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 08:35
    Миний бяцхан одой морь II.3
  • 09:00
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 75-76
  • 09:10
    Learn to Draw - Муурын хотхон 5
  • 09:20
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 36
  • 09:25
    Learn to Draw - Хайрцган хот 1
  • 09:40
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 23-24
  • 09:50
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 37
  • 10:00
    Ноён талхны үсчний газар II.9-10
  • 10:30
    Ай Карли II.44-45
  • 11:35
    Шидтэнүүдийн клуб VII.3
  • 12:00
    Да Винчи - Оюун ухааны бүтээл 3
  • 12:30
    Маамуу - Гэрийн даалгавар
  • 12:45
    Маамуу -Эвхдэг солонго
  • 13:00
    Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч 19-20
  • 13:30
    Врумиз III.25-26
  • 14:05
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Хувирагч роботууд I.19
  • 15:00
    Миний бяцхан одой морь III.5-6
  • 16:00
    Learn to Draw - Хайрцган санаанууд 20
  • 16:10
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 77-78
  • 16:20
    Learn to Draw - Хайрцган хот 1
  • 16:30
    Learn to Draw - Муурын хотхон 5
  • 16:40
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 23-24
  • 16:45
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 38-39
  • 17:05
    Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч 21-22
  • 17:30
    Бяцхан оцон шувуу Пороро V.3
  • 17:45
    Зуузуугийн найзууд I.7
  • 18:00
    Да Винчи - Ёо ёо ажиллагаа V.11
  • 18:30
    Маамуу - Тунгалаг самбар
  • 18:50
    Маамуу - Анхны найз
  • 19:00
    Ноён талхны үсчний газар II.11-12
  • 19:30
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Шидтэнүүдийн клуб VII.4
  • 20:35
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Ай Карли III.1-2
  • 22:00
    Доктор Стөүн 3-4
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    Өглөө хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    Цэнхэр дэлгэц-2021: “260К хором”
  • 09:20
    Цаг агаар
  • 09:30
    ММ таван минут: “УГТЭ-ийн Мэдрэлийн мэс заслын эмч Д.Энхболд”
  • 09:35
    “Их нүүдлийн мөрөөр” Баримтат кино
  • 10:25
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөг: “Таван эрдэнийн шагай” Баримтат нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Мэдээ” /шууд/
  • 11:20
    Зочны цаг
  • 11:40
    Ногоон сум-2022 аян: “Архангай аймагт болсон өдөрлөгөөс” /давталт/
  • 12:00
    “Цагийн хүрдийн баатрууд-2021” Байгальд ээлтэй хүн Д.Бараадууз /давталт/
  • 12:15
    Цаг агаар
  • 12:20
    Сэтгүүлчийн тэмдэглэл: “Богд хааны ордон музей”
  • 12:40
    Эрчим хүчний хэмнэлт /давталт/
  • 13:00
    ММ архив: Алтан аргамж: “Монгол улс- Бүгд Найрамдах Турк улсын дипломат харилцаа” Онц бөгөөд Бүрэн эрхт Элчин сайд Б.Алтангэрэл /2019 он/
  • 13:40
    16 мм-ийн кино төсөл: “Туулсан зам” Баримтат кино 2-р хэсэг /1981 он/
  • 14:40
    “Цагийн хүрдийн баатрууд-2021” Энэрэнгүй үйлстэн ХӨСҮТ-ийн Дархлаажуулалтын алба /давталт/
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • 15:20
    “Амин нөмөр” баримтат нэвтрүүлэг
  • 16:20
    Зураглал
  • 16:30
    16 мм-ийн кино төсөл: “Туулсан зам” Баримтат кино 3-р хэсэг /1981 он/
  • 17:25
    “Цагийн хүрдийн баатрууд-2021” Нийгмийн хариуцлагатай компани Уулын Баяжуулах “Эрдэнэт үйлдвэр ТӨҮГ” /давталт/
  • 17:40
    “Оюутолгойн гүний уурхайн үйл ажиллагааны нээлтийн ёслол” /давталт/
  • 18:00
    Онцгой дуудлага
  • 18:15
    Цаг агаар
  • 18:20
    Зураглал
  • 18:30
    “Ардын эрх”
  • 19:20
    “Ногоон сум-2022” аян /давталт/
  • 19:40
    Зочны цаг
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    ММ архив: “Зөв чиг” Г.Даваахүүгийн гэр бүл оролцов. /2019 он/
  • 21:20
    Цаг агаар
  • 21:25
    ММ архив: “Хийх хүнд арга олддог”
  • 21:40
    “Цагийн хүрдийн баатрууд-2021” Үлгэр жишээ гэр бүл Ч.Ерөөлтүвшин /давталт/
  • 22:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:00
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 08:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    Шинэ ном
  • 09:20
    Их хайрын зөрөг кино концерт
  • 09:55
    Хосолсон анагаах ухаан
  • 10:00
    10 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    Ярилцах цаг
  • 10:50
    Бизнес цаг
  • 11:00
    11 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Топ сугалаа
  • 13:00
    Баримтат кино
  • 14:00
    14 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Кино концерт
  • 15:00
    15 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Бүх юм сайхан ОАК 29,30-р анги
  • 17:00
    17 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес цаг
  • 17:40
    Хосолсон анагаах ухаан
  • 17:50
    Тоглолтын цаг
  • 19:00
    19 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Теле концерт
  • 20:10
    "Морин өртөө 2020" дугаар 7
  • 21:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Шинэ сэргэлт-Цар тахал ба Сорилт
  • 22:10
    Бүх юм сайхан ОАК 31,32-р анги
  • 23:40
    Эфир завсарлага

NBA TV SPS

  • 01:00
    2022 Playoff Playback
  • 03:00
    NBA Action 3135
  • 03:30
    2022 NBA Film Room Game 1
  • 04:00
    2022 NBA Finals Game 3 Cutdown
  • 05:00
    2022 NBA Film Room Game 2
  • 05:30
    NBA Action 3135
  • 06:00
    2022 Playoff Playback
  • 07:00
    NBA: Плэй-Офф Денвер - Голден Стэйт Тоглолт №1
  • 09:00
    2022 Playoff Playback
  • 10:00
    WNBA (Шууд): Миннесота - Финикс 2022
  • 12:00
    NBA: Плэй-Офф Нью Орлеанс - Финикс Тоглолт №1
  • 14:00
    NBA Talk №40
  • 15:30
    NBA: Плэй-Офф Юта - Даллас Тоглолт №2
  • 17:30
    NBA: Плэй-Офф Миннесота - Мемфис Тоглолт №2
  • 19:30
    NBA Action №35
  • 20:00
    NBA: Плэй-Офф Филадельфиа - Торонто Тоглолт №3
  • 22:00
    NBA: Плэй-Офф Чикаго - Милуоки Тоглолт №2

SPS Global

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Ла Лиг 2021/22: Барселона - Сосьедад 1-р тойрог
  • 11:00
    NBA 2K: Pistons GT - Warriors Gaming Squad
  • 12:00
    UCL 2021/22: Мальмё - Ювентус 1-р тойрог
  • 14:00
    LaLiga World №3
  • 14:30
    Ла Лиг 2021/22: Эспаньол - Вийярреал 2-р тойрог
  • 16:30
    LaLiga Nations №3
  • 17:00
    UЕL 2021/22: Спартак - Легия 1-р тойрог
  • 19:00
    Track & Field Weekly #6
  • 19:30
    Ла Лиг 2021/22: Бильбао - Барселона 2-р тойрог
  • 21:30
    Ла Лиг 2021-2022 сэтгүүл
  • 22:30
    LaLiga Chronicles №1
  • 23:00
    NBA 2K: Grizz Gaming -Gen.G Tigers of Shanghai

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр (давталт)
  • 09:30
    NBA: Бостон - Голден Стэйт Шигшээ Тоглолт №4
  • 11:30
    Даймонд Лигийн тойм №2
  • 12:30
    Roland Garros Өдөр 9 Тоглолт №3
  • 15:30
    LaLiga ZAP №3
  • 15:50
    Моби Дээд лиг (Шууд): СП Фалконс - Улаанбаатар
  • 18:00
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Production time
  • 18:50
    Моби Дээд лиг (Шууд): Дэрэн - Хаан Хүнс Эрчим
  • 21:00
    PL Netbusters №6
  • 21:30
    PL: Ман Ютд - Эвертон 7-р тойрог
  • 23:30
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр (давталт)

Bloomberg TV MGL

  • 07:00
    "PDAC 2022" тусгай хөтөлбөр
  • 08:00
    "Bloomberg daybreak: Asia" хөтөлбөр
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 12:25
    "Онцлох ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 12:55
    "Аялагч" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 14:00
    "PDAC 2022" тусгай хөтөлбөр
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Bloomberg wall street week" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 18:00
    "Хувцас загварын бизнес" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 20:00
    "Түүхийн шилдэг 10" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    "Ухаалаг мөнгө" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Монгол дэвтрийн түүх" захиалгат нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Plus

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    WWE Smackdown 1191
  • 11:00
    UFC: Брансон-Холланд
  • 13:00
    UFC 262: Оливейра-Чандлер
  • 15:10
    UFC 275: "Хөшигний Ард" Дугаар 1
  • 15:50
    UFC: Каттар-Эммет Тойм
  • 16:30
    UFC: Виттэйкер-Гастелум
  • 19:00
    UFC: Рэйэс-Прохазка
  • 21:00
    UFC Main Event #903
  • 22:00
    UFC: Холл-Стриклэнд

Сүлд ТВ

  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Котовский ОАК 7-р анги
  • 09:40
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:45
    Бизнес хөтөч нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Морин өртөө-2021 1-р хэсэг
  • 11:00
    Гайхамшигт санаанууд Хамгаалалтын онол
  • 11:30
    2018 оны үндэсний их баяр наадам 1-р хэсэг
  • 12:30
    Аялгуут соёл шууд нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 13:35
    Өв соёл
  • 13:45
    Бизнес хөтөч
  • 14:00
    Дэлхийн алдартнууд Махатма Ганди
  • 14:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 14:30
    Өв соёл – Миний дуртай бүтээл Ю.Болдбаатар /ШУТИС-ийн БУХС-ийн ахлах багш доктор Ph.D дэд профессор/
  • 15:00
    Хурдан морины түүх
  • 15:30
    Топ сугалаа
  • 17:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:05
    Мэдлэгтэй дэлгэц Хүүхэд танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Өв соёл
  • 17:40
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:45
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Сүлд үү Тоо юу Борнео
  • 19:30
    Топ сугалаа
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Сэтгэлийн гэгээ хандивын аян
  • 22:00
    Уран зурагт дурлагсад Сийлбэрч Т.Батогтох
  • 22:30
    Монгол наадам Д.Бат-Эрдэнэ
  • 23:00
    Котовский ОАК төгсгөлийн 8-р анги
  • 00:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Мөрдөгч" ОАК 28-30-р анги
  • 09:35
    "Хүнд цохилт" ОАК 1.111, 112-р анги
  • 10:40
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 20
  • 11:35
    "Монте Кристо хатагтай" ОАК 83, 84-р анги
  • 12:45
    Ярианы Хятад хэлний алсын зайн сургалт № 45, 46
  • 13:00
    "Иохан эмч" ОАК 5-р анги
  • 14:10
    "Мөрдөгч" ОАК 31, 32-р анги
  • 15:30
    "Миний хамгийн хөөрхөн байсан үе" ОАК 13-р анги
  • 16:40
    "Гэсгээл" ОАК 1-р анги
  • 17:50
    "Хүнд цохилт" ОАК 1.113, 114-р анги
  • 19:00
    "Монте Кристо хатагтай" ОАК 85, 86-р анги
  • 20:30
    "Иохан эмч" ОАК 6-р анги
  • 22:00
    "Гэсгээл" ОАК 2-р анги
  • 23:30
    "Монте Кристо хатагтай" ОАК 85, 86-р анги
  • 00:40
    "Иохан эмч" ОАК 6-р анги
  • 01:40
    Эфир завсарлага

SPS Prime

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    PL Netbusters №9
  • 09:30
    PL: Эвертон - Вотфорд 9-р тойрог
  • 11:30
    NBA Action №6
  • 12:00
    PL: Брайтон - Ман Сити 9-р тойрог
  • 14:00
    PL World №9
  • 14:30
    PL: Вест Хэм - Тоттенхэм 9-р тойрог
  • 16:30
    LaLiga Chronicles №6
  • 17:00
    PL: Брентфорд - Лэстер 9-р тойрог
  • 19:00
    Ла лигийн тойм №3
  • 20:00
    PL: Арсенал - Астон Вилла 9-р тойрог
  • 22:00
    PL: Вотфорд - Ливерпүүл 8-р тойрог

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Зу зу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бизнесийн амжилт
  • 10:00
    "Муур дэгдээхэй хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 11:05
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Алтантооно хөгжил ХХК Пептид" танилцуулга
  • 11:20
    "Наадгай" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 11:50
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:55
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    "Жаран эзэлсэн хоймор" нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Бизнесийн амжилт
  • 14:55
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    "Наадмын зочин" нэвтрүүлэг: Б.Батболд Монгол Улсын гавъяат жүжигчин
  • 16:10
    "Хариуцлагатай нийгмийн төлөө" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 17:05
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:25
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:25
    Зарын цаг
  • 18:30
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    DW Дэлхийн цаг:Евромакс
  • 19:20
    "Алтантооно хөгжил ХХК Пептид" танилцуулга
  • 19:30
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 20:10
    "Хөндөх" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    "Аяллын тойрог"нэвтрүүлэг:
  • 21:55
    Зарын цаг
  • 22:00
    "Бүх юм сайхан" ОАК 3-р анги
  • 22:50
    "Үлгэр дууссан хойно" МУСК
  • 00:20
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:10
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    Дасгалын цаг
  • 07:30
    Ардын хувьсгалын 96 жилийн ойн баяр наадмын морины тойм /МҮОНРТ-ийн сан хөмрөгөөс/
  • 08:30
    Дартсын улсын аварга шалгаруулах тэмцээний тойм 2-р хэсэг
  • 12:30
    Дасгалын цаг
  • 12:45
    Ардын хувьсгалын 96 жилийн ойн баяр наадмын хүчин бөхийн баридааны тойм /МҮОНРТ-ийн сан хөмрөгөөс/
  • 14:20
    “Баха-2022” авто уралдаан /Спорт таны амралтанд/
  • 15:25
    Оддын замнал: Английн хөлбөмбөгчин Уэйн Рүни
  • 15:55
    Футзалын дээд лиг шигшээ тоглолт-шууд
  • 17:35
    Бахархал
  • 18:20
    “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1938 он /MNB Спорт үзүүлж байна/
  • 18:30
    Спорт-Хобби
  • 18:55
    Футзалын дээд лиг хүрэл медалийн төлөөх тоглолт-шууд
  • 20:35
    Миний мөрөөдөл
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    Спорт цаг үе: Үндэсний их баяр наадмын бэлтгэл ажлын талаар
  • 21:50
    “Халхгол-80 жил” 4х4 Бартаат замын уралдаан /Спорт таны амралтанд/
  • 22:55
    Эрийн хийморь: Монгол улсын алдарт уяач Л. Нарангэрэл
  • 23:15
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 07:00
    "Төв цэг" аналитик тойм
  • 07:20
    "Төв цэг" Дэлхий дахинд
  • 07:30
    "Төв цэг" Зочны ярилцлага
  • 07:50
    "Капитал цаг" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Төв цэг" Дэлхийн эдийн засгийн тойм
  • 08:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 08:50
    "Капитал цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Төв цэг" мэдээ /шууд/
  • 09:25
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 09:30
    "Хүн" нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 09:55
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 10:00
    "Төв цэг" Зочны ярилцлага
  • 10:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 10:45
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Төв цэг" мэдээ
  • 11:25
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 11:30
    "Төв цэг" Зочны ярилцлага
  • 11:50
    "Хүн" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Төв цэг" Зочны ярилцлага
  • 12:20
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 12:25
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 12:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Ярих өнцөг
  • 14:00
    "Төв цэг" Зочны ярилцлага
  • 14:20
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 14:50
    "Капитал цаг" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Аргумент" хэлэлцүүлэг /шууд/
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    "Төв цэг" аналитик тойм /шууд/
  • 17:20
    "Төв цэг" дэлхий дахинд /шууд/
  • 17:30
    "Цөмийн цохилт үзүүлбэл юу болох вэ?" Баримтат нэвтрүүлэг
  • 17:45
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 17:50
    "Капитал цаг" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Ярих өнцөг
  • 19:00
    "Төв цэг" аналитик тойм
  • 19:20
    "Төв цэг" дэлхий дахинд
  • 19:30
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 19:45
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 19:50
    "Хүн" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    "Төв цэг" аналитик тойм
  • 21:20
    "Төв цэг" дэлхий дахинд
  • 21:30
    "Төв цэг" Зочны ярилцлага
  • 21:50
    "Капитал цаг" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Монголын баялаг-330" цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:40
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 22:55
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 23:00
    "Төв цэг" аналитик тойм
  • 23:20
    "Төв цэг" дэлхий дахинд
  • 23:30
    "Төв цэг" Дэлхийн эдийн засгийн тойм
  • 23:50
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 23:55
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Суваг 1

  • 08:00
    Онцлох мэдээ
  • 08:30
    Таны мэдлэгт
  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    Ойрад түмэн-2016
  • 09:40
    Монгол аялгуу
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    Эрүүл мэнд ба Мөнгө
  • 10:32
    Есөн эрдэнэ 1-р хэсэг
  • 11:00
    Түмэнд түгээе
  • 11:15
    Харах өнцөг
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 12:25
    Хошин өнцөг
  • 12:45
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    Ая дууны мэндчилгээ
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    "Зэрэг нэмэхийн өмнө" МУСК
  • 16:20
    Түмэнд түгээе
  • 16:35
    Хошин өнцөг
  • 17:05
    Ойрад түмэн-2016
  • 17:45
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    Онцлох мэдээ
  • 18:30
    Таны мэдлэгт
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    Монгол нүнжиг
  • 20:00
    Түмэнд түгээе
  • 20:15
    ТВ-Клиник
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Онцлох мэдээ
  • 21:30
    Есөн эрдэнэ 2-р хэсэг
  • 21:45
    Түмэнд түгээе
  • 22:00
    "Гарьд магнай" МУСК
  • 23:40
    Монгол аялгуу
  • 00:00
    Эфир завсарлав

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:10
    “MP FORSE” хүүхэлдэйн кино 10-р анги
  • 10:35
    “Сарны нулимс” олон ангит уран сайхны кино 2-р анги /давталт/
  • 11:10
    “Ном хож” цэнгээнт нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:10
    “Том ахын аялал” Байгаль экологийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:40
    “Эх өв” Хүдрийн заар /давталт/
  • 13:10
    “Монгол сонгодог дууриуд” /давталт/
  • 14:20
    Гэр бүлийн хичээл: Гэр бүл дэх эдийн засгийн хүчирхийлэл
  • 14:35
    Баримтат кино: Орчлон ертөнцөөр аялахуй 3-р хэсэг
  • 15:20
    “Би дүүтэй боллоо” хүүхдийн нэвтрүүлэг “Сингапур”
  • 15:35
    Тэгш боломж: “ICF аргачлал”
  • 15:55
    “Хүүгийн сэтгэл” теле концерт
  • 16:25
    “Амьдралын өнгө” Chat Box
  • 16:45
    “Мөнгөн цох” телевизийн олон ангит кино 3-р анги
  • 17:00
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 17:10
    Сонсъё, ярилцъя
  • 17:25
    12/15 Өсвөр насныханд зориулав: “Хайр”
  • 17:50
    “Урлаг” теле сэтгүүл /06-14/
  • 18:20
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал “Заан”
  • 18:50
    “Эдлэнгийн эзэд” Нийслэлийн БЗД-ийн 12-р хорооны иргэн У.Мижиддорж
  • 19:20
    “Монгол авдар” баримтат нэвтрүүлэг
  • 20:20
    “Хайрлаарай” Даавар
  • 21:20
    “Сургамжит өгүүллэгүүд” Ааваа уучлаарай, Жинхэнэ эрдэнэс
  • 21:35
    “Язгуур” Үндэсний контент Оньсого таацгаая
  • 21:40
    “Сарны нулимс” олон ангит уран сайхны кино 3-р анги
  • 22:00
    Эфир завсарлав

TenGer

  • 08:00
    Хөтөч
  • 08:10
    7:10 мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    Дойч Вэллэ - Цахим технологийн эрх мэдэл
  • 08:55
    Үлгэр жишээ эмэгтэйчүүд
  • 09:00
    Баримтат кино: Инженерчлэлийн гайхамшигт бүтээлүүд
  • 09:50
    "Ройтерс" үзүүлж байна
  • 10:00
    ОУ-ын Мэдээ давталт
  • 10:20
    "Нүүдэлчдийн түүх"
  • 10:25
    Үлгэр жишээ эмэгтэйчүүд
  • 10:30
    Ярилцлага - Өнөөдрийн сэдэв давталт
  • 11:00
    Дойч Вэллэ - Арьсны эрүүл ахуй
  • 11:30
    "Бизнес өрөг" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Буухиа
  • 13:30
    Бодис - "Гэж юу вэ?"
  • 13:45
    Дойч Вэллэ - Соёлын өв ба цахим технологи
  • 14:00
    Улаанбаатарын таатай оффис
  • 14:30
    Абай баримтат кино
  • 15:15
    Монгол тулгатны 100 эрхэм Б.Батбаяр (Баабар), Б.Шарав
  • 17:00
    Баримтат кино: Инженерчлэлийн гайхамшигт бүтээлүүд
  • 17:50
    "Ройтерс" үзүүлж байна
  • 18:00
    ОУ-ын Мэдээ
  • 18:20
    "Нүүдэлчдийн түүх"
  • 18:25
    Үлгэр жишээ эмэгтэйчүүд
  • 18:30
    Ярилцлага - Өнөөдрийн сэдэв
  • 19:00
    Хөтөч
  • 19:10
    7:10 мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:40
    Цахилгаан - Соронзон - "Гэж юу вэ?"
  • 19:55
    Үлгэр жишээ эмэгтэйчүүд
  • 20:00
    Баримтат кино: Инженерчлэлийн гайхамшигт бүтээлүүд
  • 20:50
    "Нүүдэлчдийн түүх"
  • 21:00
    7:10 мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Энтертайнмент мэдээ
  • 22:00
    "Jargal DeFacto" нэвтрүүлэг
  • 22:40
    ОУ-ын Мэдээ давталт
  • 23:00
    Баримтат кино: Инженерчлэлийн гайхамшигт бүтээлүүд
  • 23:50
    "Нүүдэлчдийн түүх"
  • 23:55
    Үлгэр жишээ эмэгтэйчүүд
  • 00:00
    Эфир завсарлана

Олон Саналтай

VI/2820:40

MovieBox

"Бөгжний эзэн: Хоёр цамхаг (The Lord of the Rings: The Two Towers)" УСК

VI/2805:00

TV9

Тоглолтын цаг

VI/2812:50

MovieBox

"Жуулчин (The Tourist)" УСК