МҮОНТ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    “Хавар” олон ангит кино 5-р анги
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    “Тумбаахайн найзууд” хүүхдийн нэвтрүүлэг. 70-р хэсэг
  • 13:20
    “Урлаг” теле сэтгүүл
  • 13:50
    Эргэх дөрвөн цаг /Дундговь аймгаас бэлтгэв/
  • 14:20
    “Хулгайлагдсан хүү” олон ангит кино 8-р анги
  • 16:00
    “Боловсон хүчний бодлого” хэлэлцүүлэг
  • 17:00
    “Монгол өв соёл” хөтөлбөр
  • 17:30
    “Эм Пи Форсе-Бодит байдлаас гадуур” хүүхэлдэйн кино 13-р анги
  • 18:00
    Монголын радио үзүүлж байна: 14/15 подкаст
  • 18:40
    Эрүүл мэндийн хөгжил дэвшил
  • 19:10
    Алтан дэвтэр: Ц.Дамдинсүрэн “Төрийн шагналт бүтээлүүд”
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Хүнсний хувьсгал” хэлэлцүүлэг /шууд/
  • 22:10
    Тогтвортой амьжиргаа-3 төсөл: Хөгшид эн түрүүнд
  • 22:20
    “Хулгайлагдсан хүү” олон ангит кино 9-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:00
    UBS эхлэл
  • 06:12
    "Mongolian songs" дуунууд
  • 06:30
    21 НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 09:00
    Кофе юу? Цай юу?
  • 10:15
    Нүүр тулсан ярилцлага
  • 10:55
    Бизнес мэдээ
  • 11:00
    "Бий биелгээ-Эрүүл амьдрал"
  • 11:45
    21 НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:15
    EXIT зар сурталчилгаа
  • 12:20
    "Жирийн амьдрал" олон ангит кино /14/
  • 13:10
    "Малчдадаа туслъя" Шууд нэвтрүүлэг
  • 17:40
    EXIT зар сурталчилгаа
  • 17:45
    "Хөгжилтэй аялал"
  • 18:00
    VIP CAR WASH үзүүлж байна
  • 18:10
    21 НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:40
    21 Ток шоу
  • 19:20
    Бизнес мэдээ
  • 19:30
    СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:35
    "Жирийн амьдрал" олон ангит кино /15/
  • 21:45
    UBS Энэ долоо хоногт
  • 22:00
    СИТИ НАЙТ - Үдшийн хөтөлбөр
  • 23:00
    21 НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:30
    СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:20
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "Миний ээж хөөрхөн"
  • 10:00
    "Гайхамшигт баг" оа хүүхэлдэйн кино
  • 10:50
    "Хайртай шүү...Ээжээ"
  • 11:10
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • 12:00
    "Soft Laser"
  • 12:05
    "Нэгдүгээр хэлтэс" оак 11-р анги
  • 13:10
    "Баримтат кино"
  • 14:20
    "Үртэй хүн жаргалтай"
  • 14:40
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:50
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • 16:40
    “911” оак 3-р анги
  • 17:40
    “Огторгуйн нисгэгч” оа хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "Сонин хачин"
  • 18:50
    "Бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Нэгдүгээр хэлтэс" оак 12-р анги
  • 21:00
    "New wave"
  • 21:30
    "Улс төрийн задлан"
  • 21:50
    “911” оак 4-р анги
  • 22:50
    "Урт цагааны гудамж"
  • 01:40
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    "Монгол зурхай"
  • 07:10
    Танд тустай агшин
  • 07:15
    "Харвардад учирсан 2" СОАК 12-р анги
  • 08:35
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:40
    Хүүхэд бидний өв соёл хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:35
    Үртэй хүн жаргалтай
  • 11:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:05
    "Миний эрдэнэ" 44,45-р анги ХОАК
  • 12:55
    Танд тустай агшин
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:10
    Хайртай шүү ээжээ
  • 13:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 13:35
    Миний ээж хөөрхөн
  • 13:55
    Түмний эх үзүүлж байна
  • 15:00
    Мэдээ
  • 15:10
    Технологи-360: Энгийний цаана агуу
  • 15:15
    Дуулах өдөр
  • 15:35
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:40
    Үнэн сэтгэл тоглолт
  • 16:05
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 16:10
    "Нууцлаг ЖуЖу" хүүхэлдэйн кино 9-р анги
  • 16:20
    Хүүхэд бидний өв соёл хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 16:40
    Дуулах өдөр
  • 17:05
    "Шидэт харандаа"хүүхдийн нэтрүүлэг
  • 17:25
    Миний ээж хөөрхөн
  • 17:45
    "Оддбодс" хүүхэлдэйн кино 44-р анги
  • 17:55
    Хайртай шүү ээжээ
  • 18:15
    "Үүлэн жаалууд" 43,44-р анги хүүхэлдэйн кино
  • 18:35
    Үртэй хүн жаргалтай
  • 19:00
    Мэдээ
  • 19:10
    "Миний эрдэнэ" 46,47-р анги ХОАК
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 22:00
    "Харвардад учирсан 2" СОАК 13-р анги
  • 23:25
    Эфир завсарласан

TV9

  • 05:00
    Дорнын зурлага
  • 05:10
    Болсон явдал МУСК
  • 06:50
    УИХ-ын цаг
  • 07:30
    Энэ өдөр мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 08:30
    Ном хурах цаг
  • 09:00
    Шинэ өдөр хөтөлбөр
  • 09:50
    Багачууд аа англиар дуулцгаая
  • 10:05
    Аминчхан ярилцлага баримтат нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 11:10
    Агентлаг СОАК 11-р анги давталт
  • 12:15
    Боломж нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Хошин шог
  • 12:40
    Миний ээж хөөрхөн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 13:30
    Хайрын солилцоо 1 шоу нэвтрүүлэг 8-р хэсэг
  • 14:10
    "Надо тулаан 5" хүүхэлдэйн кино 29-р анги
  • 14:35
    К поп цаг
  • 14:50
    Өдрийн мэнд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 15:10
    Хурдан морины уралдаан /архив/
  • 16:10
    Тоо юу сүлд үү нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 17:10
    Анализ тойм хөтөлбөр давталт
  • 18:00
    Монгол коммент нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Энэ өдөр мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:20
    Ярилцья даа нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Агентлаг СОАК 12-р анги
  • 22:25
    Долоон бурхан харвадаггүй МУСК
  • 01:00
    Энэ өдөр мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 02:00
    Киноны давталтын цаг

C1

  • 08:00
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав... /давталт/
  • 09:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:50
    C1 зураглал
  • 10:00
    "Саятантай хэрхэн гэрлэх вэ" ОАК 11-р анги /давталт/
  • 11:00
    Хөгжилтэй аялал-Аялалын цаг
  • 11:10
    "B nice" үзүүлж байна
  • 11:20
    "Худалч залуу" МУСК
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав... /давталт/
  • 14:20
    "ДокторЭм Турк нано наалт" үзүүлж байна
  • 14:40
    "Миний ээж хөөрхөн" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Халуухан ээж" ХОАК 14-р анги
  • 16:20
    "Судоку эрдэнэ шишийн ундаа" үзүүлж байна
  • 16:30
    "Эрх чөлөөт Спирит" Хүүхэлдэйн кино 17-р анги
  • 16:55
    LemonCake-Үзүүлж байна
  • 17:05
    Үлгэр сонсох цаг /давталт/
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Гэсгээл" СОАК 6-р анги
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Мод, усны нутаг Шаямака" Баримтат кино
  • 21:30
    Үлгэр сонсох цаг
  • 21:50
    "B nice" үзүүлж байна
  • 22:00
    "Саятантай хэрхэн гэрлэх вэ" ОАК төгсгөлийн 12-р анги
  • 23:05
    "Гэсгээл" СОАК 6-р анги /давталт/
  • 00:20
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    Нахиа хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес аялал
  • 10:30
    Дугуйн дээрх там ОАК-11
  • 11:30
    Үүргэвчтэй аялал: Куба
  • 12:30
    Business time
  • 12:50
    Чи хүн мөн үү ОАК-8
  • 14:00
    Жимийн хөгжилтэй гэр бүл ОАК-51
  • 14:30
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:00
    Design box
  • 16:30
    Business time
  • 17:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Нахиа хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Дугуйн дээрх там ОАК-12
  • 19:30
    Миний аялсан 1000 хот
  • 20:30
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Чи хүн мөн үү ОАК-9
  • 22:40
    Дугуйн дээрх там ОАК-12
  • 23:40
    Эфир завсарласан

NTV

  • 06:00
    Мэдээ
  • 07:05
    "Хүүхдүүдээ наашаа" хүүхдийн нэвтрүүлэг 1
  • 07:30
    "Мөнх тунх" хүүхэлдэйн кино 4.6
  • 07:45
    "Номонд дуртай баавгайнууд" хүүхэлдэйн кино 11
  • 08:00
    "Доктор Панда" хүүхэлдэйн кино 21, 22
  • 08:15
    "Пэг, Кат хоёр" хүүхэлдэйн кино 4
  • 08:30
    Цаг агаарын төлөв
  • 08:40
    "Селжук" эзэнт гүрний сэргэлт ОАК 98 /төгсгөлийн анги/
  • 09:40
    "Сүнсийг барь" ОАК 5
  • 10:55
    Цаг агаарын төлөв
  • 11:05
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 11:20
    "Хүүхдүүдээ наашаа" хүүхдийн нэвтрүүлэг 2
  • 11:45
    "Мөнх тунх" хүүхэлдэйн кино 4.6
  • 12:00
    "Номонд дуртай баавгайнууд" хүүхэлдэйн кино 11
  • 12:15
    "Доктор Панда" хүүхэлдэйн кино 21, 22
  • 12:30
    "Пэг, Кат хоёр" хүүхэлдэйн кино 4
  • 12:50
    Цаг агаарын төлөв
  • 13:00
    "Доктор-Y" ОАК 4
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:55
    "Өөр өнцөг" хэлэлцүүлэг
  • 16:00
    Цаг агаарын төлөв
  • 16:15
    "Пэг кэйт хоёр" хүүхэлдэйн кино 4
  • 16:35
    "Мөнх тунх" хүүхэлдэйн кино 4.6
  • 16:50
    "Номонд дуртай баавгайнууд" хүүхэлдэйн кино 11
  • 17:05
    "Доктор Панда" хүүхэлдэйн кино 21, 22
  • 17:25
    Гадаад мэдээ
  • 17:45
    Цаг агаар
  • 17:50
    "Доктор-Y" ОАК 5
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:20
    "Лхагвын тойм"
  • 21:50
    "Санаандгүй учирсан чи минь" ОАК 1
  • 23:20
    Цаг агаар
  • 23:30
    "Бардо" МУСК
  • 00:45
    "Сүнсийг барь" ОАК 5
  • 01:55
    Мэдээ
  • 03:00
    Монгол бахархал " Дархад дуу"
  • 03:35
    "Хангайн нүүдэл" монгол бахархал
  • 04:00
    Эфир завсарлав

Central TV

  • 08:00
    Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Мөнх өв" баримтат кино - 4 /Давталт/
  • 09:30
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 2-10,11,12-р анги /3+/
  • 10:00
    "Пиноккио" хүүхэлдэйн кино - 15,16-р анги /6+/
  • 10:30
    "Эзэнт гүрэн" ХОАК - 70 /12+/ Давталт
  • 11:30
    Монгол өв соёл
  • 12:00
    "The Daily Show" өдрийн хөтөлбөр
  • 15:00
    "Эх дэлхийгээ хайрлая" хөгжмийн хөтөлбөр 1-9
  • 16:00
    "Гарчиг" уран зохиолын нэвтрүүлэг 1-7 /Давталт/
  • 17:00
    Ройтерс: Хотууд
  • 17:30
    ДВ-"Евромакс" нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 18:00
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 2-10,11,12-р анги /3+/
  • 18:30
    "Пиноккио" хүүхэлдэйн кино - 15,16-р анги /6+/
  • 19:00
    Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "У Ёны тэмдэглэл - Гэрлэлтийн там" хосын харилцааны нэвтрүүлэг - 6
  • 21:30
    ДВ-"Эрүүл хэв маяг" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Эзэнт гүрэн" ХОАК - 71 /12+/
  • 23:35
    "Улаанбаатарын үдэш" жазз тоглолт
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 10:00
    ТЕРМИНАЛ_1.0 дугаар-182
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Үлэг гүрвэл" ООАК 3-р бүлэг 8-р анги
  • 13:25
    "Галилео" баримтат кино
  • 13:30
    "Трү ба Солонгын хаант улс" хүүхэлдэйн кино 13-р анги
  • 14:00
    ТЕРМИНАЛ_1.0 дугаар-182-2
  • 16:00
    "Жинхэнэ хайр" СОАК 23-р анги
  • 17:15
    "Сонсъё, суръя, дагая" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:50
    "Миний Монголын соёл"
  • 17:55
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 18:00
    "Трү ба Солонгын хаант улс" хүүхэлдэйн кино 14-р анги
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Жинхэнэ хайр" СОАК 24-р анги
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 21:00
    "Амьдралын үндэс" баримтат кино 4-р анги
  • 22:00
    "Үлэг гүрвэл" ООАК 3-р бүлэг 9-р анги
  • 23:00
    Үдшийн мэдээ
  • 23:30
    "Амьдралын үндэс" баримтат кино 4-р анги
  • 00:30
    "Заншлын хэлхээ" нэвтрүүлэг 1-р бүлэг дугаар 17,18
  • 01:30
    "Галилео" баримтат кино
  • 02:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 07:00
    Төрийн дуулал
  • 07:05
    Дасгалын цаг
  • 07:20
    Цаг Агаар
  • 07:25
    Хөгжмийн хөтөлбөр
  • 07:45
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино
  • 08:15
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 08:40
    "Хязгааргүй англи хэл" нэвтрүүлэг
  • 09:05
    Бизнес толь
  • 09:15
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    Дутагдалтай дурлал ОАУСК 12-р анги
  • 11:00
    "Түүх 1 минут" нэвтрүүлэг
  • 11:15
    "Орчин үеийн судлаачид" Баримтат кино 3-р хэсэг
  • 12:05
    Бизнес толь
  • 12:15
    "Арт гэр" нэвтрүүлэг
  • 12:35
    "Үдийн цайны хачир" нэвтрүүлэг
  • 12:45
    "Жүжигчдийн түүх" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Хүүгүй ломбард" МУСК
  • 14:25
    "Найруулагчдын түүх" нэвтрүүлэг
  • 14:40
    "RT"-Баримтат кино
  • 15:10
    Удахгүй гарах кинонууд
  • 15:35
    "Шасдирт Монгол" нэвтрүүлэг
  • 16:20
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 16:40
    "Хязгааргүй англи хэл" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    "Хүмүүсийн түүх" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Дутагдалтай дурлал ОАУСК 13-р анги
  • 19:00
    “Өв соёлоо дээдэлье” нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:20
    "Маанар төсөл" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Үлгэр яриад өгөөч" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 21:05
    “Өв соёлоо дээдэлье” нэвтрүүлэг
  • 21:15
    "Уулчин Г.Өсөхбаяр Тубкал оргилд" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Арт гэр" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Гудамжны хувьсал" УСК
  • 23:50
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:35
    Хөгжмийн хөтөлбөр
  • 01:15
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 06:55
    "Хайрын зөвлөх" ХОАК 10-р анги давталт
  • 07:40
    "Нана ноно" Балчир насны хүүхдийн дууны цаг
  • 07:55
    "Аяллын тойрог" нэвтрүүлэг /Баруун, зүүн хараагаар/
  • 08:55
    "Морьтон монгол" нэвтрүүлэг
  • 09:55
    1950 - Зарын цаг
  • 10:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    "Хүнсний хувьсгал-Хөнгөн үйлдвэрлэл, стратегийн чухал салбар" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:45
    "Нана ноно" Балчир насны хүүхдийн дууны цаг
  • 10:55
    1950 - Зарын цаг
  • 11:00
    "Хүүхэд нэгдүгээрт" хүүхдэд зориулсан нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    E-Project нэвтрүүлэг /И-Прожект нэвтрүүлэг/
  • 12:40
    "Санготой хамтдаа" хүүхдэд зориулсан контент
  • 13:00
    "Хайрын зөвлөх" ХОАК 11-р анги
  • 13:55
    1950 - Зарын цаг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    "Би бүх хүчээ дайчлаагүй л байна, одоогоор" ОАК 8-р анги давталт
  • 15:30
    "Сэдэв шийдэл" ярилцлагын цаг давталт
  • 16:00
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг Зочин Б.Энх-Амгалан
  • 16:20
    E-Project нэвтрүүлэг /И-Прожект нэвтрүүлэг/
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Хүнсний хувьсгал-Төр хувийн хэвшлийн тогтолцоо"
  • 18:20
    "Хотын бүсгүй хөдөө нутагт" реалити нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Би бүх хүчээ дайчлаагүй л байна, одоогоор" ОАК 9-р анги
  • 20:15
    "Хүнсний хувьсгал-Боловсон хүчний асуудал"
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Хүнсний хувьсгал-Ерөнхийлөгчийн ажилласан 57 үйлдвэр "
  • 22:00
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг Зочин Б.Энх-Амгалан
  • 22:20
    Пиллов ток нэвтрүүлэг /Насанд хүрэгчдэд зориулав/
  • 23:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 23:50
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 05:35
    "Богд хаан 2" МУСК 2-р хэсэг
  • 07:45
    "Дархлаа" МУСК
  • 08:40
    "Макаровын бүсгүйчүүд" ОАК (II.19,20-р анги)
  • 09:35
    "Баян цагдаа" ОАК (II.3-р анги)
  • 10:30
    "Сүрэг" МУСК
  • 12:25
    "Гэнэтийн гэрлэлт (Knocked Up)" УСК
  • 14:40
    "Хурд (Speed)" УСК
  • 16:45
    "Цасан хүн" МУСК
  • 18:20
    "Жуки тосгон" (I.1,2-р анги)
  • 19:30
    "Баян цагдаа" ОАК (II.4-р анги)
  • 20:35
    "Мөлхөө жаал (Baby's Day Out)" УСК
  • 22:30
    "Төмөр нударга (The Man With the Iron Fist)" УСК
  • 00:25
    "Жуки тосгон" (I.1,2-р анги)
  • 01:15
    "Баян цагдаа" ОАК (II.4-р анги)
  • 02:05
    "Хүчирхэг нугаснууд 3 (D3: The Mighty Ducks)" УСК
  • 03:45
    "Макс Пэйн (Max Payne)" УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Нүгнай сахилга 2022 19-р хэсэг
  • 08:30
    Бизнес амжилт
  • 09:00
    Бамбарууш хүүхэлдэйн кино 97,98,99-р анги
  • 09:25
    Бамбар Цоохор хоёр хүүхэлдэйн кино 26-р анги
  • 09:40
    Бяцхан муужгай нохойнууд 19,20-р анги
  • 09:55
    Ухаант Цоохор хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 10:10
    Хамтдаа суръя теле хичээл
  • 10:25
    Эгэл ертөнц ХОАК 3-р анги
  • 11:25
    Хайртай шүү ээжээ
  • 11:45
    Аргамжаа МУСК
  • 13:05
    Бурхан багшийн гэгээрлийн замаар дөтлөхүй
  • 13:35
    Бид өсвөр үеийнхэн хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 14:05
    Эзэнт гүрний мөхөл ОАК 8-р анги
  • 15:05
    Газрын доорх усны хяналт шинжилгээг хэрхэн хийдэг вэ?
  • 15:10
    Заг модыг хэрхэн үрслүүлэн тариалдаг вэ?
  • 15:20
    Хайртай шүү ээжээ
  • 15:40
    Бизнес амжилт
  • 16:10
    Хайрын дуу О.Баянмөнх
  • 16:45
    Ухаант Цоохор хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Бамбар Цоохор хоёр хүүхэлдэйн кино 1-р анги
  • 17:15
    Бяцхан муужгай нохойнууд 21,22-р анги
  • 17:30
    Хамтдаа суръя теле хичээл
  • 17:40
    Бамбарууш хүүхэлдэйн кино 100,101,102-р анги
  • 18:00
    Эгэл ертөнц ХОАК 4-р анги
  • 19:00
    Бурхан багшийн гэгээрлийн замаар дөтлөхүй
  • 19:30
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 19:40
    Хайртай шүү ээжээ
  • 20:00
    Эзэнт гүрний мөхөл ОАК 9-р анги
  • 21:00
    Хэлбэр агуулга ярилцлага
  • 21:40
    Хүн төрөлхтний гайхамшигт бүтээлүүд
  • 21:45
    Хайрын дуу О.Баянмөнх
  • 22:20
    Агуйн нууц МУСК

TV7

  • 08:40
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Ерөнхийлөгчийн туслах" МУСК
  • 11:00
    "Хөгжил-Зүтгэл" баримтат кино
  • 12:40
    "Y-podcast" үзүүлж байна
  • 14:00
    "Ариун номын эрэлд" баримтат кино
  • 15:20
    "Хийдэл шийдэл" нэтрүүлэг
  • 16:40
    "Авто хобби" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “MWC 2023 Барселона" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Саятан лото 1900-0000" нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 20:00
    "Нэг Монгол" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Хамгийн сайхан нь" МУСК
  • 23:00
    TV7 төгсгөл

Eco Channel

  • 07:00
    Hi UB өглөөний хөтөлбөр
  • 10:00
    "Эко хэмнэл" нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Эко зөвлөгөө
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Монгол тулгатны 100 эрхэм
  • 15:00
    Монгол өв соёл нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Эко зөвлөгөө
  • 15:40
    Дэлхийн хотууд
  • 16:00
    "Ногооноор сэтгэ" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 16:35
    Хүнсний аюулгүй байдлын цаг
  • 17:50
    Эко зөвлөгөө
  • 18:00
    Бизнес аялал
  • 18:30
    Саятан лото 1900-0000 тохирол
  • 20:00
    "Эко хэмнэл" нэвтрүүлэг
  • 22:45
    "Мандухай цэцэн хатан " МУСК 4-р анги
  • 23:50
    Эко зөвлөгөө
  • 00:00
    Сайхан амраарай

Dream

  • 07:00
    Үлэг гүрвэлийн адал явдал II.27-28
  • 07:30
    Да Винчи - Та нар мэдэх үү? I.28
  • 07:45
    Да Винчи - Бяцхан Милигийн асуултууд 20-21
  • 08:00
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 08:30
    Шидтэнүүдийн клуб / Winx club / VI.15
  • 09:00
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 65-67
  • 09:10
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшин 11-17
  • 09:30
    Зуузуугийн найзууд 4-6
  • 10:00
    Аи Карли / I Carly / III.12-13
  • 11:00
    Бариарай Тинипин I.17-18
  • 11:30
    Супер үлэг гүрвэлийн хүч 19-20
  • 12:00
    Zoomoo - Байгаль хамгаалагч Лео II.25
  • 12:15
    Цэлцэгнүүрийн ертөнц / Jelly Jamm / I.31
  • 12:30
    Маамуу - " Төсөөллөө биелүүлсэн " III.13
  • 12:50
    Маамуу - Зурах " Хандгай "
  • 13:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро VI.25-26
  • 13:30
    Шидтэнүүдийн клуб / Winx club / VI.16
  • 14:00
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Супер үлэг гүрвэлийн хүч 21-22
  • 15:00
    Бүхнийг шулмын аргаар II.11-12
  • 16:00
    Learn to Draw - Хайрцаг нь хот 4
  • 16:10
    Learn to Draw - Хувирамтгай цаасан хайрцаг 27
  • 16:30
    Зуузуугийн найзууд 7-8
  • 17:00
    Да Винчи - Та нар мэдэх үү? I.29
  • 17:15
    Да Винчи - Бяцхан Милигийн асуултууд 21-22
  • 17:30
    Бяцхан оцон шувуу Пороро VII.1-2
  • 18:00
    Zoomoo - Байгаль хамгаалагч Лео II.26
  • 18:15
    Цэлцэгнүүрийн ертөнц / Jelly Jamm / I.32
  • 18:30
    Маамуу - " Амьтаны эмч " III.14
  • 18:50
    Маамуу - Зурах " Хүүхэд "
  • 19:00
    Үлэг гүрвэлийн адал явдал II.29-30
  • 19:30
    Контентын тойм 4 / Content review 4 /
  • 20:00
    Бариарай Тинипин I.19-20
  • 20:30
    Гэр бүлийн цаг / Хогоо ангилъя /
  • 20:45
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг / Лулу Сөсө /
  • 21:00
    Хамтдаа уншицгаая / Гурван муур найз /
  • 21:10
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг / Лулу Сөсө /
  • 21:20
    Үлгэрийн цаг / Хаврыг хэн мэдэх вэ? /
  • 21:30
    Аи Карли / I Carly / IV.1-2
  • 22:20
    Бүүвэйн дуу
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө хөтөлбөр” /шууд/
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    Онцлох зочин /давталт/
  • 10:20
    “MNB World news” /давталт/
  • 10:40
    “Монголын мэдээ тойм тайлбар” /давталт/
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    Сүлд
  • 13:20
    Тэгш боломж
  • 13:40
    Прокурорын мэдээлэл: /УЕПГ-ын ХМХ-ээс бэлтгэв/
  • 14:00
    Гадаад мэдээ
  • 14:20
    Цаг үе, үзэл бодол
  • 15:00
    “MNB World news”
  • 15:20
    “Жингийн цуваа хөтлөхүй” Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Өнөөдрийн зочин
  • 16:20
    Технологийн ертөнцөөр
  • 16:40
    Редакторын цаг: “Дууны яруу найраг”
  • 17:00
    Цаг агаар
  • 17:10
    “Амьдралын зааг дээрх Восток станц” Баримтат кино 1-р хэсэг
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 18:20
    “MNB World news” /давталт/
  • 18:40
    Сүлдэт баганын дэргэдээс
  • 19:00
    Эдийн засгийн тойм
  • 19:20
    Гадаад мэдээ
  • 19:40
    Онцлох зочин
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “3+...” хэлэлцүүлэг
  • 22:00
    Цаг агаар
  • 22:10
    Монголын мэдээ тойм тайлбар” /давталт/
  • 22:30
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:30
    Эфир завсарлав

MNC

  • 08:00
    20 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Миний сайхан ээжүүд
  • 10:00
    10 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    Бизнес цаг
  • 10:40
    Таны эрүүл мэнд
  • 10:45
    "Авто хобби" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Хуйрнан шуугигч" хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 14:00
    Азын 10.000 хөтөлбөр-ТОП СУГАЛАА
  • 15:30
    Хөгшин хүргэн ХОАК 19.20-р анги
  • 17:00
    17 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес цаг
  • 17:40
    Зураглал
  • 17:45
    Миний сайхан ээжүүд
  • 18:00
    18 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:25
    247 градус МУСК
  • 19:55
    Таны эрүүл мэнд
  • 20:00
    20 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    Мөнхтөрийн цаг
  • 21:00
    Азын 10.000 хөтөлбөр-ТОП СУГАЛАА
  • 22:30
    Хөгшин хүргэн ХОАК 21.22-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Premier Sports 1

  • 02:00
    NBA on TNT
  • 03:00
    Film Room: Episode 1
  • 03:30
    PSN Production time
  • 03:50
    FA Cup (Шууд): Ливерпүүл - Саутхэмптон (5-р шат)
  • 06:00
    NBA: Marquee Matchup
  • 08:00
    High Tops: Episode 2
  • 08:30
    High Tops: Episode 3
  • 09:00
    High Tops: Episode 4
  • 09:30
    High Tops: Scottie Pippen’s Best Plays
  • 10:00
    NBA (Шууд): Сакраменто - Денвер (2023-24)
  • 12:30
    High Tops: Episode 5
  • 13:00
    High Tops: Episode 6
  • 13:30
    High Tops: Episode 7
  • 14:00
    NBA: Торонто - Индиана (2023-24)
  • 16:00
    NBA Talk №19
  • 17:30
    NBA: Нью Орлеанс - Нью Йорк (2023-24)
  • 19:30
    NBA Action №18
  • 20:00
    NBA Gametime №84
  • 20:30
    NBA: Сакраменто - Денвер (2023-24)
  • 22:30
    NBA: Мемфис - Миннесота (2023-24)
  • 00:30
    The Buzzer №18

Premier Sports 2

  • 02:00
    Football Talk №29
  • 03:30
    FA Cup (Шууд): Челси - Лийдс (5-р шат)
  • 05:45
    Эфир завсарлав
  • 08:30
    NBA (Шууд): Нью Орлеанс - Индиана (2023-24)
  • 11:00
    Гоолын магадлал нэвтрүүлэг №22
  • 11:40
    Production Time
  • 12:00
    UEL: Тулуз - Бенфика (Плэй-Офф Хариу тоглолт)
  • 14:00
    UEL: Ренн - Милан (Плэй-Офф Хариу тоглолт)
  • 16:00
    PL The Big Interview №29
  • 16:30
    UEL: Фрайбург - Ленс (Плэй-Офф Хариу тоглолт)
  • 18:30
    UEL: Рома - Фейеноорд (Плэй-Офф Хариу тоглолт)
  • 20:30
    PL Stories №30
  • 21:00
    Европа/Конференц лигийн тойм №8
  • 22:00
    FA Cup: Челси - Лийдс (5-р шат)
  • 00:00
    Эфир завсарлав

Premier sports 5

  • 09:00
    Full Impact №27
  • 09:30
    UEL: Ренн - Милан (Плэй-Офф Хариу тоглолт)
  • 11:30
    FA Cup: Челси - Лидс (5-р шат)
  • 13:30
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №19
  • 14:00
    Serie A: Интер - Аталанта (21-р тойрог)
  • 16:00
    FA Cup: Ноттингэм - Ман Ютд (5-р шат)
  • 18:00
    Сери А лигийн тойм №26
  • 18:30
    FA Cup: Ливерпүүл - Саутхэмптон (5-р шат)
  • 20:30
    FA Cup: Челси - Лидс (5-р шат)
  • 22:30
    Аваргуудын лигийн тойм №16
  • 23:00
    Европа/Конференц лигийн сэтгүүл №9
  • 00:00
    Эфир завсарлав

Bloomberg TV MGL

  • 07:00
    Made нэвтрүүлэг
  • 07:10
    Тусгай урилгаар нэвтрүүлэг
  • 07:20
    Аялагч нэвтрүүлэг
  • 07:30
    Трампын эзэнт гүрэн нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Bloomberg daybreak: Asia хөтөлбөр
  • 09:00
    Бизнесийн хэмнэл хөтөлбөр
  • 10:00
    Cars and Coffee нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Дэвид Рубенштэйний шоу нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнесийн хэмнэл хөтөлбөр
  • 12:00
    Түүхийн шилдэг 10 нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Ухаалаг мөнгө нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Бизнесийн хэмнэл хөтөлбөр
  • 14:00
    "Денкфарм-Эрүүл мэндэд Герман чанарыг түгээсэн 75 жил" захиалгат нэвтрүүлэг
  • 14:10
    Goldman Sachs: 150 жилийн замнал нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Цахиурын хөндийгөөс цааш нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Бизнесийн төв цэг хөтөлбөр
  • 16:00
    Эмили Чаны шоу нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Дулаарал нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Бизнесийн төв цэг хөтөлбөр
  • 18:00
    Технологийн гайхамшиг нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Хотын шийдэл нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Мөнгөний урсгал хөтөлбөр
  • 20:00
    Made in Mongolia нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Дэлхийг бүтээсэн эрхмүүд нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Мөнгөний урсгал хөтөлбөр
  • 22:00
    Хөрөнгө оруулагчид нэвтрүүлэг
  • 22:30
    Хувцас загварын бизнес нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Мөнгөний урсгал хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Premier Sports 3

  • 09:00
    Pepsi Алтан цом: Төв - Дорноговь III-р тойрог
  • 11:30
    Pepsi Алтан цом: Ховд - Баянхонгор III-р тойрог
  • 14:00
    Алтан цомын тойм №27
  • 14:30
    Алтан цомын тойм №28
  • 15:00
    МСБХ Үндэсний дээд лиг: Майнерс - Хүлэгүүд №3
  • 17:00
    МСБХ Үндэсний дээд лиг: Гарьд - Хүлэгүүд №4
  • 19:00
    Нэмэлт цаг нэвтрүүлэг №13
  • 19:30
    МСБХ Үндэсний дээд лиг (Шууд): Майнерс - Хүлэгүүд №4
  • 22:00
    Алтан цомын тойм №29
  • 22:30
    Алтан цомын тойм №30
  • 23:00
    Hoop Notes №16
  • 00:00
    Эфир завсарлав

Сүлд ТВ

  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Тахианы өд ХОАК 52-р анги
  • 09:20
    Сүлд үү, тоо юу? Болонья
  • 10:05
    Хосоор жаргалтай теле концерт
  • 10:30
    Бизнес хөтөч
  • 10:40
    Цаг агаарын мэдээ
  • 10:45
    Сод урлан хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Мэдлэгтэй дэлгэц хүүхэд танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:30
    Тобот хүүхэлдэйн кино 17,18–р анги
  • 12:00
    Аялгуут соёл шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Бизнес хөтөч
  • 13:10
    Сод урлан хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 13:25
    Мориор амилсан монгол заяа нэвтрүүлэг/МУТМУ Н.Даш-Өлзий/
  • 14:15
    Мөсний баяр 2022 нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Архангай аймгийн 100 жилийн ойн уралдаан /2-р хэсэг/
  • 16:20
    Эрин цаг морин хуурын чуулгын тоглолт
  • 17:20
    Мэдлэгтэй дэлгэц хүүхэд танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:50
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 18:30
    Үүргэвчтэй аялал 2 нэвтрүүлэг /Саппоро/
  • 19:15
    Сод урлан хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Тахианы өд ХОАК 53-р анги
  • 20:20
    Мөнхөд жаргаарай теле концерт
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:30
    Йелловстоун 4-р бүлэг 3-р анги
  • 22:30
    Уулын хааны нөмөр ургамлын хааны шим баримтат нэвтрүүлэг
  • 23:20
    Хурдан морины түүх цуврал нэвтрүүлэг /Соёмбо хүрэн/
  • 00:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 31
  • 08:05
    "Бүсгүйчүүд хайрыг хүснэ" МОАК 2.18-р анги
  • 08:50
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 26
  • 09:40
    "Аюултай амлалт" ОАК 59, 60-р анги
  • 11:00
    "Сүүлчийн хатан хаан" ОАК 61-р анги
  • 11:55
    "Үйлийн үр" ОАК 111, 112-р анги
  • 13:05
    "Хоёр тархины хамтрал" ОАК 9-р анги
  • 14:20
    "Хатан зоригт Чан Гэ" 41, 42-р анги
  • 16:00
    "Ярианы хятад хэлний хичээл" № 63, 64
  • 16:20
    "Бүсгүйчүүд хайрыг хүснэ" МОАК 2.19-р анги
  • 17:10
    "Аюултай амлалт" ОАК 61, 62-р анги
  • 18:30
    "Сүүлчийн хатан хаан" ОАК 62-р анги
  • 19:30
    "Үйлийн үр" ОАК 113, 114-р анги
  • 20:50
    "Хоёр тархины хамтрал" ОАК 10-р анги
  • 22:10
    "Жири уул" ОАК 12-р анги
  • 23:25
    "Сүүлчийн хатан хаан" ОАК 62-р анги
  • 00:10
    "Үйлийн үр" ОАК 113, 114-р анги
  • 01:10
    "Хоёр тархины хамтрал" ОАК 10-р анги
  • 02:20
    Эфир завсарлага

Premier sports 4

  • 09:00
    UFC 292: Стэрлинг - О'Молли
  • 12:00
    UFC: Аспинал - Тибура
  • 15:00
    ONE Weekly №7
  • 15:30
    Production Time
  • 15:45
    Pepsi Алтан цом (Шууд): Говьсүмбэр - Өвөрхангай III-р тойрог
  • 18:45
    Full Impact №27
  • 19:15
    Сери А лигийн тойм №26
  • 19:45
    Pepsi Алтан цом (Шууд): Хөвсгөл - Сэлэнгэ III-р тойрог
  • 22:45
    UFC: Лемос - Андраж
  • 00:00
    Эфир завсарлав

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    "Эх орны хүүхдүүд" ОАК 3-р анги
  • 09:30
    Бизнесийн амжилт
  • 10:10
    "Зуу зуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:05
    Цаг агаар
  • 11:10
    DW:Шинжлэх ухаан
  • 11:30
    "Мөнгөн цох" цуврал кино 3-р анги
  • 11:50
    Монгол тэмээн сүрэг
  • 12:20
    ТМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:55
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Зүүвэр наадгайн нууц" хүүхдийн жүжиг
  • 14:15
    Бизнесийн амжилт
  • 14:55
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" /шууд/
  • 15:20
    "Энэ хүүхнүүд үү" МУСК
  • 16:30
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 16:50
    ТМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 17:25
    Зарын цаг
  • 17:30
    "Зуу зуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Таны мэдээ" /шууд/
  • 18:25
    Зарын цаг
  • 18:30
    DW:Евромакс
  • 19:10
    "Мөнгөн цох" цуврал кино 4-р анги
  • 19:30
    Хүнсний хувьсгал №62 Хүнс үйлдвэрлэл
  • 20:00
    "Нээлттэй сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Дуусаагүй түүх
  • 21:30
    "Эх орны хүүхдүүд" ОАК 4-р анги
  • 22:20
    Зарын цаг
  • 22:25
    "Соёг" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    Өглөө хөтөлбөр-шууд
  • 09:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 09:15
    Спорт хобби
  • 09:35
    Чөлөөт бөх “УЛААНБААТАР-2023” Зүүн Азийн залуучуудын спортын наадам
  • 10:50
    Монголын спортын түүх: Монголын волейболын тамирчид цуврал 5-р хэсэг
  • 11:55
    “Хобби кап” Волейболын клубуудын аварга шалгаруулах тэмцээн-шууд
  • 20:00
    Бахархал
  • 20:30
    Спорт хобби
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    Монголын спортын түүх
  • 22:15
    Зочны ярилцлага
  • 22:35
    Адуучин
  • 23:05
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 08:00
    Төв цэг-Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Ярих өнцөг
  • 10:00
    76:1 нэвтрүүлэг
  • 10:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 10:35
    Шинжлэх ухааны хялбаршуулсан нийтлэл-цуврал нэвтрүүлэг
  • 10:50
    Эрүүл ээж нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Гео эдийн засгийн тойм
  • 11:20
    Капитал
  • 11:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Сэдэв 365 нэвтрүүлэг
  • 12:20
    Эрүүл ээж нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Гео эдийн засгийн тойм
  • 13:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 13:50
    Капитал
  • 14:00
    Ярих өнцөг
  • 15:00
    76:1 нэвтрүүлэг
  • 15:20
    Эрүүл ээж нэвтрүүлэг
  • 15:35
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Гео эдийн засгийн тойм
  • 16:20
    Төв цэг-Зочны цаг
  • 16:40
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Төв цэг-Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Шинжлэх ухааны хялбаршуулсан нийтлэл-цуврал нэвтрүүлэг
  • 17:45
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Гео эдийн засгийн тойм
  • 18:20
    Капитал
  • 18:30
    Төв цэг-Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:00
    АЗЫН АРВАН МЯНГА- Топ сугалаа
  • 20:30
    20 цаг-Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Ярих өнцөг
  • 22:10
    "Монголын баялаг-330" цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:50
    Капитал
  • 23:00
    Төв цэг-Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Суваг 1

  • 08:00
    20:00 цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    Таны мэдлэгт
  • 09:00
    ТВ-Клиник
  • 09:35
    Багачуудын цаг
  • 10:05
    Миний гэр бүлийн аз жаргал ОАК 44-р анги
  • 11:00
    Мэдмээр юм байна
  • 11:35
    Хүнсний хувьсгал
  • 12:00
    20:00 цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:45
    Эрүүл мэнд Нано наалт
  • 13:10
    Хүний цаана МУСК
  • 14:45
    ТВ-Архиваас:
  • 15:45
    Монгол аялгуу
  • 16:00
    Баримтат кино
  • 17:00
    Багачуудын цаг
  • 17:30
    Хошин өнцөг
  • 18:00
    Миний гэр бүлийн аз жаргал ОАК төгсгөлийн анги
  • 19:00
    Хүн чанар
  • 20:00
    20:00 цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:45
    Сайхан дууны түүх
  • 21:30
    Тулалдааны өмнө МУСК
  • 22:50
    Миний гэр бүлийн аз жаргал ОАК төгсгөлийн анги
  • 23:35
    Монгол аялгуу
  • 05:00
    Эфир завсарлана

Олон Саналтай

II/2918:00

C1

"Гэсгээл" СОАК 6-р анги

II/2909:40

AsianBox

"Аюултай амлалт" ОАК 59, 60-р анги

II/2919:45

Premier sports 4

Pepsi Алтан цом (Шууд): Хөвсгөл - Сэлэнгэ III-р тойрог