МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Солиот” Уран сайхны кино 1-р анги
  • 09:50
    Эх орны төлөө
  • 10:20
    Миний сонгосон мэргэжил
  • 10:50
    Хөгжмийн агшин
  • 11:00
    “Мэдээ” /шууд/
  • 11:20
    Алтан сан хөмрөгөөс: Хуурнин шуугигч гарьдууд
  • 11:50
    Эрхзүйн хөтөч
  • 12:10
    Ардын эрх
  • 13:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /давталт/
  • 14:00
    “Нээлттэй хором” нийгмийн ток шоу /давталт/
  • 15:00
    “Өмнөд тэнгист болсон явдал” ОАУСК 17-р анги
  • 15:50
    “УИХ-ын 30 жил” хэлэлцүүлэг
  • 16:20
    Би Монгол хүн: Ахмад инженер О.Лувсандорж
  • 17:10
    “Ном хож” Цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    “12:15” өсвөр насныханд зориулав
  • 18:40
    Сүлдэт баганын дэргэдээс
  • 19:00
    Тамхи хүн орчин
  • 19:20
    “Урлаг” теле сэтгүүл
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Цаг үе,үзэл бодол” /шууд/
  • 21:50
    Эх хэл минь
  • 22:20
    “Солиот” Уран сайхны кино 2-р анги
  • 23:10
    Алтан сан хөмрөгөөс: Хуурнин шуугигч гарьдууд
  • 23:40
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:58
    UBS эхлэл
  • 07:00
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:05
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 09:05
    Кофе юу Цай юу
  • 11:00
    "Хүний хүн" олон ангит кино /16/
  • 11:45
    Нарны садан киноны тухай
  • 12:10
    "Залуу нас" олон ангит кино /31/
  • 12:55
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 13:05
    Эрүүл мэнд эрхэм баян: Ядаргааны тухай
  • 13:50
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 14:00
    "Хүүгүй ломбард" Монголын уран сайхны кино
  • 15:30
    Морин хуурын чуулга "Алтан дуулга" тоглолт
  • 16:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 17:00
    "Цэц" Хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:25
    Нано бальзам
  • 17:30
    "Асах гэрэл" Гэрэл зураг сонирхогчдын шоу
  • 18:30
    "Монгол аялал" үзүүлж байна
  • 18:40
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /1-р бүлэг 25-28/
  • 19:10
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 19:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:45
    "Хүний хүн" олон ангит кино /17/
  • 21:40
    Гранд Маршал хотхон
  • 22:25
    "Залуу нас" олон ангит кино /32/
  • 23:20
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:25
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:30
    "Бизнес тайм"
  • 09:40
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • 10:20
    "Өөдөсхөн" ОА хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    "Шеф" ОАК 4-р бүлэг 18-р анги
  • 12:00
    "Азын тэнгэртэй наадам"
  • 13:00
    "Гуанз"
  • 13:40
    "Баялаг бүтээгч"
  • 14:30
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Сонин хачин"
  • 15:50
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • 16:40
    "Доктор Икс" ОАК 18-р анги
  • 17:40
    "Өөдөсхөн" ОА хүүхэлдэйн кино
  • 18:25
    "Бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Шеф" ОАК 4-р бүлэг 19-р анги
  • 21:00
    "60 секунд"
  • 21:15
    "Ам нээвэл"
  • 22:10
    "Доктор Икс" ОАК 19-р анги
  • 23:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:10
    "Бизнес мэдээ"
  • 07:15
    Монгол зурхай
  • 07:20
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн шилдэг зургууд
  • 07:25
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 07:35
    Ройтерс үзүүлж байна - Өрнөл
  • 07:50
    Шинэчлэгдэж буй Хятад орон
  • 08:45
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:50
    "Оддбодс" хүүхэлдэйн кино 9-р анги
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 11:10
    Нанобальзам үзүүлж байна
  • 11:20
    "Рийч дэ бюти"гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 11:50
    "Дурсамж1988" 9-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 12:50
    "Оддбодс" хүүхэлдэйн кино 9-р анги
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:30
    Нанонаалт үзүүлж байна
  • 13:35
    Цаг агаарын мэдээ
  • 13:40
    Сүхбаатар аймгийн өмнөд бүс 2022 - Нэгдүгээр хэсэг
  • 15:00
    "Мэдээ"
  • 15:30
    Бизнес мэдээ
  • 15:40
    "Халамжаас Хөдөлмөрт"№4 цуврал нэвтрүүлэг
  • 16:40
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн шилдэг зургууд
  • 16:45
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 16:55
    Ройтерс үзүүлж байна - Фэйшн шоу
  • 17:00
    "Нүүр будалтын гайхамшиг" 6-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 18:10
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 18:20
    Бизнес мэдээ
  • 18:30
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхий дахинаа анхааралд орсон ишлэлүүд
  • 18:35
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 18:40
    Ройтерс үзүүлж байна - Фэйшн шоу
  • 18:45
    Цаг агаарын мэдээ
  • 18:50
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхий дахинаа анхааралд орсон ишлэлүүд
  • 18:55
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн шилдэг зургууд
  • 19:00
    УИХ-ын цаг
  • 19:30
    "Дурсамж1988" 10-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 20:45
    Цаг агаарын мэдээ
  • 20:50
    "Оддбодс" хүүхэлдэйн кино 10-р анги
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 22:00
    "Нүүр будалтын гайхамшиг" 7-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 23:30
    Сүхбаатар аймгийн өмнөд бүс 2022 - Нэгдүгээр хэсэг
  • 01:00
    Эфир завсарласан

TV9

  • 01:50
    Тоглолтын цаг
  • 05:00
    Тоглолтын цаг
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт /
  • 08:30
    Дорнын зурлага
  • 08:35
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Боломж" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Конго улсын хээнцэрүүд баримтат кино
  • 10:00
    2өдөр 1 шөнө аялалын нэвтрүүлэг / дугаар 2 /
  • 10:50
    Өдрийн мэнд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 11:10
    Тоо юу сүлд үү? Испани " Синтрагийн ордон " /шинэ /
  • 12:00
    "Галдагч " УСК /давталт /
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:20
    "Галдагч " УСК /үргэлжлэл /
  • 14:20
    Ярьж буй хууль -нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    Эрдэнэ Уулын тахилга наадам 2022 хурдан морины уралдаан
  • 16:00
    "Сигам" МУСК
  • 16:50
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    Үндсэн хуулийг ойлгохуй /дугаар 2/
  • 17:40
    "Металионууд 2" хүүхэлдэйн кини 18-19-р анги
  • 18:00
    "Монгол коммент" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Ярилцъя л даа" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Ахмад " УСК
  • 23:45
    Тоо юу сүлд үү? Испани " Синтрагийн ордон " /давталт /
  • 00:35
    "Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт /

C1

  • 08:00
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав...
  • 09:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 10:00
    "Ягаан ирвэс" Хүүхэлдэйн кино 5-р анги
  • 10:15
    "Пик Вик" Хүүхэлдэйн кино 52-р анги
  • 10:30
    "Амьдрал дундах аюул" Баримтат кино 2-р анги /давталт/
  • 11:30
    "Татар ажиллагаа" МУСК
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав.../давталт/
  • 14:20
    "Ягаан ирвэс" Хүүхэлдэйн кино 5-р анги
  • 14:35
    "Пик Вик" Хүүхэлдэйн кино 51-р анги
  • 14:50
    "Пик Вик" Хүүхэлдэйн кино 52-р анги
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ХОАК 38-р анги
  • 16:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 16:30
    "Хао Ланы домог" ОАК 5-р анги /давталт/
  • 17:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Шоронгийн эмч" СОАК 8-р анги
  • 19:15
    "Пик Вик" Хүүхэлдэйн кино 52-р анги
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Реакц" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "ArtGer" үзүүлж байна
  • 21:30
    "Хао Ланы домог" ОАК 6-р анги
  • 22:30
    "Шоронгийн эмч" СОАК 8-р анги /давталт/
  • 23:30
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Монголын өглөө
  • 09:30
    Миний очих дуртай газар
  • 10:00
    Адтай жаал-12
  • 10:30
    Бизнес аялал
  • 11:00
    Монголын өглөө
  • 11:30
    Нахиа
  • 12:00
    Business time
  • 12:30
    Зууны нууц: Монгол хувцасны тухай
  • 13:00
    Үндэсний сугалаа 1900 0000
  • 14:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    1-р тусгай хэлтэс 2-1 ОАК
  • 15:30
    Business time
  • 16:00
    Үүлсийн дундах оргил-24 ОАК
  • 17:00
    Улаачдын өрсөлдөөн:Цоожсүрэн, Төмөрчөдөр
  • 17:30
    Нахиа
  • 18:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Үүлсийн дундах оргил-25 ОАК
  • 19:30
    Beauty in mongolia-4.6
  • 20:30
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    1-р тусгай хэлтэс 2-2 ОАК
  • 22:30
    Үүлсийн дундах оргил-25 ОАК
  • 23:30
    Эфир хаасан

NTV

  • 00:35
    Эхнэрийн заавраар 2.2
  • 01:30
    Мэдээ
  • 02:20
    " Морин өртөө" нэвтрүүлэг 15
  • 03:20
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Мэдээ
  • 06:50
    "Хоолны мангас" хүүхэлдэйн кино 13
  • 07:05
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 18
  • 07:20
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 1-5
  • 08:00
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 61-63
  • 08:30
    "Нарыг тэвэрсэн сар"ОАК 8
  • 09:40
    "Монголчууд Америкт" нэвтрүүлэг 42
  • 10:15
    "Турк орноор" нэвтрүүлэг
  • 10:50
    "Миний мэргэжил-Монгол бахархал"
  • 11:00
    "Токиогийн гоонь эрчүүд" ОАК 6
  • 11:45
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 1-5
  • 12:30
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 61-63
  • 13:00
    Цаг агаар
  • 13:05
    "Хүүхдүүдтэйгээ дэлхийгээр аялах нь" нэвтрүүлэг 7,8
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:40
    "Эхнэрийн заавраар" 2.2
  • 15:40
    "Тэгээс тэг"асуудал хөндсөн сурвалжилга
  • 16:15
    Олон улсын мэдээ
  • 16:35
    "Бяцхан мастер" нэвтрүүлэг 11
  • 17:50
    Цаг агаар
  • 18:00
    " Их хотын STREET FOOD" нэвтрүүлэг 1
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:05
    "Нарыг тэвэрсэн сар"ОАК 9
  • 21:35
    Цаг агаар
  • 21:40
    Хүүхдэд ээлтэй "Гарден сити" хотхон
  • 22:00
    "Шинэ сэргэлт төрийн бүтээмж" нэвтрүүлэг
  • 22:45
    "Хонхор парк"
  • 23:10
    Олон улсын мэдээ
  • 23:30
    " Их хотын STREET FOOD" нэвтрүүлэг 1

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 4.10-р анги
  • 07:30
    "Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" хүүхэлдэйн кино 7,8-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 08:20
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.1-р анги
  • 08:55
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 2.11,12-р анги
  • 09:25
    Үлгэрийн цаг
  • 09:35
    "Монголчууд ХХ зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Дуулиант өв залгамжлал" ОАК 15-р анги
  • 11:20
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Playing love-2017" 2-р хэсэг
  • 13:00
    "Crush" шоу нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:Авиа зүй:№1)
  • 14:25
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:Орчуулга:№1)
  • 14:50
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:Үгсийн сан:№1)
  • 15:15
    Хүүхдийн хятад хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:№13, 14)
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Цэргийн сургууль" ОАК 3.69-р анги
  • 17:00
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    "Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" хүүхэлдэйн кино 9,10-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.2-р анги
  • 18:30
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 2.13,14-р анги
  • 19:00
    "Солонгос улсаар хамтдаа" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Дуулиант өв залгамжлал" ОАК 16-р анги
  • 21:00
    "Түнэр харанхуй" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Харгис Салтыкова" ОАК 10-р анги
  • 23:10
    Цэргийн сургууль" ОАК төгсгөлийн 3.70-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 1-16,17-р анги
  • 08:30
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Спорт
  • 09:00
    Ройтерс:Технологи ба шинжлэх ухаан, Бизнес ба Санхүү
  • 09:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-26-р анги
  • 10:00
    "Hey duggee" хүүхэлдэйн кино 2-13,14,15-р анги
  • 10:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 11:00
    Ройтерс: Технологи ба Шинжлэх ухаан, Спорт
  • 11:30
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Бизнес ба Санхүү
  • 12:00
    "Бизнесийн эрин" ХОАК 54-р анги /давталт/
  • 13:00
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү,Технологи
  • 13:30
    "In Good Shape" Нэвтрүүлэг /давталт/
  • 14:00
    "Hey duggee" хүүхэлдэйн кино 2-13,14,15-р анги
  • 14:30
    "Schitt's Creek" Инээдмийн цуврал 3-4-р анги
  • 15:00
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 1-16,17-р анги
  • 15:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-21-р анги
  • 16:00
    "Сайн уу, зөвлөх өө?" Сэтгэл зүйн хөгжөөнт нэвтрүүлэг 1-р дугаар /давталт/
  • 17:00
    "Том тоо" эдийн засгийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 18:00
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 1-16,17-р анги
  • 18:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-21-р анги
  • 19:00
    Ройтерс: Спорт, Амьдралын хэв маяг
  • 19:30
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү,Технологи
  • 20:00
    "The Маяг" загварын нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Хамгаас хүчит Ду Бон Сун" СОАК 1-р анги
  • 22:30
    "Эх дэлхийгээ хайрлая" хөгжмийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 23:30
    "Schitt's Creek" Инээдмийн цуврал 3-4-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Шидэт эрдэнэс:Хатагтай цох ба хар муур" хүүхэлдэйн кино 16-р анги
  • 10:30
    "Чадвал намайг хуур" СОАК 12-р анги
  • 11:35
    "Консуни ба найзууд" хүүхэлдэйн кино 30-32-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    Нүүдэл шийдэл: Дотоод орчны агаарын бохирдол
  • 13:30
    "Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино 12,13-р анги
  • 14:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Нууц ажилтан" СОАК 16-р анги
  • 17:25
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 17:30
    "Тог тог тог" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Шидэт эрдэнэс:Хатагтай цох ба хар муур" хүүхэлдэйн кино 17-р анги
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Чадвал намайг хуур" СОАК 13-р анги
  • 20:45
    Миний монголын соёл
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 21:00
    "DNA" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Фарго" АОАК 6-р анги
  • 23:00
    Үдшийн мэдээ
  • 23:30
    "Заншлын хэлхээ:Дээд Монголчууд" нэвтрүүлэг
  • 00:20
    "Фарго" АОАК 6-р анги
  • 01:15
    "Гэрэл зураг түүх өгүүлнэ" нэвтрүүлэг
  • 02:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 06:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:05
    Өглөөний дасгал
  • 06:20
    Манай дэлгэцнээ
  • 06:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:10
    "Маанар төсөл" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 07:55
    "Дайлъя" нэвтрүүлэг
  • 08:10
    Бизнес толь
  • 08:25
    Цаг агаар
  • 08:30
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Рокит" старт ап бизнесийг дэмжих хөтөлбөр
  • 10:00
    "Хүслийн өрөө" СОАК 8-р анги
  • 11:00
    Цаг агаар
  • 11:05
    Манай дэлгэцнээ
  • 11:10
    Бизнес толь
  • 11:25
    "Түүх 1 минут" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Азын тэнгэртэй наадам" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Нуурын дэргэдэх нууц" УСК
  • 14:40
    "Дайлъя" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Анухай фитнесс шоу" реалити шоу дугаар-7
  • 16:00
    "Маанар төсөл" нэвтрүүлэг
  • 16:15
    "Дээрхийн заяа" нэвтрүүлэг С.Баярцэцэг
  • 17:00
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Бизнесийн амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Манай дэлгэцнээ
  • 18:10
    "Хүслийн өрөө" СОАК 9-р анги
  • 19:10
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Тоонот 21" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Тос даасан Монгол айл" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "УИХ-ын цаг" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Хайртай бол хартай" МУСК
  • 23:50
    Манай дэлгэцнээ
  • 00:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:40
    "Хүслийн өрөө" СОАК 9-р анги
  • 01:40
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:40
    Баримтат кино
  • 07:05
    "Нисгэгчид" УСК /давталт/
  • 09:25
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:55
    1950 - Зарын цаг
  • 10:00
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Ардын эрх" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 11:30
    "ББДХ - Спортын анхдугаар наадам 2022" нэвтрүүлэг
  • 11:55
    1950 - Зарын цаг
  • 12:00
    "Cүнсийг барь" ОАУСК 15-р анги /давталт/
  • 13:10
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:25
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:55
    1950 - Зарын цаг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    "Монголчууд" - Өв соёлын цаг
  • 14:55
    1950 - Зарын цаг
  • 15:00
    Хошин шогийн шилдэг номерууд
  • 16:10
    "E Project" нэвтрүүлэг
  • 16:55
    1950 - Зарын цаг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Эрвээхэй нас" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Cүнсийг барь" ОАУСК 16-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:15
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг
  • 21:55
    "Хүнсний хувьсгал " нэвтрүүлэг
  • 22:20
    "Tully" УСК
  • 00:35
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 01:05
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 03:10
    "Аргачлал" ОАК (I.1-р анги)
  • 04:00
    "Монте Карло (Monte Carlo)" УСК
  • 05:40
    "Амьдралоги" МУСК
  • 07:25
    "Single Ladies 3" МУСК
  • 09:10
    "Кремлийн сонсогчид" ОАК (I.55-р анги)
  • 10:00
    "Аргачлал" ОАК (I.1-р анги)
  • 10:55
    "Нууцын нууц" МУСК
  • 12:50
    "Жуулчин (The Tourist)" УСК
  • 14:35
    "Гэмт хэрэгтэн (Felon)" УСК
  • 16:25
    "100 жилийн эморол" МУСК
  • 18:25
    "Кремлийн сонсогчид" ОАК (I.56-р анги)
  • 19:30
    "Аргачлал" ОАК (I.2-р анги)
  • 20:40
    "Бөгжний эзэн: Хоёр цамхаг (The Lord of the Rings: The Two Towers)" УСК
  • 01:05
    "А ажиллагаа (Project A)" УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 21,22-р анги
  • 08:30
    Cat & Keet 58-60-р анги
  • 09:00
    "Фемида" хууль, эрх зүйн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 09:35
    Тахианы өд ХОАК 40-р анги
  • 10:30
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:50
    Зууны 100 эмэгтэй
  • 11:10
    Өв уламжлал - Монгол цирк
  • 12:30
    Эзэнт гүрэн ХОАК 56-р анги
  • 13:30
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 13:50
    Роман /Romang/ УСК
  • 15:40
    Гэрч ОАК 1-р бүлгийн 51-р анги
  • 16:40
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 23,24-р анги
  • 17:30
    Cat & Keet 61-63-р анги
  • 18:00
    Тахианы өд ХОАК 41-р анги
  • 18:55
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 19:00
    "Фемида" хууль, эрх зүйн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Топ сугалаа
  • 21:00
    Монгол банхар, хамгаалалтын хашаа хөтөлбөр - WWF Mongolia
  • 21:30
    Эзэнт гүрэн ХОАК 57-р анги
  • 22:30
    Гэрч ОАК 1-р бүлгийн 52-р анги
  • 23:30
    Манай гэр /The House of Us/ УСК
  • 01:20
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Алтан өргөө" МУСК
  • 10:30
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 11:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Гуравдугаар сарын бэлэг" үзүүлж
  • 13:00
    "Найруулга-2020" үзүүлж байна
  • 14:00
    "Хийдэл шийдэл" үзүүлж байна
  • 15:00
    "Кибер сүлжээ" МУСК
  • 16:50
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүүлэг
  • 17:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "7/24 төсөл" үзүүлж байна
  • 18:40
    "Хүнсний хувьсгал" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Хүрээ Панз" нэвтрүүлэг
  • 19:35
    "100 чухал сэдэв" үзүүлж байна
  • 21:20
    "Ингэх гээд байсан юм" МУСК
  • 22:50
    TV7 төгсгөл

Нийслэл ТВ

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    НИЙСЛЭЛ МЭДЭЭ
  • 08:35
    Тоглолтын цаг
  • 10:15
    Аялгуут сайхан найраглал
  • 10:25
    "Саруул Монгол 4" дугаар 2
  • 10:55
    Аялгуут сайхан найраглал
  • 11:05
    "Залуу лидер" Нэвтрүүлэг
  • 11:45
    "Дэлхийн хотууд"
  • 11:50
    "Эрэлхэг хүүгээ эх орон мартахгүй"
  • 13:00
    НИЙСЛЭЛ МЭДЭЭ
  • 13:35
    Аялгуут сайхан найраглал
  • 13:40
    Кино миний амьдралд
  • 14:00
    Товч мэдээ
  • 14:05
    "Алдагдсан баялаг" эрэн сурвалжлах
  • 14:35
    Кино миний амьдралд
  • 14:55
    Дэлхийн хотууд
  • 15:00
    НИЙСЛЭЛ МЭДЭЭ
  • 15:35
    Аялгуут сайхан найраглал
  • 15:40
    Кино миний амьдралд
  • 16:00
    Товч мэдээ
  • 16:05
    Дэлхийн хотууд
  • 16:15
    Аялгуут сайхан найраглал
  • 16:20
    Залуу Лидер
  • 17:00
    НИЙСЛЭЛ МЭДЭЭ
  • 17:35
    Нано бальзам төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 17:45
    "Цэнхэр гариг" баримтат кино
  • 18:40
    TEDx форум
  • 19:00
    НИЙСЛЭЛ МЭДЭЭ
  • 19:35
    Нано бальзам төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 19:45
    TEDx форум
  • 20:05
    Нано бальзам захиалгат
  • 20:15
    Кино миний амьдралд
  • 20:30
    НИЙСЛЭЛ МЭДЭЭ
  • 21:05
    "Цагаан хуудас" ярилцлага
  • 22:05
    "Хуурын тэнгэртэй хүү" нэвтрүүлэг
  • 23:15
    Эфир завсарлав

Eco Channel

  • 07:00
    "Hi Ub" өглөөний хөтөлбөр
  • 10:00
    "Эко хэмнэл " нэвтрүүлэг
  • 12:45
    "Ногоон сонголт" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 13:35
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Cайн байна уу Захирал аа" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    "Кино таны амьдралд" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    " Хобби " нэвтрүүлэг
  • 15:35
    "Эко хэмнэл " нэвтрүүлэг давталт
  • 18:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Цэнхэр үнэг " хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    Монгол өв соёл нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Луугийн зүрх" баримтат кино
  • 20:30
    Хoшин урлагийн тоглолт
  • 21:00
    "Айригтай яриа" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Pитм,ятга, төгөлдөр хуур" тоглолт
  • 23:10
    "Мандухай цэцэн хатан" МУСК 2-р анги
  • 00:25
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро V.6
  • 07:15
    Зуузуугийн найзууд I.10
  • 07:35
    Мини Форс - Супер үлэг гүрвэлийн хүч 27-28
  • 08:00
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 08:35
    Миний бяцхан одой морь II.7
  • 09:00
    Learn to Draw - Хайрцган хот 2
  • 09:15
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 23-24
  • 09:20
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 34-35
  • 09:30
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 79-80
  • 09:40
    Learn to Draw - Муурын хотхон 1
  • 09:50
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 36
  • 10:00
    Ноён талхны үсчний газар II.17-18
  • 10:30
    Ай Карли III.7-8
  • 11:30
    Шидтэнүүдийн клуб VII.7
  • 12:00
    Да Винчи - Би том болохоороо 18
  • 12:20
    Да Винчи - Амьтдын ертөнц 5-6
  • 12:30
    Маамуу -Эсрэг үгс
  • 12:50
    Маамуу -Анхны найз
  • 13:00
    Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч 27-28
  • 13:30
    Бяцхан автобус Таёо IV.7-8
  • 14:05
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Хувирагч роботууд I.23
  • 15:00
    Миний бяцхан одой морь III.21-22
  • 16:00
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 81-82
  • 16:10
    Learn to Draw - Муурын хотхон 1
  • 16:20
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 36
  • 16:25
    Learn to Draw - Хайрцган хот 2
  • 16:40
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 25-26
  • 16:50
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 37
  • 17:05
    Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч 29-30
  • 17:30
    Бяцхан оцон шувуу Пороро V.7
  • 17:45
    Зуузуугийн найзууд II.1
  • 18:00
    Да Винчи - Оюун ухааны бүтээл 4
  • 18:30
    Маамуу -Түлдэг халгай
  • 19:00
    Ноён талхны үсчний газар II.19-20
  • 19:30
    Бяцхан багш англи хэлний хичээл
  • 20:00
    Шидтэнүүдийн клуб VII.8
  • 20:35
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Ай Карли III.9-10
  • 22:00
    Доктор Стөүн 11-12
  • 23:00
    Эфир хаасан

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    Өглөө хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөг: “Монгол ухаан” Эмээл
  • 09:20
    Цаг агаар
  • 09:25
    “Сэтгүүлчийн хэлэлцүүлэг” Эртэч илүү бүтээмжтэй чанартай амьдрал /0828/
  • 10:25
    “Ногоон сум аян- 2022” Sendly
  • 10:40
    “Явлаа, ирлээ” /давталт/
  • 11:00
    “Мэдээ” /шууд/
  • 11:20
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 11:45
    Технологийн ертөнцөөр
  • 12:05
    ММ архив: Алтан аргамж: Онц бөгөөд бүрэн эрхт Элчин сайд Д.Баярхүү
  • 12:45
    “Ардын үг” Соёлын өвийн хадгалалт, хамгаалалт,сэргээн засварлалт
  • 13:45
    Цаг агаар
  • 13:50
    Сэтгүүлчийн тэмдэглэл
  • 14:10
    “Сонирхолтой одон орон” подкаст
  • 15:00
    “Мэдээ” /давталт/
  • 15:20
    “Дөрвөн урилга” Говь-Сүмбэр аймгаас бэлтгэв
  • 16:50
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 17:15
    “Түүхэн хувьсах хөгжил” баримтат кино “Тэмцэл”
  • 18:10
    ММ архив: Алтан аргамж: Монгол улсын гадаад харилцааны сайд асан Ц.Гомбосүрэн
  • 19:00
    Цаг агаар
  • 19:10
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 19:20
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 19:30
    “Эрт илрүүлгийн сайн жишээ” Архангай аймгаас бэлтгэв
  • 19:40
    “Ногоон сум аян-2022”
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Зогсошгүй” Жүжигчин,дуучин Мондооны Мягмар
  • 21:50
    Цаг агаар
  • 22:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:00
    Эфир завсарлав

MNC

  • 08:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Бүх юм сайхан ОАК 39-р анги
  • 09:30
    Хосолсон анагаах ухаан
  • 09:35
    Теле концерт
  • 09:50
    Бизнес цаг
  • 10:00
    10 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    Чин ачлал
  • 11:00
    11 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Биелэгдэшгүй төлөвлөгөө МУСК
  • 13:00
    Баримтат кино
  • 14:00
    14 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Кино концерт
  • 15:00
    15 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Топ сугалаа
  • 17:00
    17 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес цаг
  • 17:40
    Хосолсон анагаах ухаан
  • 17:50
    Тоглолтын цаг
  • 19:00
    19 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Алсын газрын зэрэглээ концерт
  • 20:20
    Шинэ ном
  • 21:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    Бүх юм сайхан ОАК 40,41-р анги
  • 23:10
    Эфир завсарлага

NBA TV SPS

  • 00:00
    2022 NBA Finals Game 2 Cutdown
  • 01:00
    2022 NBA Finals Game 3 Cutdown
  • 02:00
    2022 NBA Finals Game 4 Cutdown
  • 03:00
    2022 NBA Finals Game 5 Cutdown
  • 04:00
    2022 NBA Finals Game 6 Cutdown
  • 05:00
    NBA: Плэй-Офф Майами - Филадельфиа Тоглолт №4
  • 07:00
    NBA: Плэй-Офф Бостон - Милуоки Тоглолт №4
  • 09:00
    WNBA: Финикс - Даллас 2022
  • 11:00
    NBA: Плэй-Офф Даллас - Финикс Тоглолт №5
  • 13:00
    NBA: Плэй-Офф Голден Стэйт - Мемфис Тоглолт №5
  • 15:00
    NBA Talk №40
  • 16:30
    NBA Action 3136
  • 17:00
    WNBA: Aces vs Sparks Tape
  • 19:00
    2022 NBA Finals Game 5 Cutdown
  • 20:00
    2022 NBA Finals Game 6 Cutdown
  • 21:00
    WNBA: Aces vs Sparks Tape
  • 23:00
    WNBA: Финикс - Даллас 2022

SPS Global

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Ла Лиг 2021/22: Атлетико - Бильбао 5-р тойрог
  • 11:00
    NBA 2K: Knicks Gaming - Heat Check Gaming G#2
  • 12:00
    UCL 2021/22: Порту - Ливерпүүл 2-р тойрог
  • 14:00
    WA Diamond League Oslo
  • 16:00
    Ла Лиг 2021/22: Майорка - Вийярреал 5-р тойрог
  • 18:00
    LaLiga World №9
  • 18:30
    UCL 2021/22: Реал М. - Шерифф 2-р тойрог
  • 20:30
    LaLiga Nations №9
  • 21:00
    Ла Лиг 2021/22: Сосьедад - Севийя 5-р тойрог
  • 23:00
    NBA 2K: Lakers Gaming - Warriors Gaming Squad G#3

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Үндэсний бөхийн тойм #48
  • 09:30
    Roland Garros Өдөр 9 Тоглолт №3
  • 12:30
    UEL 2021/22: Лэстер - Наполи 1-р тойрог
  • 14:30
    Бөх: Бүх цэргийн наадам 2022
  • 17:30
    UCL: Ливерпүүл - Милан 1-р тойрог
  • 19:30
    NBA Action №8
  • 20:00
    NBA: Бостон - Голден Стэйт Шигшээ Тоглолт №6
  • 22:30
    Аваргуудын лигийн тойм №1
  • 23:30
    Track & Field Weekly #3

Bloomberg TV MGL

  • 07:00
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 07:10
    "Made'" нэвтрүүлэг
  • 07:20
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд'" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Дэлхийн түүх 2 цагт" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg daybreak: Asia" хөтөлбөр
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "101-н төхөөрөмж" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Bloomberg wall street week" хөтөлбөр
  • 13:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 14:15
    "Оч" нэвтрүүлэг
  • 14:25
    "Тусгай урилгаар" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 18:00
    "Ухаалаг мөнгө" нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 20:00
    "Монголд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Тусгай урилгаар" нэвтрүүлэг
  • 22:05
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Plus

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    WWE Smackdown 1191
  • 11:00
    UFC: Царукяан-Гамрот Прелим
  • 13:00
    UFC: Царукяан-Гамрот
  • 16:00
    UFC: Фонт-Вера
  • 19:00
    WWE Smackdown 1192
  • 21:00
    UFC: Царукяан-Гамрот Тойм
  • 21:40
    UFC 274: Оливейра-Гэйжи

Сүлд ТВ

  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Алтан гарт Сонька ОАК 3-р анги
  • 09:40
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:45
    Бизнес хөтөч нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Содурлан Балчир насны хүүхдэд зориулсан нэвтрүүлэг
  • 10:15
    Өв соёл
  • 10:30
    Эх дэлхий баримтат кино
  • 11:30
    Дорнод аймгийн Хөлөнбуйр сумын Баян уул хайрханы тахилга
  • 12:30
    Аялгуут соёл шууд нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 13:35
    Өв соёл нэвтрүүлэг
  • 13:45
    Бизнес хөтөч
  • 14:00
    Сүлд үү, тоо юу? Белград
  • 15:00
    Монгол наадам Хөсөгтөн хамтлаг
  • 15:30
    Топ сугалаа
  • 17:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:05
    Брэнд нэвтрүүлэг спортын брэндүүд
  • 17:15
    Сонирхогчдын клуб Бий биелгээ
  • 17:45
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Ай Ёо доктор
  • 19:30
    Топ сугалаа
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Монголын гэгээ Б.Нямдаваа МУ-ын аварга малчин
  • 22:30
    Алтан гарт Сонька ОАК 4-р анги
  • 23:30
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Мөрдөгч" ОАК 34,35-р анги
  • 08:45
    "Хүнд цохилт" ОАК 1.123, 124-р анги
  • 10:00
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 27
  • 11:00
    "Монте Кристо хатагтай" ОАК 93, 94-р анги
  • 12:10
    Ярианы Хятад хэлний алсын зайн сургалт № 49, 50
  • 12:25
    "Иохан эмч" ОАК 11-р анги
  • 13:40
    "Мөрдөгч" ОАК 36-р анги
  • 14:40
    "Өнгөрсөнд зорчсон тэмдэглэл" ОАК 1, 2-р анги
  • 16:20
    "Гэсгээл" ОАК 7-р анги
  • 17:35
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:50
    "Хүнд цохилт" ОАК 1.125, 126-р анги
  • 19:00
    "Монте Кристо хатагтай" ОАК 95, 96-р анги
  • 20:30
    "Иохан эмч" ОАК 12-р анги
  • 22:00
    "Гэсгээл" ОАК 8-р анги
  • 23:30
    "Монте Кристо хатагтай" ОАК 95, 96-р анги
  • 00:40
    "Иохан эмч" ОАК 12-р анги
  • 01:40
    Эфир завсарлага

SPS Prime

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    NBA Action №7
  • 09:30
    UCL: Бешикташ - Дортмунд 1-р тойрог
  • 11:30
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №1
  • 12:00
    UCL: Ливерпүүл - Милан 1-р тойрог
  • 14:00
    LaLiga Chronicles №8
  • 14:30
    UCL: Интер - Реал М. 1-р тойрог
  • 16:30
    PL World №10
  • 17:00
    PL: Лэстер - Арсенал 10-р тойрог
  • 19:00
    Премьер лигийн тойм №10
  • 20:00
    PL: Ман Сити - Кристал Палас 10-р тойрог
  • 22:00
    PL: Волверхэмптон - Эвертон 10-р тойрог

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Зу зу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бизнесийн амжилт
  • 10:00
    Нэгдүргээрт Эрүүл Мэнд:"Астма өвчнөөс өвчнөөс хэрхэн урьдчилан сэргийлэх вэ?" УГТЭ.ийн Уушги судлалын тасгийн эмч АУ.ны магистр М.Эрхэмбаяр
  • 10:30
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 10:40
    "Зуу зуугийн" найзууд
  • 11:05
    Зарын цаг
  • 11:10
    Бидний нэг нэвтрүүлэг:Монгол Улсын хүндэт мэргэн спортын мастер Д.Рэнчинханд
  • 11:50
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:55
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    "Жаран эзэлсэн хоймор" нэвтрүүлэг МУГЖ Ц.Өлзий-Орших
  • 14:20
    Бизнесийн амжилт
  • 14:55
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 16:30
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 17:05
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:25
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:25
    Зарын цаг
  • 18:30
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    DW Дэлхийн цаг:Шинжлэх ухааны ололт амжилтууд
  • 19:20
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 19:30
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 20:10
    "Хариуцлагатай нийгмийн төлөө" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    "Эрдмийн хэт" Шинжлэх ухаан, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг:Уламжлалт хүнсинй биологийн идэвхи
  • 21:40
    Зарын цаг
  • 21:45
    "Бүх юм сайхан" ОАК 9-р анги
  • 22:50
    "Хэцүү даалгавар" МУСК
  • 00:10
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:50
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    Дасгалын цаг
  • 07:30
    Эрийн хийморь: Увс аймгаас бэлтгэв
  • 08:25
    Монголын спортын түүх: Хөлбөмбөгийн 1980 оны улсын аварга “Алдар баг”
  • 09:25
    Бөхийн хууч
  • 09:55
    “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1945 он /MNB Спорт үзүүлж байна/
  • 10:00
    Тэгш ойн жилийн түүхэн баяр наадмууд: /Хурдан Бөх/
  • 11:25
    Манлайн баясгалан: Бөхийн нэрт засуулч Ч. Мягмарын дурсамж хөрөг
  • 12:10
    Дархан мэх: Монгол улсын начин Д. Батбаяр
  • 12:30
    Дасгалын цаг
  • 12:45
    Эрийн хийморь: Дорноговь аймгийн наадмын хурдан морины уралдаан
  • 13:25
    Бахархал: МУГТ Ц. Энхжаргал
  • 14:00
    Уурхай: Монгол улсын хошой мэргэн Х. Оюунчимэг
  • 14:30
    Бахархал: Байт харвааны ОУХМ Ж. Отгон
  • 15:00
    Адуучин: Дундговь аймгийн Эрдэнэдалай сумаас бэлтгэв
  • 15:45
    “Аваргууд мастер кросс” уралдаан /Спорт таны амралтанд/
  • 16:50
    Уухай: Монгол улсын мэргэн Э. Цогтбаяр
  • 17:25
    Манлайн баясгалан: Бөх тайлбарлагч МУСГЗ Ш. Чанарав асны тухай дурсамжит нэвтрүүлэг
  • 17:55
    Бөхийн хууч: Монгол улсын заан Д. Хишигдорж
  • 18:25
    “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1946 он /MNB Спорт үзүүлж байна/
  • 18:35
    Дархан мэх: Монгол улсын начин С. Эрхэмбаяр
  • 19:00
    Эрийн хийморь:Сайншанд сумын уяачид
  • 19:40
    Зочны ярилцлага
  • 20:00
    Манлайн баясгалан: Монгол улсын гавьяат дасгалжуулагч, улсын начин Д. Дашжамц
  • 20:35
    Дархан мэх
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    Монголын спортын түүх
  • 22:15
    Монгол говь-2019 мото аялал /Спорт таны амралтанд/
  • 23:20
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 07:00
    "Төв цэг" аналитик тойм
  • 07:20
    "Төв цэг" Дэлхий дахинд
  • 07:30
    "Төв цэг" Зочны ярилцлага
  • 07:50
    "Капитал цаг" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Төв цэг" Дэлхийн эдийн засгийн тойм
  • 08:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 08:50
    "Капитал цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Төв цэг" мэдээ /шууд/
  • 09:25
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 09:30
    "Хүн" нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 09:55
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 10:00
    "Төв цэг" Зочны ярилцлага
  • 10:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 10:45
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Төв цэг" мэдээ
  • 11:25
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 11:30
    "Төв цэг" Зочны ярилцлага
  • 11:50
    "Хүн" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Төв цэг" Зочны ярилцлага
  • 12:20
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 12:25
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 12:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Ярих өнцөг
  • 14:00
    "Төв цэг" Зочны ярилцлага
  • 14:20
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 14:50
    "Капитал цаг" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Төв цэг дэлхийн дахинд /шууд/
  • 15:20
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 15:25
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 15:30
    "Төв цэг" Зочны ярилцлага
  • 15:50
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 15:55
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    "Төв цэг" аналитик тойм /шууд/
  • 17:20
    "Төв цэг" дэлхий дахинд /шууд/
  • 17:30
    "Хөгжмийн наадам-Эрсдэлтэй бизнес" баримтат нэвтрүүлэг
  • 17:50
    "Капитал цаг" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Ярих өнцөг
  • 19:00
    "Төв цэг" аналитик тойм
  • 19:20
    "Төв цэг" дэлхий дахинд
  • 19:30
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 19:45
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 19:50
    "Хүн" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    "Төв цэг" аналитик тойм
  • 21:20
    "Төв цэг" дэлхий дахинд
  • 21:30
    "Төв цэг" Зочны ярилцлага
  • 21:50
    "Капитал цаг" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Монголын баялаг-330" цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:40
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 22:55
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 23:00
    "Төв цэг" аналитик тойм
  • 23:20
    "Төв цэг" дэлхий дахинд
  • 23:30
    "Төв цэг" Дэлхийн эдийн засгийн тойм
  • 23:50
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 23:55
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Суваг 1

  • 08:00
    Онцлох мэдээ
  • 08:30
    Таны мэдлэгт
  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    Уртын дууны уянгат Эх орон
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    Монгол хүний үнэ цэнэ
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    "Sudoku-Mongolia" үзүүлж байна
  • 11:35
    Монгол аялгуу
  • 11:50
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 12:15
    Номын нандин сахиус
  • 12:45
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    Онцлох мэдээ
  • 13:30
    Хайрын түүх
  • 13:50
    Концерт
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    "Сумын атаман хотод" МУСК
  • 16:00
    Түмэнд түгээе
  • 16:15
    Говь нэг сая мод
  • 16:35
    Хошин өнцөг
  • 17:05
    Нутгийн хүн
  • 17:45
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    Онцлох мэдээ
  • 18:30
    Луужин хүүхэд танин мэдэхүй
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    "Sudoku-Mongolia" үзүүлж байна
  • 19:35
    Таны мэдлэгт
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    Эрүүл мэнд ба Мөнгө
  • 20:35
    Тэрбум мод
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Онцлох мэдээ
  • 21:30
    Монгол нүнжиг
  • 22:30
    Түмэнд түгээе
  • 22:45
    "Үер" МУСК
  • 23:55
    Монгол аялгуу
  • 00:00
    Эфир завсарлана

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:10
    “Оскар” хүүхэлдэйн кино 3,4 -р анги
  • 10:35
    “Сарны нулимс” олон ангит уран сайхны кино 8-р анги /давталт/
  • 11:05
    “Зогсошгүй” УДЭТ-ын жүжигчин, Соёлын тэргүүний ажилтан Г.Отгонцэцэг
  • 12:00
    “Монгол өв соёл” хөтөлбөр “Монгол чулуу” /давталт/
  • 12:35
    “Амьдралын загвар” Малчин, Сэтгүүлч Х.Эрдэнэбулган /давталт/
  • 13:15
    Гэр бүлийн хичээл: Гэр бүлийн сэтгэлзүй ба хандлага
  • 13:30
    “АВU үзүүлж байна” хүүхдийн нэвтрүүлэг “Хонг Конг”
  • 13:45
    Хүүхдийн эрх
  • 13:55
    “Охин үрээ хайрла” шүлэг
  • 14:00
    Баримтат кино: Эх дэлхий бидний гэр 2-р хэсэг
  • 14:30
    Миний хүүхдийн дуунууд 1-р хэсэг
  • 15:00
    “Доорий дин дон” хүүхдийн нэвтрүүлэг “Өдрийн тэмдэглэл”
  • 15:20
    “Шүдний аялал” хүүхэлдэйн жүжиг 8-р хэсэг
  • 15:35
    “Миний сонгосон мэргэжил” Сэтгүүлч
  • 16:05
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 16:15
    “Усчин хөвгүүд” телевизийн олон ангит кино 1-р анги
  • 17:10
    “Том ахын аялал” Байгаль экологийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:40
    “Амин нөмөр” нэвтрүүлэг
  • 18:40
    “Алтан дэвтэр” утга зохиолын их өв сан нэвтрүүлэг /6/
  • 19:25
    Сонсъё, ярилцъя
  • 19:40
    “Эх өв” Уламжлалт анагаах ухаан
  • 20:10
    “Ном хож” цэнгээнт нэвтрүүлэг /06.21/
  • 21:10
    “Оюундалай” цуврал “Эрдэнийн гарт хүү”
  • 21:30
    “Язгуур” Үндэсний контент Оньсого таацгаая
  • 21:35
    “Сарны нулимс” олон ангит уран сайхны кино 9-р анги
  • 22:00
    Эфир завсарлав

TenGer

  • 08:00
    Хөтөч
  • 08:10
    7:10 мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    Спорт мэдээ давталт
  • 09:10
    Баримтат кино: Инженерчлэлийн гайхамшигт бүтээлүүд
  • 10:00
    Гадаад мэдээ давталт
  • 10:20
    "Нүүдэлчдийн түүх"
  • 10:25
    Үлгэр жишээ эмэгтэйчүүд
  • 10:30
    Ярилцлага - Өнөөдрийн сэдэв давталт
  • 11:00
    Цөмийн харилцан үйлчлэл - "Гэж юу вэ?"
  • 11:15
    Дойч Вэллэ - Хүний эрхийн асуудал ба цахим технологи
  • 11:30
    Онцлох бизнес давталт
  • 11:45
    "Геологийн төв лаборатори ТӨҮГ" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Зах зээлийн мэдээ
  • 13:30
    Сутайн борын бүргэдүүд баримтат кино
  • 14:30
    Спорт мэдээ давталт
  • 15:00
    Буухиа
  • 15:30
    Монгол тулгатны 100 эрхэм Д.Цэрэнтогтох
  • 17:00
    Баримтат кино: Инженерчлэлийн гайхамшигт бүтээлүүд
  • 17:50
    Үлгэр жишээ эмэгтэйчүүд
  • 18:00
    Гадаад мэдээ
  • 18:20
    "Нүүдэлчдийн түүх"
  • 18:25
    Үлгэр жишээ эмэгтэйчүүд
  • 18:30
    Ярилцлага - Өнөөдрийн сэдэв
  • 19:00
    Хөтөч
  • 19:10
    7:10 мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:40
    Дойч Вэллэ - Ходоод гэдэсний үйл ажиллагаа
  • 20:10
    Баримтат кино: Инженерчлэлийн гайхамшигт бүтээлүүд
  • 21:00
    7:10 мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 21:30
    Цэнхэр толбо
  • 22:00
    "Бизнес өрөг" нэвтрүүлэг
  • 23:30
    Дойч Вэллэ - Ходоод гэдэсний үйл ажиллагаа
  • 00:00
    Эфир завсарлана

Олон Саналтай

VI/2820:40

MovieBox

"Бөгжний эзэн: Хоёр цамхаг (The Lord of the Rings: The Two Towers)" УСК

VI/2805:00

TV9

Тоглолтын цаг

VI/2812:50

MovieBox

"Жуулчин (The Tourist)" УСК